Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641073
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Διακοπές 2005

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Αυτό το ΘΕΜΑ έχει κλειδωθεί: δεν μπορείτε να τροποποιήσετε ή να στείλετε μηνύματα.    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουλ 2005, 23:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Διακοπές 2005 Απαντηση με παραβολή κειμένου

`Εχει φτάσει ήδη στα μισά του ο Ιούλιος.. κι εμείς ακόμα εδώ..
ο ένας στη δουλειά του, ο άλλος διαβάσματα και προετοιμασία, ο παράλλος φαντάρος.. τι θα κάνουμε τελικά;

Εγώ παίρνω άδεια όποτε ζητήσω, αλλά δεν εξαρτάται μόνο από μένα αυτό, γιατί περιμένω και απ'το έτερο ήμισυ πότε μπορεί να πάρει άδεια.. Αμάν αυτές οι δουλειές..μας έχουν βάλει μέσα..

Εσείς τι έχετε κανονίσει; Εγώ θέλω να κάνω κάτι διαφορετικό..κάτι καινούριο..να πάω σε μέρη που δεν έχει δει το μάτι μου..να αποκτήσω κι άλλες εμπειρίες..
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums


Τροποποιήθηκε από τον Dimitris_P την Σάββατο 16 Ιουλ 2005, 13:02 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 16 Ιουλ 2005, 12:21 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

2005 λοιπον...

Εγω εχω ηδη κανονισει τις διακοπες μου αφου παιρνω αδεια οποτε θελω οπως και εσυ dmitspan! Με περιμενει μια θυληκη υπαρξη να με φιλοξενησει μια εβδομαδα στα Χανια της Κρητης, μπορει να εχω ξαναπαει εκει, αλλα ειναι ενα μερος που παντα με ανανεωνει και παντα περναω καλα!!!

Επισης στο καπακι γυρνωντας απο Χανια, καβαλαω το τουτου και παω στην Αρτα στο Καναλι, εκει θα ειναι ο κολλητος και θα κανουμε τις αλητειες μας!

Ευτυχως φετος οι διακοπες μου θα ειναι μακραν καλυτερες απο περυσι. Περυσι ηταν μονο 3 μερες τις οποιες μου τις εβγαλαν ξινες 2 γυναικες! Μα που παω και μπλεκω!

Η φετινη τυχη των διακοπων μου ξεκινησε παντως απο χτες το βραδυ, οπου ειχα την ευτυχια να συνοδευω την γοητευτικοτερη γυναικα του forum μας, την Stefania! Οπως πολυ καλα θυμομουν, την αδικει η φωτογραφια που εχει στειλει! Εντελως αφοπλιστικο θυληκο η miss!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 16 Ιουλ 2005, 13:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Very Happy

Και Κρήτη θέλω να πάω, δεν έχω πάει ποτέ.

Εκτός απ'τις κανονικές όμως διακοπές που θέλω να πάω για τα καινούρια μέρη που έλεγα, θα κάτσω και κανά 5ημερο τουλάχιστον στο εξοχικό, είναι οι λεγόμενες "μέρες χαλάρωσης", μακριά απ'όλους και απ'όλα, μονάχα εγώ κι ένα βιβλίο παρέα στην αμμουδιά..
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 16 Ιουλ 2005, 18:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αγαπητέ Deep Oblivion, κάπου κοντά σας ήμουν και εγώ εχθές αλλά δεν ήταν εφικτό να έρθω στο μέρος που καθόσασταν.

Αλλά φταις που δεν το είπες από την αρχή ρε συ(απόγευμα)! Τέτοια ώρα που με πήρατε (αργά βράδυ) ήμουν ήδη εκτώς... κρίμα γαμώτο... και ήθελα πολύ να γνωρίσω από κοντά την Stefania Crying or Very sad Crying or Very sad


Quote:
Οπως πολυ καλα θυμομουν, την αδικει η φωτογραφια που εχει στειλει! Εντελως αφοπλιστικο θυληκο η miss!


Πω πω Στεφανία φαντάζομαι...

Για διακοπές εγώ φέτος παιδιά, Λαμία στο χωρίο της μαμάς μου με τα ξαδέλφια μου και τις παλιοπαρέες μου που με περιμένουν και Πάρο με παρεούλα. Χαλαρά πράγματα και καλή διάθεση πάντοτε σε ότι και αν κάνεις. Ευτυχώς φέτος έχω έχω άδεια... διότι πέρσυ πίκρα...
Εύχομαι όλοι μας να έχουμε ένα όμορφο καλοκαιράκι γιατί όλοι το έχουμε ανάγκη και προσοχή...τις κακές παρέες που μας χαλάνε τις διακοπές!!! Cool
_________________
Live Every Thursday at www.radioranbow.gr
by Mary_J at 22:00 till late... join In!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 17 Ιουλ 2005, 02:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep_Oblivion έγραψε:
την αδικει η φωτογραφια που εχει στειλει! Εντελως αφοπλιστικο θυληκο η miss!
Deep_Oblivion


Μα και γω έτσι έχω κάνει. Έβαλα εκείνο τον ασχημομούρι για να γλιτώσω από το κακό μάτι. Laughing

