Γιορτάζει ο Μάρκος
  Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641149
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Εκπομπη για δυσκολους!

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Μουσική - Γενικά


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 22 Ιουν 2007, 17:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Εκπομπη για δυσκολους! Απαντηση με παραβολή κειμένου

Λοιπον αγαπητοι φιλοι!

Πριν καμια δεκαρια μερες μου ηρθε μια ιδεα. με αφορμη της μουσικες δημιουργιες της Ελλιαγνης, του Throttler, τις δικες μου αλλα και δεκαδων αλλων groups ειπα να ξεκινησω μια εκπομπη εδω στον Hotstation.

Τα στοιχεια της εκπομπης θα ειναι τα εξης:
α) 1 ωρα καθε εβδομαδα
β) Συγκεκριμενη μερα
γ) Ηλεκτρονικη μουσικη Ελληνων και ξενων καλλιτεχνων
δ) Παρουσιασεις βιογραφικων και βιογραφιων
ε) Βραδυνες ωρες

Λεω δηλαδη να καλυπτω την ηλεκτρονικη εποχη της μουσικης απο το Jean Michel Jarre και τον Βαγγελη Παπαθανασιου μεχρι Stereo Nova, Μικρο και τις νεοτερες παραγωγες εναλλακτικης ηλεκτρονικης σκηνης που ειναι ακομα ακυκλοφορητες!

Περιμενω προτασεις για τα εξης:

α) Τιτλο εκπομπης
β) Μερα και ωρα

Οπως επισης αν υπαρχουν Ελληνες καλλιτεχνες που θελουν να παιζτουν τα τραγουδια τους στην εκπομπη αυτη, ας επικοινωνησουν μαζι μου με pm!

C U All

Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars



Τροποποιήθηκε από τον Deep_Oblivion την Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 13:51 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
ElLiAgNe
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Aug 21, 2006
Μηνύματα: 91
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 22 Ιουν 2007, 18:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep_Oblivion έγραψε:
Λοιπον αγαπητοι φιλοι!

Πριν καμια δεκαρια μερες μου ηρθε μια ιδεα. με αφορμη της μουσικες δημιουργιες της Ελλιαγνης, του Throttler, τις δικες μου αλλα και δεκαδων αλλων groups ειπα να ξεκινησω μια εκπομπη εδω στον Hotstation.


Καλά τόση τηλεπάθεια δεν πίστευα να υπάρχει. Στο 'χω γράψει και στο myspace σου πως, αληθεια πριν μου ανακοινωσεις την προθεση σου για τη συγκεκριμμενη εκπομπη, καθομουνα και σκεφτομουν οτι τετοια στο ειδος της δεν υπαρχει, η τουλαχιστον εγω δε συνάντησα και θα ηθελα πολυ να δημιουργηθει.

Στο υπεβαλα μου φαινεται τηλεπαθητικα Razz χαχα! Αλλα το οτι σε ενεπνευσα μαζι με αλλους ειναι και τιμη μου!! Very Happy

Βρισκω την ιδεα σου καταπληκτικη και μοναδικη Χρηστο και πιστευω θα παει πολυ καλα αυτη η εκπομπη! Ειδικα μαζι σου που γνωριζεις και τοσο καλα το συγκεκριμμενο ειδος!

Οσο για ονοματα, ακου εδω...!

Spaced-Out

ElectroPhase

Electric Dreams

Electro Experi-Mental ή Electro XπερίMental (το Χ για το Χρηστος)


και θα σκεφτω κι αλλα no worries!! οσο για ωρα.... θα λεγα τουλαχιστον πριν τις 12 τα μεσανυχτα, αν ειναι εφικτο. Για μερες ισως τριτη η πεμπτη?
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 22 Ιουν 2007, 20:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

To Electric Dreams μ'αρέσει

Εγώ αυτό δεν κατάλαβα
Quote:
Θέμα:Εκπομπη για δυκολους!


