Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641079
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Τι θα ήθελα να ακούσω από τον σταθμό..
Σελίδα 1, 2  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Νέες Υπηρεσίες - New Services


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 11 Ιαν 2006, 15:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Τι θα ήθελα να ακούσω από τον σταθμό.. Απαντηση με παραβολή κειμένου

Σκέφτηκα να φτιάξουμε αυτό το topic για να λέμε τι μας αρέσει, αλλά ακόμα περισσότερο, τι θα μας άρεσε ακόμα πιο πολύ να ακούγαμε από τον δημοφιλέστερο Ελληνικό online ραδιοσταθμό..

Και για να σας πω την αλήθεια.. Ξεκινάω εγώ...:

Θα μου άρεσε ένα μισάωρο καθημερινό Kitsh Time να αναβιώσει !

Φλωρινιώτης, Ανδρέας Ευαγγελόπουλος (εθνικός σταρ), Αγγελοι του Τσάρλυ, Αγλέουρας, κλπ

Καμια ιδέα εσείς?
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
dordas
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Oct 04, 2005
Μηνύματα: 1

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 11 Ιαν 2006, 17:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Θα μπορουσαν να υπαρχουν τραγουδια 60'ς ελληνικα(olympians κτλ ) και ξενα σε στυλ Jean Francois Maurice -A l'ombre(το γνωστο monaco).
Πολυ καλη ιδεα παντως.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 12 Ιαν 2006, 18:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Olympians, Idols, Charms, Poll (το 70ς συγκρότημα με τον Τουρνά), και άλλοι ακούγονταν αρκετά συχνά μέχρι πρόσφατα..
Αμέσως μετά τις γιορτές τα ..αραιώσαμε λίγο.. Πιθανότατα να μπορούσαμε να είχαμε ένα μικρό αφιέρωμα (ας πούμε 1 ώρα) 2-3 φορές την εβδομάδα, ΜΟΝΟ με 60ς-70ς..

Οσο για το Monaco, κάλλιστα μπορεί να ενταχθει στο πρόγραμμα, ειδικά στο Chill out playlist για τις ρομαντικές ώρες...

Αλήθεια το ξέρετε ότι υπάρχει πρόγραμμα σε σχέση με το τι μπορείτε να ακούτε και πότε;

Επίσης, καλό θα ήταν, για όποιον έχει να πει κάτι, να δημιουργήσει και ένα αντίστοιχο topic Τι ΔΕΝ θα ήθελα να ακούω από τον σταθμό..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Sandraforever
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Jan 04, 2006
Μηνύματα: 24

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 13 Ιαν 2006, 21:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τι θα ήθελα να ακούω από τον σταθμό.

Sandra,Sandra,Sandr και Sandra... Laughing Laughing Laughing


Στα διαλλειματα 80's euro-disco,και γενικα οτι παιζει ο σταθμος καλο ειναι.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 21 Φεβ 2006, 10:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Καραγκιόζης Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εχω φάει μια φλασιά εδώ και 2-3 μέρες για τα Σαββατοκύριακα...

Σκέφτομαι να βγει το Classic Rock ένθετο που παίζει εκεί, και να μπει τα Σαββατοκύριακα τα πρωινά (12:00 - 12:30 πχ) ένα μισάωρο Καραγκιόζης (με τον Ευγένιο Σπαθάρη βεβαίως - βεβαίως)...

Και αργότερα, αν βρεθούν και τα σχετικά αρχεία να μπουν και άλλα τέτοια ιστορικά παιδικά.. Τενεκεδούπολη, Μπαρμπα Μητούσης, Φρουτοπία και λοιπα.. Μη σας πω για την άλλη ιδέα που με βασανίζει καιρό.. Που θα βρεθούν τα φοβερά αρχεία με το Θέατρο της Κυριακής που παρουσίαζε το Κρατικό Ραδιόφωνο κάθε Κυριακή βράδυ, με απίστευτους ηθοποιούς μορφές της Ελλάδας...

