Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641078
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Αντι ατάκες - ή πως να γειώσετε κάποιον που σας πολιορκεί

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ανέκδοτα - Funnies


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 22 Νοε 2006, 13:35 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Αντι ατάκες - ή πως να γειώσετε κάποιον που σας πολιορκεί Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αντρας: Να σε κεράσω ένα ποτό;
Γυναίκα: Βασικά θα προτιμούσα να μου δώσεις τα λεφτά

Αντρας: Είμαι φωτογράφος. Ψάχνω για ένα πρόσωπο σαν και το δικό σου!
Γυναίκα: Είμαι πλαστική χειρουργός. Ψάχνω για ένα πρόσωπο σαν και το δικό σου

Αντρας: Καλησπέρα. Δεν είχαμε βγει ραντεβού μια φορά; Ή μήπως δύο;
Γυναίκα: Μάλλον μία φορά. Δεν κάνω ποτέ το ίδιο λάθος δύο φορές

Αντρας: Μα πώς γίνεται να είσαι τόσο πολύ όμορφη;
Γυναίκα: Μάλλον ο Θεός μου έδωσε και το δικό σου μερίδιο ομορφιάς

Αντρας: Θα ήθελες να βρεθούμε αυτό το Σάββατο;
Γυναίκα: Λυπάμαι. Θα έχω πονοκέφαλο αυτό το Σαββατοκύριακο

Αντρας: Βλέποντας το πρόσωπό σου, πρέπει να γυρίζουν πολλά κεφάλια!!
Γυναίκα: Και βλέποντας το δικό σου, πρέπει να γυρίζουν αρκετά στομάχια!

Αντρας: Έλα, μην είσαι ντροπαλή, ζήτα μου να βγούμε!
Γυναίκα: Βεβαίως, βγες έξω

Αντρας: Πιστεύω ότι θα μπορούσα να σε κάνω πολύ ευτυχισμένη...
Γυναίκα: Γιατί; Φεύγεις;

Αντρας: Τι θα απαντούσες αν σου ζητούσα να με παντρευτείς;
Γυναίκα: Τίποτα. Δεν μπορώ να μιλάω και να γελάω ταυτόχρονα.

Αντρας: Μπορώ να έχω το ονοματάκι σου;
Γυναίκα: Γιατί, δεν έχεις δικό σου;

Αντρας: Θέλεις να πάμε να δούμε μια ταινία;
Γυναίκα: Όχι, την έχω δει.

Αντρας: Κούκλα μου που ήσουν όλη τη ζωή μου;;;
Γυναίκα: Κρυβόμουν από εσένα...

Αντρας: Νομίζω ότι κάπου σε έχω ξαναδεί!
Γυναίκα: Όντως. Γι' αυτό το λόγο δεν έχω ξαναπάει εκεί.

Αντρας: Η θέση δίπλα σου είναι άδεια;
Γυναίκα: Ναι, και θα είναι και η δικιά μου αν καθίσεις.

Αντρας: Λοιπόν, τι δουλειά κάνεις;
Γυναίκα: Μιμούμαι γυναίκες...

Αντρας: Το κορμί σου είναι σαν ναός!
Γυναίκα: Λυπάμαι, δεν έχω λειτουργία σήμερα.

Αντρας: Αν μπορούσα να σε δω γυμνή, θα μπορούσα να πεθάνω ευτυχισμένος.
Γυναίκα: Αν σε έβλεπα γυμνό, πιθανώς θα πέθαινα από τα γέλια!

Αντρας: Που κρυβόσουν όλη τη ζωή μου;;;
Γυναίκα: Εκεί που θα είμαι και στην υπόλοιπη ζωή σου - στα πιό τρελά όνειρά σου.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 22 Νοε 2006, 13:59 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Για εμμένα προσωπικά η αντίστοιχη ατάκα που με ξενερώνει αφάνταστα είναι η εξής:

Γυναίκα: Τι δουλειά κάνεις;

Υ.Γ. Μηνά ειλικρινά χρειάζομαι βοήθεια στην απάντηση Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 22 Νοε 2006, 16:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Να νιώθεις τυχερός!

Στην αμερική η πρώτη ερώτηση είναι :

Πόσα κάνεις το χρόνο; (από μισθό)

Εσύ μπορείς να απαντάς όπως όταν ρωτάνε εμένα τι ζώδιο είμαι:

Σκατοπαρθένος..

ΕΕΕ, εσύ λέγε για τη δουλειά.. Χαζοπληροφορική! (και αυτοί/ες αμέσως θα σε αποκαλούνε "κομπιουτερά")

Οπως όταν θα παντρευτείς, θα βαρεθείς να ακούς την φοβερά πρωτότυπη ερώτηση "πώς πάει ο έγγαμος βίος;"..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 22 Νοε 2006, 17:56 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

LavantiS έγραψε:
Να νιώθεις τυχερός!

