Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641090
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Ας συστηθούμε!
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
theaelenaki
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Mar 22, 2005
Μηνύματα: 30
Πόλη/Χώρα: Romania

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 29 Μαρ 2005, 12:15 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Hello Απαντηση με παραβολή κειμένου

To onoma mou einai Elena , eimai 22 xronon , apo Poumania ( fyzika roumana eimai) . Ta ellhnika mou den einai kai poly kala ( Embarassed ntropi moy Embarassed ) exo mathei arxea ellhnika sto sxolio kai apo tote arxisa me ta nea . Loipon , einai fanero oti mou aresei H Ellada kai auti h glossa, exo erthei 4-5 fores sth Thessaloniki kai mia fora sthn Athna .
Merika akoma gia emena: akouw elafrolaiko music style , Ploutarxos NO.1, panta super star 98,6 FM Very Happy , kai sfera 102,2 Fm .
Loipon... , xeromai pou sas kano parea kai tha ta poume sintoma.
Filakia kai xeretismous apo Boukouresti,
Elenaki
_________________
SpringLeafSong
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 29 Μαρ 2005, 13:19 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

nice to meet you `Ελενα Very Happy
εμείς εδώ ακούμε απ'όλα, έστω κι αν το σήμα του σταθμού χαρακτηρίζεται σαν-τυπικά πια-The alternative Greek Radio. `Ολοι οι καλοί χωράνε!

Enjoy your stay Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 29 Μαρ 2005, 13:29 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αν ο Hot station ήταν μαγαζί εσύ θα ήσουν σίγουρα ο πορτιέρης.... όλο χαιρετούρες και δημόσιες σχέσεις είσαι! χαχα Razz Razz Razz
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 29 Μαρ 2005, 13:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Stefania έγραψε:
Αν ο Hot station ήταν μαγαζί εσύ θα ήσουν σίγουρα ο πορτιέρης.... όλο χαιρετούρες και δημόσιες σχέσεις είσαι! χαχα Razz Razz Razz


Δεν έχεις άδικο, μου αρέσει η επαφή με τον κόσμο και όπως να 'χει έχω συνηθίσει απ'τη δουλειά μου που έχω πάρε δώσε με κόσμο
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 29 Μαρ 2005, 19:08 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

theaelenaki, είσαι όντως θεά..
μόλις είδα τη φωτογραφία σου κι έμεινα!
αλλά έβαλα λάθος ψηφοφορία κατά λάθος Embarassed
ελπίζω να ξαναέρθεις στην Αθήνα.. Cool

ΥΓ: τα ελληνικά σου είναι περίφημα
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
oblitron
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Apr 26, 2004
Μηνύματα: 282

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 30 Μαρ 2005, 03:33 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ρε Δημήτρη, αν είναι να την πέφτεις στα νέα μέλη, μήπως να το κάνεις με private messages; Γιατί στα forums (ή fora) τα διαβάζει και η Στεφανία (η οποία σε θέλει τρελά και κολασμένα) και ζηλεύει! Δεν τη λυπάσαι;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 30 Μαρ 2005, 10:27 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγώ είμαι ελεύθερος άνθρωπος Γιώργο, δεν καταπιέζω κανέναν!
Ευχαριστώ που συμπάσχεις μαζί μου για τον κρυφό και αγιάτρευτο πόθο μου για τον Δημήτρη αλλά αφού δεν με θέλει... τι να κάνω πιά...
Θα το πιώ και αυτό το πικρό ποτήρι. Very Happy Very Happy

Όταν η νύκτα προχωρά για σένα καίγομαι
ξέρω ότι η άλλη σε κρατά και γώ τρελαίνομαι
Και θέλω νάρθω να σ’ αρπάξω από την άλλη...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theaelenaki
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Mar 22, 2005
Μηνύματα: 30
Πόλη/Χώρα: Romania

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 30 Μαρ 2005, 11:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Embarassed me kaneis na kokoinisw twra...
Filakia polla paidia , tha kano ena gyro -gyro edo na dw ti lene kai oi alloi, ti mpelades exoun Twisted Evil , ti erwtiseis kai ayta.... Rolling Eyes
_________________
SpringLeafSong
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theaelenaki
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Mar 22, 2005
Μηνύματα: 30
Πόλη/Χώρα: Romania

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 1 Απρ 2005, 12:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ma ti isixia exoume edo .... Shocked
_________________
SpringLeafSong
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 1 Απρ 2005, 12:27 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

καλημέρα θεά μου Cool ,
ε όταν θελήσει κανείς να μας συστηθεί..τότε θα πάψει η ησυχία Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theaelenaki
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Mar 22, 2005
Μηνύματα: 30
Πόλη/Χώρα: Romania

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 9 Απρ 2005, 13:05 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

dmitspan έγραψε:
καλημέρα θεά μου Cool ,
ε όταν θελήσει κανείς να μας συστηθεί..τότε θα πάψει η ησυχία Very Happy



Kai POTE tha ginei ayto Question
_________________
SpringLeafSong
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
theaelenaki
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Mar 22, 2005
Μηνύματα: 30
Πόλη/Χώρα: Romania

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 9 Απρ 2005, 13:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Den pirazei , ego tha pekso ligo me ton Αη-Βασίλης σε πτήση Laughing
_________________
SpringLeafSong
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 9 Απρ 2005, 13:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Κοντεύει και Πάσχα ... Οτι πρέπει είναι... Μες στην εποχή! Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 12 Ιουν 2005, 00:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

...

