Γιορτάζει ο Μάρκος
  Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641198
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Η μπλε θεά μας
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Αθλητικά


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
DJ_835
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: May 03, 2004
Μηνύματα: 138

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 25 Ιουν 2004, 12:54 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΕΦΤΑΣΕ Η ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ !!! Απαντηση με παραβολή κειμένου

Κύριοι και κυρίες , Ελληνίδες και Έλληνες η μεγάλη μέρα έφτασε....
Η αγωνία έχει φτάσει στο κατακόρυφο. Από το πρωί ακούω Sport FM, Champions και ΕΡΑ SPORT, και έχω τρελαθεί παντελώς, και σιγά μην έχω τον νου μου στην δουλειά σήμερα χαχαχα.
Σε όλες τις εκπομπές ακούω τον Εθνικό μας Ύμνο και αν δεν το πιστεύετε ΕΘΝΙΚΑ ΕΜΒΑΤΗΡΙΑ αυτά που ακούμε την 28 Οκτωβρίου.
Βέβαια για να βάλουμε και τα πράγματα στην θέση τους δεν το έχει κανένας δημοσιογράφος σίγουρο και όλοι μιλάνε για το θαύμα που μπορεί να γίνει...και πάνω από όλα να πέσουμε ηρωικά όπως είπε και ο Ρεχάγκελ.
Απο εκεί και πέρα η καρδιά μας και η ψυχή μας θα βρίσκεται εκεί στο γήπεδο, σήμερα το βράδυ...
ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΕ ΜΙΣΟ ΓΚΟΛ!!!

Ο Θεός να είναι μαζί μας αλλά και η θεά ΤΥΧΗ γιατί θα την χρειαστούμε απέναντι στην παρέα του Ζιντάν....


Δημήτρης 835 (Τρελαμένος σήμερα)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 25 Ιουν 2004, 13:21 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

`Αντε να δούμε Very Happy
Τουλάχιστον να παίξουμε ωραία μπάλα, ανοιχτά, χωρίς άγχος. Να, είδατε χθες (24/6) Πορτογαλία-Αγγλία πόσο καλό ποδόσφαιρο έπαιξαν έστω και υπό πίεση/άγχος; Το φχαριστήθηκα, από 2ο ημίχρονο και μετά Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
DJ_835
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: May 03, 2004
Μηνύματα: 138

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 25 Ιουν 2004, 13:56 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Ματσάρα...η χθεσινή Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλά το χθεσινό Πορτογαλία-Αγγλία ήταν το ΚΑΛΥΤΕΡΟ παιχνίδι μέχρι τώρα στο EURO2004. Μιλάμε τι ματσάρα ήταν αυτή. Και το βασικό ότι την Πορτογαλία που κερδίσαμε, είδατε τι ομάδα είναι, άρα κάναμε ΤΟΝ άθλο που την νικήσαμε στο πρώτο αγώνα...
Επίσης είδατε και την Αγγλία τι ομάδα έχει...πιστεύω την καλύτερη από τις προηγούμενες διοργανώσεις που έλαβε μέρος...προσωπικά καλύτερα που δεν παίξαμε με αυτούς.
Και η πλάκα είναι ότι ο Ricardo της Πορτογαλίας μου θύμισε Τσαρούχα από το σήριαλ στην τηλεόραση ίδιο τέλος...αλλά ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!!!
Πιστεύω ότι θα παίξουνε χωρίς αγχος οι διεθνείς μας, τώρα βέβαια αυτό είναι σχετικό γιατι ποιος από αυτούς δεν θέλει μέσα του να παει στα ημιτελικά...Το έχετε σκεφτεί 2 αγώνες ακόμα με τον σημερινό για τον τελικό...ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ΚΑΛΑ μην φωνάζετε!!!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 25 Ιουν 2004, 14:30 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλή μας επιτυχία. Αν δεν τους φοβηθούμε μπορούμε να κάνουμε το θαύμα. Η Γαλλία βραχυκυκλώνει όταν δεν βρίσκει χώρους. Οπότε λογικά θα μας δώσουν χώρο να ανοιχτούμε για να ξεκλειδώσουν. Έτσι το ιδανικό είναι το γρήγορο γκολ.

