Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 644453
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
FASMA
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Jul 26, 2005
Μηνύματα: 44

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 1 Σεπ 2005, 16:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ!!! ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ? Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΠΑΙΔΙΑ,ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ. ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ FORUM ΣΑΣ, ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΩ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ <<ΠΡΟΒΛΗΜΑ>> ΠΟΥ ΕΧΩ (ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΗΛΑΔΗ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...).
ΛΟΙΠΟΝ,ΕΙΜΑΙ 17,5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Η ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΧΟΣ. ΩΣΤΟΣΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 9 ΧΡΟΝΙΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΠΑΩ ΩΔΕΙΟ. ΕΔΩ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ...
ΕΔΩ ΚΑΙ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΠ'ΤΟ ΩΔΕΙΟ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΙΑ, 2 ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΤΗ ΒΛΕΠΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΑΤΙ... ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΛΑ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.
ΕΤΣΙ,ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΣΤΟ ΩΔΕΙΟ (ΕΙΧΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ) ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ. ΩΣΤΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΠΩΣ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ. ΕΤΣΙ ΕΦΤΑΣΕ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ, Η ΜΕΡΑ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ!
ΠΑΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΩΔΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΛΙΓΟ. ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ,ΧΑΙΡΕΤΗΣΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΝΑ (ΤΥΧΑΙΟ ΑΥΤΟ,Ε) ΚΑΙ ΠΙΑΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ ΜΟΝΟ. ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΠΕΙΦΗ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΚΟΜΜΑΤΙΑ, ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΓΙ'ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΑΠ'ΟΤΙ ΦΑΝΗΚΕ ΤΗΣ ΑΡΕΣΑΝ.
ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΞΑΝΑΠΙΑΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΚΟΥΒΕΝΤΑ. ΦΥΣΙΚΑ ΟΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΘΑ ΦΕΥΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΑΠ'ΤΟ ΩΔΕΙΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΗΣ ΖΗΤΟΥΣΑ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ.
ΜΠΑΙΝΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ. ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ. Η ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΩΔΕΙΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣA!!!;
ΗΤΑΝ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ. ΑΜΑΝ!!!!
ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙΠΟΤΑ (ΕΤΣΙ ΝΟΜΙΖΩ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ). ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΣ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ. ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΚΑΡΑΟΥΛΙ ΦΥΛΑΓΑ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΩΔΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΒΡΩ, ΠΗΓΑΙΝΑ ΑΠ'ΤΑ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΣΥΧΝΑΖΕ ΚΑΙ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΣΥΧΝΑ ΕΞΩ ΑΠ'ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ. ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ. ΑΝΟΙΞΕ Η ΓΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΙΕ.
ΟΠΟΤΕ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΩ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΗ ΒΡΩ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ. ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΒΓΗΚΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΤΕΛΗ ΟΚΤΩΒΡΗ ΝΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΚΡΗΤΗ. ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΩΔΕΙΟ.
-ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ;
-ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ, Η ΜΕΤΑ ΑΠ'ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ ΜΠΑΣΤΟΥΝΙΑ;
-ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ Η ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΩ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΑΠ'ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ;
-ΓΕΝΙΚΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ...
ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΦΤΥΣΑ ΤΟΤΕ. ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΚΡΗΤΗ ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Μ'ΑΥΤΗ ΘΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ Μ'ΑΥΗ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ,ΤΟ ΩΔΕΙΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ...
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Η ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΓΙΑΤΙ ΚΑΗΚΑ...
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 1 Σεπ 2005, 17:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αγαπητό μου παιδί (ναι μπαμπα Smile )


Κοιτα ηρέμησε γιατί δεν σε βλέπω καλά... Smile

Ποιον Ιούνιο; Αν δεν κανω λάθος έχουμε Σεπτεμβρη!

