Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641039
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ: Κάνετε / Θα κάνατε ;
Σελίδα 1, 2  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
psaxno
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Oct 14, 2004
Μηνύματα: 1

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 14 Οκτ 2004, 15:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ: Κάνετε / Θα κάνατε ; Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΓΥΜΝΙΣΜΟΣ: Θα κάνατε?Ένας συνειδητοποιημένος λάτρης του indoor and outdoor nudism αναζητά ανταλλαγή απόψεων, εμπειριών και παρέας.Ζητά ακόμα την άποψή σας και αν είχατε μέχρι σήμερα τέτοια εμπειρία.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 14 Οκτ 2004, 16:28 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

καλως ήλθες psaxno...!

Ωραίο θέμα, αν και δύσκολο! Αφού, σε πολλές περιπτώσεις ο γυμνισμός είναι ακόμα ταμπού...

Για να δείξω καλή θέληση (και να συνεχίσω να εκπλήσω την Στεφανία με την συμμετοχή μου στα φορουμς) θα απαντήσω πρώτος...

Embarassed

Είναι καταπληκτική η αίσθηση που σου προσφέρει, ειδικά όταν μιλάμε για τον κλασσικό γυμνισμο (κατάλληλη παραλία, μπανάκι, καλοκαίρι)...
Υπάρχει και αγαπημένος προορισμός μάλιστα επ αυτού, η Αντίπαρος (παραλία camping)..

Μέχρι τώρα, οφείλω να ομολογήσω ότι δεν το έχω συνδυάσει στο μυαλό μου με παρέα, ούτε με κάτι ερωτικό.. Το αντίθετο μάλιστα.. Smile Και είναι καλό, ότι σε παραλίες γυμνιστών, η πλειοψηφία το βλέπει έτσι.. Πράγμα, που σε κάνει να το απολαμβάνεις περισσότερο, χωρίς να σκέφτεσαι τους άλλους, τα βλέματα, ή τις σκέψεις!

Τα τελευταία 2 χρόνια μου έλειψε η Αντιπαρος.. Αλλά Tom Hanks & Lavantis δεν χωράνε στο ίδιο νησί...! 1 celebrity ανά νησί αρκεί! Razz
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 14 Οκτ 2004, 16:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

το να τριγυρνάς στο σπίτι σου τσίτσιδος, μετράει σαν indoor γυμνισμός; `Οταν είμαι μόνος ή με τη γυναίκα το κάνω, είναι άνετα και χαλαρώνει το όργανο Shocked Cool Ωραίο πράμα είναι επίσης και να κοιμάσαι γυμνός
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
oblitron
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Apr 26, 2004
Μηνύματα: 282

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 14 Οκτ 2004, 18:32 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Στη μπανιέρα μετράει; Smile

Εγώ το έχω κάνει μόνο βράδυ... Πλάκα είχε... Αλλά και με το μαγιό μου μια χαρά περνάω...

Μηνά πάντα σε φανταζόμουν γυμνό... Τώρα που έμαθα πού γδύνεσαι, θα στείλω paparazzi για να σε απολαύσει όλο το Fan Club!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 14 Οκτ 2004, 18:51 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
Μηνά πάντα σε φανταζόμουν γυμνό...


Θα πρέπει να το κοιτάξεις αυτό... Wink

Δεν το βλέπω πάντως να το επαναλαμβάνω σύντομα... Οπότε, πρέπει να του έχεις τάξει πολλά για να είναι σε αναμονή χρόνια στην παραλία...

Υπάρχει μεγάλο fan club που με φαντάζεται πάντα γυμνό;; Υπάρχει και καμιά γυναίκα ή να αρχίσω να ανησυχώ;;;

Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Οκτ 2004, 10:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χαχαχα Μηνά... συνέχισε να με εκπλήσεις... μου αρέσει!!!
Επίσης πρέπει να ομολογήσω ότι έχω μια τεράστια λαχτάρα... να σε δω γυμνο... ελπίζω να μην λαχταρίσω με το θέαμα... Laughing

Δεν θα απαντήσω ευθέως γιατί τα λέω ΟΛΑ με το παρακάτω.

Να χαθώ μες τα νερά σου θέλω πάλι
ελεύθερη να σου παραδοθώ
και τίποτα πια να μην σκεφτώ
...
Γυμνή θεά που ο ήλιος τη χαιδεύει
κοχύλια θα πλέξω στα μαλλιά μου
φύκια θα΄χω στην αγκαλιά μου
...


