Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641079
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Αισθηματικά

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
michaelg7
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jan 04, 2006
Μηνύματα: 1

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 5 Ιαν 2006, 01:28 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Αισθηματικά Απαντηση με παραβολή κειμένου

kalhspera me lene mixaela kai eimai 22 etwn.mhpws mporei kaneis na mou pei h kai na mou exhghsei an ginetai gia thn sumperifora kai ta ais8hmata twn antrwn; pws ginetai dhladh kai 8ewroun ta panta ena aplo ''paixnidi'; kai telika noiazetai kaneis gia ton pono ths psyxhs tou syntrofou tou; parakalw opoios katalabainei kai mporei na mou exhghsei perimenw n akousw tis gnwmeis sas kai oti allo 8elete na mou peite. euxaristw
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 5 Ιαν 2006, 04:02 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μιχαέλα, καλώς ήρθες στην παρέα μας

Προφανώς έμπλεξες με άντρα που δεν ξέρει τι θέλει, ή απλώς με τύπο άνδρα που δεν αρέσκεται σε σοβαρή σχέση για διάφορους λόγους. Μη τους βάζεις όλους σε ένα καλούπι, ο καθένας ζητάει κάτι διαφορετικό. Για μένα δηλαδή αυτή η συμπεριφορά να βλέπεις τον άλλον σαν παιχνίδι είναι εντελώς απαράδεκτη και προσπαθώ να ενστερνίζομαι την λέξη σχέση με όλη της τη έννοια.

Θα ήθελες μήπως να γίνεις πιο συγκεκριμένη για να το συζητήσουμε πιο αναλυτικά το θέμα εφόσον συμφωνείς κι εσύ φυσικά
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 5 Ιαν 2006, 12:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μιχαέλα μου καταρχήν δεν χρειάζεται να πληγώνεσαι και να στεναχωριέσαι για κανέναν!
Το ξέρω ότι είναι δύσκολο αυτό... γιατί τελικά only love can break your heart.... αλλά πάρε και εσύ πιο χαλαρά τον έρωτα.
Ζήσε την κάθε στιγμή, χωρίς να σκέφτεσαι ότι θα είστε για πάντα μαζί με το αγόρι σου ή τι θα σου ξημερώσει αύριο...
Μην δίνεσαι ολοκληρωτικά, κράτα τις πατινές σου, αλλά χωρίς να τσιγγουνέυεσαι τα αισθήματα.
Να είσαι ο εαυτός σου και μην προσπαθείς να γίνεις η τέλεια για κανέναν...
Νομίζω πως τελικά έτσι κυλάνε πιο όμορφα τα πράγματα, δεν αγχώνεσαι, περνάς καλά και αν γίνει και καμιά στραβή και χωρίσεις... οκ δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου.... 22 χρονών είσαι....
Ζήσε!!!
Τα αγόρια τα συνομήλικά σου άλλωστε δεν νομίζω να ξέρουν τι ζητάνε, αλλά και να ξέρουν... είναι τόσο εύκολο πια γι΄αυτά, να προσεγγίσουν μια γυναίκα, να την παραμυθιάσουν και να την κατακτήσουν... που έχει χαθεί η μαγεία!
Γι΄αυτό σου λέω.... μην το ψάχνεις, πως και γιατί και μην αναλώνεσαι σε τέτοιες σκέψεις....έτσι είναι οι άντρες.... ανισόρροποι!
Θωράκισε τον εαυτό σου, να είσαι αληθινή, ανοιχτή και όλα θα πάνε καλά....

Με μια καληνύχτα... δεν τελειώνει η νύχτα, που λέει και η Αννούλα!! Shocked Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 5 Ιαν 2006, 16:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αγαπητη μου Μιχαελα, ειναι σχεδον αδυνατον να καταλαβει μια γυναικα τι θελει ενας αντρας, αλλα και ενας αντρας τι θελει μια γυναικα. Δεν ξερω αν ολα τα βλεπουμε εμεις σαν παιχνιδι, η αν οι κοπελες δινουν μεγαλυτερη βαση στο καθε τι, αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι τα 2 φυλλα αξιολογουν διαφορετικα τις καταστασεις που συμβαινουν στη ζωη τους.

