Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641066
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Talent & Reality shows


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
artemios
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Nov 10, 2003
Μηνύματα: 56
Πόλη/Χώρα: PATRA

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 8 Φεβ 2004, 16:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ(ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ) ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΑ WANNA BE POP IDOLS ΚΑΙ ΕΙΘΕ ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΡΙΣΟΥΝ ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗΣ ...............
ΑΠΟΛΑΥΣΗΣ Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 8 Φεβ 2004, 20:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

άντε να δούμε
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
mark
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 53
Πόλη/Χώρα: ΑΘΗΝΑ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Φεβ 2004, 00:16 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Pop Idol Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλα!!!

Φοβερά proactive φορουμ μας βρίσκω..! τόσους μήνες πριν κι ο αδμίνος, προέβλεψε κατηγορία συζήτησης..!

Μετά τον Ρουβά, τον Ρέμο και τον Αρτέμιο, σειρά μου να ευχηθώ...!

Καλή επιτυχία, με σεμνότητα, ήθος και αξιοπρέπεια στα νέα είδωλα που θα με κατακτήσουν από την εν λόγω εκπομπή..!

Παρότι νομίζω πως ήταν η δευτερη εκπομπή αυτή την Κυριακή και δεν έχω δει ακόμα καμία, τα τρέιλερς, με προιδεάζουν ότι θα ήθελαν να είναι σαν την εκπομπή για την νεο-γιουροβίζιον που κάνει η ΝΕΤ...
Με πολλά ψώνια και φρικιά, και λίγο νόημα και αξία!

Καλή μας τύχη!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Φεβ 2004, 11:21 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Πήγα να κάτσω χθες να το δω αλλά είχε ομιλία, κι έτσι έβαλα και είδα το No man's land, κλάσης πιο ποιοτικό Very Happy

mark ακόμα Super καταναλώνεις; Εμένα αδμίνε βάλε Turbo Diesel Shocked Very Happy Razz Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Φεβ 2004, 11:44 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ούτε κι εγώ έχω πάρει χαμπάρι τι γίνεται με το συγκεκριμένο reality - academy - show..
..και δεν το έχω πετύχει.. Εγώ είδα διδακτική ταινία 3ωρη εκείνη την ώρα, Adolf Hitler, the Rise of Evil! Παρόμοιου περιεχομένου αφού ήθελε και ο "αντυ" να γίνει σταρ και τα καταφερε! Laughing

Οσο για τα levels η αλήθεια είναι ότι είχα βάλει διάφορους άσχετους χαρακτηρισμούς ανάλογα με τα posts και φαίνεται οτι ο mark πέρασε το όριο.. Ισως θα πρέπει να τα αναθεωρήσω, για να μην πληγώνονται τα "μεμπερς" τα οποία είναι κατ' εμέ, ο πλέον τιμητικός χαρακτηρισμός για τους φερέγγυους φίλους και γνωστούς!

Οπότε, Δημητράκη, βολέψου με αμόλυβδη προς το παρόν και βλέπουμε.. Αν θες να προτείνεις με την εμπειρία σου στο phpBB κάτιτις, to fobero forum για προτάσεις για το σάιτ, υποκατηγορία φορουμς... Idea
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 9 Φεβ 2004, 13:05 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αγνοώ τα σχόλιά σας μεσιέ Λαβάντης και προσθέτω ότι είναι special Rank και όχι απλό έτσι για να λέμε τα πράματα με τ'όνομά τους. btw και γω super καίω (ακόμα δε μου πήρανε καινούριο αμάξι Crying or Very sad )
αλλά δε θα κολλήσουμε κει.
Επιστρέφοντας στο θέμα που μας καίει, ελπίζω να μας προσφέρει ποιοτικό θέαμα και παράσταση το ποπ άιντολ (αν και δύσκολο, τουλάχιστον πρόκειται για καλλιτεχνικό σόου και όχι π**** στυλ σαρβάιβορ και η μικρή ελένη στον τιτανικό και δε ξέρω γω τι άλλο Shocked )
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 12 Φεβ 2004, 12:02 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Η μαλακία δεν είναι τα ίδια τα serials και τα τέτοιου τύπου παρασκευάσματα, αλλά το γεγονός ότι τα media κάθονται και ασχολούνται με το καθετι. (βλ. Star, Alpha, Alter κτλ, τα "σοβαρά" κανάλια). Προχθές καθόταν η μαλακισμένη και προσπαθούσε να αναλύσει γιατί έκοψαν τον άλλον απ'το ποπ άιντολ. Τι μας νοιάζει κυρά μου; Καλά δεν έχουν πιο σοβαρά θέματα ν'ασχολούνται; Τα ίδια μας έπρηζαν με το σαρβάιβορ, και ακόμα συνεχίζουν. `Ελεος πια! Shocked
Πού οδεύουμε σαν κοινωνία; Σκουπίδια δεν είναι οι ίδιες οι εκπομπές αλλά οι καρακάξες που κάθονται και τα σχολιάζουν. Κατά διαόλου πάμε! Shocked

Quote:
Hold my breath as I wish for death oh please God save me

_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
artemios
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Nov 10, 2003
Μηνύματα: 56
Πόλη/Χώρα: PATRA

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 12 Φεβ 2004, 21:27 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΟΝΕΙΡΟ Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΗΜΟΥΝ Σ ΕΝΑ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ 1 ΣΥΝΕΦΟ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ Ο ΣΑΚΗΣ ΡΟΥΒΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ "ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ"
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΑ Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail
artemios
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Nov 10, 2003
Μηνύματα: 56
Πόλη/Χώρα: PATRA

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 12 Φεβ 2004, 21:34 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΤΡΑΓΟΥΔΑΤΕ; ΚΑΘΕ ΣΑΒ/ΚΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Laughing Laughing Laughing ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΑ
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 12 Φεβ 2004, 23:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Shocked Question Question Question
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Talent & Reality shows All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©