Ελπίζω να μην βγει το σενάριο με τα penalty γιατί έχω και την καρδιά μου Smile

Μπάλα είναι και γυρίζει... το μόνο σίγουρο είναι ότι είτε κερδίσουμε είτε χάσουμε "...κανείς δεν μπορεί να βάψει με μελανά χρώματα τον καταύλευκο πίνακα που ζωγράφισαν οι διεθνείς μας" (αν βρείτε ποιος το είπε)!

ΕΘΝΙΚΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 25 Ιουν 2004, 18:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ελπίζω και εύχομαι να πάνε όλα καλά απόψε...

Είναι γεγονός πως πρέπει να συνειδητοποιήσουμε όλοι μας το πόσο μακρυά έφτασε η Εθνική Ελλάδος...θα είναι κρίμα και μεγάλη αχαριστία αν χάσουν τα παιδιά να πέσουμε με τα μούτρα όλοι πάνω τους...
Ανεξάρτητα με το αποτέλεσμα,είμαι σίγουρη πως το ενδιαφέρον όλων θα πιάσει κόκκινο απόψε...Και εκ των προτέρων αξίζει να πούμε ένα μεγάλο μπράβο στα παιδιά μας...

Εγώ προσωπικά θα παρευρεθρώ απόψε στο "ΑΛΛΟΥ fun Park" όπου θα γιορταστούν τα γεννέθλια του ΑΝΤ1 και θα τραγουδήσει για 2 ώρες περίπου ο Παπακωνσταντίνου.Για μετά έχει στηθεί γιγαντο-οθόνη για να παρακολουθήσουν όλοι τον αγώνα...¶ρα με βλέπω με καφέ στο χέρι και καθισμένη σε κανένα τραπέζι ή χύμα στο γρασίδι του Village Park να φωνάζω κατά τη διάρκεια του αγώνα....
ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΟΛΕΕΕΕ ΟΛΛΕΕΕΕ ΟΛΛΕΕΕΕ

ΜΑΡΗ
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 25 Ιουν 2004, 19:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Re: Ματσάρα...η χθεσινή Απαντηση με παραβολή κειμένου

DJ_835 έγραψε:
Και η πλάκα είναι ότι ο Ricardo της Πορτογαλίας μου θύμισε Τσαρούχα από το σήριαλ στην τηλεόραση ίδιο τέλος...αλλά ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!!!


χαχαχαχα και γω αυτό σκέφτηκα σε κείνη τη φάση!
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 25 Ιουν 2004, 20:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΔΕΛΛΑΣ!!!!!!!!!! ΔΕΛΛΑΣ!!!!!!!!!! ΔΕΛΛΑΣ!!!!!!!!!! ΔΕΛΛΑΣ!!!!!!!!!!

Έχω αγωνία....

Αντε και με τη νίκη!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 26 Ιουν 2004, 00:38 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΝΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ, ΝΑΙ, ΕΤΣΙ ΓΑΜΑΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ!!!

ΟΛΕ! ΟΛΕ! ΟΛΕ!

Οι επόμενοι πανηγυρισμοί όταν σηκώσουμε την κούπα...

Να ακούτε τον παλιό ρε, αφού το σήκωσε ο Παναθηναϊκός, μπορεί και η Εθνικάρα μας!

Και όχι τπτ άλλο, και να χάναμε, παίξαμε γαμώ τις μπάλες, ειλικρινά έμεινα απ'την ποιότητα ποδοσφαίρου που έπαιξε απόψε η Εθνική μας. ΜΠΡΑΒΟ Σ'ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ! Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 26 Ιουν 2004, 01:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

...είδα έναν Παπακωντσαντίνου τρελλαμένο...περιττό να σας περιγραψω την στιγμή κατά την οποία τραγούδησε το "ΕΛΛΑΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕ ΜΑΣ..." Τρέλλα......

