Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641054
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

80s and their aftershock ( καινουρια εκπομπουλα) freefm 98.0

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Αυτό το ΘΕΜΑ έχει κλειδωθεί: δεν μπορείτε να τροποποιήσετε ή να στείλετε μηνύματα.    Forums -> Ραδιόφωνο


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 13 Μαρ 2007, 14:54 GMT    Τίτλος Μηνύματος: 80s and their aftershock ( καινουρια εκπομπουλα) freefm 98.0 Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μαγκες την πατησατε.....

Η VaMMpiTreLLa ( δηλαδη εγω ) καθε Κυριακη 16:00 -18 :00 θα ηχει στα αυτακια σας ( καημεναα παιδιααααα....λολ) απο την συχνοτητα του freefm στους 98 μεγακυκλους...

Ο σταθμος διαθετει chatroom , forum και φυσικα LIVE STREAMING ,αρκει να πληκτρολογησετε www.freefm.gr , και θα εμφανιστουν ολααα μπροστα σας!!

Θα ακουμε μουσικουλες οπως 80s pop , electropop , Νew Wave , Dark Wave , Alternative , Ebm , Synthpop , Flexipop , Dark minimal , electroclash!!

Oτι κομματακι θελετε να ακουσετε , μπορειτε να το ζητατε απο το myspace , η απο το forum οτυ σταθμου πριν τις εκπομπες , για να τα παιρνω μαζι μου!!! Μπορειτε σαφως και κατα την διαρκεια της εκπομπης στελνωντας ενα απλο μηνυματακι στο 4400 γραφωντας μπροστα την λεξη free , αφηνωντας ενα κενο , και συμπληρωναντας το request , την αφιερωση , το σχολιο σας η οτι αλλο θελετε .....

Ελπιζω να σας κρατησω καλη συντροφια τα απογευματα της Κυριακης ....

Ευχηθειτε μου καλη επιτυχια και σας περιμενω ολους!!!

Ολα τα σχολια σας , καλα και προπαντων κακα ( γιατι μονο ετσι διορθωνομαστε) τα περιμενω ειτε στο chatroom ,forum του σταθμου, ειτε με sms την ωρα της εκπομπης καθως και στο www.myspace.com/Vammpitrella

Σας ευχαριστωω ολουυυυυυυς!!!!!
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 13 Μαρ 2007, 16:17 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Και ραδιοφωνικός παραγωγός η vampi... Άλλατις το vampaki...!! Razz Very Happy

Άντε καλές εκπομπές βρε!!! Wink thumleft
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 13 Μαρ 2007, 17:08 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

οτι μπορουμε κανουμε και μεις τα βαμπιρια....χιχιχιχιχι!!!!!
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
radioamateur
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Dec 21, 2004
Μηνύματα: 45

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 27 Μαρ 2007, 16:06 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΚΟΣΤΟΣ ΜΥΝΗΜΑΤΩΝ... Απαντηση με παραβολή κειμένου

VaMMpiTreLLa γιατί δεν γίνεται λόγος ακριβώς για το κόστος με το ΦΠΑ του μύνηματος προς το 4400;Για ποιό λόγο δεν δίνετε ένα απλό νούμερο κινητού τηλεφώνου για να δείτε τις ακροαματικότητες σας να απογειώνονται ή ακόμα καλύτερα να δώσεσε ένα σταθερό τηλέφωνο όπως το παλιό καλό καιρό;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 27 Μαρ 2007, 16:28 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

σε αυτες τις ερωτησεις μπορουν να σου απαντησουν μονο τα μεγαλα αφεντικα του σταθμου...διοτι δεν τα κανονιζω εγω αυτα...μια απλη παραγωγος ειμαι!!
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 27 Μαρ 2007, 21:51 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ε δώσε το κινητό σου τότε Shocked Laughing
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
radioamateur
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Dec 21, 2004
Μηνύματα: 45

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 28 Μαρ 2007, 00:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