Rolling Eyes
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 23 Ιουν 2007, 00:43 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χρηστο, γιατι να μη λεγετε η εκπομπη Dreamsomnia? (οπως δηλαδη λεγοταν και η εκπομπη που εκανες τις Πεμπτες στον freefm)
αλλιως: Memorabilia

οσο για την ωρα εμενα θα με βολευε πολυ 10 - 11 το βραδακι. (να εχω γυρισει κι απ' τη δουλεια)
αλλα σαν σημα εναρξης θα ηθελα το παλιο, μονο που θα λεει αλλη ωρα.
"στον επομενο τονο η ωρα θα ειναι δεκα ακριβωωωωωωωωως"
ημερα: προτεινω Tρ/Πε/Κυ

ερωτηση: θα επικεντρωθεις παλι στα 90ς?
μηπως να γυρνουσες και λιγο στη δεκαετια του 80?

και καποιες γενικοτερες αποριες που εχω σαν νεος ακροατης του σταθμου που ειμαι, (παρ' οτι παρακολουθω εδω και πολυ καιρο το φορουμ και πλεον συμμετεχω.)
γινετε καποια 80ς εκπομπη εδω στον Hotstation?
αν ναι θα ηθελα να μαθω ημερα και ωρα.
αν οχι... κακως! Smile
οσες φορες εχω ακουσει hotstation ολο σε ελληνικα πεφτω...
μηπως πρεπει να φτιαξουμε ενα προγραμμα?
να ξερει ο ακροατης οτι την ταδε ημερα και ωρα θα ακουσει αυτη τη εκπομπη, αυτον τον παραγωγο κλπ κλπ.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 23 Ιουν 2007, 11:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

υπάρχει πρόγραμμα το οποίο μπορείς να βρεις εδώ
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 12:35 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Η εκπομπη θα κινειται σε ολες τις εποχες και οχι μονο στη δεκαετια του 90. Επισης θα ειναι λιγο πιο πειραματικη, θα εχει και ακουσματα λιγο πιο παραξενα απο αυτα που επαιζαν στον Free τις Πεμπτες!

Την χαρακτηρισα για δυσκολους γιατι αναφερεται στην ηλεκτρονικη μουσικη, και οι "ευκολοι" οταν ακουνε ηλεκτρονικη μουσικη σκεφτονται νταπα ντουπα και Τιεστο!!!
Anyway, εσεις θα κρινετε! Η Πρωτη ετοιμαζεται ηδη!

Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 13:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep_Oblivion έγραψε:
Η εκπομπη θα κινειται σε ολες τις εποχες και οχι μονο στη δεκαετια του 90. Επισης θα ειναι λιγο πιο πειραματικη, θα εχει και ακουσματα λιγο πιο παραξενα απο αυτα που επαιζαν στον Free τις Πεμπτες!

Την χαρακτηρισα για δυσκολους γιατι αναφερεται στην ηλεκτρονικη μουσικη, και οι "ευκολοι" οταν ακουνε ηλεκτρονικη μουσικη σκεφτονται νταπα ντουπα και Τιεστο!!!
Anyway, εσεις θα κρινετε! Η Πρωτη ετοιμαζεται ηδη!

Deep Oblivion


δυκολους είπες, διάβασε το καλύτερα Laughing
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 13:44 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Xα χα χα!!! Εχεις δικιο! Παναγια μου, μεταλλαξα το ανθρωπινο ειδος! Μπορει αλλαξει?

Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 13:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep_Oblivion έγραψε:
Xα χα χα!!! Εχεις δικιο! Παναγια μου, μεταλλαξα το ανθρωπινο ειδος! Μπορει αλλαξει?

Deep Oblivion


Αν κάνεις Edit το title του πρώτου σου Post βεβαίως και μπορεί..

Στην αρχή διαβαζα "εκπομπή για .. δυσκοίλιους"! Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 13:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Thanx Μηνα! Done!

Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 13:54 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

...και εγώ νόμηζα ότι έχω ένα φίλο Evil or Very Mad


Ντροπή να μου ρήξεις τέτοιο πούλημα.... Twisted Evil

κατά τα άλλα ΖΑS δεν μπορούσες να κάνεις κάθε εβδομάδα Rolling Eyes

Υ.Γ. Ούτε που να το σκεφτείς να κάνεις ένα τηλέφωνο και τέτοια. Δεν υπάρχεις πλέον Mad
_________________
ΖΑΣ Σούπερσταρς
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 13:57 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Θλιβομαι! Δεν θα ξαναβαλω Ιντερ-Μιλαν οταν καθομαστε να κανουμε ΖΑΣ!!!!

