Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641069
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Ας συστηθούμε!
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
GR_mitSOS
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jan 21, 2006
Μηνύματα: 7

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 31 Ιαν 2006, 22:35 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

γεία σας κι από μένα,
έχω κάνει ένα ποστ άλλα ήταν βιαστικό οπότε δν συστήθηκα.
είμαι μόλις 16 χρονών από Χί0 (θέτε μαστίχα) Wink όπως καταλαβαίνεται ψιλόπιζω στην 1η μιας και θέλω μια καλή σχολή άλλα κατά τα άλλα μόνο αυτό,δν έχω τα δικά σας προβλήματα(παιδία,σκυλιά...)...μόνο γονείς που σαν φυσιολογικοί μου πρίζουν τα @@ με μλκιες.
Βρήκα το σιτε κατά τύχη αλλά μου άλλαξε την τύχη!Αν δν έβγενα με φίλους για καφε-ποτό(αντε κάνα τσιγγάρο/ναργιλλέ-αδυναμία μου) θα έλλιωνα στο ΗΥ συνήθως παίζωντας(ψσ ή ςος).Καιρό έψαχνα κάτι άλλα(από ηλεκτρονίκά γενικότερα είχα ιδιαίτερη σχέση) να κάνω μέχρι που μέτα από ένα γγούγκλισμα έπεσα σε ένα how-to pirate radio ktl.. ενθουσιάστηκα και έκανα κι άλλες αναζητήσεις ώσπου βρήκα σε εσάς απαντήσεις στα ερωτήματά μου σχετικά με το ραδιόφων0.
Μουσική ακούω ότι έχει ωραίο ρυθμό(σχεδόν όλα),από ράδιο άκουγα jgr 1 χρόνο μόνο άλλα κόλλισα και από τότε που έκλεισε...
Αυτά από μένα μίτσ0ς.

Να την χαίρεσαι συνονόματε Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 9 Απρ 2006, 18:04 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Νέα μέλη βλέπω, νέα Post δεν βλέπω. Αφήστε τις ντροπές και ελάτε να συστηθούμε!

CU
Ν.

Cool Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 10 Απρ 2006, 04:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

neokles έγραψε:
Νέα μέλη βλέπω, νέα Post δεν βλέπω. Αφήστε τις ντροπές και ελάτε να συστηθούμε!

CU
Ν.

Cool Smile


Αυτό το χω δει κι εγώ Ν., 2 μήνες και κανείς δεν έχει γράψει, μα γιατί τόσο σιωπή? Για να βγαίνουμε απ'τις σπηλιές μας οι νέοι,ε Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GOLLUM
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Mar 06, 2006
Μηνύματα: 20
Πόλη/Χώρα: Νεο Φαληρο/Πειραιας

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 12 Απρ 2006, 11:54 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γενικα ειμαι νεος στο forum οποτε θα ποσταρω και γω εδω..

Λεγομαι Σταματης καταγωγη μου απο Τριπολη μενω Νεο Φαληρο κοντα στο Μικρολιμανο,ηλικια 24ρων εχω τελειωσει Τεχνικος Κινητης Τηελφωνιας δουλειες διαφορες αλλα εχω στα σκαρια να κανω οσο αφορα επαγγελματικα κατι δικο μου..Τι?Σουβλατζιδικο ο Gollum Laughing Laughing Laughing

Δεν παει η ονομασια ε?
_________________
Μουσικο ταξιδι στο χρονο με τον Net Radio.
Δευτερα 22.00-00.00 και Τριτη-Παρασκευη 21.00-23.00 "Παμε σαν αλλοτε"
http://radio.arbula.gr:8000/pamesanalote.ogg
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 12 Απρ 2006, 16:51 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλωσήρθες Σταμάτη!

Το σουβλατζίδικο να το ονομάσεις κάπως αλλιώς πάντως!! Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
GOLLUM
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Mar 06, 2006
Μηνύματα: 20
Πόλη/Χώρα: Νεο Φαληρο/Πειραιας

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 13 Απρ 2006, 02:00 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

neokles έγραψε:
Καλωσήρθες Σταμάτη!

Το σουβλατζίδικο να το ονομάσεις κάπως αλλιώς πάντως!! Laughing


Αυτο ειναι σιγουροοοοοο Laughing
_________________
Μουσικο ταξιδι στο χρονο με τον Net Radio.
Δευτερα 22.00-00.00 και Τριτη-Παρασκευη 21.00-23.00 "Παμε σαν αλλοτε"
http://radio.arbula.gr:8000/pamesanalote.ogg
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
MASHCAR
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Mar 05, 2004
Μηνύματα: 14
Πόλη/Χώρα: Ρόδος/Ελλάδα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 14 Απρ 2006, 18:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Ας συστηθώ κι εγώ... Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ας συστηθώ κι εγώ... αν και λίγο καθυστερημένα!

