Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641090
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Περί Γκάλοπ ο λόγος...

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 29 Νοε 2006, 13:20 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Περί Γκάλοπ ο λόγος... Απαντηση με παραβολή κειμένου

Το τελευταίο γκάλοπ με κάνει να ανυσηχώ...

Καλά είμαι ο μόνος που γουστάρει καταστάσεις μπαρ περισσότερο από τις σπιτομαζώξεις, και τις αμαξομαζώξεις...

Τα μπαρ συνήθως είναι το καλύτερο μέρος να γνωρήσεις αγνώστους. Συνήθως οι άγνωστοι έχουν περισσότερο ενδιαφέρον από τους γνωστούς...

Περιμένω σχόλια...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 29 Νοε 2006, 14:55 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Είναι ίσως και θέμα ηλικίας... poke

Από κάποια φάση και μετά δεν θες να γνωρίσεις καινούργιες παρέες, σου αρέσουν αυτές στις οποίες έχεις καταλήξει και ξέρετε πως να περνάτε καλά..

Αρα, από το ρίσκο να βγεις με μεγάλα όνειρα και προσδοκίες το πιο πιθανό είναι να ξενερώσεις, να πιεις τις μπόμπες σου και να γυρίσεις σπίτι σιχτιρίζοντας τα ΧΧ ευρώ που χάλασες για να συνωστιστείς και να κακοπεράσεις!

Προσωπική άποψη βέβαια...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 29 Νοε 2006, 15:35 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εμένα το τελευταίο γκάλοπ με μπερδεύει! Αν όλοι προτιμάμε "σπιτομαζώξεις", ποτάκια με φίλους ή κάτι ουσιαστικό τέλος πάντων, τότε πως ρε παιδιά τα σκυλάδικα και οι πίστες είναι κάθε βράδυ γεμάτα??? Μήπως στα γκάλοπ λέμε αυτό που θα θέλαμε να κάνουμε? Ακόμα και όταν είναι ανώνυμα?

- Προτιμάτε ποιοτική τηλεόραση ή κουτσομπολίστικες εκπομπές?
Αποτέλεσμα: 90% ποιοτική τηλεόραση (φυσικά)

-Διαβάζετε βιβλία?
Αποτέλεσμα: 98% Ναι. (απολύτως αναμενομενο)

-Πιστεύετε οτι οι διαφορές λύνονται με κατανόηση συζήτηση και ειρηνικές διαδικασίες?
Αποτέλεσμα: 100% Πάντα. (κι έτσι κανείς μας δεν τσακώνεται και η ανθρωπότητα δεν καταφεύγει ποτέ σε πόλεμο αλλά επιλύει τις διαφορές της στο όνομα της δημοκρατίας)
Shocked

Ας πάρουμε τότε τα αποτελέσματα των δημοσκοπήσεων και ας τα προσαρμόσουμε στη ζωή μας αφού δεν τολμάμε να αποτυπώσουμε τη ζωή μας στα αποτελέσματα των δημοσκοπήσεων.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 29 Νοε 2006, 17:34 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μολίς ήπια ένα καφέ με ένα συνάδελφο Laughing και σχολιάζαμε το γεγονός ότι στην Ελλάδα έχουμε την τάση να γενικεύουμε και να τα βάζουμε όλα σε ένα τσουβάλι. Ειδικά όταν έρχεται η φάση στο να κράξουμε... Περισσότερο λοιπόν τα mainstream club και τις πίστες όλοι τις κράζουνε μέχρι να παραβρεθούν κτλ...

Μηνά δεν πιστεύω ότι είναι θέμα ηληκίας. Ο πατέρας μου είναι κοντά στα 60 και αποφεύγει να πηγαίνει σε σπίτια, ή να καλεί κόσμο. Προτιμά να πάρει την γυναίκα του και να πάνε έξω με αντίστοιχα ζευγάρια. Μπορεί στα 60 να μην πηγαίνει συχνά σε μπαρ αλλά άμα τον καλέσω ούτε αυτός ούτε η μητέρα μου θα πει όχι... Επίσης ο κύκλος του διευρύνεται ακόμα και τώρα. Όλο καινούργιους φίλους και κανούργιους γνωστούς. Είναι από αυτούς θα πιάσουν κουβέντα στον ταρίφα, ή θα θα πιάσουν κουβέντα στο ΜΕΤΡΟ σε έναν άγνωστο...

