Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641039
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Experimental Tracks

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Μουσική - Γενικά


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
ElLiAgNe
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Aug 21, 2006
Μηνύματα: 91
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 12 Ιουν 2007, 20:00 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Experimental Tracks Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εδώ και λίγο καιρό ασχολούμαι η μάλλον πειραματίζομαι με την δημιουργία μουσικής.
Μιλώ φυσικά για ηλεκτρονική μουσική, απλά γιατί είναι πιο προσιτή σε εμένα.

Αρκετοί από εδώ μέσα γνωρίζουν τη σχέση μου με τον γραπτό λόγο και κυρίως την ποίηση. Την οποία πήρα λιγο παραπέρα και προσπάθησα να την βάλω σε πλαίσια μουσικά, μελωποιώντας την ή βάζοντάς την σε καλούπια στίχων κτλ... χωρίς να είμαι και ειδήμονας. Είμαι θα έλεγα ένας εραστής (ίσως και δολοφόνος!) της τέχνης.

Παρόλα αυτά, ποίηση για μένα δεν είναι μόνο τα λόγια, αλλά ότιδήποτε όμορφο αγγίζει τις αισθήσεις μας και καταφέρνει ακόμα να εμβαθύνει ως να χαιδέψει τις χορδές της ψυχής. Αυτό μπορεί να είναι και ένα σκίτσο, μια φωτογραφία κτλ.

Με αυτά πειραματίζομαι και μπορείτε να παρακολουθείτε από την πιο κάτω ιστοσελίδα μου τα ταξίδια μου στα ξένα, αλλά μαγικά για μένα, μουσικά και άλλα μέρη...

Το νέο πειραματικό μου κομμάτι ονομάζεται "Fly Me" και εχω ονομάσει την πρωτη αυτή συνολική μου προσπάθεια "Lost and Found", με την μεταφορική κυρίως έννοια.

Εύχομαι το ταξίδι αυτό να είναι όμορφο και απολαυστικό και για εσάς και αναμένω και τα δικά σας σχόλια!

www.myspace.com/muselliagne
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 12 Ιουν 2007, 20:29 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μπράβο Ελλιάγνη μου ειλικρινά πολύ καλή δουλειά Very Happy Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 12 Ιουν 2007, 22:13 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ειδικα το "fly me" μου αρεσε παρα πολυ!
ειναι ταξιδιαρικο... χαλαρωτικο.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
ElLiAgNe
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Aug 21, 2006
Μηνύματα: 91
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 13 Ιουν 2007, 13:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Echo έγραψε:
ειδικα το "fly me" μου αρεσε παρα πολυ!
ειναι ταξιδιαρικο... χαλαρωτικο.


ευχαριστω παιδια για τα καλα σας σχόλια και feedback! ειναι πολυ ενθαρρυντικα
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Μουσική - Γενικά All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©