Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641066
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Τίτλοι τραγουδιών που ψάχνετε
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Τίτλοι & Στίχοι Τραγουδιών


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Sandraforever
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Jan 04, 2006
Μηνύματα: 24

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Ιαν 2006, 18:47 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γεια



Χτες Κυριακη 8-1-2006 22.00-22.10

Στο free fm ποιο Disco γνωστο τραγουδι επαιξε.


Και η εισαγωγη ποιο ταργουδιου ειναι στο σημα του free fm που στοrefrain λαει ...girls,girls...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Ιαν 2006, 18:56 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Θα σου πω αύριο SandraForEver που θα είμαι studio! Smile Καλή εβδομάδα!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Sandraforever
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Jan 04, 2006
Μηνύματα: 24

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Ιαν 2006, 18:59 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

τι ωρα και ποιες μερες εχεις εκπομπη
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Ιαν 2006, 19:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Εκπομπές στον Free FM Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τρίτες Πέμπτες 18:00 - 21:00
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 10 Ιαν 2006, 21:43 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Λοιπόν...

Κυριακή βράδυ - Free FM 22:00 - 22:10:

Company B - Facinated
Kazagoogoo - On Sound
Mr. Mister - Broken Wings (non disco)

Λιγο νωρίτερα: Gary Low - I want you...

Για το σήμα επειδή παίζουν αρκετά θα το προσέξω και θα σου πω...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Sandraforever
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Jan 04, 2006
Μηνύματα: 24

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 11 Ιαν 2006, 17:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
Για το σήμα επειδή παίζουν αρκετά θα το προσέξω και θα σου πω...





Το βρηκα-Cyndi Lauper - Girls Just Wanna Have Fun.-Ευχαριστω Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 13 Ιαν 2006, 01:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΒΛΕΠΩ TOPIC ΜΕ ΘΕΜΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΟΥΜΕ, ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ, ΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΡΩΤΟΡΩΤΗΣΩ.. ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ..
1ον ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ, ΜΑΛΛΟΝ ITALO, ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑ Η SANDRA ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΣΤΟ ΡΕΦΡΑΙΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ "...I FEEL ECSTASY..", ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΝΑΙ SANDRA, ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ GROUP ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..!
2ον ΕΝΑ TRACK (Κ ΑΥΤΟ ΣΑΝ ITALO ΦΑΙΝΕΤΑΙ..!) ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΕ Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ BOB MARLEY Κ ΣΤΟ ΡΕΦΡΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ "JIJI".. ΣΧΕΤΙΚΑ ΓΡΗΓΟΡΟ TEMPO.
3ον ΤΡΑΓΟΥΔΙ ITALO ΠΟΥ Ο ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ SHADOW, ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΑΝ "SATURN", ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ "LIVING IN THE SHADOWS" ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ.
4ον ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΟΥ MICHAEL JACKSON, BILLIE JEAN, ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΣΤΙΧΟΥΣ, ΑΠΟ ΑΛΛΟΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ, (ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΤΟ ΡΕΦΡΕΝ ΤΟΥ BILLIE JEAN) ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΛΕΕΙ ΣΑΝ ΡΕΦΡΕΝ(ΜΑΛΛΟΝ) ΚΑΤΙ ΣΑΝ "..BLACK JACK(H COME ON JACK, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ) DO IT AGAIN.. " .
AYTA... ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ, ΑΝ ΔΕ ΒΑΡΙΕΤΕ, ΑΣ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΟΤΙ ΞΕΡΕΙ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! Cool Cool Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 13 Ιαν 2006, 11:00 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

jim829 έγραψε:

1ον ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ, ΜΑΛΛΟΝ ITALO, ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑ Η SANDRA ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΣΤΟ ΡΕΦΡΑΙΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ "...I FEEL ECSTASY..", ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΝΑΙ SANDRA, ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ GROUP ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..!
3ον ΤΡΑΓΟΥΔΙ ITALO ΠΟΥ Ο ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗΣ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ SHADOW, ΑΛΛΑ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΣΑΝ "SATURN", ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ "LIVING IN THE SHADOWS" ΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ, ΑΛΛΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ.


1. Πρόκειτα για το τριμελές συγκρότημα της Sandra πριν την σόλο καριέρα, τις Arabesque και το τραγούδι του 1986, Ecstasy.

