Γιορτάζει ο Μάρκος
  Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641187
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Το ιδανικό μέρος για εσάς... για αξέχαστες διακοπές!!
Σελίδα 1, 2  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 01:06 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Το ιδανικό μέρος για εσάς... για αξέχαστες διακοπές!! Απαντηση με παραβολή κειμένου

Θέλω απεγνωσμένα να πάω διακοπές!!! Δεν αντέχω άλλο τη δουλειά, θέλω να 3εφύγω και να ξεχάσω τα πάντα!!

Θέλω πραγματικά να πάω σε ένα μέρος όμορφο, όχι ακριβό, ήρεμο, αλλά να έχει και τη διασκέδασή του, να κάνω και τις εκδρομούλες μου στη φύση, και φυσικά να χει τέλεια θάλασσα για κολύμπι!!!

Σκέφτομαι για Ελλάδα.... νησιά....

Από τις εμπειρίες σας έχετε να μου προτείνετε κάποιο μέρος όπου εσείς περάσατε αξεχαστα;;

Ευχαριστώ!!
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 01:22 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Κοιταξε...

Εντελως αντικειμενικά Exclamation θα σου έλεγα να πας στην Ιο (κλαπ κλαπ κλαπ)

Εντελώς αντικειμενικά μιλάμε. Όχι επειδη είμαι από 'κεί

Laughing Laughing Laughing

Τώρα βέβαια με αυτές τις εκδρομές που λες δεν μπορώ να φανταστώ τι ακριβώς έχεις στο νου σου μια που γενικά οι κυκλάδες δεν φημίζονται για την χλωρίδα τους, αλλά υπάρχουν αρκετά πράγματα να δεις. Είναι φτηνά, θα βρεις και νυχτερινή ζωή και ηρεμία.

Επιπλέον υπάρχουν διάφορα ωραία νησάκια τριγύρω. Δεν σου αρέσει η Νιός; (Rolling Eyes) ΟΚ δίπλα είναι η Σίκυνος, η Νάξος, η Σαντορίνη.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 01:29 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Λοιπον Νεοκλή, κατ' αρχάς ευχαριστώ για την "αντικειμενικότατη" εισήγησή σου!!! Wink

Ένα, δυό... ανοίγω χάρτη και ψάχνω!!! άντε να δούμε που θα τη βγάλω αυτό το καλοκαιράκι!!

Εσύ πού σκέφτεσαι να αράξεις?? Χμ... να μαντέψω?? ... Wink
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
High_Voltage
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Feb 18, 2005
Μηνύματα: 70
Πόλη/Χώρα: Freefm

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 08:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χαιρετω τα παιδια&χαιρομαι που αρχιζουν τα ευχαριστα καλοκαιρινα θεματα!
Το θεμα που εθεσε η cy melissa ειναι super&προτασεις υπαρχουν πολλες!!!
Αυτο που δεν διευκρινιζεις&ειναι σημαντικο ειναι με τι παρεα θα πας...Καθοριζει το μερος που επιλεγεις βλεπεις!!!Αν η κατασταση ειναι (moments)In love,τοτε δωδεκανησσα δαγκωτο!!!!Τις ωραιοτερες διακοπες τις εχω περασει στα πιο απομακρυσμενα νησακια, οπως. . .
Νισυρος,Αστυπαλαια,Καρπαθος,Xαλκη!!!Εξαιρετικα μερη,καταπληκτικες απεραντες παραλιες,ζεστοι ανθρωποι,γραφικα χωρια!!!Στο μονο που υστερουν σχετικα ειναι στην νυχτερινη διασκεδαση που δεν ειναι τοσο εντονη,σε αποζημιωνουν με ολα τα αλλα ομως!!!!Επισης για να μην αφηνουμε τις ομορφες κυκλαδες εξω,να σε πληροφορησω πως η Φολεγανδρος,η Σικινος,& η Μηλος ειναι πραγματικα προορισμοι μαγευτικοι!!!!
Αχχχχχ!!!Τι θυμηθηκα τωρα...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 11:17 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μμμμμ High Voltage... ακούγονται όλα τόσο τέλεια!!! Και δεν αντέχω άλλο την καθημερινότητα... Όσο για την παρέα έχεις απόλυτο δίκιο!! Και το καλύτερο πιάτο άμα έχεις μπροστά σου, άμα δεν έχει αλάτι και μπαχαρικά δεν τρώεται Wink
Να' σαι καλα!!
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 14:05 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

αν έχεις πείνα όλα τρώγονται

και γω χρειάζομαι διακοπές, επειγόντως.

