Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641074
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Πότε ήταν το τελευταίο σας παραλήρημα σε μαγαζί?

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 22 Φεβ 2006, 21:45 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Πότε ήταν το τελευταίο σας παραλήρημα σε μαγαζί? Απαντηση με παραβολή κειμένου

Στο Όνομα του Ρόδου ένα βράδυ στην Καλλιθέα ήμουν με κάτι φίλους αθηναίους και την αδερφή μου και ακούγαμε λάιβ ερασιτεχνικά συγκροτήματα… εγώ κλασικά έπινα τις τεκιλίτσες μου και ενώ ήμουν πολύ ήσυχη σχετικά… άντε να κουνούσα λίγο το πόδι ρυθμικά… κάνουν διάλειμμα για να εμφανιστεί στη σκηνή η επόμενη μπάντα… εκεί άρχισε το ντελίριο…

Τα κομμάτια που έπαιζαν ήταν λες και άκουγα την λίστα των mp3 μου όταν θέλω να εκτονωθώ και να χορέψω… λες και με μυρίστηκαν… και επειδή δεν θέλω και πολύ … είμαι από μόνη μου σούργελο… δεν ήξερα και κανέναν εκεί μέσα…έκανα τα απίστευτα καραγκιοζιλίκια!!

Το αποκορύφωμα ήταν στο I hate myself for loving you και στο Νεοέλληνα!

Χοροπηδούσα, έφερνα στροφές γύρω από τον εαυτό μου… τραβούσα και τους άλλους… και χορεύαμε όλοι μαζί σαν ξεκούδουνα.

O μπάρμαν κερνούσε σφηνάκια εμένα και την παρέα μου και η μπάντα μας έκανε στην υγειά μας… χαχαχα… είχανε ανέβει και αυτοί μαζί μας... αφού μόνο εμείς χορεύαμε μες στο μαγαζί!!!
Μεγάλη εκτόνωση εκείνο το βράδυ!

Το I hate myself μαζί με κάτι άλλα της Joan Jett το παίξανε 2-3 φορές και αφού δώσαμε ρεσιταλ ξεφτίλας (μπερδεύαμε τσαμικα με ροκ) είπαμε να φύγουμε!

Κατεβαίνοντας τις σκάλες για την έξοδο, στο πρώτο όροφο, κάτω από το Όνομα του Ρόδου είναι ένα άλλο μαγαζί… εκείνη την ώρα έπαιζε Αλεξίου - Απόψε θέλω να πιώ και χωρίς καν να το σκεφτώ… μπήκα μέσα στο άδειο μαγαζί και άρχισα να χορεύω ζεμπέκικο!
Η αδερφή μου βαρούσε παλαμάκια και έριχνε χαρτοπετσέτες… άλλο τρελοκομείο και αυτή, και αφού ρίξαμε και τις στροφούλες μας, φάγαμε κάτι βρώμικο και πήγαμε για υπνάκο!!!

Ωραία βραδιά εκείνη… μακάρι πάντα τέτοιες να έχουμε κάθε που βγαίνουμε!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©