3. Torrevado - Lining in the Shuttle .. Το συγκεκριμένο τραγούδι το είχα προτοακούσει σε πρόγραμμα του dj Palmer σαν εισαγωγή (με τα γνωστά echo κλπ).. 1986 πρέπει να είναι κι αυτό..

Για τα υπόλοιπα, δεν μπορεί να πάει το μυαλό μου κάπου συγκεκριμένα..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 13 Ιαν 2006, 12:29 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

4. Tο συγκρότημα είναι οι Steely Dan, δεκαετια 80... και το τραγούδι μάλλον λέγεται "Do it again".
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 13 Ιαν 2006, 18:38 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
3. Torrevado - Lining in the Shuttle .. Το συγκεκριμένο τραγούδι το είχα προτοακούσει σε πρόγραμμα του dj Palmer σαν εισαγωγή (με τα γνωστά echo κλπ).. 1986 πρέπει να είναι κι αυτό..


Από πρόγραμμα του Dj Palmer το χω ακούσει και εγώ! Είχε σαν εισαγωγή διάφορες "Palmer-ιές", βέβαια.. Απο το ίδιο η κάποιο άλλο πρόγραμμα του Palmer είναι κ το κομμάτι του Bob Marley που λέω δεν ΄ξρω αν θυμίζει σε κάποιον κάτι..!

Πάντωσ ευχαριστώ κ εσένα Μηνά κ την Stefania για τισ απαντήσεις σας. Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
eurolover
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Dec 16, 2005
Μηνύματα: 5

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 17 Ιαν 2006, 16:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χαιρετώ το forum και μπαίνω κατευθείαν στο ψητό! Ξέρει κάποιος να μου πει πως λεγόταν το τραγούδι που ακουγόταν πολλά χρόνια πριν στη διαφήμιση των "ΠΑΤΙΣΤΑΣ" και ποιοι το έλεγαν; Shocked
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
radiodj105
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: May 01, 2004
Μηνύματα: 65
Πόλη/Χώρα: Μεγαλόπολη

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 17 Ιαν 2006, 19:01 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

eurolover έγραψε:
Χαιρετώ το forum και μπαίνω κατευθείαν στο ψητό! Ξέρει κάποιος να μου πει πως λεγόταν το τραγούδι που ακουγόταν πολλά χρόνια πριν στη διαφήμιση των "ΠΑΤΙΣΤΑΣ" και ποιοι το έλεγαν; Shocked

Αυτό ήταν το θέμα της ταινίας Rocky (από το Rocky 1).
Αν έχεις e-mail, πες μου να στο στείλω
BILL CONTI - Gonna Fly Now λέγεται και είναι του 1977
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Alpha
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: May 24, 2004
Μηνύματα: 31
Πόλη/Χώρα: Χαλάνδρι

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 17 Ιαν 2006, 23:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Οντως, οπως ακριβως εγραψε ο Βασιλης. Να προσ8εσω οτι το συγκεκριμενο κομματι υπηρχε και στο soundtrack του All ThaΤ Jazz (1981)

Βy the way, Βασιλη, αυτο το κομματι στο οποιο αναφερθηκες στο αλλο post σου, ηταν το Rapp-o Clapp-o του Joe Bataan (1980) . Απο τα πρωτα rap κομματια της εποχης τοτε (μαζι με το Rapper's Delight..) Αν κατηφοριζες απ'την Πετρουπολη στην Disco Αtomic στην Καβαλας, ολο κατι τετοια 8α ακουγες.. (Εγω δεν τα προλαβα..δυστυχως.)

Χρηστος


.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
radiodj105
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: May 01, 2004
Μηνύματα: 65
Πόλη/Χώρα: Μεγαλόπολη

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 17 Ιαν 2006, 23:56 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Alpha έγραψε:
Βy the way, Βασιλη, αυτο το κομματι στο οποιο αναφερθηκες στο αλλο post σου, ηταν το Rapp-o Clapp-o του Joe Bataan (1980) . Απο τα πρωτα rap κομματια της εποχης τοτε (μαζι με το Rapper's Delight..) Αν κατηφοριζες απ'την Πετρουπολη στην Disco Αtomic στην Καβαλας, ολο κατι τετοια 8α ακουγες.. (Εγω δεν τα προλαβα..δυστυχως.)
Χρηστος.