Στην αμερική η πρώτη ερώτηση είναι :

Πόσα κάνεις το χρόνο; (από μισθό)

Εσύ μπορείς να απαντάς όπως όταν ρωτάνε εμένα τι ζώδιο είμαι:

Σκατοπαρθένος..

ΕΕΕ, εσύ λέγε για τη δουλειά.. Χαζοπληροφορική! (και αυτοί/ες αμέσως θα σε αποκαλούνε "κομπιουτερά")

Οπως όταν θα παντρευτείς, θα βαρεθείς να ακούς την φοβερά πρωτότυπη ερώτηση "πώς πάει ο έγγαμος βίος;"..


Κοίτα για το πόσα κάνεις (μισθός πάντα...) έχουν εξεληγμένους αλγόριθμους να υπολογήσουν. Επιπλέον οι έμπειρες έχουν και embeded test αληθείας που από την χροιά της φωνής στην απάντηση καταλαβαίνουν εάν είσαι supervisor, head, leader ή μανατζερ.

Επίσης έχουν έναν άλλο αλγόριθμο που ανάλογα με τον ρουχισμό και φυσικά κάποια άλλα κριτήρια (είναι γυμνασμένος κτλ...) εάν δώσεις μια απάντηση του στυλ χαζοπληροφορική μπορεί να σε χαρακτηρήσει μοναδικά ή σε συνδιασμό (έστω και εάν στο δικό μας μυαλό κάποιοι συνδιασμοί είναι ανέφικτοι Laughing ) :

χιουμορίστα
μετριόφρων
ηττοπαθή
μίζερο
γλυκούλη
είρων
ειλικρινή
άτομο που δεν τα έχει βρει με τον ευατό του
άτομο που τα έχει βρει με τον ευατό του αλλά έχει δεχθεί την μοίρα του
tricky
μυστήριο
γοητευτικό

Οπότε μετά από αυτή την ανάλυση θα ακολουθήσω την συμβουλή σου (ΝΤΟΪΝΓΚ Rolling Eyes Laughing )

edit:

Y.Γ. Ξέχασα συνήθως αυτοί οι αλγόριθμοι τρέχουν στο παρασκήνιο αλλά το interface τις προδίδει... (αυτές οι εκφράσεις που παίρνουν ανάλογα με το input απαντήσεις είναι χαρακτηριστικές...)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 23 Νοε 2006, 21:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γυναικα: Τι αμαξι εχεις?
Αντρας: Γιατι, σαμπως θα μπεις μεσα?

Γυναικα: Εισαι ρομαντικος?
Αντρας: Πριν η μετα?

Γυναικα: Εισαι απο αυτους που βλεπουν ποδοσφαιρο?
Αντρας: Εισαι απο αυτες που πανε για ψωνια?

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 24 Νοε 2006, 02:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αν και βρισκόμαστε στο χόρο των ανέκδοτων, αλλά και χωρίς να θέλω να σας τη σπάσω, αυτές τις απαντήσεις αν τις έλεγε κάποια γυναίκα σε εναν άντρα θα πρέπει να ήταν λείαν επειϊκώς ηλίθια... Δυστήχωε δε μπορώ να τις χωνέψω ούτε ως χιούμορ... Rolling Eyes
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 24 Νοε 2006, 14:18 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

jim829 έγραψε:
..αν τις έλεγε κάποια γυναίκα σε εναν άντρα θα πρέπει να ήταν λείαν επειϊκώς ηλίθια...



Μα γιατί το λες αυτό.. αρκετές από αυτές θα πρέπει να έχουν χρησιμοποιηθεί ήδη ή κάποιες παρόμοιές τους, δεν γίνεται διαφορετικά. Όταν η σούπερ ¨σε ρίχνω τώρα και σε κάνω τρισευτυχισμένη¨ ατάκα μπορεί να είναι.. Τι κάνει ενά τόσο όμορφο πλάσμα σε ένα μέρος σαν κι αυτό; Shocked πίστεψέ με πρέπει να ενεργοποιήσεις όλη σου την εφευρετικότητα αν θες να βρεις μια στοιχειωδώς ευγενική απάντηση και να μην εκδηλώσεις όλα τα συμπτώματα που θα σου θυμίσουν τι εχεις φάει τις τελευταίες έξι ώρες.

Υπάρχουν βέβαια και άλλες επιλογές όπως το να μην απαντήσεις για παράδειγμα αλλά τότε αρχίζουν άλλες εξυπνάδες: Γιατί ντρέπεσαι και δεν μου μιλάς; Θες να μου χαρίσεις το ονοματάκι σου; Και καθώς κοιτάς τον τυπάκο απο πάνω μέχρι κάτω και αναρωτιέσαι Έίναι δυνατόν να σοβαρολογεί...; Αυτός πραγματικά περιμένει μια απάντηση!