Κατά τη διάρκεια του αγώνα πλήθος κόσμου μαζεμμένο στο Village Park,μπροστά σε μια γιγαντο-οθόνη...σε κάθε στιγμή σε κάθε λεπτό του αγώνα η ένταση ήταν φανερή...
Με το "γκολ" κάηκε το Village Park......
Ένας πανικός από το πλήθος το οποίο ήταν τόσο μεγαλό που βρισκόταν σε κάθε σήμείο ... Εγώ προσωπικά στο πρώτο ημίχρονο βρισκόμουν επάνω και στο δεύτερο ημίχρονο στο κάτω μέρος πάνω στο γκαζόν...

Με τη λήξη του αγώνα...το αδιαχώρητο...
Το γλέντι,ο πανικός μεταφέρεται σιγά-σιγά προς Ομόνοια...Όσοι το προσπα8ήσατε θα είδατε πως η προσέγγιση ήταν αδύνατη...Παρκάραμε το αυτοκίνητο και προχωρήσαμε χιλιόμετρα.....Η συγκίνηση έκδηλη...οικογένεια αληθινή ολόκληρη η Ελλάδα απόψε...Το "σιρτάκι" του Ζορμπά να ακούγεται απο τον Spor Fm και ο κόσμος να χορεύει μέσα στο δρόμο....

Πρώτη φορά στη ζωή μου έζησα τέτοια στιγμή...
Πραγματικά θεωρώ ανώφελο να προχωρήσω σε περιγραφή του αγώνα...όσοι παρακολουθήσατε τον αγώνα γνώρίσατε την υπεροχή της Ελλαδάς μας...
¶ξια Παληκάρια....Μαχητές...κατω από αντίξοες συνθήκες...
Τι άλλο να πω???...πάω να κάνω γαργάρες διότι ο λαιμός μου έχει κλείσει εντελώς....
Lavanti...αν βρεις το κομμάτι από Spor Fm όπου περιγράφει το "γκολ" του ¶γγελου Χαριστέα...πιστεύω αξίζει να το ακούμε ξανά και ξανά...

Από μένα αυτά για σήμερα...
Μέσα στους 4 και το όνειρο συνεχίζεται...

ΜΑΙΡΗ
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
DJ_835
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: May 03, 2004
Μηνύματα: 138

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 26 Ιουν 2004, 02:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ!!!! ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ!!!!!!!
Σήμερα αποδείξαμε ότι αξίζαμε που φτάσαμε μέχρι εδώ. Και κλείσαμε στοματάκια στο εξωτερικό αλλά και εδώ μέσα στην Ελλάδα(Γεωργίου - Καραγιαννίδης κλπ).
Είναι κάτι το απερίγραφτο και αν δείτε κανέναν από αυτούς που περιμέναν στην γωνία να χάσει η Εθνική, δείρτε τους εκ μέρους μου...γιατί και εγώ το ίδιο θα κάνω!!!
ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ ΕΘΝΙΚΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΥΛ....

Ότι και να γίνει στον ημιτελικό δεν έχει πια σημασία, και καλύτερα να μην φορτώσουμε τους διεθνείς με άγχος, να παίξουν όπως σήμερα χαλαρά και με ψυχή.....ΚΑΙ Η ΚΟΥΠΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ...ΔΥΟ ΑΓΩΝΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ!!!

ΣΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!
Παραδέχομαι τους διεθνείς μας για την σοβαρότητα και σεμνότητα που έχουν και ΤΗΝ ΜΠΑΛΑΡΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΞΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΟΛΑ>>>>

Πάμε τώρα μάλλον με την Τσεχία και έχουμε τρελαθεί εντελώς. ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΑΜΕΝΟΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ..............

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΟΤΤΟ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ Η ΕΘΝΙΚΗ ΗΘΕΛΕ ΤΟΝ ΓΕΡΜΑΝΟ ΤΗΣ ...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MaTRiX57
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jun 11, 2004
Μηνύματα: 4
Πόλη/Χώρα: ΑΘΗΝΑ - Β.Π.

