Αποστολέας: ΝΑΣΙΑ
Τραγούδι:
when you are gone (avril lavigne)
Αφιέρωση:
ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΘΕΛΩ ΑΠΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ,ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΠΟΟΟΟΟΟΣΟ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ......ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ,ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΔΥΟ....ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!!!!!...ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ...ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ..ΚΑΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ''ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΛΑ..''..ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΛΛΑ Ο ΠΟΝΟΣ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΥΠΟΧΩΡΕΙ...ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ...ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΜΟΥ,ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ..ΕΣΕΝΑ!..............
Ημερομηνία :
Τετάρτη 25 Ιουλίου 2007, 13:30
|
|