Επειδή το μήλο κάτω από την μηλιά πέφτει... Είμαι party animal. Οι μέχρι τώρα κοπέλες μου δεν μπορώ να πω ότι ήταν χαμηλών τόνων... και μάλλον και η γυναίκα μου θα είναι του έξω και όχι του μέσα. Όσο βαστούν τα πόδια μου θα πηγαίνω σε μπαρ με φίλους και όσο μπορώ θα γνωρήζω καινούργιο κόσμο... Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 29 Νοε 2006, 18:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αρχίζω να νιώθω περίεργα...

Οι συμμαζώξεις σπίτι είναι κουλτουριάρικο ποιοτικό και περίεργο πράγμα;

Εγώ γιατί έχω να θυμάμαι και να αναπολώ 10-20 τέτοιες βραδιές και μόνο 2-3 βραδιές σε κλαμπ ή μπουζούκια που να έχω περάσει καλά; Είμαι της ποιότητας και της κουλτούρας; Δεν νομίζω.. Μπορεί μάλιστα να είναι συγκεντρώσεις ατελείωτης καφρίλας και αποχαύνωσης.. Και να περάσεις τέλεια!

Για μένα είναι πιο σίγουρος τρόπος για διασκέδαση από το πάμε στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα.. Τα κριτήρια (παρέα - περιβάλλον - δραστηριότητα) τα έχεις εκεί, ενώ στο club / πίστα είναι τι θα σου κάτσει..


Επίσης, καινούργιο κόσμο μου έχει τύχει να γνωρίζω περισσότερο και καλύτερα σε πιο ήσυχα πράγματα παρά σε μαγαζιά που η φασαρία και το αλκοολ δεν σε αφήνει να κάνει συζητήσεις πέρα των γνωστών χαζών ερωτο-απαντήσεων.. πως σε λενε, τι ζώδιο είσαι, τι δουλειά κάνεις (βλέπε σχετικό topic)
Ειδικά όταν κάποιοι φίλοι φέρνουν άλλους φίλους, κοκ..

Σίγουρα παίζουν ρόλο και οι φάσεις που περνάει κάποιος.. Εχω υπάρξει κι εγώ σε φάσεις, οργώνω τα clubs, παίζω σφαλιάρες με τους πορτιέρηδες και γνωρίζω κόσμο χορεύοντας μέχρι το πρωι, αλλά σε γενικές γραμμές θα έλεγα ότι ευκολότερα θα έκανα το πρώτο.. Και ασχέτως φάσεως..

Για να κατατάξω και τις προτιμήσεις μου στο σχετικό γκάλλοπ:

1. Συμμαζώξεις
2. Live σε μικρό μπαράκι - μουσική σκηνή
3. Αυτοκινητάδα
4. Συναυλία
5. Baraki συνοικιακό - ψαγμένο
6. Πϊστα (όσο πιο σκυλάδικο τόσο καλύτερα)
7. Main stream club (δεν μπορώ το δήθεν, με τα ρούχα, το face control, κλπ)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 29 Νοε 2006, 18:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ok, για να μην νοιώθω περίεργα που νοιώθεις περίεργα θα σου πω το εξής...

Δεν πάω στο άλλο άκρο να θεωρώ κάποιον που περνάει καλύτερα σε σπιτομαζώξεις κτλ... "περίεργο" ή "λάθος". Ούτε δήλωσα πουθενά ότι περνάω άσχημα σε σπιτομαζώξεις ή σε αυτοκινητάδες... Πόσο μάλλον όταν εμπειρίες σε τέτοιες είναι πολλές και όμορφες.

Απλά επειδή σε ένα γκάλοπ πρέπει να επιλέξεις μια και μόνο επιλογή επιλέγω το συνοικιακό μπαράκι... Μου αρέσει η φάση. So simple and nothing to worry about... Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 29 Νοε 2006, 18:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

To περίεργο ή κουλτουριάρικο το γράφω κυρίως για την Ντένια που επισήμανε πως τέτοιου είδους απαντήσεις είναι οι θεωρητικά outsider.
Αντίστοιχες του "βλέπω όλη μέρα ΕΡΤ και ειδικά ενδιαφέρουσες επιστημονικές συζητήσεις" -μπλιαχ- "και ντοκυμαντέρ" -ω, ναι αυτά μου αρέσουν...