VaMMpiTreLLa η απάντηση που μου έδωσες δεν με καλύπτει καθόλου.Ο τρόπος με τον οποίο διατυπώθηκε η καταχώρηση αλλά και η απάντηση που μου έδωσες φαίνεται ότι έχει καθαρά εισπραχτικό χαρακτήρα.Είναι δυνατόν να μη γνωρίζεις το τελικό κόστος του μυνήματος προς το 4400;
Θα σε παραδεχόμουν αλλά κυρίως θα σε άκουγα αν έδινες ένα απλό κινητό ή σταθερό τηλέφωνο αλλά να μην χαρακτηρίζεις τα μυνήματα απλά όταν χρεώνονται αδρά.Αν ένα τραγούδι που θέλω να ακούσω μου στοιχίζει όσο ένα cd ποιό το κίνητρο να σε ακούσω;Ξέρεις πόσες εναλλακτικές μουσικές πηγές υπάρχουν σήμερα;Άπειρες...και μάλιστα δωρεάν!!!


Τροποποιήθηκε από τον radioamateur την Τετάρτη 28 Μαρ 2007, 10:11 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 28 Μαρ 2007, 05:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

radioamateur,
κακώς κατηγορείς την Vampy και τον κάθε παραγωγό, καθώς τα κέρδη απ'τα μηνύματα δεν πάνε στη δικιά τους τσέπη. `Ισως κάποιος παράγοντας του σταθμού θα πρέπει να ενημερώσει ποια είναι η ακριβής τελική χρέωση για να αποφεύγονται οποιουδήποτε είδους παρεξηγήσεις.

Συν τοις άλλοις, κανένας δε σε ανάγκασε να στείλεις μήνυμα, κι εγώ π.χ. ακούω χρόνια εκπομπές και είτε με του παλαιού τύπου είτε με του νέου τύπου ποτέ δεν έχω στείλει μήνυμα ποτέ δεν έχω τηλεφωνήσει παρόλα αυτά διασκεδάζω
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 28 Μαρ 2007, 10:29 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

φιλε radioamateur , πληροφορικα σου λες εντελως πως για μενα προσωπικα δεν εχει καθολου εισπραχτικο χαρακτηρα , καθοτι δεν πληρωνομαι απο τον στα8μο αλλα παιζω επειδη γουσταρω εγω , και επειδη προφανως γουσταρουν και καποιοι να με ακουνε!

επιπλεον υπαρχει τροπος να ζητησεις εσυ και ο καθε ακροατης τραγουδι χωρις να χρεωθει για sms μεσω του forum η του chatroom του σταθμου ...απλα μπαινεις στο nternet ( που ετσι κι αλλιως θα μπεις ) γραφεις το request σου και εισαι μια χαρα...και χωρις την χρεωση του μηνυματος.!!

Απο την αλλη, ναι , οπως λεει ο φιλτατος Δημητρης , δεν εισαι υποχρεωμενος να στειλεις sms , δεν κρινονται απο κει αλλωστε οι ακροαματικοτητες ενος σταθμου... θα πρεπε να το ξερεις αυτο νομιζω!!

Ολα τα υπολοιπα παραπονα σου , σαφως και μπορεις να τα γραψεις στο φοροιυμ του σταθμου www.freefm.gr , ωστε να σου απαντησουν οι υπευθυνοι του στα8μου που εχουν κανονισει αυτα τα θεματα!
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 28 Μαρ 2007, 11:02 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Για το θέμα των χρεώσεων, αν όντως είναι αυτή η απορία και όχι γιατί να υπάρχει η χρέωση:

Η Χρέωση στο 4400 είναι 0.75€

Στις τιμές δε συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 19%


Αρα 0.8925€ συνολικό κόστος ανά SMS


Ανάλογα με τον τετραψήφιο αριθμό αποστολής γραπτού μηνύματος, οι χρεώσεις έχουν ως εξής:

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΠΡΟΣ
ΧΡΕΩΣΗ ( € / SMS)
ΑΠΟ 4101 ΕΩΣ ΚΑΙ 4199 € 0,072 /SMS
ΑΠΟ 4200 ΕΩΣ ΚΑΙ 4299 € 0,25 /SMS
ΑΠΟ 4300 ΕΩΣ ΚΑΙ 4399 € 0,50 /SMS
ΑΠΟ 4400 ΕΩΣ ΚΑΙ 4499 € 0,75 /SMS
ΑΠΟ 4500 ΕΩΣ ΚΑΙ 4599, 4100 € 1 /SMS
ΑΠΟ 4600 ΕΩΣ ΚΑΙ 4699 € 0,17 /SMS
ΑΠΟ 4800 ΕΩΣ ΚΑΙ 4899 € 1,20 /SMS
4104, 4228 € 0,30 /SMS
4010 € 0,90 /SMS
ΧΡΥΣΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

Η χρέωση του μηνύματος πραγματοποιείται κατά την αποστολή του μηνύματος από τον χρήστη, ανεξάρτητα από τον αριθμό των μηνυμάτων που επιστρέφονται.


Στον HotStation για παράδειγμα, που επίσης, εκτός από email / φόρμα επικοινωνίας / μέσω του radio player, μπορεί κάποιος να στείλει SMS (ειδικά αν περιμένει απάντηση σε κάτι) που το μήνυμα στέλνεται στο 4222 η χρέωση είναι 0.25€ + ΦΠΑ = 0.2975€ τελικό κόστος. Φυσικά και στις δύο περιπτώσεις οι απαντήσεις που λαμβάνει ο ακροατής στο κινητό του, δεν χρεώνονται.

ΑΑΑΑ, και αν θέλετε να το τεστάρετε, (λέμε τώρα) HOT + το μήνυμα σας στο 4222... Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 28 Μαρ 2007, 12:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αν εινανι δυνατον δηλαδη να διαβαζω αυτο το πραγμα!!!

Να επιλεγεις αν θα ακουσιες εναν σταθμο η εναν παραγωγο απο το αν ο σταθμος εχει sms αυξημενης χρεωσης ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΟΥ!

Στο κατω κατω μπορεις να ακους αυτο που θελεις χωρις να σου κοστιζει οσο.... ενα cd απλα πατωντας το ΟΝ στο δεκτη σου, αλλιως, αλλαζεις συχνοτητα για να ακουσεις εναν αλλο σταθμο χωρις sms αυξημενης χρεωσης (αν υπαρχει πλεον).

Απο εκει και περα, οποιαδηποτε συζητηση με οποιονδηποτε παραγωγο οποιουδηποτε σταθμου για οικονομικα θεματα, μονο κακοβουλη μπορει να ειναι. Υπαρχει επισημη ιστοσελιδα του σταθμου, οπου την διαβαζουν πολλακις την ημερα οι υπευθυνοι. Εκει καθε παραπονο θα πιασει και τοπο. Εδω ειναι... απλα για καταναλωση.

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
High_Voltage
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Feb 18, 2005
Μηνύματα: 70
Πόλη/Χώρα: Freefm

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 28 Μαρ 2007, 15:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Vampouli mou kali arxi kai omorfes taksidiarikes ekpompes sou euxomai!!!
Mina akoma se perimenw gia ekpompoula ekpliski...gia valto sto programma giati mou xeis leipsei!!!
Radioamateur san erastis tis texnis kai tou radiofwnou opws dilwneis tha eprepe na eisai ligo pio dektikos kai thetikos se nea paidia pou kanoun ekpompi xwris na exoun kamia apolutws oikonomiki apolavi,alla mono apo agapi kai trela gia tin mousiki...
Xamogelaste ligo kai skefteite thetika...

