Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641049
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Ερωτική Εξομολόγηση

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ανέκδοτα - Funnies


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 26 Ιουλ 2005, 17:17 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Ερωτική Εξομολόγηση Απαντηση με παραβολή κειμένου

Πονηρές είναι οι σκέψεις μου για σένα και φλογερή η επιθυμία μου να σε σφίξω στα χέρια μου.

Νιώθω έντονα την επιθυμία να σε εκδικηθώ για όσα μου έκανες χθες το βράδυ. Η νύχτα ήταν καυτή και η σιωπή βασανιστική.

Εμφανίστηκες και συνέβησαν όλα σε αυτό εδώ το κρεβάτι που κάθομαι τώρα.

Πλησίασες σιγά-σιγά. Χωρίς καμία αναστολή, ακούμπησες το σώμα σου στο γυμνό μου κορμί.

Καταλαβαίνοντας την αδιαφορία μου, κούρνιασες κοντά μου και χωρίς δεύτερη σκέψη γέμισες δαγκωματιές έως και τα πιο απόκρυφα σημεία του ανήμπορου κορμιού μου.

Κοιμήθηκα. Σήμερα, όταν ξύπνησα, σε αναζήτησα τρελά, αλλά δεν ήσουν εδώ. 'Αφησες αναμφισβήτητες αποδείξεις για όσα έγιναν χθες το βράδυ. Μεγάλα σημάδια στο κορμί μου και λεκέδες αίματος στο άσπρο μου το σεντόνι.

Σήμερα το βράδυ, θα πέσω νωρίτερα για ύπνο και στο ίδιο κρεβάτι θα σε περιμένω.


Αχ, σαν έρθεις. Δεν θέλω να σκέφτομαι με τι χαρά, λαχτάρα και δύναμη θέλω να σε πιάσω για να μη μου ξεφύγεις ποτέ ξανά! Στα χέρια μου θέλω να σε σφίξω μέχρι το τέλος. Δεν θα υπάρξει σημείο του κορμιού σου που τα δάχτυλα μου δεν θα αγγίξουν. Θα ηρεμήσω μόνο όταν δω το καυτό αίμα να τρέχει από το κορμί σου. Μόνο έτσι θα γλιτώσω από σένα γαμημένο κουνούπι!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ανέκδοτα - Funnies All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©