Μπορείς αν θέλεις να απαντήσεις:
Λυπάμαι δεν ενδιαφέρομαι. Τότε όμως αρχίζει η κουβέντα:
Τι δεν ενδιαφέρεσαι, εγώ δεν σου ζήτησα κάτι, εγώ μόνο το ονοματάκι σου θέλω.
Ναί ξέρεις, αυτή τη στιγμή περνάω καλά με την παρέα μου και δεν θέλω να με ενοχλείς.
Μα γιατί σε ενοχλώ; Μια κουβέντα κάνουμε. Αααααααααααα πολύ παράξενη είσαι μου φαίνεται. Μήπως ντρέπεσαι τους φίλους σου; Αν θες μπορούμε να πάμε έξω να μιλήσουμε.

Φτάνει! Αν μπορείς να τον στείλεις με μια κουβέντα είναι θείο δώρο.

Μπορεί σε πολλούς απο εσάς να φαίνεται αδύνατο αλλά συμβαίνει και το χειρότερο είναι οτι δεν ξεκολλάει ότι και να κάνεις. Όχι πως σώζεσαι ιδιαίτερα και με αυτές τις απαντήσεις αλλά αρχίζεις να το διασκεδάζεις κι εσύ λίγο.. που θα πάει.. κάποια στιγμή θα βαρεθεί και θα φύγει.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 24 Νοε 2006, 22:31 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ναι Denia, αλλά δε πιστεύω κάποιος που θα του δείξεις πως δεν ενδιαφέρεσαι, ευγενικά, θα σε πρήξει(εκτός και είναι σπαζο@@...!!) , αλλά ακόμα και αν σε ζαλίσει λιγάκι με ερωτήσεις, δε πειράζει, έχει την πλάκα του, έτσι κι αλλιώς εσείς οι γυναίκες δεν είστε αυτές που παραπονιέστε οτι χάθηκε το flirt? Wink

Εγω πάντως δεν θεωρώ τέτοιες απαντήσεις έξυπνες, εγω προσωπικά θα τσατιζόμουνα, υπάρχουν κ ποιο έξυπνες ατάκες για να διώξεις κάποιον.. Να σου πω 2 τυχαίες που μου ήρθαν στο νου?
1) Όταν λέει ο τυπάς και πει στην κοπέλα στο bar:" Μήπως γνωριζόμαστε απο κάπου?" - Θα μπορούσε να του πει :" Αν μου έλεγες κάτι πιο πρωτότυπο, ίσως και να σου λεγα ναι" ή αν συνοδεύετε:" Δε θυμάμαι, μήπως είσαι γνωστός του αγοριού μου? Περίμενε να βγει απτην τουαλέτα και πες μου."
2) Μια ατάκα πιο "kinky" που έχω ακούσει είναι μια φορά, που ένας τυπάς είχε δει μια κοπέλα με ωραία οπίσθια και της φώναξε!" πωπω κορίτσι μου τη κ...λάρα είναι αυτή που έχεις!!!" και η τύπισσα με σαρδώνιο χαμόγελο του απάντησε:" Και που να δεις τον π....ο που τον γ.... !!!"

Σε τέτοιες περιπτώσεις και τον στέλνεις τον άλλον και δεν τον προσβάλεις, έτσι νομίζω εγω τουλάχιστον! Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 25 Νοε 2006, 18:32 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Όλα αυτά δεν γράφονται για τα φυσιολογικά παιδιά που θα σε πλησιάσουν ευγενικά και μπορεί να σου πιάσουν κουβέντα αλλά και που θα πιάσουν το νόημα πολύ γρήγορα. Ευτυχώς οι περισσότεροι άντρες ανήκουν σε αυτή την κατηγορία και αυτό κάνει το flirt όπως λες ευχάριστο και θα ήταν κριμα πράγματι να εξαφανιστεί εντελώς απο τη ζωή μας.

Όλα αυτά ανφέρονται σε αυτούς που ανήκουν στην κατηγορία.. (πως τους είπες?) σπαζ@@.. που είναι ακατοίκητο και κανένα μήνημα δεν περνάει παρά μόνο αυτό που θέλουν να ακούσουν. Για τους άντρες που ανήκουν σε αυτή την μικρή αλλά ενοχλητική ομάδα και μόνο για αυτούς διαφωνώ για κάποια απο αυτά που λες.