Wink
_________________
Xristina Syriopoulou...
Live @ Freefm
every Tuesday&Thursday 19:00-21:00...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 28 Μαρ 2007, 15:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

φιλη και συμπαραγωγε χριστινα ( καλα ουτε ο Παπανδρεου να ημουν...λολ),
σε ευχαριστωωωωωωωωωω πολυυυυυυυυυυυυυ για την στηριξη και τις ευχες!!


(καποθ εδω ο λαος πρεπει να χειροκροτησει και να ζητωκραυγασει...αιντααα)~~
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
radioamateur
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Dec 21, 2004
Μηνύματα: 45

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 28 Μαρ 2007, 20:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΑΠΛΟ ΜΥΝΗΜΑΤΑΚΙ ΣΤΟ 4400... Απαντηση με παραβολή κειμένου

Η πρώτη καταχώρηση μου ήταν πολυ σαφής.Προσωπικά είτε πληρώνεσαι από τον όποιον FREE FM δεν με αφορά VaMMpyTreLLa.
Θεωρώ ξεφτύλλα το 2007 βέβαια να πληρώνω για να ακούω στα ερζιανά.Όταν κυκλοφορώ στους δρόμους η μόνη δυνατή εφιχτή επικοινωνία είναι η τηλεφωνική συσκευή και άρα δεν μπορεί κανείς να μου επιβάλλει τη χρέωση του τετραψήφιου αριθμού.Αυτές τις αρρωστημένες τακτικές υψηλής χρέωσης υποβαθμίζουν το ραδιόφωνο και δυστυχώς απαγορεύουν το λόγο με επιχειρήματα σε πραγματικό χρόνο.Δεν έχω συνηθίσει να ακούω παθητικά.Αν ήθελα να άκουγα παθητικά θα έβαζα το Ipod να παίζει.
Επειδή γνωρίζω το μαγικό κόσμο του ευρωπαϊκού ραδιοφώνου θεωρώ ότι η επαφή με το ραδιοφωνικό κοινό πρέπει να γίνεται άμεσα και όχι παθητικά (κονσέρβα) όπως θέλετε να επιβάλλετε, για το λόγο αυτό σας είπα δώστε κάποιο σταθερό ή έστω κινητό τηλέφωνο γιατί η απήχηση των ραδιοφωνικών εκπομπών αυξάνει κατακόρυφα.
VaMMpyTreLLa μάθε να δίνεις σαφείς απαντήσεις.Η καταχώρηση μου ήταν πολυ σαφής για τη οποία VaMMpyTreLLa απέφυγες εσκεμμένα να απαντήσεις αναφορικά με τις ακριβείς χρεώσεις.Είναι δυνατόν να μη γνωρίζεις τι συμβαίνει στην εκπομπή σου;
Ουδεμία κακόβουλη καταχώρηση έγινε προκειμένου να σε θίξει ως άτομο.
Το ποιοτικό ραδιόφωνο είναι αυτό που καθιστά τον ακροατή ενεργό μέτοχο και όχι χορηγό του εκάστοτε 4400.
Ευχαριστω τον Lavanti για την απάντηση όσον αφορά τον Deep_Oblivion θα ήθελα φίλε μου να σου πω ότι μου φάνηκε παραπλανική η φράση της VaMMpyTreLLa για "απλό μηνυματάκι στο 4400".
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 28 Μαρ 2007, 20:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Δεκτον οτι θελεις να εισαι ενεργος ακροατης ενος σταθμου. Δεκτον επισης να σου φανει η φραση της παραγωγου παραπλανητικη. Οπως δεκτον να εχεις την αποψη σου για οτιδηποτε.

Ομως μην την θεωρεις απαραιτητα σωστη και αυτοβουλα να επιτιθεσαι στον καθενα πραγωγο που πετυχαινεις σε οποιοδηποτε forum για θεματα που δεν τον αφορουν.