Οπου το είπα, για Καραγκιόζη, με αποπήραν (τουλάχιστον).. Εσείς τι λέτε;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Sandraforever
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Jan 04, 2006
Μηνύματα: 24

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 21 Φεβ 2006, 19:06 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τα Σαββατοκύριακα απο το πρωι μεχρι τις 6 παιζετε την καλυτερη μουσικη.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 22 Φεβ 2006, 10:33 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ευχαριστούμε!

Αλλά επειδή έχω μια υποψία...

Για τον HotStation.gr λες ή για τον Free FM? ( www.FreeFM.gr - βγήκε το νέο site στον αέρα, by the way)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
djvolis
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Mar 04, 2005
Μηνύματα: 116
Πόλη/Χώρα: Athens-

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 22 Φεβ 2006, 12:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

pragmatika gia check-arete kiolas!! thx minas Wink
_________________
myspace.com/djvolis
destination-sunshine.com
http://www.facebook.com/panagiotis.volis
http://twitter.com/#!/djvolis
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 22 Φεβ 2006, 12:46 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

εγώ λέω το Σάββατο βράδυ να βάζεις καραγκιόζη και λοιπά παιδικά, όπως τα παπάκια, σκα σου σου κτλπ μιας και γίνονται αρκετά παιδικά πάρτυ Very Happy

Και λόγω των ημερών, βάλε και τπτ καρναβαλιότικο βρε Μηνά Very Happy Very Happy

(όχι δεν αστειεύομαι σοβαρά μιλάω Very Happy )
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
oblitron
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Apr 26, 2004
Μηνύματα: 282

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 25 Φεβ 2006, 09:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μηνά αν θες αποκριάτικες μουσικές, έχω τη λύση. Αγόρασα πρόσφατα τη διπλή κασέτα "όλα για party σας" με non-stop latin & disco επιτυχίες από 15 χρόνια πριν και βγάλε! Στις πουλάω και τις 2 με 3 ευρώ! Τρελή προσφορά, το αφεντικό τρελάθηκε, προλάβετε. και μαζί εντελώς δωρεάν η διπλή κασέτα "Hitakia Ελληνάκια" με non-stop ελληνικές επιτυχίες των 80s όπως Ταιριάζουμε, σα δυο σταγόνες ίδιες μοιάζουμε, τώρα τώρα τώρα, ό,τι γίνει τώρα, ερωτεύτηκα, δε θέλει απόψε άνθρωπο να δει γιατί έχει κάψες κάψες το παιδί, αν είναι εκείνη στρώσε τραπέζι και βάλε ένα δίσκο να παίζει, το μάμπο το μπραζιλέρο, ένα αλαλούμ ο κόσμος έγινε... και άλλα πολλά. Συμμετέχουν η Μαντώ και ο Δάκης Βρασιδάκης!

Νομίζω κατάλαβες τι θα ήθελα να ακούω αν σας άκουγα και ποτέ. ειδικά τώρα με τα ξενύχτια στο γραφείο είναι ό,τι πρέπει. Επίσης θα ήθελα όταν παίζεις παραγγελιές να τραγουδάς πρώτα το ρεφρέν a capella και μετά να βάζεις το κομμάτι, γιατί είσαι και φωνάρα, πώς να το κάνουμε. Αυτό ισχύει και για το Χωστέσον και για τον Φρη.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 25 Φεβ 2006, 17:45 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εσείς κάνετε πλάκα τώρα, ετσι;
Πάντως για τα αποκριάτικα, ξεχάστε το! Τις σιχαίνομαι τις απόκριες... (βλέπε και σχετικό δημοψήφισμα των ημερών στην αριστερή πλευρά του site - φαντάζεστε τι ψηφισα - hint έχει να κάνει και με τον ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ)..

