Αποστολέας: Speedking
Περιοχή:
Patra Χώρα:
Elladara
Τραγούδι:
Τα ύσηχα βράδια(το τραγούδι της ερήμου) της Βανδή νομίζω!!!
Αφιέρωση:
Θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να ζητήσω συγνώμη από εσένα Δένια αν σε πίεσα και επίσης θέλω να σου πω να συνεχίσεις έτσι γιατί μόνο έτσι απολαμβάνουμε τις αφιερώσεις που κάνουμε και ασέ μας να περιμένουμε "γιατί το καλό πράγμα αργεί να γίνει"!!! Έτσι αφιερώνω τα ύσηχα βράδια σε έναν έρωτα που μέρα με την μέρα απομακρύνετε όλο και περισσότερο!!!!!! SpeedKing
Ημερομηνία :
Δευτέρα 26 Νοεμβρίου 2007, 19:28
|
|