Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641075
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Ρακέτες στην Παραλία...

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
spirsol
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Nov 05, 2003
Μηνύματα: 58

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουν 2007, 11:57 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Ρακέτες στην Παραλία... Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ένα εκνευριστικό χόμπυ των λουώμενων στις παραλίες που το κάνουν για ποζεριλίκι

ή

ένας πολύ ευχάριστος και δημιουργικός τρόπος άθλησης στην παραλία;


Υ.Γ. Διαφωνώ κάθετα με ότι γράψει ο Greco...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
fousekis
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: May 09, 2007
Μηνύματα: 5

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουν 2007, 11:59 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

eimai o fousekis!

Eisai la8os!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουν 2007, 12:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

fouseki να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες σε παρακαλώ[mod]

spirsol, εγώ θα ψηφίσω άθληση, γιατί αν και μη πολύ σχετικός, μ'αρέσει να παίζω οπότε δεν πρόκειται για πόζα Cool
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουν 2007, 12:13 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ρακέτες... Μεγάλο πρόβλημα για τους λουώμενους. Ίσως πιο σπαστικό και από τις μύγες όταν τρως καρπούζι, ή από τα κουνούπια το καλοκαίρι...


και φρόντηζε όταν παίζεις να μην έρθει το μπαλάκι πάνω μου... ακόμα χειρότερα άμα πέσει πάνω στον καφέ μου...


Υ.Γ. if you wanna play tennis go home and play your penis!
_________________
ΖΑΣ Σούπερσταρς
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουν 2007, 12:43 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εμενα μου αρεσει να παιζω ρακετες στην παραλια (οταν δεν ειμαι σε μπετωστρα και δεν εχω φαει 2 διπλα hotdog μετα απο ενα Γαγγη τεκιλα το βραδυ)

Αλλα δεν θελω να παιζω πανω στο κυμα, εκει και ενοχλω και ενοχλουμαι!

Προτιμω να ειναι καπου πιο πισω, με επιπεδη αμμο (οχι καυτη γιατι οι πατουσες μου μπορει να εχουν λιωσει απο το περπατημα) και με ικανοποιητικη αποσταση!


Deep Oblivion

Υ.Γ.: Ο πιο ασφαλης και διασκεδαστικος τροπος να παιζεις ρακετες ειναι στο http://paixnidia.blogspot.com
Ουτε προφητης να ημουν!
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουν 2007, 12:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

spam spam spam admin ban him Laughing Laughing Laughing Laughing

ρακέτες μόνο στην παραλία
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουν 2007, 12:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

μιλαμε πρεπει να νυσταζω πολυ...ξερετε τι διαβαζα?? ρουκετες στην παραλια... αινταααααα!!!!!

εχουν πλακα οι ρακετες στην παραλια.. ε αμα φας και κανα μπαλακι μωρ αδερφε δεν πειραζει... σιγα τωρα...χαλαραα το καλοκαιρι..δεν ειναι για να αγχωνομαστε και να μανουριαζομαστε στις παραλιες....

δινεις το μπαλακι πισω , χαμογελαστα...και ολα κομπλε!! Very Happy
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουν 2007, 13:03 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

έχω φάει εγώ μπαλιές...
αν είναι και κοπέλες μάλιστα ακόμα καλύτερα Embarassed Cool Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουν 2007, 13:04 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

VaMMpyTreLLa έγραψε:
μιλαμε πρεπει να νυσταζω πολυ...ξερετε τι διαβαζα?? ρουκετες στην παραλια... αινταααααα!!!!!

εχουν πλακα οι ρακετες στην παραλια.. ε αμα φας και κανα μπαλακι μωρ αδερφε δεν πειραζει... σιγα τωρα...χαλαραα το καλοκαιρι..δεν ειναι για να αγχωνομαστε και να μανουριαζομαστε στις παραλιες....