Γεια σας με λένε Κώστα ειμαι 18 ετών(ακόμα τώρα τελειώνω το σχολείο) μένω στην Ρόδο και μάλλον του χρόνου θα μετακομίσω στην αθήνα.Ασχολούμε με το βόλλεϋ και το beach Βόλλεϋ...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
akpe
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Oct 10, 2004
Μηνύματα: 6

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 17 Απρ 2006, 20:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλησπερίζω και εγώ.

Ονομάζομαι Αντώνης, είμαι 22 και σπουδάζω Τουριστικές Επιχειρήσεις (τουρίστας...) στα ΤΕΙ ΑΘήνας.

Η τρέλλα μου με το ραδιόφωνο ξεκίνησε απο πολύ νωρίς, 8-9 θα ήμουν, όταν με ενα διπλό ραδιοκασσετόφωνο ηχογραφούσα δικές μου "εκπομπές".

Γενικώς (και αορίστως) λατρεύω το "ενναλακτικό" ραδιόφωνο κάθε είδους (webradio, podcasts etc). Βλέπετε είμαι της άποψης οτι το ραδιόφωνο είναι πρώτα μέσον επικοινωνίας και μετά ψυχαγωγία... αλλά μήπως γίνομαι γραφικός; Rolling Eyes Cool

Όπως και να έχει, χαίρομαι που σας βρήκα Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 18 Απρ 2006, 00:13 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

akpe έγραψε:

Όπως και να έχει, χαίρομαι που σας βρήκα Wink


Καλώς ήρθες Αντώνη,
καλές δημοσιεύσεις Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 19 Απρ 2006, 10:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Κώστα - Αντώνη καλωσήρθατε!
Cool Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Απρ 2006, 16:03 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Na mai ki egw....

Ti na pw twra gia mena??? Na afhsw kalutera na ta pei kanenas allos?? ( mpaaa , ase giati 8a faw 8apsimo mallon...xixixixi)

As xekinhsoume apo ta vasika , me lene VaMMpY (kai eimai kala)..... Exw uio8ethsei to nick san onoma ,, dioti den me fwnazei kanenas Gewrgia (nai nai etsi me lene..) pleon... Kai den me peirazei ka8olouuuu!!!

Eimai 24 (kala klevw kai kati , 25 para eimai) xronwne etwn!

Eimai mia para polu sovarh kopela , pragmatika pistevw oti sth zwh sas den exete gnwrisei toso sovaro atomo san emena .... (me ton kairo 8a katalavate ,einai nwris akoma)!

Menw sto spiti mou (opote 8umamai oti exw spiti, spaniws dhladh)....

Mousikh akouw polu , (olh mera 8a elega ...) ! Tainies vlepw polles... Vivlia diavazw polla...Genikws eimai ths upervolhs.... (ektos apo ton upno...den koimamai polu, ews ka8olo8 8a elega)....

Exw spoudasei...(nai nai to xw kanei kai auto sth zwh mou ,ameee) sto BCA sto nautiliko tmhma , kai to ptuxio mou ( ali8eia sas lew , to phra) ...einai Shipping and Transport me eidikothta sto Nautiko dikaio... Exw kanei ki ena Masteraki sthn Ouallia , gnwsto ki ws International Economics and Banking... Parallhla me spoudes (ektos apo ta dio xronia pou hmoun ektos ellados) , douleva...ekei pou doulevw kai twra (doulevw kiolas...ameeeeee)...... Broker se trofodosies ploiwn sto exwteriko (opois 8elei tipota...xerete)!

E asxoloumai ligo kai me to DJiliki (ka8oti exoume ginei kai oloi Djs... Razz Razz )ta teleutaia konta 4 xronakia..Exw paixei se Decadence , Memphis kai Alxhmisth (ekei paizw akoma kamia fora....na rixoume kai kamia diafhmish... Very Happy Very Happy Very Happy )....


Nomiza sas ta eipa ola...Ean 8elete na ma8ete kati akoma...Mia erwthsoula arkei...

Twisted Evil Twisted Evil

Bloodyy kisseeez!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Απρ 2006, 18:00 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλώς ήρθες VampY και χρόνια πολλά για την γιορτή σου (κατά το ...κοσμικό σου όνομα)

Χαίρομαι που σιγά σιγά επεκτείνεται και τούτο εδώ το φτωχό topic με νέα posts και δράττομαι τις ευκαιρίας να θυμήσω την ύπαρξη ειδικού αλμπουμ στην φώτο gallery όπου συστηνόμαστε και "εμφανισιακά"..

Το συγκεκριμένο άλμπουν είναι προσβάσιμο μόνο σε μέλη του site (και για ανάγνωση και για ..γραφή).. Εκεί, όσα μέλη μας θέλουν, μπορούν να στείλουν μια φωτογραφία τους, για να τους ...φακελώσουμε οι υπόλοιποι (πλάκα κάνω)...

http://www.hotstation.gr/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=2

Για όσους και όσες διαθέτουν τρελή φωτογένια (και δεν φωτοξυρίζονται συχνά), ή τρελές ικανότητες με τον φακό και την κάμερα, θα προτείναμε να δημιουργήσουν τα δικά τους albums στην προσωπική τους gallery (επιλογή η Gallery μου) και να μας καταπλήξουν.. 10MB στον καθένα φτάνουν για αρχή νομίζω για φωτος!

