Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641057
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Ας συστηθούμε!
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
lovelygirl
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Feb 12, 2008
Μηνύματα: 2
Πόλη/Χώρα: κυκλαδες

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 12 Φεβ 2008, 18:31 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

geia sas paidakia molis grafthka tha hthlena na deite to neo m foroum na m peite gnvmes www.chattinglove.forumup.com
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 12 Φεβ 2008, 21:43 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

lovelygirl
καλώς ήρθες

να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες σε παρακαλώ και βρίσκεσαι κι εκτός θέματος Wink
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
J_adore
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Oct 27, 2008
Μηνύματα: 4
Πόλη/Χώρα: θεσσαλονικη

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 27 Οκτ 2008, 07:25 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Καλός σας βρήκα ..... Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γεια σας και από μένα και από ότι θα καταλάβατε το κάτσω λίγο το άθλημα…..
Το ονοματάκι μου δεν θα το αποκαλύψω ακόμα όχι γιατί είμαι αντικοινωνικη η καμία ψωνισμένη(τα έκοψα τα ακριβά τα ψώνια από μικρή Laughing ) αλλά στο ότι είμαι καινούριο ψαράκι στα μερί σας και θα θελα να προσαρμοσθώ πρώτα... Laughing Laughing
Θα σας πω οτι είμαι από την ωραία Θεσσαλονίκη…. και έχω βάλει στην καμπουριτσα μου καθώς είμαι και μικροσκοπική 33 χρόνια (χειμώνες και καλοκαίρια) Laughing
Μου αρέσει πολύ το χειμορ ότι χρώματος και να είναι αυτό και ότι εποχής …..
Είμαι πολύ πειραχτήρι αν και μερικοί παρεξηγιούνται πολύ…. (είναι μέχρι να με μάθουνε)…. Τρελαίνομαι να βλέπω ανθρώπους να χαμογελάνε στη εποχή που ζούμε της μιζέρια και της ανίας ….
Μου αρέσουν τα ταξίδια (και σε ποιον δεν αρέσουν) Rolling Eyes και με την πρώτη ευκαιρία που θα βρω την κοπανάω και όπου με βγάλει ο δρόμος … Λατρεύω το καλοκαίρι (πάλι πρωτοτύπησα) Laughing αλλά και τα χιονια (τι είπα πάλι άντε βγάλτε άκρη τώρα) Laughing Laughing
Μουσική χμμμμ Rolling Eyes ….. γεια μένα είναι ένας τρόπος ζωής ακούω τα πάντα ανάλογα με την διάθεση μου…. Να μην σας δώσω παραδείγματα γιατί μπορεί να φρικάρετε… Laughing
Ε πιστεύω είναι αρκετά για πρώτη μέρα να μην το παραξηλώσουμε κιόλας …. Laughing

Ελπίζω να με καλοδεχτείτε στην παρέα σας και αν δεν το κάνετε δεν πειράζει καλή καρδιά βρε... Laughing
Συνχορεστεμε αν κάτι έκανα λάθος αλλά βλέπετε άγιου Δημήτριου λίγα ποτάκια παραπάνω κτλ.... Laughing
Άντε σας ζάλισα φίλια..... Laughing Laughing Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 27 Οκτ 2008, 09:34 GMT    Τίτλος Μηνύματος: το καλωσορισμα!! Απαντηση με παραβολή κειμένου

welcome! Smile

χαιρετισματα στην ομορφη Θεσσαλονικη! salut
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 27 Οκτ 2008, 11:04 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλώς ήρθες j_adore!

Ελπίζουμε να αφήσεις γερά τα ..αποτυπώματα σου στο site μας!

