Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641055
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Το χειρότερο ξενέρωμα που μπορεί να σε βρει στις 11.45 μ.μ.

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 8 Ιουν 2005, 23:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Το χειρότερο ξενέρωμα που μπορεί να σε βρει στις 11.45 μ.μ. Απαντηση με παραβολή κειμένου

Να έχεις αράξει σπιτάκι σου και να την έχεις καταβρεί... να έχεις ξαπλώσει στον καναπέ... να έχεις δίπλα σου μια οικογενειακή πίτσα... να βλέπεις tv και εκεί που αγωνιάς... να συνειδητοποιείς ότι έχεις ξεμείνει απο τσιγάρα!!!

Πίκρα!!!!

Ποιός πάει μέχρι το περίπτερο??
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 00:20 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Δες το θετικά!

Πες ότι το κόβεις για απόψε!! Smile

Η σκέψου την κακόμοιρη την Εθνική, που έπαιζαν 82' κυνηγώντας το γκολ, και τελικά το φάγαμε! Και δεν καπνίζουν και τόσα χρόνια οι παίκτες.. (ή έστω ότι υπάρχουν και χειρότερα, πας για 3 βαθμούς και παίρνεις τον πούλο)...

Εχμ... Αλλη ιδέα δεν έχω, και μου πέφτεις μακρυά για να σου προσφέρω από τις τρελές καβάντζες που πάντα έχω... (από τσιγάρα εννοώ)..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 00:32 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

`Αντε ρε Stefania με τρόμαξες, λέω κάτι σου συνέβη.
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 10:44 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τι ξενέρωμα και αυτό με την Εθνική χθες.

Να φάμε γκολ τελευταία στιγμή.... κρίμα και άδικο!!
Οι Ουκρανοί είχαν πολύ λίγες καλές φάσεις σε όλο το παιχνίδι ενώ εμείς... όλο κόρνερ και όλο στημένες φάσεις άλλά δεν μας ήθελε...

Το άλλο το ξενέρωμα που το πας?

Μιλάω για τότε που μπήκε η μπάλα στα δίχτυα 2 φορές και εγώ είχα σηκωθεί πάνω και ούρλιαζα γκόοοοοοοοοοοοοοολ.
Και μετά προσγειωνόμουνα απότομα!! Rolling Eyes

Αυτό με τα offside ρε παιδιά ποτε δεν τα κατάλαβα!!
Και δεν είχα και κανέναν δίπλα να μου εξηγεί....
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 11:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Το μεγαλύτερο ξενέρωμα που έφαγα φέτος....

Λόγω καιρού δεν έχω πάει ακόμα θάλασσα... στη μεγαλύτερή μου αγάπη!!! Είμαι και σε νησί!!! Ποιού να το πείς!!!

Άλλες χρονιές το πρώτο μου μπάνιο είναι Απρίλιο ....και μετά μέχρι και τέλος Οκτωβρίου είμαι μες τα νερά... πλιτς πλατς!!!

'Rolling Eyes'
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
High_Voltage
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Feb 18, 2005
Μηνύματα: 70
Πόλη/Χώρα: Freefm

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 12:06 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αν θελετε ολοι/ολες να καταλαβεται τι πραγματικα παει να πει ξενερωμα(εχθες same time με την Stefania περιπου...)διαβαστε το παρακατω:
Ο αγωνας της Εθνικης εξελισσεται οπως ολοι γωριζουμε(κοντευω να παω απο καρδια κοινως...)
Ο γατος γκρινιαζει γιατι θελει να φαει(ξανα...μα ταινια εχει???)&οι κονσερβες εχουν τελειωσει(Η whiskas μου στελνει ευχετηρια καρτα πασχα και χριστουγεννα...)
Ο γκομενος γκρινιαζει που αντι να πας μαζι με την παρεα του για ποτο,εισαι σπιτι και βλεπεις ποδοσφαιρο(αντιστραφηκαν οι ρολοι??)οποτε και αρχιζει να υποψιαζεται διαφορα...
Τελος μετα απο λιγη ωρα που εχεις επιτελους ηρεμησει και πας να κανεις ενα μπανιο,κοβεται το ρευμα...
Κουραγιο λοιπον,υπαρχουν&χειροτερα!!!
Σας αφηνω παω να ριξω τζοκερ,τοση τυχη μην παει χαμενη... Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 10 Ιουν 2005, 18:20 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

λοιπόν, το χειρότερο ξενέρωμα για εμένα είναι να νυστάζω υπερβολικά μετά από μια κουραστική ημέρα στη δουλειά και τελικά να ξεχνιέμαι μπρόστα στη TV μέχρι τις 1+ και να βλέπω μαμακίες...

και φυσικά το πρωί να ξυπνάω κουνουπίδι χωρίς ουσιαστικά να έχω αποκομίσει και κάτι ενδιαφέρον από το ξενύχτι...