δινεις το μπαλακι πισω , χαμογελαστα...και ολα κομπλε!! Very Happy


Kαλά θα ανοίξω και ένα thread με τα βλήματα που κυκλοφορούν στην παραλία... Cool
_________________
ΖΑΣ Σούπερσταρς
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουν 2007, 13:06 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ααααα καλαα... απ'αυτααα αλλο τιποτααααα!!!!!!
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουν 2007, 13:46 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

dmitspan έγραψε:
spam spam spam admin ban him Laughing Laughing Laughing Laughing

ρακέτες μόνο στην παραλία

http://paixnidia.blogspot.com
http://paixnidia.blogspot.com
http://paixnidia.blogspot.com
http://paixnidia.blogspot.com
http://paixnidia.blogspot.com

Evil or Very Mad Razz Razz Razz Laughing Laughing Laughing


Βληματα στην παραλια? Τι εννοειτε? Κατι φουσκωτους ατριχους (τελος... αποτ η φαρσα) αλλα και τις κλασσικες μη μου απτου, Diva-κρατουσες με γυαλια "μυγα" και παρεο D&G?

Οχιιιιι, μην τα απαγορεψετε αυτα τα διποδα! Προσφερουν τοση διασκεδαση στην παραλια! Εχουμε και καπου να σημαδευουμε το μπαλακι!

Ειτε θα σου το πεταξει πισω ο μπρατσαρας με στυλ Ιβαν Λεντλ (γιατι ειναι αδικημενος απο τη ζωη αθλητης), ειτε θα δεις την Marie Clair-ο-διαβαζουσα να το συγκρινει αν ειναι μεγαλυτερο και στρογγυλοτερο απο τον "αεροσακο" της!

Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουν 2007, 17:17 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Yπάρχει και χειρότερο... Ιταλός που προσπαθεί να μάθει ρακέτες.


Υ.Γ. Η περίπτωση δυσκολεύει ακόμα περισσότερο όταν ο αντίπαλος είναι Ιταλός (δηλαδή έχουμε 2 Ιταλούς... που μιλάνε)

Υ.Γ. τατατατατατατα αττα τατατατα ατατατατατατ ατατατατα Twisted Evil
_________________
ΖΑΣ Σούπερσταρς
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
malvi
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: May 31, 2007
Μηνύματα: 24

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 18 Ιουν 2007, 15:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Είναι πράγαμτι ηθικό δίλλημα....από πολλές απόψεις....
~άποψη 1: Θες να παίξεις ρακέτες.....ή πας πίσω για να μην ενοχλείς του άλλους και ξεδιπλώνεις το ταλέντο σου....ή καθεσαι μπροστά και προσπαθείς να ρίξεις το μπαλάκι στο γκομινάκι που έχεις βλεφαρίσει....(τελείως ενημερωτικά αυτή η άποψη δεν ισχύει για μένα....είμαι τόσο αδέξια στις ρακέτες και άλλα συναφη αθλήματα που μπορεί να μετράμε τραυματίες Embarassed...τι φταίνε και αυτά τα δόλια τα γκομινακια? )
~άποψη 2: Θέλουν να παίξουν άλλοι ρακέτες.....
1)γιατί τους αρέσει το άθλημα
2)γιατι θέλουν να γνωρίσουν γκομινακια
3)γιατι θελουν να επιδειξουν κορμι και outfit...(από το outlet...)

Εδώ τα τεινά είναι πράγματι πολλά...Εμένα προσωπικά με εκνευρίζει το πέρα δώθε, πάνου κάτου για τον οποιονδήποτε λόγο που θέλει να παίξει ρακέτες και μάλιστα στην παραλία εκεί που σκάει το κύμα....

1)γιατί εμένα δε μ'αρεσουν και πολυ οι ρακέτες
2)άμα θες να με γνωρίσεις κέρασέ με μια λεμονάδα που χω κορακιασει κάτω από τον ήλιο τόση ώρα
3)εντάξει θα ζηλέψω το κορμί και το outfit (έστω και από outlet)....αλλά προτιμώ να βλέπω τη θάλλασα.....

Τέλοςςςςςςς

Δε ξέρω αν έγινα κατανοητή γιατί με τα τικ τακ και τα περα δωθε ζαλιστηκαααααα Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 18 Ιουν 2007, 16:05 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ρακέτες, volley, ski, jet ski, monoski, surf, μπανάνα, ντόνατ, βουτιές, μακροβούτια, κουβαδάκια, κατακόρυφα, όλα επιτρέπονται, μην πω επιβάλλονται!