Οι ενστασεις μου ειναι οι εξεις:

1. Το αν θα αναφερονται/αναγραφονται/δημοσιοποιουνται οι εκαστοτε χρεωσεις ειναι θεμα των υπευθυνων του καθε σταθμου. (Ουτε ο Sport Fm αναφερει ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ τις χρεωσεις των sms)

2. Το κριτηριο που θετεις ως πρωταρχικο για ακροαση του προγραμματος και της εκπομπης καποιου παραγωγου (χρεωση sms) ειναι για μενα παιδαριωδες για εναν γνωστη και παλιο φιλο του ραδιοφωνου (εχουμε μιλησει ξανα και αλλου). Περιμενα απο καποιον σαν εσενα να εχει ως κριτηριο την μουσικη, τη φωνη, την ευμαροια του λογου, τις αποψεις και την ομαλη ροη πρωτιστα.

3. Ισως θα επρεπε να σκεφτεις σοβαροτερα το οτι πρεπει να μεταφερεις τις παρατηρησεις σου στο σωστο σημειο (forum Free Fm η mail στον σταθμο) παρα να προσπαθεις να κανεις μια κοπελιτσα 25 χρονων που βγηκε πρωτη φορα στον αερα πριν 2 εβδομαδες και ειναι μεσα στην τρελη χαρα που το κανει αυτο να νιωθει οτι κανει καποιο εγκλημα (εκτος αν αυτος ειναι ο στοχος σου)

Δεξου επιτελους οτι δεν ειναι ολοι μερος καποιου σχεδιου παραπλανησης του κοινου, οτι καποιοι εχουν την κ@υλ@ για να κανουν αυτο που κανουν και πιθανον να το αγαπανε οπως εσυ στα 15 σου. Σκεφτηκες οτι η φραση που αναφερεις λεγεται για να φανει η φιλικοτητα του ατομου προς τον κοσμο οχι για να τον παρασυρει στον ζοφερο κολασμενο κοσμο της κερδοσκοπιας εις βαρος του?

Και σου επαναλαμβανω, αν την κουβεντα αυτη, την εκανες με καποιον απο τους υπευθυνους του σταθμου τοτε δεν θα ειχα λογο να παρεμβω και να πω την αποψη μου. Επειδη ομως σε βλεπω οτι εχεις παρει απο τα μουτρα ενα κοριτσι που κανει αυτο που αγαπαει με την ανεμελια που ολοι μας θα θελαμε να βλεπουμε στα ερτζιανα, με ενοχλει.

Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
radioamateur
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Dec 21, 2004
Μηνύματα: 45

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 29 Μαρ 2007, 00:45 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Η καταχώρηση της VaMMpyTreLLa έγινε εδώ οπότε απαντάω εδώ και ό,τι έχω να ρωτήσω το ρωτάω εδώ γιατί η κοινή λογική λέει ότι αυτό είναι το σωστό.Προσωπικά δεν νομίζω ότι έχω επιτεθεί σε κανένα παραγωγό του κάθε x FM Ελλάδος Deep Oblivion.Όταν κάποιος στην "ανεμελιά του"αν και ενήλικας 25 ετών διατυπώνει κάτι, φαντάζομαι ότι είναι σε θέση να δίνει διευκρινήσεις μόνος του και όχι μέσω τρίτων ως υπεύθυνος παραγωγός εκπομπής.Στην προκειμένη περίπτωση, ζήτησα να μου γνωστοποιηθούν οι χρεώσεις των μυνημάτων τίποτα περισσότερό.Διάβασε εκ νέου την πρώτη καταχώρηση μου και θα το διαπιστώσεις.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 29 Μαρ 2007, 05:43 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

σκέφτηκες τη πιθανότητα να μη το γνωρίζει καθώς είναι καινούρια στο σταθμό?

το θέμα θεωρείται λήξαν και οποιαδήποτε παράπονα ας δρομολογηθούν στο σχετικό μέρος

_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Αυτό το ΘΕΜΑ έχει κλειδωθεί: δεν μπορείτε να τροποποιήσετε ή να στείλετε μηνύματα.    Forums -> Ραδιόφωνο All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©