Λοιπον ενδιαφέρον έδειξες αφου της εγραψες και μουσική

Την άλλη φορά να λες στην μητέρα σου "μητέρα περιμένω μια κοπέλα, κάτσε, κάνε τσιγάρο, πιες καφέ και φεύγουμε μόλις βγει"

Υπάρχουν και οι πληροφορίες καταλόγου για να βρεί κανείς ένα τηλέφωνο

Ηρέμησε
Ηρέμησε
Ηρέμησε

Βρες την και μιλησέ της. Τα πράγματα είναι πολύ πιο απλά από ότι φαίνονται

Καλή επιτυχία
Ο Θειος Νεοκλής Wink

Υ.Γ. Όντως υπάρχουν και πιο δύσκολα


Τροποποιήθηκε από τον neokles την Πέμπτη 1 Σεπ 2005, 18:39 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 1 Σεπ 2005, 18:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Φιλτατε FASMA μην χανεις την μπαλα!

Μην στεκεσαι σε μικρολεπτομερειες προσπαθωντας να ανακαλυψεις αν σε θελει, αν καταλαβε, αν ειδε, αν αν αν...

Κανε αυτο που θελεις να κανεις μεσα σου, απλα ζητησε της να βγειτε και ολα τα ερωτηματα θα απαντηθουν. Οσο εσυ εισαι ξεκαθαρος και ευθυς απεναντι της και δεν "φοβασαι να δειξεις οτι σου αρεσει μην εκτεθεις" τοτε δεν υπαρχει προβλημα.

Κοινως, εκφρασου αφοβα και δειξε οτι ενδιαφερεσαι ανοιχτα, οχι με "στοιχεια" και "δειγματα". Κυριως ομως... απολαυσε το! Αυτα μας μενουν στη ζωη!!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 1 Σεπ 2005, 20:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

κάνε τις κινήσεις σου χωρίς να σκέφτεσαι το αύριο..φαντάσου μόνο πόσο την θέλεις στην αγκαλιά σου..και αυτό θα κάνει τα πράγματα καλύτερα για σένα..θα σου βγει πιο εύκολα..Το τελευταίο που έχεις να κάνεις είναι να μείνεις και να κλαις τη μοίρα σου..
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
FASMA
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Jul 26, 2005
Μηνύματα: 44

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 2 Σεπ 2005, 14:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΚΑΤΑΡΧΑΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΜΕ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΥΜΦΩΝΟ. ΠΑΝΤΩΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΩΔΕΙΟ, ΕΝΙΩΣΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΚΑΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ. ΒΕΒΑΙΑ, ΤΟ <<ΠΡΟΣΩΠΟ>> ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ (ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΚΑΓΕ ΜΥΤΗ ΤΟΤΕ) ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΩΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ. ΒΕΒΑΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ. Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΩΔΕΙΟΥ, ΟΜΩΣ ΚΑΙ Σ'ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΙΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΩΔΕΙΟΥ (ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ,ΔΗΛΑΔΗ), ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ Η ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΦΕΡΕΙ ΟΛΑ ΑΝΑΠΟΔΑ???
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΓΙΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΝΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΚΟΨΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ. ΑΝ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ, ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΣ,ΑΛΛΙΩΣ ...
ΕΠΙΣΗΣ,ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΣΤΟΝ ΑΓΑΠΗΤΟ ΜΟΥ ΘΕΙΟ ΝΕΟΚΛΗ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2006 ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΩΣ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΗ. ΔΗΛΑΔΗ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΚΙΝΗΣΗ: ΤΩΡΑ Η ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ ΤΟΥ 2006. ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ, ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ 2 ΜΗΝΕΣ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΥΓΩ, ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ;
ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ, ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΩ ΟΠΟΤΕ...
ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ: ΑΝ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΟΝ ΚΑΘΗΓΗΤΗ ΜΟΥ, ΤΟΥ ΠΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΠΕΛΙΑ ΜΕΣΑ, ΘΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ,Η ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕΙ. ΑΝ ΟΧΙ,ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΜΥΤΗ,ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ.
ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©