Γιορτάζει ο Μάρκος
  Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641107
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Mουσικό Quiz (και δώρο cd/dvd)

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ξένη Μουσική (Foreign Music)


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 9 Ιαν 2007, 01:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Mουσικό Quiz (και δώρο cd/dvd) Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ακουγα ραδιόφωνο σήμερα το απογευμα και πέτυχα ένα τραγούδι που ξεκινούσε με τον ήχο γραφομηχανής..

Φανταστηκα ότι ήταν κάποιο, αλλά τελικά ήταν κάποιο άλλο!

Και έφαγα φλασιά.. στο καπάκι μου ήρθε και ενα τρίτο που ξεκινά με το τον ίδιο ήχο..


DJ Και λέω τώρα εγώ..:

confuzzled

Ποιος θα βρει πρώτος 3 τραγούδια (ξένου ρεπερτορίου) που ξεκινάνε με ήχο γραφομηχανής;

superkewl

η πρώτη σωστή απάντηση (με τρεις τίτλους & συγκροτήματα), για να έχει λίγο ενδιαφέρον θα κερδίσει το τελευταίο CD / DVD των Tsopana Rave, Tsopana Rave III spank

Οι απαντήσεις και η γενικότερη συζήτηση εδώ, για να έχει ενδιαφέρον!

Hints (ύστερα από πολυ παρακαλητό) με SMS στο κινητό σας αν στείλετε μήνυμα (HOT + msg) στο 4222 (0,30 / sms) - πλάκα κάνω, αλλά μηνύματα δεχόμαστε γενικά, και απαντάμε..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 10 Ιαν 2007, 01:05 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλά, είσαι σοβαρός???? holyshit

Κάτι πιο δύσκολο δεν βρήκες να ρωτήσεις? huh-ani

Όποιος το βρει αυτό, όχι ένα cd να του χαρίσεις αλλά να τον κάνεις και

συνέταιρο...

Οι μουσικοφυτούκλες! rabbit

... και μετά να μου βρείτε 5 τραγούδια που να ακούγεται ήχος από καζανάκι

tongue tongue tongue tongue tongue
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 10 Ιαν 2007, 02:29 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Denia έγραψε:


... και μετά να μου βρείτε 5 τραγούδια που να ακούγεται ήχος από καζανάκι

tongue tongue tongue tongue tongue



Ενα που μπορώ να σκεφτώ τώρα είναι :

Indeep - Last night a dj saved my life.. (μετά την μέση του τραγουδιού, στο rap section)...

Razz

Δεν είναι τρελά άγνωστα τα τραγούδια που σκέφτηκα εγω...

το ένα είναι από soundtrack...
το άλλο από τραγουδιστή γκρουπ σε σόλο εγχείρημα
και το παράλλο (μαλλον το πιο δύσκολο) από συγκρότημα / side project αγαπημένου και γνωστού συγκροτήματος..

όλα κυκλοφόρησαν μεταξύ 1980-1988 ...

Οριστε μας! και τσαμπα hints χωρίς καν να χρεωθεί κανείς σας 30 λεπτά του ευρώ σε SMS!!!! Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 11 Ιαν 2007, 19:02 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγω δυστυχως μονο ενα θυμαμαι... ενα italo disco, και για να μην δωσω το τραγουδι, θα πω τα αρχικα... T. & R. - U. T. I.

Ας κερδισει καποιος ρε παιδια!

Deep_Oblivion
(ZAS 1/2 producer)
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 11 Ιαν 2007, 22:57 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αρα υπάρχουν τουλάχιστον 4.. Smile

Δεν μου θυμίζουν κάτι τα αρχικά..

Σιγά μην τα βρουν .. παρότι μόνο Ιταλο δεν είναι .. Τα περισσότερα μου κάνουν αμερικανιές μπορώ να σου πω..

Οποιος κάνει μια μαντεψιά..

τις επόμενες 2 μέρες..

έστω και για ένα τραγούδι..

κερδίζει πρόσκληση για εδω *19/1/2007*:
http://hotstation.gr/agenda_event2021-19-01-2007.html

κι ας είναι λάθος..

επίσης, όποιος στείλει μια οποιαδήποτε ερώτηση στο 4222 γράφοντας στην αρχή την λέξη HOT (εδώ δώρο και η απάντηση στο κινητό του με SMS)..

(προχθες έγραψε κάποιος ψάχνω κοπέλα, δίνω και τηλ. - αυτό δεν είναι ερώτηση, δεν κερδίζει)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 12 Ιαν 2007, 13:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χμμ... εγω ειχα στο μυαλο μου το ΤOPO & ROBY - UNDER THE ICE

Αν δεν σου θυμιζει κατι αυτο τοτε υπαρχουν τουλαχιστον 4!

(Μπαινω στην κατηγορια των μουσικοφυτουκλων μις Denia?)


Deep_Oblivion
ZAS (1/2)
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 12 Ιαν 2007, 14:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Θα πας δηλαδή να δεις ΕΛΙΤΡΟΝ στις 19 στο μικρολίμανο?
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 22 Ιαν 2007, 15:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Όπως είδες Μηνά... μόνο ο Deep είχε κάποιες ιδέες ...
Τελικά Χρήστο πήγες ΕΛΙΤΡΟΝ? ή μας κοροιδεύουν...?

Όσο για την κατηγορία των μουσικοφυτούκλων.. νόμιζα οτι ήσουν ήδη και δεν θα είχες καμία αμφιβολία Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 22 Ιαν 2007, 16:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγω ειχα μονο μια ιδεα, χρειαζοντουσαν 3, ελεγα μηπως καποιος επαιρνε το δικο μου, εβαζε αλλα 2 και ηταν αυτος ο τυχερος!

Τελικα Μηνα πες μας τα δικα σου τραγουδια!

Deep_Oblivion
http://www.myspace.com/chrisoblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ξένη Μουσική (Foreign Music) All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©