Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641081
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Γρηγόρης Δεσύπρης-FREE MP3 DOWNLOADS

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ελληνική Μουσική (Greek Music)


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
dessypris
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Oct 15, 2004
Μηνύματα: 2

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 29 Ιουν 2007, 19:31 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Γρηγόρης Δεσύπρης-FREE MP3 DOWNLOADS Απαντηση με παραβολή κειμένου

Το αποφάσισα...Ανεβάζω τα τραγούδια από τα CDs μου "Θα πάρω το τρένο" (στίχοι Σταμάτης Μεσημέρης) και "Απλά & Μπερδεμένα" (στίχοι Κώστας Κολοβός), άπαντα σε μουσικές δικές μου και ενορχηστρώσεις του Χριστόφορου Κροκίδη, στο Site μου: www.dessypris.com
Κι όταν λέω ανεβάζω, εννοώ...κατεβάστε Free MP3 Downloads όλα τα "δημοσιευμένα" μου.
Τσάμπα...Δωρεάν...Έξω απ τις εταιρείες και τους μαγαζάτορες...Χάρισμα!
Κι από δω και μπρος ότι βγάζω, δεν θα πηγαίνει μέσω εταιρείας...Τους βαρέθηκα και με βαρέθηκαν να φωνάζω για διανομή, προώθηση και τοποθέτηση στα "μαγαζιά"...
Έτσι κι αλλιώς κανείς δεν πλούτησε στην Ελλάδα από δισκογραφία....Τουλάχιστον όχι στην Ροκ μουσική σκηνή...
Όποιος τ ακούσει (αν δεν τα έχει ήδη ακούσει), κι έχει κέφι, ας μοιραστεί την γεύση τους μαζί μου...
Χαίρετε!
Γρηγόρης Δεσύπρης.-
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
zaratoustra
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: May 05, 2007
Μηνύματα: 12

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 30 Ιουν 2007, 11:01 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Γρηγόρης Δεσύπρης Απαντηση με παραβολή κειμένου

Να και μια ενέργεια που αξίζει πολλά συγχαρητήρια.
Μπράβο Γρηγόρη.Μακάρι να σε μιμηθούν και άλλοι.Αξιοι συγχαρητηρίων και οι συνεργάτες σου-δημιουργοί Σταμάτης Μεσημέρης και Κώστας Κολοβός που μας δίνετε την ευκαιρία να απολαύσουμε ένα υλικό που δε το ακούμε πουθενά(ραδιόφωνα,τηλεοράσεις).Καλή συνέχεια.Να ξέρεις πως έχετε αρκετούς φίλους πολύ περισσότερους από όσους νομίζετε.Και πάλι μπράβο.
Υ.Γ. αν δε κάνω λάθος πριν 5 χρόνια ο Σταμάτης Μεσημέρης είχε κυκλοφορήσει δωρεάν ένα 4πλό σιντι που έγραφε στο εξώφυλλο
δε πωλείται άρα δεν αγοράζεται.Μήπως ξέρεις που μπορώ να το βρώ;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
dessypris
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Oct 15, 2004
Μηνύματα: 2

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 30 Ιουν 2007, 11:15 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Σ ευχαριστώ...
Στην απόφασή μου αυτή, "μ έσπρωξαν" γεγονότα όπως αυτά που αναφέρεις...Αν δεν έχεις πάρει μέρος στο Fame Story 654, τα ραδιόφωνα δεν σε παίζουν...
Κι εγώ πιστεύω πως ο μόνος κριτής είναι ο ακροατής...Αλλά αν δεν σε ακούσει κάπου, πως θα σε κρίνει και θα σ ανεβάσει η θα σε γκρεμίσει??
Γι αυτό λοπόν...

Τώρα, το 4πλο CD το έχω, κι αν μου στείλεις e-mail στο info@dessypris.com, μπορώ να σου το δώσω...
Πάντως το συγκεκριμένο, το έχει κάνει ο Σταμάτης (ας πούμε) σπίτι του, με μια δυο κιθάρες και δεν είναι ότι καλύτερο από πλευράς ήχου...Απλά, έχει συλλεκτικό χαρακτήρα...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ελληνική Μουσική (Greek Music) All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©