Δυστυχώς ούτε και εγώ την πρόλαβα την Atomic! 'Ασε που δεν θα με βόλευε και η συγκοικωνία (χαχαχα)!
Το κομμάτι, το τραγούδησα (μη γελάσεις) σε έναν φίλο από Καρδίτσα που είναι ΘΕΟΣ! Ευτυχώς μου είπε τον τίτλο!
Σε ευχαριστώ όμως!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
eurolover
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Dec 16, 2005
Μηνύματα: 5

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 18 Ιαν 2006, 13:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Σε ευχαριστώ πολύ radiodj! Tο τραγούδι μου το είχε γράψει ένας φίλος παλιότερα αλλά δεν ήξερα τίτλο και καλλιτέχνη. Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
tassos
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Dec 03, 2005
Μηνύματα: 13

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 18 Ιαν 2006, 21:08 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Kαλησπερα!Σημερα το πρωι (18-01-2006) ακουσα ενα πολυ ωραιο mixtape με κομματια που παιζουνε στον σταθμο.
Τα οποια ητανε τα εξης,με την σειρα..
1)Ενας τυπος που ελεγε you are my vertigo η κατι τετοιο
2)Gimme the night-Facts and fiction
3)I want to-Jules
4)Το τεταρτο και τελευταιο κομματι,ειναι αυτο που ψαχνω!!
Αυτο το μιξαρισμενο σετακι μαλλον ειναι απτα κλασσικα του σταθμου,οποτε λογικα καποιος παραγωγος η καποιος που επιμελειται θα το ξερει!!!

Θενξ για τον κοπο,τα λεμε!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 19 Ιαν 2006, 03:20 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Hi κ πάλι..! Είχα ρωτήσει πριν κάτι μέρες για ένα κομμάτι που έμοιαζε να το τραγουδού σε ο Bob Marley κ έλεγε κάτι σαν "jiji". Αν μπορεί να βοηθήσει το refren του κομματιού έλεγε "γυναίκα: gonna put my "jiji" on you, άντρας: no, no, don't put your "juju" on me...". Το τραγούδι πρέπει να το λέγαν κάποιοι "Shipstone", "Cheapstone", κάπως έτσι. Αν κατάλαβε κάποιος ποιο track κ απο ποιό group εννοώ ας στείλει ένα reply..!

ΥΣ1: Φίλε Τάσο αν θυμάσαι τίποτα στίχους θα είναι πιο εύκολο να απαντηθεί η ερώτησή σου, νομίζω..!
ΥΣ2: Φίλε radiodj105, είπες σε κάποιο παιδί αν έχει e-mail να του στείλεις ένα τραγούδι. Γίνεται αν σε ρωτήσω για ένα track που ψάχνω, να μου το στείλεις μέσω mail? Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
radiodj105
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: May 01, 2004
Μηνύματα: 65
Πόλη/Χώρα: Μεγαλόπολη

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 19 Ιαν 2006, 03:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

jim829 έγραψε:
ΥΣ2: Φίλε radiodj105, είπες σε κάποιο παιδί αν έχει e-mail να του στείλεις ένα τραγούδι. Γίνεται αν σε ρωτήσω για ένα track που ψάχνω, να μου το στείλεις μέσω mail? Cool

Αν το έχω το τραγούδι... πολύ ευχαρίστως! Δεν κάνω διακρίσεις!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 19 Ιαν 2006, 21:18 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Φίλε μου radiodj105 το κομμάτι που έψαχνα είναι το searching for your love των Ελλήνων three five, δε το χω βρει σε κανά cd, ούτε έψαξα στο Μοναστηράκι μπας κ το βρω σε κανά βινύλιο, στο internet τζίφος, κ έλεγα αν το χες, αν μπορούσες να μου το έστελνες..! Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Sandraforever
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Jan 04, 2006
Μηνύματα: 24

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 20 Ιαν 2006, 21:19 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
1ον ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ, ΜΑΛΛΟΝ ITALO, ΠΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΑ Η SANDRA ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Κ ΣΤΟ ΡΕΦΡΑΙΝ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ "...I FEEL ECSTASY..", ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΝΑΙ SANDRA, ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΗΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ GROUP ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..!




Arabesque ecstacy

Κατεβασε το εδω http://s12.yousendit.com/d.aspx?id=3D63AEPEO9VAA1RTTKB5CZAO2Q
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Τίτλοι & Στίχοι Τραγουδιών All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4 ... 17, 18, 19  Επόμενο
Σελίδα 3 από 19

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©