Το έχω γράψει Αύγουστο - την μέρα των γενεθλίων μου - και αναφέρομαι σε αυτήν ακριβώς την γυμνή άισθηση που σου χαρίζει η θάλασσα...
Eιναι ο ύμνος μου στη απελευθέρωση!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 24 Ιουν 2005, 14:01 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ακούγεται τελευταία στις ειδήσεις και στις "κίτρινες" εκπομπές πως οι παραλίες γυμνιστών μειώνονται δραματικά! Τι θ'απογίνουν αυτοί οι άνθρωποι; Πού θα βρίσκουν την χαρά τους;
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
High_Voltage
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Feb 18, 2005
Μηνύματα: 70
Πόλη/Χώρα: Freefm

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 24 Ιουν 2005, 14:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Δεν ξερω τι λενε οι διαφορες εκπομπες,οποιος ομως εχει περασει μια βολτα απο τα πανεμορφα Κουφονησια(και οχι μονο...) θα καταλαβει πως δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα!!!!!Ολα ειναι χαλαρα&ο καθενας απολαμβανει το μπανιο του οπως θελει(στην συντριπτικη πλειοψηφια γυμνος)!!!Οι προορισμοι ειναι αρκετοι για αυτους που προτιμουν ησυχες διακοπες&ερημικες παραλιες... Cool
_________________
Xristina Syriopoulou...
Live @ Freefm
every Tuesday&Thursday 19:00-21:00...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ariadnou
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 20, 2004
Μηνύματα: 74

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 24 Ιουν 2005, 14:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
Πού θα βρίσκουν την χαρά τους;


Εις το βουνό ψηλά εκεί που έχει γάργαρα νερά και ωραία ποταμάκια (άσε που από το κρύο σφίγγουν και οι κώλοι Wink ).

Εγώ πάντως, που θάλασσα φέτος δεν θα δω, εκεί θα πάω. Ψάχνοντας τον θεό Πάνα....... Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 24 Ιουν 2005, 17:03 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

χεχεχε... παλι θυμηθηκα ιστορικη ατακα

Σταθης Ψαλτης στην ταινια "Ελα να αγαπηθουμε darling"

Παπας: "Σταθη, τι κανεις εκει τσιτσιδος?"

Ψαλτης: "Μαθαινω κολυμπι στα καβουρια!"

Παντως εγω δεν ειμαι γυμνιστης χωρις να κατακρινω το γυμνισμο, απλα θελω οταν ξαπλωνω μπρουμυτα στην αμμο να μην μου καιγεται!!!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 24 Ιουν 2005, 17:08 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Άπλωσε καμια πετσετούλα στην άμμο να λύσεις το πρόβλημά σου...
Ένα θα σου πω!! Αλλη αίσθηση... Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 24 Ιουν 2005, 17:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γυμνισμός...

Όποιος δεν έχει κάνει δεν καταλαβαίνει τι χάνει. Δεν καταλαβαίνει ότι δεν γίνεται για επίδειξη. Το αίσθημα που έχεις μέσα και έξω από την θάλασσα είναι το κάτι άλλο.

Δυστυχώς η πρώην μου ενοχλούνταν και έτσι αναγκάστηκα να σταματήσω. Τώρα πάλι δεν έχω σταθερή παρέα οπότε λίγο δύσκολο...

Πάντως είναι πολύ όμορφο
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 24 Ιουν 2005, 17:44 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Συγνωμη ρε παιδια που ρωταω αλλα μου φαινεται λιγο παραξενο το ολο σκηνικο.

Τοσο μεγαλη διαφορα εχει το να κανεις μπανιο με η χωρις τα 20 εκατοστα υφασματακι? Μηπως το θεμα ειναι καθαρα στο μυαλο μας?

Δεν εχω κανει γυμνισμο, αλλα δεν νομιζω οτι θα καταλαβω τοσο μεγαλη διαφορα που να με εντυπωσιασει τοσο. Π.χ. στο σπιτι ειτε κυκλοφορω γυμνος, ειτε με το σλιπ, το ιδιο μου κανει.

Deep_Oblivion

P.S.: Βεβαια στο μαυρισμα η διαφορα θα ειναι εμφανης!!!
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 24 Ιουν 2005, 18:35 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τώρα που είπες μαύρισμα...

Οι επίδοξοι γυμνιστές να ξέρουν ότι εαν δεν κάνουν τακτικά γυμνισμό το δέρμα σε αυτές τις περιοχές είναι ιδιαίτερα ευαίσθητο στον ήλιο. Ιδιαίτερα το στήθος.

Για αυτό λοιπόν αντιηλικό και σιγά σιγά η έκθεση στον ήλιο για να μην μας βγει ξυνό

Ν.


