Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 644497
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ? ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΠΑΡΤΥ !

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
JORDAN4
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 17, 2004
Μηνύματα: 113
Πόλη/Χώρα: AΘΗΝΑ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 1 Δεκ 2004, 12:29 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ? ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΠΑΡΤΥ ! Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλημέρα και καλό μήνα στην ευχάριστη συντροφιά του "Hot Station".
Που θα πάμε λοιπόν τα Χριστούγεννα ? Τι γίνεται χρήμα υπάρχει ? Στολίσαμε το μπαλκονάκι μας ή ακόμα ? Έχετε καμιά καλή ιδέα ? Γιατί δεν διοργανώνουμε ένα παρτάκι ? Τι λέτε? Εγώ μέσα είμαι...αναμένω !
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 1 Δεκ 2004, 18:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χμμ... Δεν θα ηταν κακη ιδεα το παρτυ-συναντηση, αλλα κατι μου λεει οτι δεν θα εχει τον ποθητη επιτυχια απο πλευρας προσελευσης!!!
Πολλοι θα εχουν κατι κανονισει, πολλοι αλλοι δεν ειναι καν απο Αθηνα!

Ανυγουεϊ εγω για τα Χριστουγεννα λεω να κανω ενα καλο παρτακι για φιλους και γνωστους σε δικο μου χωρο οποτε για Αθηνα με βλεπω. Προβλεπεται και ενα καλο ρομαντοειδες ταξιδακι 3-4 μερες σε χιονισμενη βουνοκορφη αλλα θα ειμαι μπακ-ον-ταϊμ!

Οσο για χρημα, ε, καλα ειμαστε και χωρις αυτο. Αν ξερεις να περνας καλα το κανεις με η χωρις γιουρο! Αν δεν ξερεις, μιζεριαζεις και κατηγορεις τους γυρω σου, η ακομα χειροτερα ψαχνει οι "γυρω σου" να εχουν για να περασεις καλα!

Deep_Oblivion
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
JORDAN4
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 17, 2004
Μηνύματα: 113
Πόλη/Χώρα: AΘΗΝΑ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 2 Δεκ 2004, 12:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

καλή ιδέα το πάρτυ, αλλά δεν σας βλέπω "ζεστούς".... δεν πειράζει, εύχομαι να φάμε πολύ γαλοπούλα , για να χορέψουμε αρκετά μετά έτσι ώστε να κάψουμε τις θερμίδες....
Νάρθω και γω στο παρτάκι σου ? Θάχει ωραίο και καλό κόσμο ?
Να περάσεις καλά στην εκδρομή σου και μ' άρεσε η άποψή σου για τα γιούρο... Confused
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 2 Δεκ 2004, 15:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλή ιδέα το πάρτυ αλλά εγώ μένω 360 περίπου χλμ. μακριά απο Αθηνα.
Όπως καταλαβαίνεις χλωμό για μένα θα ήταν να παρευρεθώ!

Γενικά όμως τα Χριστούγεννα τα έχω συνδιάσει οικογενειακά.
Δεν πολυβγαίνω εκείνη την μερα δηλαδή.
Μαζευόμαστε όλο το σόι στο σπίτι μου... ντουμανιάζουμε το σαλόνι... ο καθένας φέρνει ότι μπορεί... πίτες, κρεατικά, σπιτικά γλυκά κλπ και γίνεται Αναααααααάσταση!!
Μετά είναι και το άλλο.
Ο πατέρας μου έχει μπαρ - χαρτοπαιχτική λέσχη. Όλες αυτές τις μέρες και ειδικά πρωτοχρονιά τον χάνουμε.
Τα χριστούγεννα όμως έχουμε την τιμή... έτσι αυτό το τσιμπούσι δεν το χάνω με ΤΙΠΟΤΑ!!!

Το μεγάλο ξενέρωμα για φέτος όμως ειναι ότι Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά πέφτουν Σαββατοκύριακο.
Μεγάλη πίκρα... και εγώ που ονειρευόμουνα κανενα σπέσιαλ 4ημέρο για Πρωτοχρονιά, προσγειώθηκα απότομα!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JORDAN4
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 17, 2004
Μηνύματα: 113
Πόλη/Χώρα: AΘΗΝΑ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 2 Δεκ 2004, 16:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Aγαπητή Στεφανία,

καταρχάς να σε ενημερώσω, ότι, σε περίπτωση που ήσουν θετική για να παρευρεθείς στο πάρτυ, οι οργανωτές θα αναλάμβαναν ΔΩΡΕΑΝ την μετακίνησή σου στην Αθήνα, άσε που μπορεί το πάρτυ να γίνει στην Κρήτη, ή στην Λήμνο, δεν έχει αποφασισθεί ακόμα, ποιός σούπε ότι θα γίνει Αθήνα κορίτσι μου ? Όποια περιοχή της Ελλάδος, αποδεδειγμένα, μαζέψει τα περισσότερα άτομα για το πάρτυ, εκεί και θα γίνει....
Ας το ξεπεράσουμε όμως το πρώτο σου σοβαρό ατόπημα !
Και ας περάσουμε στα επόμενα...
(Όπως καταλαβαίνεις τα 360 χιλιόμετρα δεν τα υπολογίζω, ούτε αν ... χλώμιασες μου στραβόκατσε !)