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 26 Ιουν 2004, 19:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

zintan zintan se 8eloun gia poutan Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
- Εσύ είσαι Ντίμη ???
- Yes mother...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 26 Ιουν 2004, 20:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

! Very Happy Very Happy Very Happy
`Αντε να δούμε στη συνέχεια... Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 27 Ιουν 2004, 13:57 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χεχε...! Αν επιτρεπεται ενα συνθηματακι εξ'Ομονοιας...

"Γαλλια, πουτ...α, γ..ω το Σηκουανα
βαλτε, ολο, τον Αιφελ στον κ...ο"!!!

και ενα ακομα καλο

"Παρε μας μια π..α σιλ-βου-πλεεε
Τρεζεγκεεε, Τρεζεγκεεεεε"

Αντε παιδια, παντως οτι και να γινει στην διοργανωση, εγω θα παω στο αεροδρομιο να υποδεχτω την ομαδα, μακαρι βεβαια αυτο να γινει μετα τις 4 του Ιουλη!!

Deep_Oblivion
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
DJ_835
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: May 03, 2004
Μηνύματα: 138

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 29 Ιουν 2004, 15:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Και πλησιάζει η μεγάλη ώρα... Απαντηση με παραβολή κειμένου

Η μεγάλη ώρα του ημιτελικού πλησιάζει. Μας έχει πιάσει όλους μία πόρωση, βλέπω όλος ο κόσμος αγοράζει αθλητικές εφημερίδες και ακούει όλα τα αθλητικά ραδιόφωνα...και εγώ φυσικά ανελοιπώς.
Το ερώτημα όμως είναι τι θα γίνει με την Τσεχία. Υπάρχει και γκάλοπ στον Hotstation για αυτό το πράγμα.
Κατά την γνώμη μου η Τσεχία έτσι όπως την έχω δει στο EURO2004, είναι πολύ μεγάλη ομάδα και ίσως η καλύτερη από όλες που πήγαν στην Πορτογαλία. Με άλλα λόγια φοβερή ομάδα και σίγουρα πολύ καλύτερη από την Γαλλία και έχει και ονόματα μεγάλα. Πάει για την κούπα κυριολεκτικά...
Εδώ όμως είναι το θέμα τι θα κάνουμε εμείς. Πιστεύω ότι τα παιδιά μας θα έχουν την ίδια παλικαριά και τσαμπουκά όπως με την Γαλλία. Αλλά όμως εδώ αυτό δεν φτάνει μόνο, χρειάζεται να κάνουν την υπέρβαση της Γαλλικής υπέρβασης!!!
Πραγματικά είναι η πρώτη φορά που σηκώνω τα χέρια και δεν μπορώ να κάνω προγνωστικά ... ΘΕΛΩ να πιστεύω ότι τα παλικάρια του Ρεχάγκελ θα μας κάνουν περήφανους ξανά. Έστω και με μισό γκολ, έστω και στα πέναλτυ...και "κάλπικο" γκολ να είναι όπως πολλά του Ελληνικού Πρωταθλήματος δεν θα με χαλάσει καθόλου...
Αν έχουμε και λίγο τύχη όπως με την Γαλλία μπορεί να γίνει το μεγάλο μπαμ και να τρελαθούμε εντελώς!!!
ΑΥΤΟΣ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΘΕΙ, ΕΔΩ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΙΑ ΑΝΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΙΣΩ....ΕΛΛΛΑΑΑΔΔΔΑΑΡΡΑΑΑ ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΞΑΝΑ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕ ΜΑΣ ΝΑ ΔΑΚΡΥΣΟΥΜΕ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΣ ΣΤΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΑΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ! ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΘΕΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ !!!!!!

