Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641045
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Free FM & "καθάρισμα" Υμηττού
Σελίδα 1, 2  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ραδιόφωνο


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 29 Ιουν 2007, 16:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Νεότερα για τους 98..

με κανονική πλέον διαμόρφωση τις τελευταίες μέρες είναι στον αέρα, αλλά ώρες NOT(ωράριο δημοσίου).. Που σημαίνει ότι είναι κλειστός από 7 το πρωι μέχρι τις 3-4 το απόγευμα και ανοίγει μετά...

Μάλιστα παίζει και κάτι πολύ όμορφα και καλοφτιαγμένα σποτς (με γυναικεία φωνή) που λένε Free Radio (και ουχί Free FM)..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 29 Ιουν 2007, 23:49 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Crying or Very sad Crying or Very sad
το ασχημο ομως ειναι, οτι πριν λιγο καιρο ακουγοντουσαν
τα εξης σποτακια:
Free radio.... συντομα κοντα σας
και
ο χρονος μετραει αντιστροφα...
(και αφηνε να ενοηθει οτι συντομα θα ξεκινησουν και παλι
οι εκπομπες
)
πλεον δεν ακουγοντε.

παει... οι ακατανομαστοι εκλεισαν τον αγαπημενο μου σταθμο.
και ακου να δεις...
παλια κοροιδευα κατι φιλους μου που ειχαν στεναχωρηθει
γιατι εκλεισε ο Τζερονιμο και τους ελεγα
"ενταξει ρε παιδια και εγω ψιλοακουγα, αλλα μη κανετε κι ετσι..
ενας σταθμος ειναι..."
πλεον ειμαι για τα καλα σ' αυτη τη θεση! το ιδιο φυσικα και εκεινοι.
τι να το κανω βρε Μηνα τ' οτι παιζει απο τις 15.00 εως το πρωι? Sad
εκπομπες γινοντε? ΟΧΙ... ΚΑΜΙΑ. Evil or Very Mad

πολυ σημαντικο ειναι αυτο που εγραψε και ο Χρηστος, οτι:
μειωνοντε οι επιλογες των ακροατων.
εκτος κι αν για παραδειγμα εγω που ειμαι φιλος της δεκαετιας του 80
θα πρεπει να περιμενω τον Κiss και τον Galaxy να βαλει καμια γνωστη επιτυχιουλα απο τα 80ς. και αυτη αναμεσα σε τραγουδακια 90ς και σημερινες επιτυχιες. Μαντεψτε ποσες φορες ακουσα σημερα το Summer Wine! ( btw καμια σχεση με το παλιο)
αντε ο ακροατης να διερυνει τον μουσικο του οριζοντα...

ξερω ειναι ψιλοασχετα αυτα που εγραψα... αλλα επρεπε καπου να τα πω.
εσυ μου τα θυμησες Μηνα, με το post σου...
Quote:
Νεότερα για τους 98..


τι το ηθελες και το γραψες? Very Happy Rolling Eyes
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 5 Ιουλ 2007, 12:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
Καλησπέρα.
Είμαι ένας παλιός ακροατής του Free FM και αναζητώενημέρωση σχετικά με την τρέχουσα κατάσταση στην οποία βρίσκεται.
Λίγες ημέρες μετά το φετινό ξαφνικό καθάρισμα του Ημυτού, αφού ο Free ξανα άνοιξε στα FM, και κατέβασε το site του (www.freefm.gr) καθώς επίσης και τα 2 Live Streems, έψαξα το Internet και βρήκα εδώ πέρα αρκετές αναφορές. Δεν βρήκα πουθενά αλλού τίποτα πρόσφατο!
Επίσης, τις απογευματινές ώρες που εκπέμπει πλέον στα FM, παίζει Nonstop 80's και ένα σήμα "Free Radio" κάθε τόσο...
Αυτά έχω αντιληφθεί εγώ μέχρι τώρα και θα ήθελα όποιος γνωρίζει να με ενημερώσει σχετικά...
Ευχαριστώ εκ των πρωτέρον
AGENT GOLDER



Για το site το μόνο που ξέρω να σου πω είναι ότι απλά έχει λήξει το domain name (freefm.gr) και για αυτό δεν είναι προσβάσιμο. Επίσης, "πληροφορίες μου λένε" πως έχει τακτοποιηθεί το θέμα και σύντομα θα ξαναείναι online. Για το stream δεν ξέρω..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 5 Ιουλ 2007, 17:32 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

LavantiS έγραψε:
Για το stream δεν ξέρω..