Αυτο ειναι και ενα μερος της ομορφιας αλλα και του πονου του παιχνιδιου του ερωτα. Σιγουρα μπορει να πληγωνομαστε αρκετα, αλλα ευτυχουμε αλλο τοσο! Μαζευε εμπειριες, καλες και κακες χωρις να απορριπτεις καμια. Μεσα απο αυτη την διαδικασια θα ανακαλυψεις πραγματα που σε γεμιζουν και σε γαληνευουν, αλλα θα μαθαινεις μερα με τη μερα και τι να αποφευγεις.

Δεν υπαρχει αγιος σε αυτο τον κοσμο ανεξαρτητως φυλλου. Μπορει καποιος να βρει επανω σου κατι να τον φτιαχνει αλλα ταυτοχρονα να θεωρει οτι "δεν εισαι αξια για αυτον" και το μονο που να θελει ειναι ερωτικες νυχτες. Μπορει καποιος να σε εκτιμησει τοσο που να σε αποθεωνει και αυτο εσενα να σου πεσει καπως... βαρυ. Ολα μεσα στη ζωη ειναι. Μην ξεχνας οτι εμεις οι αντρες "μεγαλωνουμε" πιο αργα απο τις γυναικες αλλα και οτι οι γυναικες απο ενα σημειο και μετα μενουν στασιμες. Ετσι μας εφτιαξε η φυση, ετσι θα πορευθουμε, με τα καλα μας και τα κακα μας!

Παντως ενα απο τα λιγα πραγματα που εχω παρατηρησει ως κοινα στην ερωτικη συμπεριφορα των 2 φυλλων ειναι πως και οι 2, εκτιμουν κατι ΑΦΟΥ το εχουν χασει. Ποσες και ποσοι δεν ενιωσαν σημαδια ελλειψης καποιου που μολις ειχαν "στειλει"?

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
inner_silence
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: May 07, 2006
Μηνύματα: 19

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 13:15 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep_Oblivion θα συμφωνησω σε αυτο.

Παντως ενα απο τα λιγα πραγματα που εχω παρατηρησει ως κοινα στην ερωτικη συμπεριφορα των 2 φυλλων ειναι πως και οι 2, εκτιμουν κατι ΑΦΟΥ το εχουν χασει. Ποσες και ποσοι δεν ενιωσαν σημαδια ελλειψης καποιου που μολις ειχαν "στειλει"?

Κι επειδη προσφατα ειχα μια τετοιο ειδους απογοητευση μπορω να πω πως εδωσα μεγαλυτερη σημασια απ οση επρεπε και ειδικα σε μια τετοια ηλικια. Καταλαβα οτι αυτο που χρειαζομαι ειναι να περναω καλα και να μην χαλιεμε τοσο με το παραμικρο ουτε να πιστευω πια σε τοσο μεγαλουσ ερωτες και αγαπες οπως εκανα.

Το παιρνεις πιο ψυχραιμα και οταν θα εχεις οριμασει αρκετα ψαχνεις και κατι για το οποιο θα δωσεις μεγαλυτερη σημασια.. Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
Life is music
Music is LIFE
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 13:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

inner_silence έγραψε:
Κι επειδη προσφατα ειχα μια τετοιο ειδους απογοητευση μπορω να πω πως εδωσα μεγαλυτερη σημασια απ οση επρεπε και ειδικα σε μια τετοια ηλικια. Καταλαβα οτι αυτο που χρειαζομαι ειναι να περναω καλα και να μην χαλιεμε τοσο με το παραμικρο ουτε να πιστευω πια σε τοσο μεγαλουσ ερωτες και αγαπες οπως εκανα.

Το παιρνεις πιο ψυχραιμα και οταν θα εχεις οριμασει αρκετα ψαχνεις και κατι για το οποιο θα δωσεις μεγαλυτερη σημασια.. Rolling Eyes Rolling Eyes


χαίρομαι που ακούω μια τέτοια ώριμη άποψη, δυστυχώς σπανίζουν στην εποχή μας
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
inner_silence
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: May 07, 2006
Μηνύματα: 19

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 13:31 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

οχι πως η δικη μου ηταν Η ωριμη αλλα λεμε τωρα.. Razz Razz
_________________
Life is music
Music is LIFE
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 13:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

inner_silence έγραψε:
οχι πως η δικη μου ηταν Η ωριμη αλλα λεμε τωρα.. Razz Razz


άμα ήξερες τι έχω ακούσει Αλεξάνδρα από κοπέλες της ηλικίας σου και μεγαλύτερες, είναι και παραείναι ώριμη
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums


Τροποποιήθηκε από τον Dimitris_P την Δευτέρα 8 Μαι 2006, 13:47 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
inner_silence
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: May 07, 2006
Μηνύματα: 19

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 13:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

οκ θενξ Smile

τερμα το σπαμ Razz
_________________
Life is music
Music is LIFE
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 13:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

inner_silence έγραψε:
τερμα το σπαμ Razz


who spammed? Rolling Eyes
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 16:49 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

παντα υπαρχουν δυο διαφορετικες οψεις οταν χωριζεις....
Η μια ειναι αυτη της πικρας και της στενοχωριας , του " μα καλα τι εκανα? τι δεν εκανα? που εχασα το παιχνιδι? ειμαι τοσο αχρηστος/η? κλπ κλπ " και η αλλη ειναι αυτη της εμπειριας " πονεσα , εμαθα και θα προσπαθησω να μην ξανακανω τα ιδια λα8η ,η ακομα ακομα να βρω εναν ανθρωπο που θα μου ταιριαζει πιο πολθ"...

Και οι δυο οψεις ειναι αμεσα συνδεδεμενες με τον χρονο..πρςτα ερχεται ο πονος και μετα η εμπειρια....Ετσι δεν ειναι?????

Κατα τη γνωμη μου , πρεπει να δινεις αρκετα μεγαλη σημασια στις απογοητευσεις που παιρνεις απο σχεσεις και ναι μεν να το ξεπερνας , αλλα οχι να λες δεν βαριεσαι αλλη μια αποτυχημενη σχεση ητανε ...παμε για αλλα...! Ακολουθωντας αυτη την τακτικη θα πεσεις πολλες φορες ακομα στα ιδια λαθη και παντα 8α ανρωτιεσαι γιατι....O πονος δεν ειναι κακο πραγμα... μπορει να ειναι οδυνηρο , αλλα σε εχει να σου μαθει τοσα πραγματα...!! Δεν γινεται να μην ποναμε στην ζωη μας και να τα προσπερναμε ολα με το δεν βαριεσαι μωρεεεεε......!!!!

Ναι ειμαι μαζοχα ,μου αρεσει να ποναω...και δυσκολα πιστευω πως οταν ποναει καποιος δεν εχει λογο...αυτο το δεν αξιζει να πονας.... ειναι τοσο εκνευριστικο.... Παντα αξιζει να πονας ....αρκει να μην φτανεις σε ακραιες καταστασεις ,επιβλαβεις για τον ιδιο σου τον εαυτο....

Γι αυτο καλυτερα να αφηνουμε τους εαυτους μας να πονανε , να απογοητευονται , για να μαθαινουν...δεν γινεται αλλιωσ με τον ερωτα ....
Η αποψη μου ειναι πως πρεπει ναι μεν να περναμε καλα , αλλα να σκεφτομαστε και μερικα πραγματακια λιγουλακι παραπανω....Σημασια πρεπει να δινουμε σε κα8ετι συμβαινει στη ζωη μας , ειτε κακο ειτε καλο....!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
inner_silence
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: May 07, 2006
Μηνύματα: 19

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 18:17 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

VaMMpyTreLLa Συμφωνω!! Δεν ειπα οτι δεν πονεσα η κατι τετοιο. Ακομα το σκεφτομαι και γινομαι χαλια αλλα αν το αφηνα να με παρει απο κατω θα ειχα χασει τη μιση ζωη μου.

Γι αυτο και μερικοι ανθρωποι ισως το παιρνουν (η ετσι δειχνουν) περισσοτερο αδιαφορα και ψυχρα. Παντως σε αυτα που ειπες δεν εχω να προσθεσω κατι. Σωστη σε βρισκω! Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MASHCAR
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Mar 05, 2004
Μηνύματα: 14
Πόλη/Χώρα: Ρόδος/Ελλάδα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 20:24 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Πολλές φορές κανουμε πράγματα στίς σχέσεις μας τα οπία δεν τα θέλουμε... Ξεκινάμε μια σχέσει και ξέρουμε πότε θα βάλουμε ενα τέλος... Χωρίς να σκεφτούμε τον άλλο πως αισθάνεται για εμάς ή πώς βλέπει το μέλλον αυτής της σχέσης! Και το χειρότερο πώς θα είμαστε εμείς την περίοδο εκείνη πριν και μετά την σχέση αυτη...