Τροποποιήθηκε από τον cy_melissa την Παρασκευή 23 Ιουν 2006, 22:36 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
oblitron
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Apr 26, 2004
Μηνύματα: 282

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 12 Ιουν 2005, 13:47 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

cy_melissa έγραψε:
Τον HotStation τον ανακάλυψα από το διαδύκτιο καθώς έψαχνα διάφορους σταθμούς. Διάβασα τα γραφόμενά σας (κυρίως της Στεφανίας) και άνοιξε για μένα η πόρτα της έκφρασης και της επικοινωνίας.
Stefania ήρθε νομίζω η ώρα να ζητήσεις ποσοστά από τη διέυθυνση του HotStation. 'H μια στάνταρ αμοιβή για κάθε post στα forums. Αν κάνεις και κονσομασιόν στο chat θα παίρνεις και bonus! Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 12 Ιουν 2005, 23:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

xaxaxa... kalo!

telika stefania mallon tha mporoyses na psifisteis san to pio dimofiles atomo toy hotstation!
_________________
Live Every Thursday at www.radioranbow.gr
by Mary_J at 22:00 till late... join In!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
mrLoverman
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Dec 07, 2004
Μηνύματα: 94

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 15 Ιουν 2005, 23:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Νέος και μόνος ψάχνει να ζευγαρώσει
Στη γύρα ξαμολύνομαι πριν να ξημερώσει
κτλ, κτλ, κτλ

Ο στίχος είναι από Ημίζ
_________________
Όποιος δεν κατάλαβε τι έγραψα μάλλον ξέρει καλά ελληνικά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
e-styles
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 24, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: everywhere

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 16 Ιουν 2005, 18:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

χαιρετώ Smile

εγώ δεν είδα φως και μπήκα...

είδα ότι το site το έχει ο μηνάς που τον ακούω από παλιά (φασόλια για δύο -> θρύλος!) και που είμαστε και συνάδελφοι από το ΤΕΙ αν και δεν έχουμε γνωριστεί ποτέ.

και επειδή μου άρεσε το forum, έκανα εγγραφή εεε... και έστειλα και λιγκια με τη μουσική μου να ακούσει όποιος θέλει.

δεν θέλω να "ταμπελιάζομαι" ως dj ή μουσικός παραγωγός. είμαι ένας απλός άνθρωπος που αγαπάει τη μουσική και λόγω της αγάπης αυτής κάθεται και κάνει hip hop παραγωγές και όχι μόνο κυρίως για την πάρτη του και τους φίλους του και για όποιον άλλο γουστάρει Smile

κώστας, ή αλλιώς dj e ή αλλιώς e-styles.

υγ. είμαι από τους ελάχιστους που ασχολούνται με την τέχνη του turntablism σε αυτόν τον τόπο. ετοιμάζω ένα cd που θα είναι φτιαγμένο μόνο με scratching, ανάλογο με εκείνα των ricci rucker, d-styles, mike boo και διαφόρων άλλων. είναι τρομερά δύσκολο ειδικά αν δεν έχεις πολλούς δίσκους με διαφορετικές μουσικές... αλλά πιστεύω ότι θα τα καταφέρω σε 2-3 χρόνια Smile υπομονή θέλει, θέληση, αλλά κυρίως αγάπη.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Ana
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Jun 12, 2005
Μηνύματα: 20
Πόλη/Χώρα: Sydney, Australia

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 18 Ιουν 2005, 02:05 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ήρθε και η δική μου σειρά. Με λένε Αναστασία και είμαι 25. Κάνω το διδακτορικό μου στο Σίδνεϋ της Αυστραλίας και έπειτα από 6 χρόνια φοίτησης εδώ, λέω να επιστρέψω στην Αθήνα και να τελειώσω τις σπουδές μου εκεί, γιατί ειλικρινά τη βαρέθηκα τη ζωή της Αυστραλίας. Έχει λεφτά αλλά η ζωή είναι βαρετή....

Εδώ γεννήθηκα, αλλά μεγάλωσα στην Αθήνα και τελείωσα το σχολείο εκεί. Επέστρεψα στην Αυστραλία στα 19 μου για σπουδές.

Χάρηκα!! Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 4 Ιουλ 2005, 20:27 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

νέους χρήστες βλέπω, νέα posts όμως όχι Sad
Δε νομίζω να ντρέπεστε ε; Very Happy

Αναστασία, σε τι κάνεις διδακτορικό;
Κι εγώ χάρηκα btw Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Επόμενο
Σελίδα 2 από 11

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©