Υ.Σ. Επειδή έχω πει και ο ίδιος ότι έιμαι ευχαριστημένος που φτάσαμε μέχρι τον προημιτελικό και ότι και να γίνει δεν πειράζει. Τώρα όμως στον ημιτελικό αν αποκλειστούμε θα στενοχωρηθώ πολύ και το δηλώνω ανοικτά. ΘΕΛΩ ΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ !!!!!!!!!!!!!!!! Δεν υπάρχει πισογύρισμα μια ευκαιρία μας δώθηκε και πρέπει να την πιάσουμε από τα μαλλιά και ίσως να μην ξαναδούμε άλλη τέτοια ποδοσφαιρική συγκίνηση σε αυτή την ζωή....γι'αυτό στα όπλα!!!!!!!!!!!!!

Υ.Σ. Και κάτι τελευταίο μπορεί να χάρηκα πολύ που ο Παναθηναϊκός πήρε το νταμπλ στην Ελλάδα, αλλά πραγματικά αυτή η χαρά τώρα δεν συγκρίνεται με τίποτα που έχω νιώσει μέχρι στιγμής στο ποδόσφαιρο. ΕΙΝΑΙ ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΡΩΣΗ ΚΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΙΑ!!!! Δεν υπάρχουν λόγια...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JaM
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Nov 28, 2003
Μηνύματα: 56
Πόλη/Χώρα: Πειραιάς

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 29 Ιουν 2004, 15:47 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

APO OTI DIABASA H OMADARA MAS 8A EINAI PLIRES.AUTO EINAI POLU KALO GIA OLOUS.MAKARI OLA TA PALIKARIA MAS NA PAISOUN APODOSH KALUTERH APO AUTH ME THN GALLIA.
EPISHS DIAITITHS UA EINAI O kir. KOLINA.AUTO GIA MENA EINAI POLU KALO GIATI O AN8RWPOS EINAI ARXONTAS MESA STON AGONISTIKO XWRO....KAI OPWS ELEGE O SIDIRO ANTE KAI KALH TYXH MAGES
_________________
Floating on mist ,crept up by caverns of my brain,receving no warning,from nothing to a life code,walk,with me,you'll never leave,wait to see your spirit free,tell me how your heart's in need...
OPETH - DELIVERANCE
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 2 Ιουλ 2004, 00:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ.....

ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΑΔΑΡΑ...ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟΙ...Ο ΕΝΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΕΜΜΕΝΗ ΓΕΡΑ!!!!!!!!
ΣΑΣ ΠΑΤΗΣΑΜΕ!!!!!!!!

ΠΑΤΗΣΑΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟΛΜΗΣΕ ΝΑ ΜΑΣ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ!!!!!!!!!

ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΤΗ ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΗΣ ΚΟΥΠΑΣ!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΝΑΙ....ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΠΙΘΑΝΑ!!!!!!!!!!!

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΟΤΑΝ .... Η ΕΛΛΑΔΑΡΑ ΜΑΣ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΡΕΚΟΡ...ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΣΤΑΝΤΑΡ ΟΛΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΑ!!!!!!!!!!!!!

ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΑΜΕ ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΣ...ΑΝΕΚΠΛΗΡΩΤΗ ΧΑΡΑ!!!!!!!!!!!
ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΑΜΕ!!!!!!!!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
DJ_835
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: May 03, 2004
Μηνύματα: 138

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 2 Ιουλ 2004, 08:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΑΘΑΝΑΤΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΨΥΧΗ....... Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΠΟΙΑ ΤΣΕΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΛΛΛΛΑΑΑΑΔΔΔΑΑΡΡΡΡΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ ... ΤΟ Γ...... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ ΚΥΠΠΕΛΟΥΧΟΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ. ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΣΑΝ ΗΡΩΕΣ....ΘΑ ΓΚΡΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΤΕΙΧΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΜΕ!!!!!!!! ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΕΟΝ ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΙΣ 2 ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΙΣ ΕΥΡΩΠΗΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ ΓΙΑΤΙ ΕΔΩ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ...ΕΝΑΣ ΑΓΩΝΑΣ ΕΜΕΙΝΕ!!!!!!!!!!!!