Αλλά όπως και να είσαι με λίγη βοήθεια απο φίλους οικογένια και όλους τους γύρο να λένε "δέν υπάρχει λόγος να το συνεχίσεις αφου δεν σου αρέσει αυτη η σχέση" ή "θα βρείς καλύτερη" και τέτοια τα οπία δεν ταιριάζουν στον χαρακτήρα σου ή δεν θές να κάνεις... Αλλα στο τέλος εκεί καταλήγεις...

Δέν μπορείς μια ζωή να χαλάς σχέσεις λέγοντας ετσι απλά θα βρώ κάτι καλύτερο... Γιατί εκτός απο το καλύτερο υπάρχει και το χειρότερο!!! Έλα όμως που κανένας δεν το σκέφτεται αυτο!

Και στην τελική κατέστρεψές μια σχέση χωρίς λόγο που ποτέ δεν ξέρεις που μπορει να κατέληγε ή τελως πάντον αν αυτη η γυναίκα ήταν αυτο που λέμε το αλλο σου μισό αλλα εσύ δεν μπορούσες τοτε να κοιτάξεις πέρα απο την μύτη και την άφησες...

Και μου την σπάει όταν κάποιος λεεί την φράση "Ελά μορε δεν θα τον/την παντρευτείς κι'ολας!!!"

Αλλά βλέπω τους γύρο μου να χαλάνε σχέσεις και να κάνουν καινούργιες τόσο γρήγορα που δεν προλαβαίνουν να σκεφτούν γιατι χαλάσανε την προηγούμενη σχέση...

Αλλα πάντα υπάρχει και η άλλη εκδοχή που και αυτή είναι λιγο τραβήγμένη δηλαδή τελειώνει μια σχέση ειμαι χάλια στην αρχή κλαιώ δεν βγαίνω έξω και τέτοια... Και μόλις γνωρίσω κάποιον άλλο που μου αρέσει τα ξεχνάω όλα!!!

Οπότε έρχομε εγώ και λέω τι πρέπει να κάνω για να περνάω καλά να μην κάνω σχέσεις... Να κάνω σχέσεις αλλα να μήν δένομαι πόλυ για να μήν πληγωθώ πολύ όταν τελέιώσει... Η να κάνω σχέσεις να τα δείνω όλα και στο τέλος να είμαι χάλια...

Μπόρει κάποιος να μου δώσει μία απάντηση???
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
inner_silence
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: May 07, 2006
Μηνύματα: 19

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 21:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καταρχην ειμαι κοπελα. Ενα αυτο. Οσο γι αυτα που λες, ολοι ονειρευομαστε να βρουμε καποιον που να μη μας πληγωσει αλλα η πραγματικοτητα πολυ απλα ΔΕΝ ειναι ετσι!

Εγω πιστευω πως ο καθενας ξερει τι ειναι καλο και σωστο γι αυτον. Μπορει να ακουει γνωμες αλλα παρ ολα αυτα θα κανει αυτο που θελει. Εγω προσωπικα αν νομιζω πως βρηκα ΤΟΝ ΕΝΑ εννοειται πως θα κανω και θα δωσω τα ΠΑΝΤΑ για να μεινει στη ζωη μου. Τωρα αν δε το καταφερω η αν το καταφερω δεν ξερω.

Η ουσια ειναι πως μεχρι τοτε κοιταω και εγω και ο καθενας ισως θα επρεπε να το κανει να απολαμβανει αυτο που εχει. Αν ειναι να ερθει το καλυτερο η το χειροτερο θα ερθει. Αυτο που εχει περισσοτερη σημασια ειναι να ζεις την καθε στιγμη και να τη κανεις οσο καλυτερη γινεται.. Αυτα νομιζω Smile
_________________
Life is music
Music is LIFE
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
billan
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Dec 09, 2007
Μηνύματα: 5

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 11 Δεκ 2007, 20:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

xwris pareksigisi k kamia eirwnia epeidi den eimai ap autous tous adres to idio ithela na rwtisw k egw
_________________
se oti kaneis vaze ligo psixi,niwse alliws den exei noima!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©