Mary
_________________
Live Every Thursday at www.radioranbow.gr
by Mary_J at 22:00 till late... join In!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
oblitron
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Apr 26, 2004
Μηνύματα: 282

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 12 Ιουν 2005, 13:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

LavantiS έγραψε:
...μου πέφτεις μακρυά για να σου προσφέρω από τις τρελές καβάντζες που πάντα έχω... (από τσιγάρα εννοώ)..
Ακόμα να το κόψεις;
E; AKOMA; Mad
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 12 Ιουν 2005, 14:24 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

To μεγαλυτερο ξενερωμα ειναι:

Να μην πηγαινεις στη Θαλασσα ενω μενεις σε ενα νησι που αυτη ειναι το πολυ 1 ωρα προς καθε κατευθυνση! (Cy_Melissa)!!!

Να βλεπεις ποδοσφαιρο και να μην καταλαβαινεις τα offside. (Stefania)!!!
(stef, οταν βρεις μια μπαλα στο δρομο, μην την πας στο αστυνομικο τμημα λεγοντας πως ειναι βομβα!)

Να ταιζεις το γκομενο whiskas Και το γατο ποτα και ουισκια! (High_Voltage)!!!

Να συνειδητοποιεις οτι η ζωη σου ειναι μπροστα σε μια τηλεοραση και σε μια ρουτινα. Και το χειροτερο, να το αποδεχεσαι.(Μαιρη)!!!

Nα τρομαζεις με τα post της Στεφανιας (dmtispan)!!!

Nα λες οτι εκοψες το τσιγαρο και να σε παιρνουν χαμπαρι ολοι απο δικο σου λαθος οτι καπνιζεις ακομα!!! (ΜΗΝΑ)!!!

με λυρικη διαθεση... Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 12 Ιουν 2005, 22:46 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μια σημαντική σημείωση...

Η ζωή μου δεν είναι μπροστά σε μια τηλεόραση αγαπητέ deep Oblivion...ανέφερα κάποιες συγκεκριμένες ημέρες όπου είμαι κουρασμένη από τη δουλειά και αποφασίζω να κάτσω σπίτι να ξεκουραστώ και αντί να κάτσω να κοιμηθώ νωρίς να πάρω δυνάμεις...ξεχνιέμαι μπροστά τη τηλεόραση!
Μεγάλη διαφορά με αυτό το οποίο περιγράφεις λοιπόν.
Αλλά εντάξει... θα μπούμε στο κλίμα του δικού σου καυστικού χιουμορ που σε διακρίνει και δεν θα παρεξηγηθόμεθα!!!!


Mary
_________________
Live Every Thursday at www.radioranbow.gr
by Mary_J at 22:00 till late... join In!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 12 Ιουν 2005, 23:34 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Σειρά μου να ...διαμαρτυρηθώ για τα γραφόμενα εδώ που με αφορούν..

Είχα κάνει προ καιρού μια προσπάθεια να το ελλατώσω (το τσιγάρο)..

Πήγε καλά 2-3 εβδομάδες κι επέστρεψα δυναμικά στην βλαβερή συνήθεια..!

Αυτό μου ..διέφυγε να το ανακοινώσω.. Θα μπορούσα να υποθέσω ότι αυτό υποθέσατε κι εσείς, αλλά αντιθέτως πιστέψατε ότι το έκοψα! Ποτέ δεν είπα κάτι τέτοιο..

Αν σας ενδιαφέρει η ...νέα μου προσπάθεια, είναι διατροφική.. Προσέχω τι τρώω και πόσο τρώω (δίαιτα με λίγα λόγια)..

Πάει καλά.. Είμαι πλέον στα -10 κιλά από το max (λίγο πριν το Πάσχα) και -6-7 από τότε που το ξεκίνησα! Αααα, καλό εεε;

Υ.Σ. Αν ξαναπαχύνω θα σας ενημερώσω για να μην έχουμε πάλι παρεξηγήσεις και με περιμένετε στα επόμενα Mister Universe νικητή!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 13 Ιουν 2005, 00:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χεχεχε... ο εχων τη μυιγα, μυγιαζετω...

Μαιρη αν ειχες καταλαβει οπως λες το καυστικο μου χιουμορ απλα θα γελουσες η θα εγραφες κατι αναλογο για μενα! Εσυ επελεξες να μας διευκρινισεις τι γινεται στη ζωη σου! Αλλα αφου ενοχλεισαι τοσο λοιπον ανακαλω. Η ζωη σου δεν ειναι πισω απο μια τηλεοραση... ικανοποιημενη?

Μηνα, μας παρουσιασες μονον τη αρχη μιας προσπαθειας και οχι το τελος! Εξαλλου με καθε τελος ερχεται μια νεα αρχη! Σου θυμιζω το ανεκδοτο..."Το να κοψεις το τσιγαρο ειναι το πιο ευκολο πραγμα, το εχω κοψει 17 φορες!"