(εκτός απο το ψαροντούφεκο και τον βλάκα κοιλαρά που βγάζει μικροσκοπικά ψαράκια και νεογέννητα χταπόδια και νιώθει ο μεγάλος κυνηγός)

Οτιδήποτε αρκεί να μην είσαι ένα πτώμα στην παραλία που γυρνάει πάνω κάτω σε τακτά χρονικά διαστήματα μέχρι να καψαλιστεί τελείως.

Η παραλία και η θάλασσα είναι για να την απολαμβάνουμε! όποιοι θέλουν να κοιμηθούν να κάτσουν στην ταράτσα τους.

καλό καλοκαίρι και προσπαθήστε να αφήσετε την θάλασσα λίγο καλύτερη από ότι την βρήκατε.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 18 Ιουν 2007, 16:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

α! εχθες εκανα τις πρωτες μου βουτιες (παντα με τη κοιλια πεφτω Mad )

υπαρχουν παραλιες για ολα τα γουστα!
εγω παντως εχω βρει 2 παραλιες οτι πρεπει για ριλαξ. φυσικα δεν ειναι οργανωμενες.
αραζω πανω στο βραχο και ειμαι αρχοντας! αναγνωση εφημεριδας, καφεδακι και ταβλι κατω απο την ομπρελα.

οσο για μας που μας αρεσουν οι ρακετες καλο ειναι να μαζευομαστε σε ενα σημειο. μ' αρεσει η αθληση αλλα θελω και την ησυχια,
δηλαδη: ναι στο βολευ στις ρακετες (ή ρουκετες, οπως αγαπατε Laughing )
κλπ κλπ αλλα δεν θελω φωνες.
εκνευριζομαι οταν ακουω υστερικες μαναδες να μαλωνουν τα παιδια τους.
"ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΠΑ? δεν σου ειπα να μη πηγαινεις στα βαθια?
πεφτει ξυλια... το παιδι βαζει τα κλαματα
"ΜΗ ΚΛΑΙΣ! μας κοιταει ο κοσμος"
πεταγεται η διπλανη περιεργη
"αχ, και μενα το δικο μου τα ιδια κανει. ΔΕΝ μ' ακουει καθολου"

Quote:
Οτιδήποτε αρκεί να μην είσαι ένα πτώμα στην παραλία που γυρνάει πάνω κάτω σε τακτά χρονικά διαστήματα μέχρι να καψαλιστεί τελείως.

αυτο λες? ή το οτι πασαλειφοντε και καθοντε πανω σε μια πετσετα
και αλλαζουν μερια μολις ροδισουν? απορω πως το αντεχουν.


ΟΧΙ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ, ΟΧΙ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΚΑΙ ΑΚΤΕΣ Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 18 Ιουν 2007, 19:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

πες τα χρυσοστομε!!
ασε που με το κλαμα τους σηκωνουν ολη την παραλια στο ποδι.

και το αλλο που το πας?
που γεμιζουν ολη τη αμουδια με λακουβες και καστρα
εμποδιζοντας τους λουομενους να παιξουν ρακετες! Laughing Laughing

τι ωραια που θα ηταν να ειχα μια παραλια δικη μου και με τη παρεα μου φυσικα, με 2-3 jet ski (οχι ορθια), ταβλακι, μπαλιτσα, θαλασσιο ποδηλατο
μπαρακι για καφεδακι - σνακ -μπυριτσα παγωμενη...
τι αλλο να ζητησει κανεις!?
αντε να δεχτω και μερικες topless τουριστριες!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 18 Ιουν 2007, 20:54 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Συνταγή για ιδιωτική / προσωπική παραλία Απαντηση με παραβολή κειμένου

Συνταγή για ιδιωτική παραλία


Υλικά:

1 παραλία
1 πολιτικό βύσμα
400 μέτρα περίφραξη
4 μπετονιέρες τσιμέντο

προαιρετικά:
2-3 τοπλες τουρίστριες
3 τζετ σκι (καθιστά)
2 τάβλι(α)
ζάρια


Εκτέλεση:

Ανακατέβουμε τα υλικά έχοντας το βυσμα επιφυλακή να επιτηρεί και να προστατεύει..
Σερβίρεται με αυστηρό face control, χωρίς διαμαρτυρίες από κατοίκους και δημότες
Δεν προσφέρεται για απεργούς πείνας (ενίοτε δημαρχους)


Απολαύστε την!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 19 Ιουν 2007, 03:05 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

echo: την επόμενη φορά πέσε με την πλάτη, έτσι για αλλαγή.
Α και στείλε μου pm για τις δυο παραλίες που βρήκες, θέλω πληροφορίες γιατί πέρα από τα δικαστικά όλα τα άλλα μέρη έχουν γίνει για κλάματα στην Αττική. Και οι ρακέτες στα δικαστικά είναι θανάσιμο λάθος...

dmitspan: cheers καλοκαιρινό meeting εντός εκτός και επι τα αυτά της παραλίας ακόμα και στα -20μ άμα θέλετε με ρακέτες και κουβαδάκια (μην γελάς καθόλου! έχεις παίξει τα τελευταία 18 χρόνια? Είναι τέλεια!)

LavantiS: τι τις θες τις ιδιωτικές παραλίες? Τελευταία μέτρηση μελών του site 1961 μια ανάσα πριν τους 2000 ζωή να έχουμε. Ενα ντου στο Σχοινιά και έχεις την ιδιωτική σου παραλία. Λίγη οργάνωση χρειάζεται.

αλλά αν είναι να βρεθούμε κοντά σε θάλασσα, μη δω κανέναν να κάθεται να λιάζεται σαν ιπποπόταμος, θα βρεθούμε για κολύμπι και ματσάκια. Φαγητό μετά τη δύση του ηλίου. (αλλιώς τα κουβαδάκια σας και σε άλλη παραλία) Wink

A, και κάτι ακόμα: αν έχουμε μέλος αυτού του site που να έχει κάποιο αξιόλογο μεταφορικό μέσο και εννοώ απο ιστιοπλοϊκό μέχρι cruiser (οχι τη φουσκωτή βάρκα απο το Τζαμπο) μπορούμε να οργανώσουμε και εκδρομές στον Ευβοϊκό ή και μέχρι τη Τζια. Αναλαμβάνω την οργάνωση.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 19 Ιουν 2007, 09:55 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ναι παιδια , μην τα κανονισετε ολα αυτα αυτο το Σαββατοκυριακο...θα ειμαι Ολλανδια...μην χασω τετοιο θεαμα ...δεν λεει!!

επισης πρεπει να σας πληροφορησω , οτι εγω στην παραλια , λιαζομαιι και λιωνω και δεν κουναω ουτε το μικρο μου δαχτυλακι πλεον... (γι αυτο οταν με βλεπουν λενε ...αααα μια φωκιαααααα - για να μην πω φαλαινα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy )!!! Ενταξει κολυμπαω . βρε παιδια ....απλα δεν παιζω ιδιαιτερα ....

θελω να δω greco και Deep να παιζουνε ρακετες.... οι δυο τους ομως.... ιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχ!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 19 Ιουν 2007, 15:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

VaMMpyTreLLa έγραψε:
ναι παιδια , μην τα κανονισετε ολα αυτα αυτο το Σαββατοκυριακο...θα ειμαι Ολλανδια...μην χασω τετοιο θεαμα ...δεν λεει!!

επισης πρεπει να σας πληροφορησω , οτι εγω στην παραλια , λιαζομαιι και λιωνω και δεν κουναω ουτε το μικρο μου δαχτυλακι πλεον... (γι αυτο οταν με βλεπουν λενε ...αααα μια φωκιαααααα - για να μην πω φαλαινα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy )!!! Ενταξει κολυμπαω . βρε παιδια ....απλα δεν παιζω ιδιαιτερα ....

θελω να δω greco και Deep να παιζουνε ρακετες.... οι δυο τους ομως.... ιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχ!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


κι εγώ θέλω να βλέπω να τους φεύγει το μπαλάκι και να πέφτει συνέχεια πάνω σου για να σου ενοχλεί το λιάσιμο Twisted Evil Laughing Laughing
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©