Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641077
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Με λαχτάρησε ο γατούλης!

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 4 Ιουλ 2005, 16:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Με λαχτάρησε ο γατούλης! Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χθες βράδυ, όπως σας έγραψα και στο shoutbox πέρασα καλή λαχτάρα με τον γάτο μου, ο οποίος δεν είναι και στο άνθος της ηλικίας του (κοντέυει τα 14)..

Κατά το βραδάκι, άκουσα κάτι ήχους hair-ball και σηκώθηκα να μαζέψω τα ..καμώματα του.. Το πρόβλημα ήταν ότι τον είδα ξάπλα στο πάτωμα, μέσα σε εμετούς από χολές και άλλα τέτοια μοσχομυριστά , να έχει τις αισθήσεις του αλλά καθόλου ενέργεια και να αναπνέει δύσκολα και γρήγορα.. Οι κόρες είχαν διασταλλεί πολύ...

Να μην σας πολυ λέω, η εκτίμηση μου ήταν ότι κάτι δεν πήγε καλά με τον εμετό και του ...έκατσε με αποτέλεσμα να εξαντληθεί από την προσπάθεια.. Μέσα σε κανα 2ωρο είχε αρχίσει να μετακινείται δύσκολα, και ησύχασα αφού τον είδα να πλένεται κουτσά στραβά, ότι είναι όντως καλύτερα..

Από ότι έμαθα πλέον σήμερα, έχει ανακτήσει τις δυνάμεις και το κέφι του, άλλα, τέλος καλό ελπίζω και εύχομαι..

Τα γράφω αυτά αφού προσφέρθηκε η High_Voltage να συνεισφέρει με τις συμβουλές της.. (είσαι κτηνίατρος, καλή μου; ) ... Ξύπνησα και έναν βέβαια 3:30 το πρωι, ελπίζω να μην με μίσησε τρελά! Smile

Αντε, και καλή μας (καλύτερη) εβδομάδα!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 4 Ιουλ 2005, 16:30 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

να είναι καλά το παληκάρι Very Happy

αλήθεια, Μηνά, τι τον τάισες το βράδυ; Very Happy Very Happy Embarassed Cool Laughing Laughing
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 4 Ιουλ 2005, 17:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

μόνος του ταίστικε..

Μύτες φύλλων μπαμπού, και κάτι αποξηραμένα κλαδιά μηλιάς! Smile

Στανταρντ διαδικασία για να κάνει μετά από λίγη ώρα εμετό..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
e-styles
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 24, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: everywhere

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 4 Ιουλ 2005, 18:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

κάτι ανάλογο έπαθε και η δικιά μου προχτές! η δικιά μου είναι 20 ετών Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 4 Ιουλ 2005, 18:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

e-styles έγραψε:
κάτι ανάλογο έπαθε και η δικιά μου προχτές! η δικιά μου είναι 20 ετών

Shocked

LavantiS έγραψε:
μόνος του ταίστικε..

Μύτες φύλλων μπαμπού, και κάτι αποξηραμένα κλαδιά μηλιάς! Smile


Shocked Shocked Shocked
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
High_Voltage
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Feb 18, 2005
Μηνύματα: 70
Πόλη/Χώρα: Freefm

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 5 Ιουλ 2005, 08:01 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Xαιρετω τον Μηνα&τα υπολοιπα παιδια!!!!
Λοιπον καταλαβαινω απολυτα την αγωνια σου,δεν φανταζεσαι τι περναω&εγω κατα καιρους με τον γατο μου!!!Μεχρι και στον ασβεστη εχει πεσει το διαβολογατο!!!!Επεσε κουρεμα&πλυσιμο που θα το ξανασκεφτει να κανει τετοια κοτσανα!!!!
Οχι,δυστυχως δεν ειμαι κτηνιατρος,εχω εμπειρια απο τετοιες περιπτωσεις επειδη ειχα παντα διπλα μου εναν μικρο γουνινο φιλο...
Απο την στιγμη που ενας γατος πλενεται κανονικα,μετα απο ενα τετοιο περιστατικο,σημαινει πως αναρρωνει καλα(και μην ξεχναμε πως ειναι στην κυριολεξια εφταψυχα!!!!)Επειδη τα ζωντανα αυτα ειναι λαιμαργα(σε σημειο να αναρωτιεμαι αν εχουν"ταινια")φανταζομαι πως κατι θα εφαγε απο καπου,η θα ηπιε νερο οχι και τοσο καθαρο...ολο και κατι βρισκουν αυτα να βαλουν στο στομα τους!!!!