Παιδιά μετά από αρκετά χρόνια πραγματικά δεν ξέρω που θα πάω και τι θα κάνω. Κάποιοι φίλοι, μου είπαν ότι θα έρθουν στο νησί (μη ρωτήσει κανεις πιο νησί Exclamation ) , αλλά ακόμα ημερομηνίες δεν είπαν. Τον 15αυγουστο έχω λίγες μέρες άδεια και ίσως πεταχτω στο νησί (εντάξει.. στην Ίο) έστω και μόνος (θα είναι οι γονείς εκεί... 16 Αυγουστου έχω και γενέθλια μην τα περάσω σαν τον μαγκούφη)

Την κανονική άδεια την έχω προγραμματίσει 29/8. 2 εβδομάδες. Μπορεί να αλλάξει λόγω μιας καταδυτικής εκδρομής στην Ζάκυνθο. Δεν θέλω να πέσει μέσα στην μεγάλη άδεια (η εκδρομη) κι έτσι ίσως η άδεια να πάει για τέλος Σεπτέμβρη. Θέλω 15 μέρες να πάω κάπου και να μείνω εκεί... που; Έλα ντε; Καμιά ιδέα; Wink Πάντως προτιμώ νησί.

Γενικά ενώ όλα ήταν σε ένα δρόμο ξαφνικά γύρισαν τούμπα. Έτσι για φέτος έχω χάσει την μπάλα. Παντρεύεται και ένας φίλος μου (τον Σεπτέμβρη μάλλον) και με κάλεσαν να πάω. Γίνεται στο χωριό της γυναίκας του.

Ένας άλλος φίλος καραβανάς πήγε Λέσβο και με κάλεσε και αυτός. Είναι η μητέρα μου από την Λέσβο και δεν έχω πάει ποτέ. Ίσως είναι ευκαιρία.

Βέβαια αν όλα πάνε καλά και μπορέσω κυνηγήσω ένα όνειρο που έχω μάλλον πρέπει να πάω στον γάμο.

Τι να κάνω; Τα έχω χαμένα αλλά δεν αγχώνομαι. Θα αποφασίσω στα γενέθλιά μου. Ελπίζω τουλάχιστον να καταφέρω και πάρω και εκείνη την βαρκούλα που ονειρεύομαι. Ας γίνει και ένα όνειρο πραγματικότητα... βαρέθηκα να τα βλέπω να γκρεμίζονται.

dmitspan ξέρω δεν σε βοήθησα αλλά τι να γίνει; Ούτως ή άλλος θα σου έλεγα να πας...........................









ΣΤΗΝ ΙΟ Twisted Evil αν είμαι εκεί ίσως τελικά να πάμε βαρκάδα!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 17 Ιουλ 2005, 14:27 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

αν παίζουν και καλές τιμές στη διαμονή, τότε γιατί όχι Very Happy
έχεις τπτ φοτό από παραλίες του νησιού;
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mrLoverman
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Dec 07, 2004
Μηνύματα: 94

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 17 Ιουλ 2005, 15:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εδώ και με τιμές για ένα άτομο και κομπλέ τα απαραίτητα:

Γύρος ευρώπης: 4000 ευρώ
Γύρος μεσογειακών χωρών: 1500 ευρώ
Γύρος ελληνικών νησιών: 400 ευρώ
Γύρος με τζατζίκι: 1,50 ευρώ

Εγώ πήρα το 4ο
_________________
Όποιος δεν κατάλαβε τι έγραψα μάλλον ξέρει καλά ελληνικά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 17 Ιουλ 2005, 21:03 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγώ παιδιά ζώ στο νησί των διακοπών... ποιός τη χάρη μου! Cool Very Happy
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
ariadnou
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 20, 2004
Μηνύματα: 74

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 18 Ιουλ 2005, 14:27 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Λόγω ανωτέρας βίας οι φετινές μου διακοπές θα γίνουν σε υψόμετρο άνω των 1.300μ. Στο χωριό μου δηλαδή.....

Σκέφτομαι ότι είναι μια πρώτης τάξης ευκαιρία να κάνω για πρώτη φορά στη ζωή μου rafting - μιας και ο ποταμός Λούσιος είναι δίπλα - όπως και άλλα extreme sports όπως να μην αφήσω τοπικό πανηγύρι για τοπικό πανηγύρι Very Happy .
_________________
Μέσα σε όστρακα παφλάζει η καρδιά μου....
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 18 Ιουλ 2005, 14:54 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Επειγόντως...
Επειγόντως...
Επειγόντως...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DJ_835
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: May 03, 2004
Μηνύματα: 138

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 19 Ιουλ 2005, 09:34 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Reply Απαντηση με παραβολή κειμένου

Φέτος δεν θα πάω πουθενά διακοπές. Αν και έχω άδεια σχεδόν όλο τον Αύγουστο θα την περάσω στην άδεια Αθήνα.
Και αυτό λόγω κάποιων καλών καταστάσεων που προέκυψαν και πλέον δεν είναι πρώτη προταιρεότητα οι διακοπές. Από του χρόνου βλέπουμε.
Δεν με πολυκαίει βέβαια να πω την αλήθεια. Λίγη ξεκούραση θέλω και αρκετό ύπνο παραπάνω, τα οποία τα βρίσκω και στο σπίτι μου.
Όσοι και όσες πάνε διακοπές καλά να περάσουν.

Δημήτρης
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Αυτό το ΘΕΜΑ έχει κλειδωθεί: δεν μπορείτε να τροποποιήσετε ή να στείλετε μηνύματα.    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©