Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641089
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Ο Πετράκος θέλει τους φίλους του!!!

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ελληνική Μουσική (Greek Music)


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Ana
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Jun 12, 2005
Μηνύματα: 20
Πόλη/Χώρα: Sydney, Australia

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 02:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Ο Πετράκος θέλει τους φίλους του!!! Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αφού περιηγήθηκα στο site και διάβασα τα σχόλια για το Νίνο, και τα σχόλια περί φιλίας σκέφτηκα να υποβάλω το τραγούδι του Πετράκου για σχολιασμό.

Εντάξει δεν είναι και άσχημο τραγούδι αλλά στα τσάρτ του ΑΝΤ1 του εξωτερικού είναι Νο3 αν δεν κάνω λάθος.

Παρόλο που είναι λίγο γελοίο τραγούδι και πολλοί θα το έλεγαν ανώριμο ή γκέι, θα μπορούσαμε να πούμε ότι απεικονίζει την σημερινή πραγματικότητα. Όλοι είμαστε πολυάσχολοι και καταλήγουμε να αμελούμε τους 'φίλους' μας και στο τέλος χανόμαστε. Πολλοί πάμε στο εξωτερικό για σπουδές και ανοίγουμε μία νέα σελίδα στη ζωή μας. Το πρόβλημα όμως είναι όταν δεν αποδεχόμαστε τις αλλαγές στη ζωή μας και αναζητούμε το παρελθόν. Παραμένουμε κολλημένοι στο πώς ήταν όλα παλιά όταν είμασταν στο Λύκειο κλπ. Δεν είναι όλοι έτσι, αλλά μερικοί το παθαίνουμε.

Ακόμη και εγώ. Λείπω εδώ και έξι χρόνια από την Ελλάδα και σκέφτομαι καμιά φορά γιατί να αλλάζουν όλα τόσο πολύ....
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 08:32 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Προσωπικά ότι ανήκει στο παρελθόν το αφήνω εκεί... Ποτέ δεν ήθελα να ξαναγυρίσω σε αυτό, όχι γιατί ήταν άσχημο ή κάτι τέτοιο, απλά έτσι είναι ο τρόπος που βλέπω τη ζωή... Αναπολώ τα παλιά σαν να ήταν όνειρο που πέρασε... Προσπαθώ να μάθω από αυτό χωρίς όμως να παγιδεύομαι.

Η κάθε στιγμή ανήκει σε ένα χρονικό πλάισιο, σε ένα συγκεκριμμένο περιβάλλον και στη συμπεριφορά κάποιων ανθρώπων. "Τα πάντα ρει" λέει ο Ηράκλειτος. Αν δεν ζήσω το σήμερα και δεν σκεφτώ το αύριο, θα μένω επι τόπου ενώ ο υπόλοιπος κόσμος αλλάζει, γυρίζει και με προσπερνά.

Γι' αυτό Ana δέξου ρεαλιστικά το πως έχουν τα πράγματα και απελευθέρωσε τον εαυτό σου από παγίδες που στήνει το μυαλό. Συγύρισε λίγο τις σκέψεις, παρελθόν, παρόν και μέλλον. Όλα συνδέονται μεταξύ τους και δεν πρέπει να πετάμε κανένα, απλά να μην τα συγχέουμε μεταξύ τους.

Για να μπορούμε να απολαμβάνουμε καλύτερα αυτό που έχουμε σήμερα και να βλέπουμε πιο καθαρά και ενεργητικά το αύριο.
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
oblitron
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Apr 26, 2004
Μηνύματα: 282

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 09:34 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Επειδή είναι πραγματικά εντυπωσιακό το πώς πάτε την κουβέντα από τον Πετράκο στον Ηράκλειτο, θα ήθελα να παραθέσω κι εγώ ένα τρομερό τραγούδι προς σχολιασμό, έτσι για να δούμε ποια βαθιά νοήματα θα ανακαλύψετε. Οι στίχοι είναι της Εύης Δρούτσα.