Δηλαδή, δεν κατάλαβα καλά, εμείς δεν έχουμε οικογένεια ??
Τι μας πέρασες ? Αδέσποτους ? Εμείς δεν μαζεύομαστε, τόσα και τόσα χρόνια σπιτάκι μας, δεν τρώμε πίτες, κρεατικά, έτοιμα γλυκά (γιατί τα σπιτικά δεν τα γουστάρω κοριτσάκι μου) δεν φουμάρουμε νομίζεις εμείς?
Τεκές γίνεται το κωλόσπιτο, τι ντουμάνι μου λές και πράσινα άλογα ?
Δεν είσαι καθόλου καλά μου φαίνετε....τι μας πέρασες Αλβανούς ?
Αμ μετά και το άλλο....
Τι μας νοιάζει εμάς, αν ο μπαμπάκας σου είναι μεγαλοεπιχειρηματίας και έχει "φρουτάκια" στο μαγαζί του ! Ο Μάκης (Τριανταφυλλόπουλος) το ξέρει ?
Τελικά ξέρεις τι κατάλαβα?
Ότι είσαι ξενέρωτη, σε χαλάει που φέτος οι γιορτές πέφτουν Σαββατοκύριακο, ή βαριέσαι να κουνηθείς λιγάκι....
Άσε κορίτσι μου δεν μας πείθεις...
Και ευτυχώς πούσαι 360 χλμ. μακριά, αλλοιώς θα σου ξηγόμουνα στα ίσα από κοντά να δεις τι σημαίνει προσγείωση !!!!! Exclamation
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 2 Δεκ 2004, 19:55 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep Oblivion το party είναι εξαιρετική ιδέα!!!

Σαν ιδέα θα είχα να οργανώσουμε σταθμοί του internet (μεταξύ μας γνωστοί) ένα μαζικό partaki και ο καθένας on the decks να μοιραστεί λίγο χρόνο! Θέλει όμως οργάνωση (χλωμό το κόβω δηλαδή)
Αν κάνεις τελικά εσύ partaki θα περιμένω πρόσκληση ε?!
Αλλιώς θα στενοχωρηθώ!!!!!!!

Mary_J
www.soundfm.net
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
oblitron
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Apr 26, 2004
Μηνύματα: 282

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 2 Δεκ 2004, 23:06 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

JORDAN4 έγραψε:
τι μας πέρασες Αλβανούς ?


Φάουλ και κίτρινη κάρτα! Τι ρατσιστική και άτοπη σπόντα ήταν αυτή; Γνωρίζεις πολλές Αλβανικές οικογένειες και ξέρεις πώς και πόσο γιορτάζουν τα Χριστούγεννα; Πρόσεχε λίγο σε παρακαλώ...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 2 Δεκ 2004, 23:49 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Επίσης να επισημάνω ότι η πλειοψηφία των Αλβανών είναι μουσουλμάνοι, οπότε το πιθανότερο είναι ότι δεν γιορτάζουν.. Τουλάχιστον τα Χριστούγεννα...


Ξέρεις τι μπορεί να λεει ο αντίστοιχος Αλβανός Jordan4 στο ραμαζάνι;;
"Δεν το γλεντάω εγώ νομίζεις; Τι με πέρασες; Ελληνα;;;; "

Εντάξει, η άποψη μου είναι ότι ο Σταύρος έχει ένα γενικότερο χιουμοριστικό τόνο στο μήνυμα του.. Αλλιώς, θα ήταν και πολύ χοντρό απέναντι στην Στεφανία (και μετά στους Αλβανούς) Wink


Παντως γενικότερα η σκέψη μάλλον είναι για την περίοδο των Χριστουγέννων, και ουχί ανήμερα! Πάντως, σε παλιότερες συζητήσεις εδώ στο φορουμ, για συνάντηση και ποτάκι.. η ετυμηγορία ήταν (προς το παρόν) .. μακρυά κι αγαπημένοι!

Πάντως, αν υπάρχει γενικότερη διάθεση.. Μαγαζί βρίσκεται.. (μη σας πω ότι υπάρχει ήδη)..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 3 Δεκ 2004, 04:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αγαπητέ Jordan,

Το λακωνίζεις εστι φιλοσοφείν...
Θα είμαι σύντομη γιατί η ώρα ειναι περασμένη και βαριέμαι να γράφω.

- Στείλε καμια λιμουζινα να με παραλάβει και οκ μπορει και να ρθω στο πάρτυ σου.
Όχι τίποτα άλλο, έτσι γιατι έχω μεγάλη περιέργεια πως θα μου ξηγηθείς απο κοντα.
- Τι ζόρι τραβάς με τα φρουτάκια του πατέρα μου?
Λιγα, γιατί εχει και φουσκωτούς στο μαγαζί.. Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JORDAN4
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 17, 2004
Μηνύματα: 113
Πόλη/Χώρα: AΘΗΝΑ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 3 Δεκ 2004, 13:05 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Aγαπητή Στεφανία,

η λιμουζίνα τι θές νάναι Mercedes, Porche, Ferrari ?
Αυτό βέβαια έχει να κάνει με το τι γκόμενα είσαι, πόσα κυβικά δηλαδή, είσαι ψηλή , ξανθιά, με ωραίες καμπύλες, ή είσαι καμιά φουκαριάρα, που δεν βλέπετε ? Κατάλαβες κουκλάκι μου ?......