Εσυ αποψε φερε το χυμα λεμονι...


Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 13:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Βασικά θα παίξουμε ένα Ίντερ - Μίλαν πριν αρχήσει;

Laughing
_________________
ΖΑΣ Σούπερσταρς
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 19 Ιουλ 2007, 00:34 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

E. F. F. E.

Electro Factor For Everyone

Αυτο τον τιτλο τον εμπνευστηκα με τη βοηθεια ενος φιλου που μου ειπε να βαλω μια ευκολη λεξη με αρχικα και να εχει καρκινικη γραφη!

Οποτε και εγω τον προτεινω και αν σας αρεσει παμε με αυτον. Ο τιτλος δεν ειναι τοσο σημαντικος, η ιδια η εκπομπη ομως θα ειναι.

Λογω του οτι τον Αυγουστο θα μαζευω ενεργεια βρωμιζοντας καποια παραλια οπως ολοι μας, αλλα και του ΖΑΣ που προηγειται, θα πρεπει να την ξεκινησω με την επιστροφη. Ηδη εχω μερικα καλα Ελληνικα νεα και παλια σχηματα να παρουσιασω αλλα και δυνατα ξενα groups!

Elliagne περιμενω και τα δικα σου tracks να ερθουν καπου για να τα παρουσιασω! Παντως εχουν φτασει tracks μεχρι και απο την Πολωνια και την Τουρκια!

Επισης η εκπομπη θα εχει πολλες ιδιαιτεροτητες. Σκεφτομαι η φωνη μου να εχει καποιο ηλεκτρονικο εφφε ετσι ωστε να μοιαζει με Cyborg η κατι αναλογο, επισης την ωρα που μεταδιδεται καποιο τραγουδι να περνανε πληροφοριες και links για το group μεσω δημοσιου μηνυματος αλλα να καταθετω και στο ειδικο forum (που ο αφεντης, φανταστικος Μηνας θα μου φτιαξει) ολοκληρο το playlist μαζι με infos και links.


Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 19 Ιουλ 2007, 08:29 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep_Oblivion έγραψε:


Επισης η εκπομπη θα εχει πολλες ιδιαιτεροτητες. Σκεφτομαι η φωνη μου να εχει καποιο ηλεκτρονικο εφφε ετσι ωστε να μοιαζει με Cyborg η κατι αναλογο

Deep Oblivion



Χρειάζεται εφφέ για αυτό;;;

Από μόνος σου δεν είσαι ενας darth vader ή όπως αλλιώς γράφεται αυτός ο τύπος απο το star wars..??

Σε πειράζω.. Οπότε, έχουμε πρεμιέρα τον Σεπτέμβρη;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 19 Ιουλ 2007, 16:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Συμφωνώ... Δεν χρειάζεσαι κανένα εφέ Χρήστο.

Υ.Γ. Μετά το "πότισμα" που θα φας στις διακοπές μπορεί να χρειάζεσαι και εφέ βεβαίως. Σε βλέπω εφέτος να ξεκινάς το κάπνισμα Laughing
_________________
ΖΑΣ Σούπερσταρς
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 19 Ιουλ 2007, 16:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

να δεις εγω τι βλεπω ,για σενα greco ..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Razz Razz Razz Razz Razz
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 20 Ιουλ 2007, 11:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

VaMMpyTreLLa έγραψε:
να δεις εγω τι βλεπω ,για σενα greco ..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Razz Razz Razz Razz Razz


Θα σου ρίξω στάχτη στα μάτια... Laughing
_________________
ΖΑΣ Σούπερσταρς
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 20 Ιουλ 2007, 11:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing α ρε πυροβολημενο.... ρε κοιταχτε να περασετε καλα εσεις..... κι εγωωωω μια χαρααα θα μαιιιι... Partyman Partyman Partyman
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Μουσική - Γενικά All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©