Υ.Γ. Στην Ίο πάντως έχει καταπληκτικές παραλίες για γυμνισμό. (εκεί εγώ... κολημένος)
Laughing Laughing Laughing Laughing
Cool Cool Cool Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 24 Ιουν 2005, 21:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Δεν έχω κάνει ποτέ γυμνισμό σε παραλία γυμνιστών.
Πολυκοσμία μου μυρίζει... μπανιστιρτζήδες και όλα τα συναφή!

Μόνο σε παραλία απομονωμένη εγώ και το αγόρι μου.
Αποκλειστικά οι δυο μας...
Η παραλία μας. Η σκηνή μας λίγα μέτρα παρακάτω. Τα πλατάνια μας (αν υπάρχουν), τα βράχια μας, για να κάνουμε βουτιές (αυτά σχεδόν πάντα υπάρχουν),

Γενικώς ψάχνουμε παραλίες παρθένες και άγνωστες στους πολλούς (υπάρχουν, αλλά όσο περνάει ο καιρός λιγοστεύουν.

Σε μια παραλία που πηγαίναμε κάποτε και ο φίλος μου ψάρευε, ήμασταν για 4 χρόνια εμείς και κάτι τύποι Θεσσαλονικείς.
Ενώ αρχικά υπήρχε απόσταση μεταξύ μας, (ο καθένας στην πλευρά του), σιγά σιγά γνωριστήκαμε και γίναμε μια παρέα.
Κάθε χρόνο τους συναντούσαμε εκεί. Η χημεία φοβερή. Τα ενδιαφέροντα ίδια. Οι συζητήσεις που κάναμε μας έπαιρναν μέχρι το πρωί…
Πέρυσι χώρισα με το φίλο μου (μετά από πολλάαααααα χρόνια συμβίωσης).
Πήγα με το αυτοκίνητο και την κολλητή μου στην παραλία.
Φρίκαρα όταν είδα μια καντίνα και κόσμο παιδιά… όχι πολύ δηλαδή, αλλά αρκετό για να μην ξαναπατήσω!
Ναι, το παραδέχομαι στο θέμα με τις παραλίες είμαι εγωίστρια.
Τις θέλω όλες για μένα!

Ξέφυγα πάλι!

Anyway… η αίσθηση… η αίσθηση είναι σίγουρα διαφορετική.
Δεν είναι το ύφασμα που κάνει την διαφορά.
Είναι η ελευθερίας που νιώθεις.
Αυτός ο ροβινσωκρουσονισμός …

Είναι η επαφή με το υγρό στοιχείο και το κορμί σου… και τίποτα ανάμεσα.
Είναι ότι όταν ξαπλώνεις να στεγνώσεις (στα βράχια όχι στην άμμο) νιώθεις να γαργαλιέσαι και δεν ξέρω τι σκατά αισθητήριο νεύρο ενεργοποιείται ή τι ουσία εκκρίνεται εκείνη τη στιγμή, αλλά η ευτυχία πλημμυρίζει κάθε πόρο του κορμιού σου.
Κοιτάς γύρω σου, πάνω τον ουρανό… και λες, σ’ ευχαριστώ θεέ μου για όλη αυτήν την ευλογία που μου χαρίζεις τόσο απλόχερα.

(Ευτυχία… στιγμές που λέγαμε και στο άλλο θέμα)!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 25 Ιουν 2005, 01:02 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγώ πάντως συμφωνώ 100% με τη Stefania.

Δεν έχω κάνει ποτέ μου γυμνισμό. Αν το έκανα δεν θα το έκανα με την έννοια του γυμνισμού και δε θα το ονόμαζα καν έτσι. Θα το αποκαλούσα φυσικό και απελευθερωτικό, αποδεσμευτικό, άνετο, χαλαρό, φυσικό.

Δε θα μου άρεσε να έχω παρέα τόσο κόσμο. Έτσι κι αλλιώς δε τον πολυγουστάρω ακόμα και με μαγιώ.

Και θα το έκανα μόνο παρέα με τον άνθρωπό μου. Πολύ απλά.

...απόγευμα με νύκτα... δεν ξέρω γιατι... μάλλον έχει να κάνει με την ατμοσφαιρικότητα...

Είναι η απλή ανάγκη να γίνεις ένα με τη φύση, να νοιώσεις την απόλυτη απλότητα και ελευθερία. Να ξεφύγεις από ταμπού και πρέπει, να ενωθείς με ουρανό, γή, νερό και αέρα και με το άλλο σου μισό, να μοιραστείς στιγμές αιωνιότητας, μοναδικές. Να στροβιλιστείς μέσα σε ενέργεια συμπαντική, έξω από το χρόνο.