Από κοντά θα σου εξηγηθώ όμορφα, μην φοβάσαι.
Θύμησέ μου, από ποιό κωλοχόρι είσαι γιατί δεν θυμάμαι...
Ανεβαίνουν κάρα εκεί πάνω?

Τώρα για τους φουσκωτούς που ανέφερες ήδη έχει σταλεί κασέτα στον Μάκη ...

ΥΓ. : Παιδιά δεν είμαι ρατσιστής, χαβαλέ κάνω, αν δεν το καταλάβατε, Στεφανία σε πειράζω, αμέσως να μου βγάλετε κίτρινη κάρτα...ούφ !
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 3 Δεκ 2004, 13:32 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αγαπητέ Jordan,

Φουκαριάρες μάλλον είναι οι χαζογκομενίτσες που τραβιέσαι, όσο για τα κυβικά μου άσε φίλε μου... έλα μια βολτίτσα απο το κωλοχώρι μου να μάθεις για μένα, αν φτουράω και πόσο!
"Δεν σε παίρνει εμένα να κοιτάξεις... δεν έχεις καν τον τρόπο για να με υποτάξεις..."
Αν ήσουν μάγκας και ωραίος θα ήταν τέτοιο και το χιούμορ σου...
Με ξέρεις και απο χθες και κάνεις χιούμορ μαζί μου??
Αλλά ότι μαλακία του κατεβαίνει του καθένα την λεει και μετά την μοστράρει σαν "χούμορ".
Όσο για την κασέτα στον Μάκη δεν εκπλήσσομαι καθόλου...
Την ρουφιανιά πολυ αγαπησαν τον ρουφιάνο κανένας!!
Εχω μια χαρτοσακούλα στα μετρα σου δωράκι απο μένα - ενας σωστός ρουφ πρέπει να έχει και τα απαραίτητα αξεσουάρ!!

Φιλάκια πολλά μωρό μου!!!!

ΥΓ. Η Λιμουζίνα να είναι γαλάζια με δερμάτινο σαλόνι.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JORDAN4
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 17, 2004
Μηνύματα: 113
Πόλη/Χώρα: AΘΗΝΑ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 3 Δεκ 2004, 13:38 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ok επειδή δεν σε ξέρω και βλέπω ότι παρεξηγήθηκες κιόλας, το κόβω, δεν σχολιάζω τίποτα...
καλή σου νύχτα ....
Και όχι "Φιλάκια πολλά μωρό μου!!!" αφού και συ δεν με ξέρεις από χθές !

ΤΕΛΟΣ!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
JORDAN4
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 17, 2004
Μηνύματα: 113
Πόλη/Χώρα: AΘΗΝΑ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 3 Δεκ 2004, 17:32 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Όσο για την λιμουζίνα μας τελείωσε....αν θες κανένα παπάκι.... Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 3 Δεκ 2004, 18:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χεχεχε! Πλακα εχει...! Ομολογουμενως ο Jordan και η Stefania μας προσφερουν εναν ειδικα εκλεπτισμενο ον-λαϊν τσακωμο! Παλι καλα που στο τελος ειμαστε ολοι φιλοι! Twisted Evil

Παντως εγω το δικο μου παρτυ θα το κανω λογω της ονομαστικης μου εορτης (Χρηστος βλεπετε!)

Μηνα παντως ενα μυτηνγκ (μυτη-νγκ) δεν θα ηταν ασχημο, για ποιο μαγαζι σκεπτεσαι? Εγω προτεινω τον Κυκλο στο Παγκρατι που ο προσανατολισμος του ειναι rock, 80's, 70's κλπ κλπ κλπ.

Deep_Oblivion
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
JORDAN4
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 17, 2004
Μηνύματα: 113
Πόλη/Χώρα: AΘΗΝΑ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 3 Δεκ 2004, 18:17 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

παιδιά εγώ πλάκα έκανα, αλλά ....
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 3 Δεκ 2004, 20:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χρήστο για το δικό σου πάρτυ έρχομαι και με τον καρβουνιάρη 5.30 ώρες στο τρένο!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 3 Δεκ 2004, 22:03 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Θανκ γιου μιςς!!! Αυτο με τιμα! Wink
Θα σε ειδοποιησω αλλα οχι και με καρβουνιαρη να ταλαιπωρηθεις, κατι θα κανουμε!

Deep_Oblivion
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 7 Δεκ 2004, 09:33 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Παίδες εν καμίνο,

Για ανήμερα και εγώ μαλλον δεν μπορώ... για άλλη μέρα πολύ ευχαρίστως.

Νεοκλής


Υ.Γ. Να οργανωθούμε όμως παιδιά...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©