Μην ψαρωνετε! Ειπα και εγω να ταραξω τα νερα σαν την Stefania στο αλλο post!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 13 Ιουν 2005, 20:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ο έχων την μύγα... να την φέρει πίσω!! Smile

Ε όχι ότι δεν ξέρουμε και απο ποδόσφαιρο κιόλας!!
Με θίγεις, γιατί είμαι λάτρης του αθλήματος και των ποδοσφαιριστών (με τις ιδρωμένες φανέλες) επίσης!! Razz

Μόνο στα offside έχουμε μια μικρή αδυναμία, ναι το παραδέχομαι, αλλά ουδείς τέλειος!!

* Η αλήθεια είναι ότι μου το έχουν εξηγήσει πολλές φορές και δεν με παίρνει να ρωτήσω πάλι...
Κάτι για μια γραμμή λέει που αν την περνάει ο παιχτης υπάρχει οffside αλλά ποιά γραμμή ρε παιδιά? Νοητή γραμμή?
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 13 Ιουν 2005, 22:28 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ναι, η νοητή γραμμή είναι εκεί που βρίσκεται ο τελευταίος παίκτης της άμυνας μετά τον τερματοφύλακα. Αν παίκτης της επιτιθέμενης ομάδας προηγείται έστω και μισό βήμα του αμυντικού τη στιγμή που δέχεται πάσα από συμπαίκτη του και εφόσον η φάση εξελίσσεται μετά τη γραμμή της σέντρας, τότε αυτό είναι offside.

Ελπίζω να έγινα κατανοητός Wink

edit: sorry για το offtopic Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ariadnou
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 20, 2004
Μηνύματα: 74

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 13 Ιουν 2005, 23:46 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
Πήγε καλά 2-3 εβδομάδες κι επέστρεψα δυναμικά στην βλαβερή συνήθεια..!


"...τόσο καπνό που κλείνω μέσα μου
άμα τον είχα ταξιδέψει
θα 'χα γυρίσει όλη τη γη..." που λέει και το τραγούδι

Όσο για:
offside (παρά τις φιλότιμες προσπάθειες του dmitspan εξακολουθεί να αποτελεί μέγα μυστήριο),
γατιά (δύο μονίμως πεινασμένα έχω),
τηλεόραση (η λέξη "μπρόκολο" σας λέει τίποτα;)και
θάλασσα (άκρως τραυματική εμπειρία γι'αυτό και άνευ σχολίου),
συμπάσχω εμπράκτως με τους προλαλίσαντες.

Επίσης για την μύγα (μπζζζζ...μπζζζζ....) συμφωνώ απόλυτα με την stefania. Ο έχων την μύγα οφείλει να την επιστρέψει πάραυτα. ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΝΗΚΕΙ.....[
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 01:59 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Stefania έγραψε:


Μόνο στα offside έχουμε μια μικρή αδυναμία, ναι το παραδέχομαι, αλλά ουδείς τέλειος!!

* Η αλήθεια είναι ότι μου το έχουν εξηγήσει πολλές φορές και δεν με παίρνει να ρωτήσω πάλι...
Κάτι για μια γραμμή λέει που αν την περνάει ο παιχτης υπάρχει οffside αλλά ποιά γραμμή ρε παιδιά? Νοητή γραμμή?


νοητή νοητή!

http://www.fifa.com/en/regulations/regulation/0,3527,3,00.html
http://www.uefa.com/footballcentral/news/Kind=4/newsId=309396.html

www.fifa.com
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
oblitron
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Apr 26, 2004
Μηνύματα: 282

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 09:24 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ποιος μπορεί να μου εξηγήσει τι διαφορά έχει το offside στο ποδόσφαιρο από το offside στο ice hockey? Για να σας δω τώρα.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 09:34 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγώ!!! Εγώ!!! Εμ.....

... η διαφορά είναι στο ότι κανείς δεν παρακολουθεί ice hockey??? (εκτός ίσως εσύ....???) χιχιχι

Shocked Rolling Eyes Laughing Very Happy


(έχω μια διάθεση σήμερα... Wink)
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
oblitron
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Apr 26, 2004
Μηνύματα: 282

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 09:38 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλά, εσύ δικαιολογείσαι γιατί ζεις εκτός Ελλάδας. Εσείς όμως οι Ελλαδίτες που μου κυκλοφορούσατε με τα μπλουζάκια Athens 2004 και το Φοίβο με την Αθηνά κολλημένους στο πίσω τζάμι, δεν μπορεί να μην πήγατε να παρακολουθήσετε αυτό το το ολυμπιακό άθλημα! Εδώ μερικοί πήγατε στους παραολυμπιακούς! Έστω κανένας εθελοντούλης που πετάχτηκε λίγο μέχρι τον αγωνιστικό χώρο να δει πώς παίζεται;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
SotoS
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jun 05, 2004
Μηνύματα: 13

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 14 Ιουν 2005, 18:34 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Stefania,poso makria einai to periptero?giati an einai stin alli akri tote dikaiologimeno,an omws einai miso lepto eeeeeeeeeeeeeeee!!


na paizei i omadara me tin vrazilia kai na ma8aineis oti den mporeis na deis ton agwna pou8ena!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©