Πρώτον, θεωρώ οτι είναι σπαστικό για να αποφύγεις κάποιον να πρέπει να αναφερθείς στον φίλο σου που θα βγει σε λίγο απο την τουαλέτα και τους δέρνει όλους και είναι ο καλύτερος κι εσυ φουκαρά μου δεν έχεις καμία τύχη μπροστά του. Δηλαδή η μόνη σου ελπίδα είναι να έχεις μια σχέση?? Αυτό είναι άδικο. Τι γίνεται με τον καιρό που είσαι μόνη σου. Πρέπει να αποφασίσεις να το υποστείς όλο και καλά να πάθεις αφού δεν έχεις κάποιον να σε σώσει... ξαναλέω άδικο. Κάπως αλλιώς πρέπει να γίνεται, δεν μπορεί.

Δεύτερον, ξέρεις τι έχει να γίνει αν αρχίσεις να αναφέρεσαι στα "οπίσθια σου".... και στην ..διαδραστική σχέση τους με τον φίλο σου? Μιλάμε πάντα για τον τύπο που ακούει μόνο αυτά που θέλει και όποια κουβέντα είναι πρόσκληση. Αστα.

Επίσης, χωρίς να θέλω να μειώσω τις κοπέλες που δεν μασάνε και τα λένε όλα χυμα, τις θαυμάζω αλλά δεν πιστεύω οτι όλοι οι άνθρωποι έχουν τα ίδια κότσια. Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να τιμωρηθεί κανείς αν πιστεύει οτι τα "οπίσθια του" δεν ανήκουν στις δημόσιες συζητήσεις με αγνώστους κολλημένους ... Πρέπει πάντα να είσαι σε θέσει να τελειώνεις τις κουβέντες που αρχίζεις και αυτό στη συγκεκριμένη περίπτωση μπορεί να σε φέρει σε πολύ δύσκολη θέση.

Τελοσπάντων, είναι ένα θέμα το τι μπορείς να κάνεις και εξαρτάται απο το προσωπικό στιλ του καθενός. Δεν έχω βρει κάτι που να πω οτι αυτή είναι η τέλεια λύση αλλά μου αρέσει να ξέρω οτι έχω επιλογές. Και, το πιο σημαντικό, οτι η τελική επιλογή είναι δική μου.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 25 Νοε 2006, 22:45 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μισό λεπτό λίγο εδώ γιατί μου φαίνετε πως μπέρδεψες κάπου κάποια απο τα παραδείγματά μου...!! Very Happy

Quote:
Δηλαδή η μόνη σου ελπίδα είναι να έχεις μια σχέση?? Αυτό είναι άδικο. Τι γίνεται με τον καιρό που είσαι μόνη σου.


Αν πρόσεξες στο μηνυμά μου έγραψα και μια ατάκα που μπορεί να πει και μια γυναίκα που δεν συνοδεύετε (οχι πως είναι και η μοναδική σωστή ατάκα, απλά 1 τυχαίο παράδειγμα που μου είχε έρθει εκείνη τη στιγμή στο μυαλό! Wink )

Quote:
Δεύτερον, ξέρεις τι έχει να γίνει αν αρχίσεις να αναφέρεσαι στα "οπίσθια σου".... και στην ..διαδραστική σχέση τους με τον φίλο σου?


Αυτό το ανέφερα σαν άλλο παράδειγμα και όπως είπα ήταν μια ακραία και "kinky" αντίδραση, απλά εννοούσα οτι με τέτοιες ατάκες που δεν προσβάλουν τον άλλον, ο άλλος το παίρνει και ως αστείο, αλλά και δεν έχει να απαντήσει κάτι.. Τώρα βέβαια "πειραγμένοι" υπάρχουν παντού..!

Quote:
Όλα αυτά δεν γράφονται για τα φυσιολογικά παιδιά που θα σε πλησιάσουν ευγενικά και μπορεί να σου πιάσουν κουβέντα αλλά και που θα πιάσουν το νόημα πολύ γρήγορα.


Αν είναι έτσι τότε ΟΚ! Απλά εγω είπα την αποψή μου διότι απτη μια μου ακούστηκαν "κάπως" οι ατάκες αυτές και απτην άλλη μου ακούγετε περίεργο απτη μια οι γυναίκες να διαμαρτύρονται οτι οι άντρες δε φλερτάρουν πια και απτην άλλη να κάθονται να ανακαλύπτουν ενα σωρό δικαιολογίες για να ξεφορτωθούνε κάποιον...!! Αυτά είχα να πω εγω, ελπίζω να έγινα κατανοητός! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 27 Νοε 2006, 00:04 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Νομίζω συννενοηθήκαμε πλήρως. Το flirt είναι όμορφο αλλά ο Θεός να μας φυλάει από τους κολλημένους και τις κολλημένες. smack
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ανέκδοτα - Funnies All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©