Γιορτάζει ο Μάρκος
  Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641141
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Σχέση ή Μοναξιά; Η αναζήτηση της Ευτυχίας...
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 28 Μαι 2006, 21:13 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

μερικοί στίχοι του τραγουδιού "Πίκρανες το φαντάρο" μιλάνε από μόνοι τους..

`Οχι δεν έπρεπε να τον πικράνεις το φαντάρο γιατί είναι μόνος του μέσα στο πέλαγο και ψάχνει φάρο..

Για κάτσε σκέψου πριν στον πάρει η πατρίδα η πατρίδα
πόσα σου έδωσε κι εσύ τον κέρασες μια καταιγίδα...

_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 28 Ιουν 2006, 12:46 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αργησα λιγο αλλα ηρθα κι εγωωωω.....!!!!!

Και μιας και ειμαι προσφατως χωρισμενη μπορω να πω την γνωμη μου περι του θεματος!

Καποιος ειπε (ας με συγωρεσει αυτος/η που το πε ,δεν συγκρατησα nick) , οτι μεσα σε μια σχεση μπορεις να βιωσεις την μοναξια ! Αυτο ειναι μεγαλη αληθεια τελικα...Υπηρχαν στιγμες μεσα στη σχεση μου ,κατα τισ οποιες ενοωθα πολυ πιο μονη μου απο οτι νοω8ω τωρα !!! και αυτο εχει μια λογικη! Σε μια σχεση υποτιθεται οτι υπαρχουν δυο ατομα τα οποια ναι μεν εχουν ο καθενας την ζωη του , αλλα εχουν και καποιους κοινους στοχους ως ζευγαρι ! Εαν λοιπον μονο ο ενας προσπα8ει για να πραγματοποιηθουν αυτοι οι κοινοι , ας το πουμε στοχοι , εαν μονο ο ενας παλευει ,και ο αλλος απλα ακολυ8ει , η δεν μαχεται για τιποτα...τοτε η μοναξια ειναι τεραστιαααα..και σε αυτη την περιπτωση λεμε ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ - ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΟΝΑΞΙΑ !!!

Απο την αλλη το να μην βρισκεσαι σε μια σχεση , δεν σημαινει απαραιτητα οτι εισαι μονος/η , στη ζωη ! Που ειναι οι φιλοι σου ??? που ειναι οι παρεες σου??? Ποτε περνας καλυτερα ??? Οταν εχεις μια σχεση κατα την διαρκεια της οποιας απομακρυνεσαι απο τους φιλους σου ??? Αυτο δεν ειναι μια μορφη Μοναξιας????

Μην στηριζουμε ολη μας την ζωη και την ευτυχια σε σχεσεις , το εχω κανει και εγω παλιοτερα , πονεσα , εκλαψα αλλα ποτε δεν ειπα , τωρα ειμαι μονη , τι 8α κανω??? δεν εχω νοιωσει την μοναξια με την κυριολεκτικη της εννοια στην ζωη μου ποτε...παντα υπαρχει ενας (τουλαχιστον) ανθρωπος διπλα μας ,να μας υποστηριξει ,να μας βοη8ησει....εκτος κι αν θελουμε να κλαιγομαστε μια ζωη και να προσπαθπυμε με καθε τροπο να ειμαστε το κεντρο τησ γης , τοτε μονο λεμε πω πω τι επαθα, τι θα κανω τωρα ???κλπ κλπ ...ακομα και τα θεματα καρδιας εχουν γινει πλεον θεμα μοστρας ! ΕΛΕΟΣ ρε παιδια.... Οσο κυνικη και να γινομαι τωρα , ξερω οτι λεω την αληθεια !!!

Ενα μονο θελω να πω για να ολοκληρωσω την ολιγον ανορθοδοξη και ισως αλογη , λογικη μου!! Εαν νοιωθετε μοναξια ,απλα το νοιω8ετε...δεν ειστε μονοι !!! Κοιταξτε λιγο γυρω σας ...οι πραγματικα μοναχικοι ανθρωποι ειναι τελειως διαφορετικοι απο μας! Απλα σκεφτειτε το !!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
High_Voltage
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Feb 18, 2005
Μηνύματα: 70
Πόλη/Χώρα: Freefm