Φοράς τακούνια ψηλά
και στυλ πολύ ειδικό
Νιώθω στρες και ταραχή
και ας με λεν' γραφικό
Και να σκεφτείς πως κι εσύ
συνέχεια εμένα κοιτάς
είναι η αγάπη τυφλή
αυτό θα λένε για μας

Ένα κομμάτι από σένα
για μένα κράτα
είσαι αυτό που μ'αρέσει
μια σοκολάτα
Είσαι αυτό που μ'αρέσει
και με τρελαίνει
κι αναρωτιέμαι τι έχω
τι μου συμβαίνει.


Ίσως να σας φαίνεται ρηχό, σίγουρα όμως αποκτά μεγαλύτερο ενδιαφέρον αν φανταστούμε ότι το λέει άντρας σε άντρα. (Και να και η σύνδεση με την Αρχαία Ελλάδα.)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 09:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εμ.... χμ.... θέλει στοχασμό.... διαλογισμό.... πολύ δύσκολα μου βάζεις βρε oblitron!!!!

Confused Wink
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Ana
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Jun 12, 2005
Μηνύματα: 20
Πόλη/Χώρα: Sydney, Australia

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 12:28 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

φοβερό κομμάτι της Δρούτσα!!!

Laughing

Αλλά και όλα της Σαμπρίνας. Πώς πάει αυτό το τραγουδάκι: "σε βλέπω". Νομίζω όλο και όλο το τραγούδι αυτό λέει Rolling Eyes

Α!!! Μόλις θυμήθηκα και το άλλο τραγούδι της Γαρμπής "φτου και ξελευθερία"

φιλιά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 13:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Δυστυχώς όλα αλλάζουν με ταχύτητα μεγαλύτερη από αυτήν με την οποία κινούμαστε... νομίζουμε ότι όλα τα έχουμε υπό έλεγχο αλλά τελικώς μια μικρή γεύση των πραγμάτων παίρνουμε. Είμαστε απλοί θεατές των εξελίξεων και μόνο...

Σίγουρα επιδρούμε πάνω στη ροή των εξελίξεων αλλά τελικώς όπως βλέπω ότι είναι να γίνει θα γίνει και αυτό έχει να κάνει με τον χαρακτήρα που κουβαλάει ο καθένας μας...
Οι επιλογές μας, ο τρόπος σκέψης κάθε ημέρα επιδρούν πάνω στη ζωή μας σιωπηλά χωρίς να αντιλαμβανόμαστε το μέγεθος... όταν τα χρόνια όμως περάσουν ζούμε την απόλυτη αλλαγή, σαν να ξυπνάμε από ένα όνειρο και να αντικρύζουμε την πραγματικότητα.
Δυστυχώς μέσα στη ρουτίνα της καθημερινότητας, δεν αντιλαμβανόμαστε όλα όσα θα έπρεπε... τελικώς όμως τα λουζόμαστε μια και καλή... "ότι έσπιρες θα θερίσεις..." όπως μου έλεγε κάποτε και η γιαγιά μου...

Cy_melissa είναι απίστευτα σωστό αυτό που λες, να κοιτάζουμε μπροστά και απλώς το παρελθόν να είναι ένα όμορφο βιβλίο αναμνήσεων και εμπειριών. Όποιος έχει τη δύναμη να αντιμετωπίζει με αυτό το τρόπο το παρελθόν θεωρώ πως φτάνει στην τελειοποίηση του χαρακτήρα του και στην απόλυτη ψυχική του ηρεμία... Απαιτεί δουλειά και κόπο... ΄

Θα είμαι ιδιαιτέρως ευτυχισμένη αν κάποτε φτάσω σε αυτό το μονοπάτι τρόπου σκέψης. Δυστυχώς δεν το έχω καταφέρει και τα φαντάσματα του παρελθώντος αφήνω να στοιχειώνουν το παρόν και το μυαλό μου.
Και από την άλλη μεριά εγώ η ίδια δεν πετυχαίνω βελτιώσεις στον τρόπο σκέψης μου... που θα πάει?
Κάθε τι όμορφο... με ένα μαγικό τρόπο το καταστρέφω, τελικά φοβόμαστε άραγε την απόλυτη ευτυχία και την κλωτσάμε?... ίσως... ίσως η αποδοχή της απόλυτης ευτυχίας και η ικανότητα του να την βιώσεις, θέλει κότσια.