Πάντα μου άρεσε η ιδέα αυτή και η αίσθηση του να είσαι γυμνός, όχι όμως σε τέτοια ξενέρωτη για εμένα κατάσταση όπως ο γυμνισμός.
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 25 Ιουν 2005, 01:17 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Stefania έγραψε:

Είναι ότι όταν ξαπλώνεις να στεγνώσεις (στα βράχια όχι στην άμμο) νιώθεις να γαργαλιέσαι και δεν ξέρω τι σκατά αισθητήριο νεύρο ενεργοποιείται ή τι ουσία εκκρίνεται εκείνη τη στιγμή, αλλά η ευτυχία πλημμυρίζει κάθε πόρο του κορμιού σου.
Κοιτάς γύρω σου, πάνω τον ουρανό… και λες, σ’ ευχαριστώ θεέ μου για όλη αυτήν την ευλογία που μου χαρίζεις τόσο απλόχερα.


Αυτή η παράγραφος τα λέει όλα...θα συμφωνήσω στο έπακρο..
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 25 Ιουν 2005, 01:34 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Stefania έγραψε:
Δεν έχω κάνει ποτέ γυμνισμό σε παραλία γυμνιστών.
Πολυκοσμία μου μυρίζει... μπανιστιρτζήδες και όλα τα συναφή!



Βασικά ξέρει κανείς αν υπάρχουν πια παραλίες γυμνιστών; Από την Ίο εξαφανίστικαν πριν από καμιά 5ετία. Δεν είναι μόνο ότι απαγορεύτηκε. Γενικά πέρασε η εποχη των λουλουδιών.

Toppless βλέπεις σχεδόν παντού. Αλλά θυμάμαι κάποτε που συγκεκριμένες παραλίες ήταν οι λεγόμενες παραλίες γυμνιστών. Τώρα ή δεν υπάρχουν ή δεν τις ξέρω εγώ. Ο περισσότερος κόσμος γουστάρει μια ερημική παραλία χωρίς κανέναν (ή σχεδόν κανένα) τριγύρω.

Προσωπικά εχω μεγαλώσει χωρίς ταμπού στο θέμα γυμνισμός. Όποιος θέλει να "πάρει μάτι" καλα κάνει αρκεί να μην με ενοχλεί (άλλωστε τι να κάνω με τέτοια κορμάρα είναι αναπόφευκτο να προσελκύω τα βλέμματα Laughing ) Βέβαια αν είναι γεμάτη η παραλία θείους και θείτσες τότε συμφωνώ... ας παω κάπου ερημικά (στην Ίο δηλαδη Very Happy ). Αν και αυτο/ες πάντα μάτι παίρνουν...

Stefania έγραψε:
Anyway… η αίσθηση… η αίσθηση είναι σίγουρα διαφορετική.
Δεν είναι το ύφασμα που κάνει την διαφορά.
Είναι η ελευθερίας που νιώθεις.
Αυτός ο ροβινσωκρουσονισμός …

Είναι η επαφή με το υγρό στοιχείο και το κορμί σου… και τίποτα ανάμεσα.
Είναι ότι όταν ξαπλώνεις να στεγνώσεις (στα βράχια όχι στην άμμο) νιώθεις να γαργαλιέσαι και δεν ξέρω τι σκατά αισθητήριο νεύρο ενεργοποιείται ή τι ουσία εκκρίνεται εκείνη τη στιγμή, αλλά η ευτυχία πλημμυρίζει κάθε πόρο του κορμιού σου.
Κοιτάς γύρω σου, πάνω τον ουρανό… και λες, σ’ ευχαριστώ θεέ μου για όλη αυτήν την ευλογία που μου χαρίζεις τόσο απλόχερα.


Σε αυτό ότι και να προσθέσω είναι λίγο.

Cool Cool Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 27 Ιουν 2005, 13:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Eσύ ρε Deep Oblivion τι γυμνισμό να κάνεις... Θες πρώτα κλάδεμα και ξύρισμα για να πούμε ότι αρχικά είσαι topless... (μιλάω για το δασύτριχο κορμί σου που εξ'ορισμού δεν γίνεται να είναι γυμνό)

Εάν θα έκανα γυμνισμό; Είμαι λάτρης του indoor, ειδικά όταν υπάρχει και παρέα. Σκέφτομαι και διοργάνωση indoor gymn party, αλλά αρχικά δυσκολεύομαι να διοργανώσω ένα top-less party. Razz
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 27 Ιουν 2005, 18:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Greco έγραψε:
Eσύ ρε Deep Oblivion τι γυμνισμό να κάνεις... Θες πρώτα κλάδεμα και ξύρισμα για να πούμε ότι αρχικά είσαι topless...


Χεχε, τοτε να κανω Γοριλισμο αντι για γυμνισμο!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1, 2  Επόμενο
Σελίδα 1 από 2

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©