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 28 Ιουν 2006, 22:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Edw loipon kollaei to song...Pio kali i monaksia...
Apo esena pou den ftanw...Mia se vriskw,mia se xanw..
Pio kali i monaksiaaa...
Rolling Eyes
_________________
Xristina Syriopoulou...
Live @ Freefm
every Tuesday&Thursday 19:00-21:00...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 3 Ιουλ 2006, 19:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

High_Voltage έγραψε:
Edw loipon kollaei to song...Pio kali i monaksia...
Apo esena pou den ftanw...Mia se vriskw,mia se xanw..
Pio kali i monaksiaaa...
Rolling Eyes


Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 3 Ιουλ 2006, 19:30 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

χαιρετίσματα από τη Λέρο παρεπιμπτόντως.
Πρόσφατα χωρισμένος μεν, έχω βρει την ηρεμία μου όμως δε...
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 4 Ιουλ 2006, 12:20 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Το ενα φερνει το αλλο dmits! Ο στρατος ειναι μια πρωτης ταξεως ευκαιρια να αναθεωρησεις τις αποψεις σου για πολλα πραγματα!

Αντε και καλος πολιτης!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 4 Ιουλ 2006, 17:16 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Δημήτρη μην μασάς. Ο στρατός είναι όντως μια πρώτης τάξης ευκαιρεία για να μπουν τα πράγματα στην θέση τους και ξεχωρίσεις τους φίλους από τους αμπελόφυλλους
_________________
War does not determine who is right, war determines who is left
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
billan
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Dec 09, 2007
Μηνύματα: 5

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 10 Δεκ 2007, 22:57 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

kat arxas eimai ap autous pou kanw sovares sxeseis k pote den eixa sxesi mono gia na ikanopioisw ti sarka...zousa ton erwta sto full k agapousa xwris na skeftome to aurio ki an tha me pligwsei ki as evlepa oti de tairiazame apolita otan xwrisa opws itan fisiologiko ponese para poli de iparxounlogia na to perigrapsoun i na apodwsoun estw gia ligo ta sinaisthimata k ekana pragmata pou pou an den imoun erwteumenos de tha m anagnwriza,de me noiaze an epefta xamila k goustara pou zousa gi autin xwris autin ki as itan me allon idi,telospadwn o xronos to giatrepse alla mesa s auto to diastima skeftika ola auta pou les k i apadisi mou einai oti einai na ginei tha ginei,an einai na rthei alli agapi tha rthei egw epeidi omws de mporw na koroidepsw ton eauto mou tha ksanagapisw gt exw polla k m aresei na dinw ki as mi pernw,auto einai agapi,an thelei as to aktimisei de mporw na tous mathw pws ennoeite oti ektimame kapion pou mas agapaei an de to xoun mathei ws twra lipame gi autous k adi gia euxaristw perneis to ligotero adiaforia...anyway na koitas apo kathe erwta=taksidi na matheneis kati k na to xrisimopieis argotera opou xreiastei se analogi periptwsi gia na mi ti patiseis pali gt etsi ki alliws k ti monaksia na dialekseis de to adexei o anthrwpos einai sti fisi tou,ase pou gia mena opios adexei ti monaksia ta xei kala me ton eauto tou k einai xarisma!
_________________
se oti kaneis vaze ligo psixi,niwse alliws den exei noima!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 11 Δεκ 2007, 00:01 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

καλά όλα αυτά και γω μαζί σου αλλά μου βγαλες τα μάτια με τα greeklish Shocked
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mela
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Oct 12, 2014
Μηνύματα: 1

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 12 Οκτ 2014, 14:57 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Σχέσεις Απαντηση με παραβολή κειμένου

Κ εγώ θα συμφωνήσω με την Μελισσα και την Στεφανια... αν ειναι αν έρθει θα έρθει
εξάλλου έρευνες εχουν δείξει οτι οι περισσότεροι άνθρωποι προτιμούν μια κακοί σχέση απο το να ειναι μονοι, οπότε μην νομίζετε οτι οσοι έχουν σχέσει ειναι ποιο ευτυχισμένοι απο εσας...
Πριν μερικούς μηνες ένιωθα κ εγω μονοι κ έγραψα ενα άρθρο στο οποιο στην ουσια παρουσίαζα τους φόβους μου
( 10 προβλήματα που έχει μια γυναικά η οποία ζει μόνη: ediva.gr/10-provlimata-gineka-zi-moni/ )
Αλλα πλέον εχω αναθεωρήσει κ περνώ πολυ καλά!



Edit: Links removed by admin
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©