Για το συνοικιακό μπαράκι / στέκι, συμφωνώ ότι μπορεί να γίνει αρκετά ευχάριστο περιβάλλον αφού μπορείς να έχεις και 5-10 γνωστούς εκεί, να πεις μια καλησπέρα όταν μπαίνεις, ή να κάνεις λίγο χαβαλέ, από το pose και το attitude που απαιτεί το mainstream club..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 29 Νοε 2006, 19:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγώ αγαπητέ μου Αντμίν δεν είπα οτι το μπαράκι ή το να μαζευτεί μια παρέα σπιτι είναι κουλτουριάρικο και περίεργο. Απλά αναρωτήθηκα αν το 33,33% (σημερινή μέτρηση του site και πλειοψηφία) προτιμά τέτοιου είδους διασκέδαση ή και ένα μπαράκι και το 0% απάντησαν σκυλάδικο, τότε πως τα τραπέζια στις πίστες είναι γεμάτα, πάντα??? Και γιατί επίσης το top 5 στα ringtones είναι πιστοτράγουδα? Δεν διαφωνώ με την πιο ήσυχη επιλογή, (ίσα- ίσα), όμως αμφισβητώ την ειλικρίνεια των απαντήσεων.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 29 Νοε 2006, 20:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Σπιτομαζωξεις? Ναι, αν υπαρχει Pro Evolution Soccer 6!!

Μπαρακια? Ναι, αν εχω να κατσω και η παρεα με εμπνεει!

Club? Ακομα πιο ναι αλλα με τον ορο να παιζω εγω η ο Αλεξ (Ξερεις Greco!)

Αυτοκινηταδα? Καποτε, τωρα παραεγινε το κακο και η αυτοκινηταδα εχει μετατραπει σε... κοντραδα!

Μην με κατακρινετε, δεν ειμαι κολλημενος σε τιποτα, απλα πλεον για μενα το παν το κανει η παρεα. Και φυσικα και η παρεα που μπορει να κινηθει ευελικτα κατα τη διαρκεια της νυχτας!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 30 Νοε 2006, 14:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Προσωπική άποψη:
Σε γενικές γραμμές συμφωνώ με τον Deep_Oblivion.. Επίσης αυτό που θέλω να πω είναι πως το θέμα "διασκεδάζω-ψυχαγωγούμαι-καλοπερνάω" είναι σχετικό για τον καθένα. Άλλος μπορεί να θεωρεί ως διασκέδαση το να κάθετε σπίτι του κ να βλέπει dvd ή να παίζει playstation, άλλος μπορεί να θεωρεί αδιανόητο το να μη γυρίσει όλα τα clubs της Αθήνας.. Προσωπικά εγω δεν κολλάω με το μέρος, αλλά με την παρέα και με την προσωπική μου διάθεση, αν δεν έχω διάθεση να βγω, είτε πάω σε club, είτε στο σπίτι κανενός φίλου/γνωστού, πάλι άκεφος θα είμαι, όπως και αν η παρέα είναι καλή είτε σε club πάω, είτε σε σπίτι θα έχει χαβαλέ, ενώ αν όλοι στην παρέα είναι μουριέλες, ξέρω οτι όπου και να πάω θα βαρεθώ..! Όπως είπα, οτι κ να πει ο καθένας, είναι προσωπικό γούστο του κάθε ανθρώπου, απο κει και πέρα, περί ορέξεως.. Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 30 Νοε 2006, 21:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

προτιμώ πολλά και διάφορα...
σήμερα χαλαρά πράματα στο σπίτι, αύριο όμως στα μπουζούκια. Μπορεί αργότερα να μου τη δώσει και να θέλω να πάω σε κανά μπαράκι, αν με πάρει κανας φίλος τηλέφωνο για club σίγουρα δε θα πω όχι. Σαν πρώτο ρόλο βάζω τη παροντική ψυχολογική κατάσταση καθώς και την οικονομική γιατί αν βγαίναμε κάθε μέρα club κιετς τότε ταπί Razz

πότε βγήκε pro 6 Rolling Eyes Embarassed
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 1 Δεκ 2006, 14:38 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

και όλα αυτά τα μαγαζιά που έχουν φτιάξει για εμάς;
όλοι αυτοί οι φοβεροί νεαροί επιχηρηματίες-εστιάτορες-μαγαζάτορες;

Τι θα κάνουν; Θα κλείσουν; Laughing

Όξω από το σπίτι σας ΟΥΛΟΙ Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 1 Δεκ 2006, 15:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
και όλα αυτά τα μαγαζιά που έχουν φτιάξει για εμάς;
όλοι αυτοί οι φοβεροί νεαροί επιχηρηματίες-εστιάτορες-μαγαζάτορες;

