Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641038
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Ποιο αυτοκινητο προτείνετε?

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Αυτοκίνητα-μηχανές


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 01:47 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Ποιο αυτοκινητο προτείνετε? Απαντηση με παραβολή κειμένου

Οι επιλογες μου ειναι:

- Hyundai getz μοντελο 2003 (1400 cc) 6000 ευρω
- Ford ka μοντελο 2000 (1300 cc) 5000 ευρω
- Opel Corsa μοντελο 2000 (1300 cc) 5300 ευρω

Ο πατερας μου λέει να παρουμε το getz που ειναι το πιο καινουριο αλλά Hyundai??? προβληματιζομαι...

Εσεις τι λετε??
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 08:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τα πιο βασικά Stefania μου δεν ανέφερες. Για ποιον είναι και για τι χρήση και τι περιμένει ο οδηγός του απ'αυτό
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 11:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Το αυτοκίνητο είναι για μένα φυσικά!!

Τώρα η χρήση του… για ταξίδια, βόλτες κοντινές ή πιο μακρινές.
Στην πόλη δεν το πολυχρειάζομαι αφού και το σπίτι αλλά και η εργασία μου είναι στο κέντρο. Καλοκαίρι έρχεται και δεν παίζει να μην έχω όχημα. Το παλιό… το διέλυσα και το δώσαμε.

Το opel άκυρο τελικά. Δεν μου άρεσε το χρώμα… και μη μου πείτε ότι δεν είναι σημαντικό. Για μένα είναι.

Σήμερα το πρωί έκανα test drive το Ford και μου άρεσε στην οδήγηση. Έχει νεύρο…
Βέβαια δεν έχει κεντρικό κλείδωμα, ούτε ηλεκτρικά παράθυρα, αλλά δεν με χαλάει.
Έχει air-condition, αερόσακους, cd και μόνο 17.000 χλμ.

Το Hyundai είναι πιο καινούριο και σε καλύτερη κατάσταση, με πολλά extra μέσα και γύρω στα 30.000 χλμ.
Το getz είναι το καινούριο μοντέλο που διαφημίζει και η tv.
Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι περισσότεροι θεωρούν τα Hyundai μάπα και φτηνιάρικα…
Οι φίλοι μου λένε όχι. Ο πατέρας μου αντίθετα λέει ότι τα getz βγήκαν πολύ καλά και ότι εγώ και οι φίλοι μου είμαστε άσχετοι.

Όποιος ξέρει από αυτοκίνητα και μπορεί να βοηθήσει ας απαντήσει.
Μέχρι το μεσημέρι πρέπει να δώσω μια απάντηση και δεν μπορώ να αποφασίσω…
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 12:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εδώ και 3 χρόνια υπάρχει στην οικογένεια ένα Getz και σαν αυτοκινητάκι είναι μια χαρά..

Δεν έχει βγάλει προβλήματα, πέρα από κάτι καμένα λαμπάκια φλας (που σιγά τα ωα)..

Στο ταξίδι του είναι λίγο ζόρι (το 1100αρι) αλλά φαντάζομαι το 1400 θα είναι πιο άνετο..

Το "πρόβλημα" στα Hundai είναι φαντάζομαι η χαμηλή αξία μεταπώλησης.. Αλλά αν το αγοράσεις, δεν θα πει το ίδιο ο πωλητής που σου το δίνει.. Smile

Καινούργιο πόσο να έχει 8500? 9000?

Οτι και να αποφασίσεις, καλοτάξιδο!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 13:15 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Stefania έγραψε:

Το getz είναι το καινούριο μοντέλο που διαφημίζει και η tv.
Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι περισσότεροι θεωρούν τα Hyundai μάπα και φτηνιάρικα…
Οι φίλοι μου λένε όχι. Ο πατέρας μου αντίθετα λέει ότι τα getz βγήκαν πολύ καλά και ότι εγώ και οι φίλοι μου είμαστε άσχετοι.


o πατέρας σου έχει δίκιο, και πάνω σ'αυτό θα συμφωνήσω με τον Μηνά για το 1400ρι.

Stefania έγραψε:
Το opel άκυρο τελικά. Δεν μου άρεσε το χρώμα… και μη μου πείτε ότι δεν είναι σημαντικό. Για μένα είναι.


το αυτοκίνητο κούκλα μου βγαίνει και σε άλλα χρώματα, το μόνο πρόβλημα που μπορεί ν'αντιμετωπίσεις είναι να μην είναι ετοιμοπαράδοτο. Κατά τ'άλλα δε του λείπει κάτι
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 13:30 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Να διευκρινήσω κάτι που δεν νομίζω ότι κατάλαβες Δημήτρη..

Μιλάμε για μεταχειρισμένο.. Οπότε, χρώματα, εξτρας, κλπ δεν παίζουν να επιλεχθουν.. Για αυτό και τα μοντέλλα είναι αυτά που είναι με νεότερο το Getz ..

Φαντάζομαι Κέλλυ, ότι θα το δει κάποιος δικός σου μηχανικός, για να σου πει και σε τι κατάσταση και τι απαιτήσεις για επισκευές - αλλαγές - ανταλλακτικά έχει (αν έχει) το καθένα..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 13:32 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

LavantiS έγραψε:
Να διευκρινήσω κάτι που δεν νομίζω ότι κατάλαβες Δημήτρη..


βασικά δεν κατάλαβα αν πρόκειται για επιλογές μέσω ιδιώτη ή μέσω μαντρά. Στον 2ο, υπάρχουν οι επιλογές χρώματος. Αν είναι το πρώτο, τότε πάσο Embarassed
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 20:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλορίζικο και καλοτάξιδο το Ford μου!!
Αυριο το πρωι κανω την μεταβίβαση...

Δυστυχως μεχρι τις 2.00 που έφυγα απο το γραφειο δεν πρόλαβα να διαβασω τις απαντησεις σας... Σας ευχαριστώ πολύ όμως!!

Ουτως η άλλως και μάπα να βγει οκ μεταχειρισμενο αυτοκινητο παίρνω οχι διαστημόπλοιο... ε?

Φιλιά!!!

Μηνά τα καινούρια τα getz πρέπει να κάνουν γύρω στα 11.000 ευρώ!!
Και το συγκεκριμένο δεν ήταν 1400 όπως έγραψα αλλά 1100 cc
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Αυτοκίνητα-μηχανές All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©