Γιορτάζει ο Μάρκος
  Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641141
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Διακοπές!!!
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
ElLiAgNe
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Aug 21, 2006
Μηνύματα: 91
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 11 Ιουν 2008, 09:13 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μα Δημητράκο μου... είμαι σε νησί!!

Κάθε ΣΚ είμαι και σε άλλη παραλία και το βράδυ διασκέδαση στην άμμο!
Εξ' άλλου έχω άδεια όπως πάντα και τη βδομάδα του δεκαπενταυγούστου, οπότε... η θάλασσα δεν τη γλιτώνει από μένα! Μάλλον θα πάμε camping δίπλα στο κύμα!

Όσο για καλό μέρος για διακοπές για... νέο ζευγάρι Exclamation ... προτείνω Μήλο! Ο Μηνάς απ' οσο γνωρίζω μπορεί να σε κατατοπίσει για το θέμα κατάλληλα! Wink

Άντε με το καλό να πάτε κι εσείς σε όμορφα μέρη και να περάσετε όμορφα και ειδυλλιακά!
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 19 Ιουν 2008, 12:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Διακοπές ε??
Χλωμά τα βλέπω τα πράγματα για φέτος... Δεν παίζει να πάμε κάπου ιδιαίτερα γιατί δεν είμαι για πολλά ταξίδια και μακρινές διαδρομές!!!

Προέκυψε εγκυμοσύνη Smile και όπως καταλαβαίνετε... είμαι σε κατάσταση χαλαρηηηηηηηηηηηηή!!

Καμιά Χαλκιδική λέμε να πάμε και να αράξουμε σε κανένα δωματιάκι με θέα!!

Όπως και να έχει σίγουρα θα είναι υπέροχα, γιατί το κάθε Καλοκαίρι που έρχεται είναι μοναδικό και γοητευτικό!!!

Δημήτρη εγώ θα σου πρότεινα Δωδεκάνησα.
Πέρσυ ήταν σουπερ ουάου. Συνδυάσαμε ησυχία και γαλήνη (Συμη - Τήλο) με βαζούρα και ένταση (Ρόδο).






Παραλία Έριστος στην Τήλο... απλά παραδεισένια....
Για τους λάτρεις του free camping μπορούν να στήσουν ελεύθερα εκεί!
Ο Δήμαρχος έχει φτιάξει τουαλέτες και ντουζιέρες ενώ μια καλαίσθητη bar - cafe - restaurant καντίνα σου παρέχει τα απαραίτητα!

Φιλιά και καλά ταξίδια!!!! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 20 Ιουν 2008, 07:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Stefania έγραψε:
Διακοπές ε??
Χλωμά τα βλέπω τα πράγματα για φέτος... Δεν παίζει να πάμε κάπου ιδιαίτερα γιατί δεν είμαι για πολλά ταξίδια και μακρινές διαδρομές!!!

Προέκυψε εγκυμοσύνη Smile και όπως καταλαβαίνετε... είμαι σε κατάσταση χαλαρηηηηηηηηηηηηή!!
...


Very Happy Very Happy Very Happy άντε καλή λευτεριά

λέγαμε για κάτι πιο κοσμοπολίτικο και παράλληλα ρομαντικό όπως Μήλο ή Σαντορίνη Embarassed
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 20 Ιουν 2008, 13:35 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Έλα καλή λευτεριά λέμεεεεεε upsidedown coolup

Εγώ πάλι παιδιά μου, ξέρετε που θα είμαι!

Για να αλλάξω όμως και λίγο παραστάσεις λέω να παω και μια βδομαδούλα Ζάκυνθο (τελυταία φορά που έκανα κατάδυση εκεί, ήταν πολύ όμορφα)
_________________
War does not determine who is right, war determines who is left
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 28 Ιουλ 2008, 22:47 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
πείτε καμιά κανά καλό μέρος για διακοπές για νέο ζευγάρι


αναλογως τι θελετε Δημητρη.
εγω παντως σιγουρα θα απεφευγα Μυκονο, Παρο και Σαντορινη.

φετος ηθελα να παω Αλονησο (εκει δεν ειναι και οι αξιολατρευτες φωκιες?)
ή Σκιαθο ή Αμοργο ή Ικαρια...
στην Ιο επισης ειχαμε περασει καταπληκτικα! οπου φυσικα θα πας για μπανιο στο Μαγγαναρι και θα παθεις πλακα!

και μαντεψε ποιον θα συναντησεις στην Ιο!
μα φυσικα τον neokles!
ακομη κι εγω το εχω εμπεδωσει...οτι καθε καλοκαιρι παει στην Ιο! Very Happy

θετε ομως κατι διαφορετικο και συναμα οικονομικο?
Κουσάντασι. βρισκεται στα παραλια της Μ. Ασιας. θα πατε μεχρι τη Σαμο και απο κει απεναντι με καικι. και τιμες πολυ χαμηλες! πριν λιγο εψαχνα και βρηκα ξενοδοχειο 4 αστερων , ποσο λες? 35 ευρω το ατομο! μηνα Αυγουστο!
αντιθετως 35 ευρω αυτη τη περιοδο, στα δικα μας νησια κοστιζει η βραδια σε ξενοδοχειο δ κατηγοριας...
για ψαξ το!

σχετικα με το ξενοδοχειο, εχω αποφασισει οτι προτιμω να δωσω 10 ευρω παραπανω την ημερα και να εχω το πρωινο μου (αυγα, μπεικον κλπ κλπ) αλλα και διαφορες αλλες ανεσεις παρα να μενω σε μια τρυπα και προτου το "κλεισω"
η ξενοδοχος να με ρωταει στο τηλεφωνο "θελετε δικο σας μπανιο ή κοινοχρηστο?"
ετσι φετος εκλεισα καπου καλα!
ηθελα να βαλω και μια δοση πολυτελειας στις διακοπες μου!!
εξαλου το αξιζω! Very Happy

αυριο-μεθαυριο (σε καμια δεκαετια) παντως που θα παντρευτω, θα προτιμησω καποια που θα εχει κι ενα σπιτακι σε κανα παραθαλασιο μερος-κοντινο νησακι! δεν ειναι κατασταση αυτη...
να θες ενα μισθο για 10 μερες.
Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©