Εκπληκτικά παραδείγματα προσωπικών gallery είναι αυτά της

cy_melissa
h δικιά μου Smile Smile
..και άλλες!

Φυσικά, μην ξεχνάτε ότι υπάρχει η δυνατότητα βαθμολόγησης και σχολίων σε κάθε photo! Smile

ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΙΣ ΦΑΤΣΕΣ ΣΑΣ ΤΩΡΑ! Twisted Evil
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Απρ 2006, 18:44 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

aaaaa kurie Lavanti sas euxaristw polu gia to kalwsorisma...

Photos e??? Kala ama omorfunw ligo akoma kai stamathsw na xurizomai (giati twra den exw fwtogenia..axoaoxoa).....mporei kai na sas valw na me gnwrisete .... Laughing Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Απρ 2006, 20:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Vammpy welcome! Smile

Quote:
Exw paixei se Decadence , Memphis kai Alxhmisth (ekei paizw akoma kamia fora....na rixoume kai kamia diafhmish...


Ο Αλχημιστής Ψυρρή δεν είναι? Επινα ποτό εκεί σε μεταμεσονύχτια εως πρωινή ώρα τελευταια που ήμουν στον κλυνον άστυ...
Μπήκα τυχαία στο μπαρ και μου άρεσε το ντεκόρ... άκουσα και κάτι alternative rock και λέω εδω είμαστε!!

O dj Πάντως ήταν άντρας... χμ και ωραίος άντρας θα έλεγα, κοινως τρελό μωρό!! Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Απρ 2006, 23:49 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

VaMMpyTreLLa έγραψε:
Na mai ki egw....

Exw kanei ki ena Masteraki sthn Ouallia , gnwsto ki ws International Economics and Banking...
Nomiza sas ta eipa ola...Ean 8elete na ma8ete kati akoma...Mia erwthsoula arkei...

Twisted Evil Twisted Evil

Bloodyy kisseeez!!!!


Καλώς ήρθες Γεωργία και χρόνια πολλά παρεπιμπτόντως για την ονομαστική σου εορτή, καθώς και για το Πάσχα.
Ουαλία σε ποιο πανεπιστήμιο έκανες μεταπτυχιακό?

Μηνά θα σε μαλώσω που δεν είπες τπτ για τα ελληνικά! Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 29 Απρ 2006, 11:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Να σου πω την αλήθεια Δημήτρη, το είχα στο νου μου, για να σε ...προλάβω, αλλά τελικά με έπιασε ο οίστρος με την Photo Gallery και ..ξεχάστηκα! Embarassed

Και δεν ψήθηκε και κανένας "καινούργιος" ακόμα! (και η Vampi με ...ντρίπλαρε, με αριστοτεχνικό τρόπο) Razz
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 1 Μαι 2006, 17:27 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

καλησπερα παιδια και καλο μηνα.....(μη μου πειτε μονο οτι πρεπει να βαζω και τονους, 8α κλαιω Crying or Very sad)!

Ευχαριστω για τις ευχες και τα καλωσορισματα, θα το παλεψω με τα ελληνικα γιατι εχω συνιθισει με τα αγγλοελληνικα (εμεις η σημερινη νεολαια)...τσκ τσκ τσκ...

Στεφανια δεν ξερω ποιον dj του Αλχημιστη πετυχες .αλλιως πολυ ευχαριστως να σε βοηθουσα (εχει κι αλλους ωραιους djs εκτος απο εμας??χχοαχοοαοχο!!! Very Happy )

Κυριε Λαβαντη ειμαι καλη στο ντριπλαρισμα...χιχιιχχιχι!!!!! Twisted Evil

bloodyyy kissezzz.....

p.s :στο Cardiff Uni hmane ...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 2 Μαι 2006, 00:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

VaMMpyTreLLa έγραψε:

p.s :στο Cardiff Uni hmane ...


στο UWIC θες να πεις μάλλον,ε?

I'd been @ UoG (Glamorgan) 2001-2003 Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 2 Μαι 2006, 14:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

οχι οχι στο uwic ουτε στο ucla .... Cardiff Univercity ειναι...Μην μπερδευεσαι...

u? Glamorgan?? Niceeeee......... (δεν εχω παει...αχαχαχχ)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
inner_silence
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: May 07, 2006
Μηνύματα: 19

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 8 Μαι 2006, 03:06 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Irthaaa ki egw. loipon eimai 18 xronon kai me lene alexandra kai de mporo na koimitho. ayta gia twra!

Byee Rolling Eyes Rolling Eyes Smile [/b]
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Επόμενο
Σελίδα 4 από 11

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©