Περαστικα στον γατουλι σου λοιπον!!!!Τι θα ελεγες να βαλεις μια photo του στο site,τωρα που εγινε famous&εχει τις ευχες ολων μας?
_________________
Xristina Syriopoulou...
Live @ Freefm
every Tuesday&Thursday 19:00-21:00...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 5 Ιουλ 2005, 08:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Thanks High_voltage για τα περαστικά..! Ο ίδιος δείχνει να μην το θυμάται καν το πόσο με κοψοχόλιασε! Ήδη από το επόμενο πρωι ήταν το χαζό 13χρονο γατοκούταβο που ήξερα πάντα!
(τα κλείνει μάλιστα σε μερικές μέρες)...

Οσο για τις φωτογραφίες; Ολόκληρο ειδικό άλμπουμ έχουμε εδώ για τα κατοικίδια:

http://www.hotstation.gr/modules.php?name=coppermine&file=thumbnails&album=3


Οσο για τον ...προκομένο μου...

http://www.hotstation.gr/modules.php?name=coppermine&file=displayimage&album=3&cat=0&pos=10

Θαυμάστε τον!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
High_Voltage
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Feb 18, 2005
Μηνύματα: 70
Πόλη/Χώρα: Freefm

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 5 Ιουλ 2005, 09:16 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μηνα ο γατουλης σου ειναι απλα. . .
Τ Ε Λ Ε Ι Ο Σ !!!!!!!!!!
Cool
_________________
Xristina Syriopoulou...
Live @ Freefm
every Tuesday&Thursday 19:00-21:00...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 5 Ιουλ 2005, 10:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Σε ευχαριστώ πολύ!

Τώρα είμαι ένας (ακόμα) περήφανος χαζο(γατο)μπαμπάς!

Embarassed Laughing Laughing Embarassed Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 5 Ιουλ 2005, 14:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

είναι κούκλος Very Happy να τον χαίρεσαι! Very Happy
είχε η θεία μου παλιότερα ένα τέτοιο γάτο και έχοντας περάσει καιρό μαζί του ξέρω πόσο ιδιότροποι είναι Wink Αλλά παράλληλα είναι και "άνθρωποι", δηλαδή καταλαβαίνει τι του λες..Δεν είναι και λίγο να μπορείς να συνεννοηθείς με ένα μέλος του ζωικού βασίλειου Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 6 Ιουλ 2005, 09:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ofeilw na omologhsw oti o gatoylhs soy einai gia polla polla xadakia!!! Very Happy

Koykli...


Mary_J
_________________
Live Every Thursday at www.radioranbow.gr
by Mary_J at 22:00 till late... join In!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 6 Ιουλ 2005, 11:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αψογος! Μεγαλουτσικος σε ογκο μου φαινεται!!!

Εγω εχασα τη δικη μου στα 15 της. Ετσι μου εχουν μεινει μονο οι φωτογραφιες της! Παντως δεν θελησα να παρω αλλο ζωντανο αφου η Τουτσι (ετσι την ελεγαν) αποτελουσε για μενα μελος της οικογενειας!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 6 Ιουλ 2005, 12:49 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μεγαλούτσικος?? Δεν θα το έλεγα... εμένα μου φάνηκε αρκετά λιτοδίαιτος.

Πανέμορφος Μηνά!! Very Happy

Εγώ είχα την Μαρσέλα, από μαμά τσομπανόσκυλο και μπαμπά λυκόσκυλο, αλλά την πάτησε αυτοκίνητο ένα βράδυ που την είχα άλυτη στο οικόπεδο και την έπαιζα...
Εκανα καιρό να ξεπεράσω το σοκ και απο τότε και εγώ δεν θελω να ξαναδεθώ με άλλο ζωντανό.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©