Μην τον ακούτε.. όλα αυτά είναι δικός του δάκτυλος για να ακούμε μόνο την γαιδουροφωνάρα του!! Laughing
_________________
War does not determine who is right, war determines who is left
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
mn278
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jul 06, 2007
Μηνύματα: 2

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 6 Ιουλ 2007, 07:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Απο χθές λειτουργεί ξανά το site του Free fm καθώς και η ζωντανή μετάδοση μέσω Media Player (ενώ με Winamp συνεχίζει να μην παίζει).
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 6 Ιουλ 2007, 14:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

mn278 έγραψε:
Απο χθές λειτουργεί ξανά το site του Free fm καθώς και η ζωντανή μετάδοση μέσω Media Player (ενώ με Winamp συνεχίζει να μην παίζει).



Ακριβώς οπως μου "τα 'πανε" δηλαδή..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Alpha
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: May 24, 2004
Μηνύματα: 31
Πόλη/Χώρα: Χαλάνδρι

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Ιουλ 2007, 03:59 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Λειτουργει ξανα το site tou Free FM (στο τσακ προφτασε να ανανεωσει το domain name του ..μετα την ημερομηνια ληξης της καταχωρησης Razz ), καθως επισης και το chat του σταθμου!

Υπαρχει και μεταδοση μεσω Media Player (Live24), αλλα η μουσικη ροη ειναι ..διαφορετικη απο αυτη που ακουγεται στον αερα απο τα FM
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Ιουλ 2007, 08:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

τι εννοείς με το "διαφορετική"? `Οτι παίζει άλλη μουσική ή ότι καθυστερεί σε σχέση με αυτό που ακούς στο ράδιο? Το δεύτερο είναι λογικό στις streaming εκπομπές
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Alpha
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: May 24, 2004
Μηνύματα: 31
Πόλη/Χώρα: Χαλάνδρι

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Ιουλ 2007, 11:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Το πρωτο. Δηλαδη οτι παιζει αλλη συλλογη 80s τραγουδιων (δεν διοχετευεται απο τον ιδιο αυτοματισμο)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Ιουλ 2007, 16:00 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Συμφωνα με τις δικες μου "πηγες", αυτο θα αλλαξει πολυ συντομα! Χωρια οτι θα υπαρξει μια μεγαλη ανανεωση στη συλλογη!

Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
djvolis
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Mar 04, 2005
Μηνύματα: 116
Πόλη/Χώρα: Athens-

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Ιουλ 2007, 17:56 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

μ'αρέσει τελικά που όλοι έχουμε πηγές!! Laughing
_________________
myspace.com/djvolis
destination-sunshine.com
http://www.facebook.com/panagiotis.volis
http://twitter.com/#!/djvolis
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Ιουλ 2007, 18:05 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

djvolis έγραψε:
μ'αρέσει τελικά που όλοι έχουμε πηγές!! Laughing


Και όλοι γκρινιάζουμε για λειψυδρία!!!!

Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
AgentGolder
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jul 04, 2007
Μηνύματα: 6
Πόλη/Χώρα: Athens, Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 11 Ιουλ 2007, 17:18 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Νέα για τον Free FM Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μόλις σήμερα, αφού προηγουμένος είχα στείλει απο χθές τις απορίες μου με e-mail στο info@freefm.gr, έλαβα απάντηση απ'τους ίδιους τους υπεύθυνους, σχετικά με την κατάσταση στην οποία βρίσκεται ο Free FM αυτή τη στιγμή...
Οποιος ενδιαφέρετε, ασ μου στείλει PM με την ηλεκτρονική του διεύθυνση...
_________________
80's Music and Elsa Antoniou always in my heart!!!!


Τροποποιήθηκε από τον AgentGolder την Τετάρτη 11 Ιουλ 2007, 17:27 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 11 Ιουλ 2007, 17:22 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

κοινοποίησέ το εδώ
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
AgentGolder
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jul 04, 2007
Μηνύματα: 6
Πόλη/Χώρα: Athens, Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 11 Ιουλ 2007, 18:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: re: Νέα για τον Free FM Απαντηση με παραβολή κειμένου

Λοιπόν... Θα παραθέσω εδώ το e-mail όπως ακρυβως το έλαβα:

αφαιρεθηκε εμπιστευτικό περιεχόμενο

Αυτά για τώρα... Για ότι άλλο μάθω, θα σας ενημερώσω σχετικά...
_________________
80's Music and Elsa Antoniou always in my heart!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail
Alpha
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: May 24, 2004
Μηνύματα: 31
Πόλη/Χώρα: Χαλάνδρι

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 11 Ιουλ 2007, 18:54 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χμμ.. ΑgendGolder θα διαφωνησω λιγο μαζι σου σχετικα με την πρωτοβουλια σου να κοινοποιησεις την απαντητικη επιστολη που ελαβες απο τον εκπροσωπο του σταθμου, για δεοντολογικους και μονο λογους.