Είδα ήδη τις φωτος που ανέβασες (ταιριάζουν με το avatar σου) αλλά τις μετακίνησα στις γενικές φωτογραφίες, αφού νομίζω η default κατηγορία που τις είχες αφήσει (αστείες φωτογραφίες) δεν τους ταίριαζε πολύ!
Στο μέλλον θα μπορούσες να φτιάξεις την προσωπική σου gallery ώστε να τις κατηγοριοποιείς στα κατάλληλα αλμπουμς όπως πιστεύεις ότι ταιριάζουν καλύτερα!


Καλή εβδομάδα!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
J_adore
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Oct 27, 2008
Μηνύματα: 4
Πόλη/Χώρα: θεσσαλονικη

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 27 Οκτ 2008, 16:20 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γεια σας παιδία….. Laughing
Σε ευχαριστώ πολύ καλέ μου… εγώ ήθελα να της βάλω στο προφίλ μου αλλά δεν γνωρίζω πως ….θα εκτιμούσα αν μου έλεγες τον τρόπο και αν γίνετε Laughing Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
J_adore
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Oct 27, 2008
Μηνύματα: 4
Πόλη/Χώρα: θεσσαλονικη

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 27 Οκτ 2008, 16:30 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ποπό είμαι τέλειος άσχετη τελικά …. Laughing Laughing Τις είδα τις Φώτο ….. Laughing που θα πάει θα τα μάθω... Laughing Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 28 Οκτ 2008, 15:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλώς ήρθες Smile
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
leonas
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Feb 24, 2008
Μηνύματα: 19
Πόλη/Χώρα: ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 28 Οκτ 2008, 22:19 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλώς ήρθες Cool Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
RICHIE
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Nov 02, 2008
Μηνύματα: 7

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 2 Νοε 2008, 16:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γεια σας και απο μενα!δεν μου αρεσει να πολυμιλαω για τον εαυτο μου,αλλα για ναμη θεωρηθω και αντικοινωνικος (ειμαι το αντιθετο),δυο λογακια δεν βλαπτουν..Ακουω πολυ εως παρα πολυ μουσικη,(ειμαι φανατικος ροκας της παλιας σχολης ),αλλα και πολλα αλλα ειδη καλης μουσικης .Με την ευκαιρια,συγχαρητηρια,στους dj του σταθμου σας.Φοβερες επιλογες!(τα συγχαρητηρια επισης και στα μελη για τις αφιερωσεις)ΑΥΤΑΑΑ...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 2 Νοε 2008, 18:06 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

καλως τον!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
sokolata
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Nov 22, 2008
Μηνύματα: 1

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 23 Νοε 2008, 01:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

hi!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 24 Νοε 2008, 11:51 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλως ήρθες σοκολάτα!!

Κάτι παραπάνω που θα ήθελες να μοιραστείς μαζί μας;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 24 Νοε 2008, 19:18 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

λίγη σοκολάτα ίσως? παυλίδης φράουλα κατά προτίμηση! Smile
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandra1987
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jan 04, 2010
Μηνύματα: 5
Πόλη/Χώρα: Wellington, New Zealand

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 4 Ιαν 2010, 21:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Χαίρομαι που σας γνωρίζω. Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ζω στο Wellington (Νέα Ζηλανδία) και σπουδάζω literature (φιλολογία) και religion (θρησκεία?) στο Victoria University. Είμαι στον 2ο χρόνο (literature) και στον 1ο (religion).
Είμαι παντρεμένη με τρία παιδιά.
Στην Ελλάδα, που πάντα ήταν η αγάπη μου, είμαι λίγο καιρό, αλλά θα φύγω σύντομα. Με φιλοξενούν φίλοι. Very Happy

Ο Νικ Μάρβελ ήταν και είναι η μεγάλη αγάπη μου. Γυρνάω παντού και τον συνιστώ. Αν κάποιος έχει διαβάσει κάποιο απ’ τα 2 βιβλία θα χαιρόμουν να τα πούμε online. Wink

Αγαπώ τη Βυζαντινή και τη Ελληνική δημοτική μουσική καθώς και η λαϊκή μουσική των Tjimba (η φυλή της γιαγιάς μου Amelia’s). Cool