σ'ένα πολυτελέστατο ξενοδοχείο, αραχτός στην πισίνα με δυο κουκλάρες παραμάσχαλα και το αμόρε να μου βάζει λάδι στην πλάτη! Shocked Very Happy Laughing Laughing Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 16:21 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλοοοοοοοοοος!!!!! Να σου πω dmitspan... σου περισσεύουν (πολλά) ευρώ να με δανείσεις?? Αυτό το πολυτελείας πολύ άνετο μου ακούγεται.... οι γκόμενοι θα είναι μέσα στο πακέτο φαντάζομαι, ε; 'Shocked'
Wink
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 17:51 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

βρε πήγαινε στην Ιο σου λεω παιδί μου.. να σε δει ο Θεός!!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 18:51 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΕΓΩ θα ερθω στην Ιο Νεοκλη!!!!

Θα με φιλοξενησεις κιολας και θα τακτοποιησω και εκεινη την παλι αυποθεση με εκεινο το κτηματακι που σε ταλαιπωρουσε καποιος με ενα δρομο... μπορω να του χαρισω λιγη γη, οσο χρειαζεται...

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 21:56 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εψαξα την Ιο Νεοκλή!! Ομορφη μου φαινεται, και πολυ μου αρεσε που είναι περικυκλωμένη από ένα σωρό νησάκια!! Θα ψάξω να δώ αν έχει απ'ευθείας πτήση από Κύπρο. Θα μου άρεσε να πάω και καμιά βαρκάδα, η με ιστιοφόρο........ Ονειρεύομαι πάλι..... Very Happy

Deep Oblivion, εμένα κάλεσε πρώτη!!! Εκτος κι αν βρεθούμε εκεί μια παρεούλα, τα παιδιά του Hotstation!!!
Wink

Σιγά σιγά θα σου κουβαληθούμε όλοι Νεοκλή!! χαχα
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 22:21 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

3 φορές έγραψα το μαμημένο ποστ και 3 φορές χάθηκε.
Καλά αυτό το refresh δεν δουλεύει??

Σου είχα 2 προτάσεις μπουκιά και συχώριο αλλά ρε συ Μελίσα βαριέμαι να ξαναγράφω τώρα.
Αφού δεν θέλει να σταλεί το ποστ... μην το ζορίζω άδικα...

Βλέπω άλλωστε ότι η Ιος καλά κρατεί. Smile
Δεν έχω πάει αλλά σίγουρα θα είναι πολύ όμορφη.

Όπου και αν πας θα είναι πάρα πολύ όμορφα, γιατί ξέρεις οτι η ουσία δεν κρύβεται στο μέρος αλλά στην καλή διάθεση και στην καλή παρεα!!! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 22:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep_Oblivion έγραψε:
ΕΓΩ θα ερθω στην Ιο Νεοκλη!!!!

Θα με φιλοξενησεις κιολας και θα τακτοποιησω και εκεινη την παλι αυποθεση με εκεινο το κτηματακι που σε ταλαιπωρουσε καποιος με ενα δρομο... μπορω να του χαρισω λιγη γη, οσο χρειαζεται...

Deep_Oblivion


Twisted EvilTwisted Evil Twisted Evil όσο χρειάζεται όμως... ούτε μέτρο παραπάνω!! Twisted Evil Twisted EvilTwisted Evil

Το σπίτι θα είναι έτοιμο τον Σεπτέμβρη (πρώτα ο Θεός) οπότε υπομονή

Απευθείας πτήση δεν πρέπει να έχει διότι δεν έχει αεροδρόμιο! Από Πειραιά θα πάρεις το Highspeed και θα φτάσεις σε 3:45.

Εκτός και αν είσαι τύπος της κρουαζιέρας και πάρεις καμπινούλα σε ένα από τα απλά πλοία της γραμμής που κάνουν 8 ώρες (θα ρίξεις κάτι ύπνους.. ξεγυρισμένους) Smile Να σου πω καμιά φορά κάνεις και καλλιτερο ταξίδι με το απλό βαπόρι.

Πάντως όποιος αποφασίσει να πάει στην Νιό ας μου πει για να γίνουν οι απαραίτητες συστάσεις Twisted Evil
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 23:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

cy_melissa έγραψε:
Σιγά σιγά θα σου κουβαληθούμε όλοι Νεοκλή!! χαχα


Να έρθετε.. όλοι οι καλοί χωράνε
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 9 Ιουν 2005, 23:45 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Να το νησιώτικο φιλόξενο πνεύμα!!! Να' σαι καλα Νεοκλή... Very Happy
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 10 Ιουν 2005, 03:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

cy_melissa έγραψε:
Καλοοοοοοοοοος!!!!! Να σου πω dmitspan... σου περισσεύουν (πολλά) ευρώ να με δανείσεις?? Αυτό το πολυτελείας πολύ άνετο μου ακούγεται.... οι γκόμενοι θα είναι μέσα στο πακέτο φαντάζομαι, ε; 'Shocked'
Wink