Mary
_________________
Live Every Thursday at www.radioranbow.gr
by Mary_J at 22:00 till late... join In!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 13:18 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μόνο με τον προβληματισμό βρίσκεις λύσεις... τις δικές σου λύσεις.

Και φυσικά η ζωή εκτός από βαθύ προβληματισμό χρειάζεται και λίγη Γαρμπή και λίγο Τσικουλάτα... πως αλλιώς να αλαφρύνουμε...

Wink
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 13:25 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Σκοπός του προβληματισμού είναι η έυρεση λύσης...
Το θέμα είναι ο προβληματισμός να μην είναι απλώς ένας στάσιμος προβληματισμός... κόπος δίχως λόγο τελικώς...

και όχι τιποτα άλλο... αλλά δεν λικνίζεσαι και όπως θα έπρεπε στο ρυθμό του τσικουλάτα βρε παιδί μου... χιχιχι!
_________________
Live Every Thursday at www.radioranbow.gr
by Mary_J at 22:00 till late... join In!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 13:35 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Επειδή ο προβληματισμος είναι δικός του καθενός, τότε είναι πάνω στον καθένα μας το πως και που θα μας βγάλει...

Α, και για το τσικουλάτα ρε παιδί μου, το να χάσεις το ρυθμό είναι όλη η υπόθεση, χαχα, άμα είναι και σ' αυτό να ζορίζεσαι... σάστα τζι' εγείραν!!

Wink Laughing
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 13:59 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Mairh έγραψε:
...Θα είμαι ιδιαιτέρως ευτυχισμένη αν κάποτε φτάσω σε αυτό το μονοπάτι τρόπου σκέψης. Δυστυχώς δεν το έχω καταφέρει και τα φαντάσματα του παρελθώντος αφήνω να στοιχειώνουν το παρόν και το μυαλό μου.
Και από την άλλη μεριά εγώ η ίδια δεν πετυχαίνω βελτιώσεις στον τρόπο σκέψης μου... που θα πάει?


Όταν τα καταφέρεις στείλε μου την συνταγή

Mairh έγραψε:
... Κάθε τι όμορφο... με ένα μαγικό τρόπο το καταστρέφω, τελικά φοβόμαστε άραγε την απόλυτη ευτυχία και την κλωτσάμε?... ίσως... ίσως η αποδοχή της απόλυτης ευτυχίας και η ικανότητα του να την βιώσεις, θέλει κότσια.

Mary


Να ξερες τι είπες τώρα...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 14:17 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ευθυγραμμιστήκαμε βλέπω...
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 14:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγώ πάλι είμαι της άποψης πως με το να σκέφτεσαι πολύ χαλάς τζάμπα φαιά ουσία χωρίς λόγο!

Ο προβληματισμός δεν φέρνει απαραίτητα την λύση.

Αντίθετα, γεννάει καινούριους προβληματισμούς... μια ατέλειωτη αλυσίδα πορισμάτων... ένας φαύλος κύκλος που η μία σκέψη αναιρεί την άλλη και ουσιαστικά όλα μέσα σου μηδενίζονται.

Καταλήγεις στο μηδέν.... απο εκεί δηλαδή που ξεκίνησες....

Έχω βαρεθεί όλα τα βιβλία και τις θεωρίες του κάθε Σοπενάουερ, Έκο, Τολστόι, Νιτσε, Κομφούκιου, Κούντερα και επειδή έχω αφιερώσει ώρες διαβάζοντά τους προβληματισμούς και τα "βαθιά νοήματά" τους, ... έχω καταλήξει στο προσωπικό μου συμπέρασμα ότι όσο πιο πολύ σκέφτεσαι, τόσο περισσότερο μπερδεύεσαι.
Αντι το μυαλό σου να καθαρίζει τελικά θολώνει!!!