Τι θα κάνουν; Θα κλείσουν;


Να φροντίσουν όλοι αυτοί οι νεαροί επιχηρηματίες-εστιάτορες-μαγαζάτορες, τις υπηρεσίες των καταστημάτων τους καλύτερα, και ύστερα να αγχώνονται για το πως θα πάει το μαγαζί τους.. Δεν γίνετε να σε θέλουν σώνει και καλά με γκόμενα (μοντέλο κατά προτίμηση), γιατί αν κάνεις το λάθος και πας με ένα φίλο(για παραπάνω δε το συζητώ) τρως πόρτα απο τον κάθε τυχάρπαστο, ψωνισμένο πορτιέρη, και απτην άλλη να σε βάζουν να στριμώχνεσαι σε ένα χώρο με το 2πλάσιο κόσμο απο αυτόν που χωράει το μαγαζί, να πίνεις ποτό μπόμπα και οι barmen και οι σερβιτόρες να είναι αγενέστατοι..
Άρα όπως καταλαβαίνεις, δε θα κοιτάξω το τι θα κάνει με το μαγαζί του ο κάθε επιχειρηματίας, αλλά το τι θέλω να κάνω εγω, για μένα, για να περάσω καλά εγω, και οχι η τσέπη του μαγαζάτορα (μη ξεχνάς οτι και όταν πηγαίνεις σε αυτά τα μαγαζιά, αφήνεις ενα σεβαστό ποσοστό απο τη τσέπη σου) ..!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 1 Δεκ 2006, 15:57 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

[admin_mode please_no_offence="true"]
Μα γιατί αφού είναι καλοί άνθρωποι...

Ενδιαφέρονται για το καλό μας και την διασκέδαση. Δεν κοιτάνε ποτέ καιροσκοπικά να σου φάνε τα λεφτά... και συνήθως είναι πανέξυπνοι όπως και οι πελάτες τους... Οι περισσότεροι έχουν σοβαρό business plan...

To τελευταίο trend είναι να πληρώνουν γκομενίτσες να πίνουν ποτό μόνες σε παρέες (κράχτες...) για να μαζεύεται κόσμος Laughing
[/admin_mode]

Το θέμα είναι ότι ελάχιστοι πλέον είναι επαγγελματίες. Ένα μαγαζί το ανοίγεις για να βγάλεις λεφτά. Δεν το ανοίγεις για να κάνεις αρπαχτή. Εάν κάνεις τύχει και κάνεις αρπαχτή δεν είναι αργά η μέρα που θα την πληρώσεις διπλά. Για αυτό στις εξόδους μου προτιμώ να καταναλώνω σε μέρη που ξέρω ότι θα μου φερθούν σαν άνθρωπο και ως επί το πλείστον θα υπάρχει κάποιος γνωστός που ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ μου έχει κερδήσει την εμπιστοσύνη. Και ας γκρινιάζουν μερικοί και μερικές "πάλυ εκεί θα πάμε..."
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 4 Δεκ 2006, 12:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Greco έγραψε:

To τελευταίο trend είναι να πληρώνουν γκομενίτσες να πίνουν ποτό μόνες σε παρέες (κράχτες...) για να μαζεύεται κόσμος Laughing


Χε χε! Αυτο το trend γινεται απο την Mercedes στο Μαρουσι και τον David για πορτιερη (ναι καλε! Τον πρωτο μαυρο πορτιερη της Αθηνας!)

Μαζι με τα νοικιασμενα πολυτελη αυτοκινητα και τις συμφωνιες με πρακτορεια μοντελων για τις καθημερινες...

Αθανατα κολπα που τα ακολουθησαν ολοι!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 4 Δεκ 2006, 13:38 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

όπως και να έχει Χρήστο αυτές κάποια στιγμή τρακάρουν πάνω μου... Πιάνουμε την κουβέντα που λέει ο λόγος... Κάπου εκεί βγαίνει ο καλύτερος μου εαυτός και τις κάνω να αισθάνονται περήφανες για την δουλειά τους Laughing

Υ.Γ. Γένους θυληκού συνήθως... Όχι όμως απαραίτητα και όχι λόγο μισογυνισμού. Για να τις βάζουν να κάνουν αυτή την δουλειά μάλλον φταίνε οι άντρες που τους τρέχουν τα σάλια... Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 4 Δεκ 2006, 18:20 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ως γνωστον... δεν πουλας κατι αν δεν υπαρχει αγοραστικο ενδιαφερον!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©