Γιώργο, έκανες μια λάθος αγορά, ζήσε μαζί της!! Εκτός αν βρεις κανά κορόιδο για να τα αγοράσει.. Ο σταθμός.. εχψμμ.. εχει μια στενότητα αυτόν τον καιρό!!! Παρά το "αξιόλογο" των συλλογών.. Και μην κρύβεσαι, όλοι ξέρουμε ότι είσαι τρελός φαν των ελληνικών 80ς..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 23:08 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

εδω λοιπον ειναι το καταλληλο μερος του φορουμ για να πω οτι
θα ηθελα (και απο οτι ειδα, οχι μονο εγω) να γινετε μια εκπομπη αφιερωμενη στη μουσικη της δεκαετιας του 80.
ενοειται.... ξενη μουσικη. (που και που ας βαζουμε και κανα ελληνικο)
οχι playlist!
θελω να ακουω και καποιον παραγωγο/παραγωγινα.
η εκπομπη να γινεται βραδυνες ωρες. (μετα τις 9.30)
νομιζω τρεις φορες την εβδομαδα θα ηταν καλα.
salut
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 26 Ιουν 2007, 11:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Θα έλεγα ότι 3 φορές την εβδομάδα ξένο 80ς είναι λίγο υπερβολή, ειδικά για έναν σταθμό που παίζει κυρίως ελληνική μουσική..

Ισως 2 μονό-ωρα να είναι καλά..

Το μόνο που μας μένει είναι να βρούμε ποιος θα τις κάνει τις εκπομπές..

Προτείνω τον oblitron για εναλλακτικά ελληνικά και ξένα 80s ακούσματα που του αρέσουν, και τον Αδάμου για τα italo - freestyle - κλπ ψαγμένα..

Τώρα μας μένει κάποιος να τους το πει.. Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 26 Ιουν 2007, 11:46 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Aγαπητέ Μηνά εγώ θα ήθελα να ακούω κάτι τραγουδάκια του στυλ "Ένα πρωϊνό στην αγκαλιά σου"...

μουσικό ρεύμα ή κύμα του 60 νομίζω... Κάπως έτσι Razz
_________________
ΖΑΣ Σούπερσταρς
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 26 Ιουν 2007, 11:54 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μήπως εννοείς ενα πρωινό η Παναγιά μου;
Νέο Κύμα κλπ;

Ωραία ιδέα και αυτή.. Εσύ βολεύεσαι με playlist ή θες και εσύ παρουσίαση και παραγωγό..;

Δες κι αυτό καλού κακού
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 26 Ιουν 2007, 12:15 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Νέο Κύμα! Μάλιστα. Ανάλαφρα και ωραία για πρωϊνές ώρες. Νοσταλγικά για τους παλαιότερους, και πάντα αγαπημένα στις νέες ταξιδιάρικες γενιές.

Όχι δεν χρειάζεται παρουσιαστής...

Υ.Γ. Με τίτλους τραγουδιών, ονόματα καλλιτεχνών κτλ είμαι απαράδεκτος. Οπότε τι 3 αγαπημένα να σου πω ρε Boss. Συνήθως έρχομαι και στα ζητάω...
_________________
ΖΑΣ Σούπερσταρς
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 27 Ιουν 2007, 01:44 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

χαιρομαι πολυ που θα γινει εκπομπη με 80ς, στον Ηotstation.
ας ειναι και δυο φορες την εβδομαδα!! κατανοητο.

μην ανησυχεις Μηνα, τα εχω σκεφτει ολα!
για να 'μαι ειλικρινης ειχα ηδη καποια ατομα στο μυαλο μου.
για disco και Italo προτεινω εσενα, εχεις "δουλεψει" ξανα πανω σ' αυτο το ειδος... δεν σε φοβαμαι! Very Happy
οσο για ελληνικα 80ς... ναι..θα συμφωνησω, ας κανουμε μια προταση στον Oblitron.
-μεταξυ μας ομως, φοβαμαι μη ζητησει τιποτα υπερογκα ποσα- Very Happy
και για τα πιο ψαγμενα και σκοτεινα ψηφιζω την Vammpitrella.
(θα της το πουμε οταν γυρισει απο την Ολλανδια Very Happy)