Melissa, ο μόνος στο πακέτο είμαι εγώ, οπότε αν υπάρχει ιδιαίτερη προτίμηση ολίγον δύσκολο τότε Very Happy Cool
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 10 Ιουν 2005, 18:21 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

εγω παντως φετος σκοπευω να περασω το καλοκαιρι μυ και τις διακοπες μου με ανθρωπους που αξιζουν και οχι με "δηθεν", ψευτικους και μουρατους σε "ποζεραδικα" σημεια της Ελλαδας.

Οπως προειπε και η Stefania η παρεα μετραει, και εγω προσθετω οτι η παρεα μετραει κατα 95%.

Νεοκλη, σκεψου το... αν ερθω στην Ιο το σπιτι θα τελειωσει αρκετα νωριτερα απο τον Σεπτεμβρη!!!

"Will work for food and shelter"

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 10 Ιουν 2005, 18:24 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

άντε παιδιά και αν βρεθείτε όλοι στην Ιο πείτε και σε μένα να κατέβω...

καλοκαιρινό party σε νησί, των ακροατών και μελών του hotstation... νομίζω cy_melissa θα ήταν άπαιχτο αυτό το σκηνικό...

για να οργανωθούμε λοιπόν!


ΥΓ: συμφωνώ απόλυτα ότι η παρέα είναι το Α και το Ω...άτομα δικά σου,αληθινά...

mary
_________________
Live Every Thursday at www.radioranbow.gr
by Mary_J at 22:00 till late... join In!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 11 Ιουν 2005, 01:16 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Και δεν κανονίζουμε!! Να γνωριστούμε κιόλας, να φιλέψουμε, να γελάσουμε, να χαλαρώσουμε... μμμμμμ.... θέλω ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΣΣΣ!!!!!
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 11 Ιουν 2005, 03:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγω παιδια θα εκανα προταση για 3ημερο-γνωριμια των παιδιων εδω του hotstation σε νησακι αλλα ξερω οτι μονο εγω και ισως 1-2 ακομα παιδια θα ερχοντουσαν...

Καλο θα ηταν να κανουμε κατι ολοι μαζι, ετσι, τρελα, στο ασχετο και στο ξεκαρφωτο χωρις να γνωριζει κανενας κανεναν (σχεδον κανεναν) και να κανουμε χαβαλε 10 ατομα που δεν εχουμε ξανασυναντηθει ποτε.

Too much? Για να δω...

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 11 Ιουν 2005, 18:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Too much for me!!

Eξηγούμαι λοιπόν για να μην παρεξηγούμαι!

Δεν έχω κανένα πρόβλημα να γνωρίσω κάποιον απο εδώ μέσα για για ένα καφέ ας πούμε!
Θα μπορούσαμε να πούμε πολλά πράγματα.
Ίσως πάλι να μην λέγαμε και τίποτα, γιατί δεν θα υπήρχαν κοινά σημεία.
Αυτό όμως δεν έχει σημασία γιατί ένας καφές είναι ανώδυνος.

Να πάω διακοπές όμως με άτομα που δεν είναι φίλοι μου και που γνωρίζω ελάχιστα εως καθόλου, δεν θα το έκανα ποτέ.
Υπάρχει το ρίσκο να ξενερώσω.
Και αυτό το ρίσκο δεν το παίρνω...
Εδώ με γκόμενο πας διακοπές που τον ξέρεις καιρό και πάλι υπάρχει το ενδεχόμενο να μαλώσετε! Άλλα περιμένεις και άλλα σου έρχονται...

Έχω μόνο λίγες μέρες το χρόνο free για να περάσω καλά, να χαλαρώσω ή να ξεσαλώσω, ανάλογα τις διαθέσεις, και προτιμώ την ασφάλεια που μου δίνουν η παρέα και οι φίλοι μου.
Αυτοί τουλάχιστον είναι δοκιμασμένοι!

Το ξέρω ότι είμαι σπαστικιά και χαλάω την ωραία παρεϊστικη εικόνα που έχει δημιουργηθεί.
Ξέρω επίσης ότι δεν μου έβαλε κανένας το μαχαίρι στο λαιμό, σώνει και καλά να έρθω διακοπές.
Ήθελα όμως να τα πω όλα αυτά.

Βέβαια αν έρθει ο Μηνάς βάλτε Χ παιδιά... αλλάζω γνώμη!! Shocked Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1, 2  Επόμενο
Σελίδα 1 από 2

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©