Εμπρός λοιπόν στο δρόμο που χάραξε το τσικουλάτα....
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 14:31 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Και για να προλάβω τις χαιρετούρες του Dmitspan...

Ana καλωσήρθες στην πάρέας μας!!

(πρέπει να διατηρήσω την φήμη μου σαν καλή κονσoμασιονίστ, έτσι Oblitron?)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SotoS
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jun 05, 2004
Μηνύματα: 13

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 18:19 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

hmmmmmm,
egw pantws skeftomai ton Petrako me tous filous tou xeraki xeraki,na xoropidane kai na tragoudane to 'Ena fraggo i violetta....'

Pantws,oi perasmenes mas empeiries einai aftes pou diamorfwnoun to xaraktira mas.An den niw8oume tipota gia to parel8on mas...tote ti na poume?Wraies oi kales anamniseis alla kai na min ksexname tis asximes!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 18:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο "ΠΕΤΡΑΚΟΣ"?

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
SotoS
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jun 05, 2004
Μηνύματα: 13

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 18:43 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ti na sou pw?

fws eida kai mpika
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
SofiaK
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Mar 18, 2005
Μηνύματα: 21
Πόλη/Χώρα: Nottingham/UK

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 22:55 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Stefania έγραψε:

Ο προβληματισμός δεν φέρνει απαραίτητα την λύση.

Αντίθετα, γεννάει καινούριους προβληματισμούς... μια ατέλειωτη αλυσίδα πορισμάτων... ένας φαύλος κύκλος που η μία σκέψη αναιρεί την άλλη και ουσιαστικά όλα μέσα σου μηδενίζονται.

Καταλήγεις στο μηδέν.... απο εκεί δηλαδή που ξεκίνησες....

... έχω καταλήξει στο προσωπικό μου συμπέρασμα ότι όσο πιο πολύ σκέφτεσαι, τόσο περισσότερο μπερδεύεσαι.
Αντι το μυαλό σου να καθαρίζει τελικά θολώνει!!!


Eτσι είναι ..''Every answer found begs another question. The further you go, the less you know. The less I know..'' (James)
Οσο πιο πολυ το ζορίζεις το πράγμα , τόσο το χειρότερο..
Δε λεω να μην προβληματιζόμαστε..αλλά με μέτρο! Rolling Eyes

Και συμφωνώ απολυτα με τη cy_melissa..Το παραλθόν είναι πίσω μας, κι εμείς είμαστε εδώ και κοιτάμε πάντα μπροστά! Καλές και οι αναμνήσεις και τα ενθυμια του παρελθόντος..αλλα ας μην το αφήνουμε να στοιχειώνει το παρόν μας..
_________________
Μέσα στα απλά ειν' τα ωραία...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Ana
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Jun 12, 2005
Μηνύματα: 20
Πόλη/Χώρα: Sydney, Australia

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 15 Ιουν 2005, 12:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Συμφωνώ απόλυτα ότι πρέπει να κοιτάμε μπροστά, αλλά είναι πολύ δύσκολο Sad Καμία συνταγή;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 15 Ιουν 2005, 12:25 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

opoios thn eklepse (thn syntagh) na thn ferei amesws PISW!!!

Evil or Very Mad

Mary
_________________
Live Every Thursday at www.radioranbow.gr
by Mary_J at 22:00 till late... join In!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 15 Ιουν 2005, 17:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Δεν υπαρχει συνταγη, υπαρχει αυτοκριτικη.

Το θεμα με τα να ψαχνεσαι ειναι καθε μερα να καταληγεις καπου. Οπως ειπα και σε εναν συμπαθη μου ανθρωπο, δεν προκειται να ξυπνησεις ενα πρωι και να πεις "Τωρα ξερω ποιος ειμαι και τι θελω"... δεν θα γινει ποτε.

Μερα με τη μερα μαθαινεις απο τις δικες σου πραξεις και αξιοποιεις τα βιωματα σου.

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ελληνική Μουσική (Greek Music) All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©