με πολυ καλο ματι βλεπω και αυτο το Νεο κυμα!
τουλαχιστον οταν ακουω ελληνικα αυτα ειναι απ' τα αγαπημενα μου.
μ' αρεσουν βεβαια και κατι αλλα...
σε τετοιο στυλ: Δεν ακουσα...πως ειπατε...συγνωμη κυριε ποιος ειστε?
η Κατερινα Στανιση το ελεγε νομιζω.
με τιποτα ομως δεν ακουω το σημερινο "λαικοποπ".
ποσο μαλον, οταν οι φωνες ορισμενων δεν διαφερουν σε τιποτα
απο μια μεση συνηθισμενη φωνη.
ας ειναι καλα οι μανατζερ τους και το καλογυμνασμενο σωμα τους.
και φυσικα τα 5-10 μμε που φροντιζουν να μας κανουν πλυση εγεφαλου με τα τραγουδια τους.
ας μη ξεφυγω αλλο απ' το θεμα μας ομως.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 27 Ιουν 2007, 02:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εχμμ.. το γιατί να μην γίνει και το "ας γίνει" μέχρι το "θα γίνει" απέχουν..

Εμείς τους διαλέξαμε τους παραγωγούς.. αυτοί το ξέρουν? συμφωνούν; έχουν τον χρόνο και τον εξοπλισμό που χρειάζεται; την όρεξη..;

Το ότι έχεις άτομα υπόψη σου είναι καλό, γιατί τα πρώτα σενάρια δεν είναι αυτά που πραγματοποιούνται πάντα..

Καλή ιδέα και για την VaMpY δεν ξέρω αν θέλει και μπορεί να το κάνει.. Ισως βρει και βοήθεια για το τεχνικό μέρος..

Αν υπάρχουν πάντως κι άλλοι εθελοντές, ευχαρίστως να το συζητήσουμε..

Καιρό τώρα (μη πω χρόνια) σκέφτομαι για εκπομπές ακροατών.. (πχ μια ώρα την εβδομάδα που ένας ακροατής την φορά θα κάνει μια εκπομπή, οι υπόλοιποι θα ακούν -και θα κρίνουν, και γιατί όχι, οι καλύτεροι να μεταφέρονται σε δικές τους μόνιμες μέρες και ώρες)..

Για τα 80ς είμαστε σε αναμονή.. Εγώ αυτόν τον καιρό έχω κάποια προβλήματα στο production studio που με δυσκολεύει πολύ, να ετοιμάσω απλά σποτς, όχι ολόκληρη εκπομπή, οπότε ίσως μου πάρει λίγο καιρό μέχρι να λυθεί...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 27 Ιουν 2007, 12:02 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

εεεππππ...κατι εχασα... γυρισααα απο Ολλανδια...

μηπως θελετε να μου πειτε κατι ?
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 27 Ιουν 2007, 12:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

VaMMpyTreLLa έγραψε:
εεεππππ...κατι εχασα... γυρισααα απο Ολλανδια...

μηπως θελετε να μου πειτε κατι ?


Πήγαινε ξανά πίσω... Μιλάμε είχαμε βρει την υσηχία μας.

Μηνά έχεις χορτάσει από εξαγγελίες και από ενδιαφέρον που μένει στα χαρτιά. Οι ΖΑΣ π.χ. είναι ασυνεπείς πλην όμως ξεκάθαροι.

Μακάρι ο σταθμός να βρει παιδιά σαν τον Ε-styles που κάνουν με συνέπεια το πρόγραμμα τους βρέξει χιονήσει, σε χιόνια και βροχές.

Παρατηρώ πάντως (και στο να παρατηρώ είμαι έξπερτ) ότι το ενδιαφέρον του κόσμου είναι μεγάλο γιατί ο hotstation έχει μια συνέπεια σαν σταθμός εδώ και αρκετά χρόνια στο να κάνει παρέα στους πιστούς οπαδούς του. Επίσης το ενδιαφέρον του κόσμου είναι σε ευθεία συνάρτηση με το δικό σου ενδιαφέρον να βάζεις το μεράκι σου στον σταθμό.

Ένα κλικ εάν γίνει να μπούνε ένα με δυο καινούργια πρόσωπα στο εβδομαδιαίο καλεντάρι του σταθμού και θα κάνει το bam. Όπου bam είναι να γονατήσει ΚΑΙ ο καινούργιος host!

EVIVA!
_________________
ΖΑΣ Σούπερσταρς
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Νέες Υπηρεσίες - New Services All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1, 2  Επόμενο
Σελίδα 1 από 2

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©