Προς το τελος της επιστολης του φαινεται καθαρα οτι σου ζηταει να μην δημοσιευσεις την απαντηση του.. Απο σεβασμο και μονο στο γεγονος οτι σου απαντησε λεπτομερως και καλοπιστα, ισως να ηταν πιο σωστο αν του ζητουσες προηγουμενως την αδεια να κανεις κατι τετοιο..

(Η προσωπικη ανεξαρτητη γνωμη μου.. ετσι)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 11 Ιουλ 2007, 20:06 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Re: re: Νέα για τον Free FM Απαντηση με παραβολή κειμένου

AgentGolder έγραψε:
Λοιπόν... Θα παραθέσω εδώ το e-mail όπως ακρυβως το έλαβα:


Ευχαριστούμε για την επικοινωνία.
Υ.Γ. Οι πληροφορίες που αναφέρθηκαν είναι προσωπικές και θα θέλαμε να
παραμείνουν αδημοσίευτες μέχρι να ανακοινώσει κάτι ο σταθμός επίσημα.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση.


Αυτά για τώρα... Για ότι άλλο μάθω, θα σας ενημερώσω σχετικά...


Θα πρότεινα AgentGolder να κάνεις ένα edit το post σου και να αφαιρέσεις την απάντηση τουλάχιστον από την πλευρά του free fm.. Κρίμα είναι αφού όντως ζητήθηκε να παραμείνουν σε προσωπικό επίπεδο μεταξύ σας..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
AgentGolder
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jul 04, 2007
Μηνύματα: 6
Πόλη/Χώρα: Athens, Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 11 Ιουλ 2007, 20:29 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Προς τον Alpha... Απαντηση με παραβολή κειμένου

Κοιτώντας προσεκτικά κανεις το κείμενο της επιστολής, δεν παρατηρεί κάτι το ¨εμπιστευτικό, κάτι που δεν θα'πρεπε να κοινοποιηθεί.
Επειτα, όπως και εσύ έχεις παρατηρήσει σ'αυτο το topic, υπάρχει αρκετά μεγάλο ενδιαφέρον απο διάφορα μέλη είτε παλεότερα είτε νεότερα για την κατάσταση που επικρατεί τώρα στον Free FM.
Οπότε, απ'το να καθόμαστε και να κάνουμε υποθέσεις, θεώρησα πιο πρακτικό το να κοινοποιήσω την παραπάνω επιστολή που παρεπιπτώντος, απαντάει στις ερωτήσεις και άλλων ακροατών του συγκεκριμμένου σταθμού...
_________________
80's Music and Elsa Antoniou always in my heart!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 11 Ιουλ 2007, 20:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αρα με αυτη σου την κινηση ωθεις τους υπευθυνους του σταθμου να μην απαντανε σε καμια ερωτηση ακροατων!!!

Οποτε αν τυχον καποιος παραπονεθει οτι δεν του αποαντουν στις αποριες του, θα πρεπει να τον παραπεμπψουν σε εσενα λοιπον!

Αν εγω σου πω κατι για την εκπομπη μου, κατι που θελω να το κρατησω εκπληξη για διαφορους λογους, και σου ζητησω να μην το δημοσιευσεις, και το πρωτο πραγμα που κανεις ειναι να τρεξεις να το κρεμασεις στα φορουμ, τοτε γιατι να σε εμπιστευθω ξανα?

Για σενα που γνωριζεις οσα πρεπει να γνωριζεις, ισως να μην υπαρχει κατι εμπιστευτικο, ισως για τα παιδια που εχουν το σταθμο ομως να υπαρχει. Και επειδη σε εχουν δει πολλες φορες και στο forum τους και σε αλλα forum, να επελεξαν να σου απαντησουν. Εδω λοιπον προδιδεις την εμπιστοσυνη που σου δειχνουν ως ενεργο ακροατη του σταθμου.

Λανθανων κατα τη γνωμη μου...

Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 11 Ιουλ 2007, 22:05 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ναι βρε Agent, και εγω σαν ακροατης εχω τις αποριες μου οπως και με απασχολει το αν αλλα και το ποτε θα ξαναρχισουν οι εκπομπες...
αλλα οπως και να το κανουμε, με το e-mail κανεις μια "συζητηση" με καποιον που δεν την "παρακολουθει" καποιος τριτος,
για καποιο λογο γινετε αυτο.

με λιγα λογια αν ηθελαν να βγει κατι παραεξω, οι ιδιοι θα φροντιζαν
να το δημοσιευσουν στο φορουμ τους. (πιθανοτατα, στην ενοτητα News-Events)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ραδιόφωνο All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1, 2  Επόμενο
Σελίδα 1 από 2

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©