Τροποποιήθηκε από τον DJ_835 την Παρασκευή 2 Ιουλ 2004, 11:40 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
JaM
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Nov 28, 2003
Μηνύματα: 56
Πόλη/Χώρα: Πειραιάς

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 2 Ιουλ 2004, 08:44 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

SHKWSETO TO GAMHMENOOOOOOOOO DEN MPORW DEN MPORW NA PERIMENWWWWWWWWWWWW
PWWWWWWWW TI HTAN AUTO RE PAIDIA XTES?EIXA POLU KAIRO NA DAKRISW ETSI.TI EUTIXIA HTAN AYTH?TI KABLA HTAN AUTH??????????????OTI KAI NA PEIS GIA AYTA TA PAIDIA EINAI LIGO.H KOUPA TOUS PERIMENEI.TI NA POUME TWRA.DEN PAIZONTE ME TIPOTA.BRAVO KAI PALI BRAVO.EN AMEGALO EUXARISTO SE OLOUS. Laughing Laughing Very Happy Laughing Cool Wink
_________________
Floating on mist ,crept up by caverns of my brain,receving no warning,from nothing to a life code,walk,with me,you'll never leave,wait to see your spirit free,tell me how your heart's in need...
OPETH - DELIVERANCE
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 2 Ιουλ 2004, 10:01 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΕΛΑΔΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΣΑΓΑΠΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!

ΣΕ ΠΡΟΣΚΥΝΑΑΑΑΑΑΑΑΜΕ ΟΛΟΙ!!!!!!!!!

ΟΛΕ! ΟΛΕ! ΟΛΕ! ΟΛΕ!

ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΗΜΟΥΝΑ ΟΜΟΝΟΙΑ ΩΣ ΑΡΓΑ!
ΠΗΡΕ ΦΩΤΙΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΟΛΟ!
ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΠΑΡΑΛΗΡΗΜΑ!!!!!!!!

ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΑΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ!
ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΑ!!!!!

ΣΤΟ ΑΘΕΝΣ ΜΕ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙ ΜΙΑ ΦΙΛΗ.
ΜΕΝΕΙ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΜΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΝΑΡΙΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΡΩΙ!

ΟΤΙ Ο ΔΕΛΛΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ...

ΑΛΛΑ ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕ!!!!!
ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΩ!!!!!!!!!!!
ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΖΩ ΚΑΘΕ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΞΑΝΑ ΤΟ ΓΚΟΛ!!!

Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΗΔΟΝΗ!!!!!!!
ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ!!!!!!!

ΣΗΚΩΣΕ ΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΟ POST ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΔΕΛΛΑ!!!!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 2 Ιουλ 2004, 17:03 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΥΠΟΤΙΜΟΥΝ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ!!!!

Καθε μια απο τις αντιπαλους μας, δεν πιστευε οτι "μπορουσε να συμβει και σε εκεινη" ομως ολοι πηραν την απαντηση τους.
Μεχρι το πρωι καιγαμε την Ομονοια και ολη την Ελλαδα, ενω καποιοι αλλοι που μεχρι πριν 20 μερες θα "σηκωναν το τροπαιο" μας βλεπουν εδω και καιρο απο την αιωρα της βεραντας τους η απο τον καναπε του σαλονιου τους!!!

Ολα τα λεφτα ειναι αυτο που ειπε ο Δελλας μετα τον αγωνα
"Πηγαινα προς την περιοχη των Τσεχων για το κορνερ, και κοιταξα το χρονομετρο... εγραφε 14' και 32" και ειπα μεσα μου η τωρα η ποτε..."
Τα σχολια δικα σας, εγω το μονο που θα πω ειναι οτι ΑΥΤΟ που ειπε αντικατοπτριζει την Ελληνικη ψυχη...
Στις μεγαλες και σημαντικες στιγμες παντα ο Ελληνας λεει "η τωρα η ποτε" σε αντιθεση με τους αλλους λαους που λενε "live to fight another day"

Γι'αυτο οι Ελληνες χαρακτηριζονται ως ΗΡΩΕΣ

Deep_Oblivion
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Αθλητικά All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3  Επόμενο
Σελίδα 2 από 3

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©