Γιορτάζει ο Μάρκος
  Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641170
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

90s hits

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ξένη Μουσική (Foreign Music)


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 9 Δεκ 2006, 13:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: 90s hits Απαντηση με παραβολή κειμένου

καθόμουνα τις προάλλες και έκανα εκκαθάριση στο δωμάτιό μου, τα ντουλάπια, ανακατανομή και πέταμα αχρήστων, πρέπει να γέμισα έναν μεγάλο κάδο με όλα αυτά που πέταξα! Μεταξύ αυτών και πολλές κασσέτες με επιτυχίες της αρχής της δεκαετίας 90 που είχα γράψει, οι οποίες τώρα δεν ακούγονται πουθενά μα πουθενά.

Ποιος θυμάται τους:

Urban Cookie Collective
Magic Affair με το γνωστό τότε Omen 3
Primal Scream
Dr Alban
Dj Bobo
Haddaway
Whigfield
Centory
....

όποιος θυμάται καμια γνωστή επιτυχία της τότε μουσικής σε ποπ/ροκ σκηνή ας το γράψει εδώ...ωραίες εποχές με το χέρι στο rec
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 10 Δεκ 2006, 16:08 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quadrophonia (κάτι δεν έχω γράψει σωχστά)
KLF
Salt n Pepa
Rozalla
2 unlimited
Seal
Roxette
East 17
Enigma
Prodigy

...
DJ
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 10 Δεκ 2006, 18:45 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

LavantiS έγραψε:
Quadrophonia (κάτι δεν έχω γράψει σωχστά)

2 unlimited
Seal
Roxette
East 17
Enigma
Prodigy

...
DJ


αν εξαιρέσεις αυτούς που είναι γνωστοί και δε τους έβαλα, οι άλλοι ναι.Quadrophonic νομίζω
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 30 Μαι 2007, 17:31 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τωρα το διαβασα!!

Τι πουθενα καλε? Εδω και 2 χρονια αυτα παιζουμε εγω και ο Βολης στον Free!! Συντονισου καθε βραδυ 10-12 και να εισαι σιγουρος οτι αυτα τα συγκροτηματα μαζι με κοπαδια αλλων θα σου θυμησουν πολλα!


Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
djvolis
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Mar 04, 2005
Μηνύματα: 116
Πόλη/Χώρα: Athens-

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 30 Μαι 2007, 18:19 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep_Oblivion έγραψε:


Τι πουθενα καλε? Εδω και 2 χρονια αυτα παιζουμε εγω και ο Βολης στον Free!! Συντονισου καθε βραδυ 10-12 και να εισαι σιγουρος οτι αυτα τα συγκροτηματα μαζι με κοπαδια αλλων θα σου θυμησουν πολλα!


Deep Oblivion
pes ta re xristara!!!!
edw kai partakia kanoume me tetoies mousikes!!!! re paliopaida psaxnete enw ta xete katw apo tin miti sas???
_________________
myspace.com/djvolis
destination-sunshine.com
http://www.facebook.com/panagiotis.volis
http://twitter.com/#!/djvolis
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 30 Μαι 2007, 19:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

dmitspan έγραψε:
LavantiS έγραψε:
Quadrophonia (κάτι δεν έχω γράψει σωχστά)

2 unlimited
Seal
Roxette
East 17
Enigma
Prodigy

...
DJ


αν εξαιρέσεις αυτούς που είναι γνωστοί και δε τους έβαλα, οι άλλοι ναι.Quadrophonic νομίζω


Καλα τα λες Μηνα, Quadrophonia ειναι και ειχαν βγαλει και το ομωνυμο τους! Και αλλα βεβαια οπως Schizophrenia, The Wave Of The Future κλπ κλπ


Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
djvolis
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Mar 04, 2005
Μηνύματα: 116
Πόλη/Χώρα: Athens-

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 30 Μαι 2007, 19:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

mesa apo to 8eiko album cosmic jam!!! apo ta prwta se hxogrfisi DDD!
_________________
myspace.com/djvolis
destination-sunshine.com
http://www.facebook.com/panagiotis.volis
http://twitter.com/#!/djvolis
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 30 Μαι 2007, 20:08 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Το έχω το αλμπουμάκι.. Εψαχνα μάλιστα τα βινύλια εδώ αλλά δεν το βρήκα (πρέπει να είναι στην άλλη δισκοθήκη μαζί με τους C+C MUSIC FACTORY) για φωτογραφηθώ μαζί του για το forum..

Αν θυμάμαι καλά, ήταν δώρο by Mr. Takis Karagiannis από τον Jeronimo!

Smile

Πρέπει όμως να έχω και το 7ιντσο singlάκι... Αλλά αυτά κι αν δεν τα έχω σίγουρα εδώ..

Εννοποίηση της δισκοθήκης του HotStation τώρα!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ξένη Μουσική (Foreign Music) All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©