Υ.Γ. Μπορεί κανείς να με βοηθήσει? Πώς μπορώ να ανεβάσω δικό μου avatar? Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 5 Ιαν 2010, 10:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Re: Χαίρομαι που σας γνωρίζω. Απαντηση με παραβολή κειμένου

alexandra1987 έγραψε:

Υ.Γ. Μπορεί κανείς να με βοηθήσει? Πώς μπορώ να ανεβάσω δικό μου avatar? Very Happy


Γεια σου Αλεξάνδρα! Χρόνια Πολλά και Καλη χρονιά κι όλας!

Το καλό είναι, ακόμα κι όταν φύγεις από την Ελλάδα, τον ..HotStation θα τον ..πάρεις μαζί σου! (ελπίζω)

Για αυτό που ρωτάς για το εικονίδιο / avatar..

Φαντάζομαι έχεις ήδη κάτι έτοιμο που θελεις να ανεβάσεις..

Πρέπει να τηρεί τα παρακάτω:

Οι διαστάσεις του μπορούν να είναι μέχρι 180 pixels πλάτος και 180 pixels ύψος
Το μέγεθος σαν αρχείο δεν πρέπει να ξεπερνά τα 79 KB
Αν δεν ισχύουν αυτά θα πρέπει να μικρίνεις την εικόνα στις παραπάνω διαστάσεις..
Το αρχείο μπορεί να είναι jpg / gif κλπ..

Αφού λοιπόν εχεις την εικόνα που είναι σύμφωνη με τα παραπάνω πας εδω:

http://www.hotstation.gr/forum-editprofile.html

Κάτω κάτω εχει τις επιλογές για το avatar.. Επιλέγεις αυτό που λεει να το ανεβάζεις από τον υπολογιστή σου κάνεις browse για να το βρεις απο εκεί που το έχεις αποθηκευμένο και save! ..

Είσαι ετοιμη!

Αν χρειάζεσαι βοήθεια , πες μας! υπόψη, υπάρχει και η gallery για τις υπόλοιπες εικόνες / φωτογραφίες που μπορεί να θέλεις να ανεβάσεις..

Ανεβασε φωτο στη γκαλερι
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
alexandra1987
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jan 04, 2010
Μηνύματα: 5
Πόλη/Χώρα: Wellington, New Zealand

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 9 Ιαν 2010, 21:06 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Re: Χαίρομαι που σας γνωρίζω. Απαντηση με παραβολή κειμένου

LavantiS έγραψε:
Αν χρειάζεσαι βοήθεια , πες μας! υπόψη, υπάρχει και η gallery για τις υπόλοιπες εικόνες / φωτογραφίες που μπορεί να θέλεις να ανεβάσεις.]

Ευχαριστώ LavantiS,
Τα κατάφερα τελικά χάρη στη βοήθειά σου.
Όταν γυρίσω θα έχω: Πανεπιστήμιο (2 σχολές συγχρόνως) + να νταντεύω τρία κουτσούβελα και το Λάμπρο...
Μακάρι να μένει χρόνος και για Internet!!! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 12 Ιαν 2010, 08:24 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

καλώς ήρθες

χαράς το κουράγιό σου Smile
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
alexandra1987
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jan 04, 2010
Μηνύματα: 5
Πόλη/Χώρα: Wellington, New Zealand

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 23 Ιαν 2010, 19:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Dimitris_P έγραψε:
καλώς ήρθες... χαράς το κουράγιό σου Smile

Ευχαριστώ, Dimitris_P,
Είναι δύσκολος ο αγώνας αλλά και γεμάτος χαρές... όταν υπάρχει προσανατολισμός! Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα
fairy
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jun 22, 2011
Μηνύματα: 4

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 22 Ιουν 2011, 12:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

καλως ηρθα και εγω!!γεια σας! Surprised
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Επόμενο
Σελίδα 10 από 11

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©