Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641085
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Nέο Look για τον HotStation

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Προβλήματα - Report Problems


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 22 Ιαν 2006, 05:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Nέο Look για τον HotStation Απαντηση με παραβολή κειμένου

Από σήμερα, ξημερώματα Κυριακής, μπήκε σε ...εφαρμογή και λειτουργία η νέα εμφάνιση του site μας..

Οι αλλαγές είναι κυρίως στα χρώματα και στα γραφικά και λιγότερο σε λειτουργικά σημεία του site. Οι αλλαγές στο λειτουργικό μέρος έχουν γίνει τις προηγούμενες μέρες και έχουν ελεγθεί, όσο αυτό είναι δυνατόν..

Ελπίζουμε να σας αρέσει το αποτέλεσμα και να βρείτε την ανανέωση αυτή, αρμόζουσα στα αισθητικά σας κριτήρια καθώς και πιο ξεκούραστη για τα μάτια σας!

Αν εντοπίσετε προβλήματα, ή έχετε κάποιες προτάσεις που πιστεύετε ότι θα βοηθήσουν στην ακόμα μεγαλύτερη βελτίωση, παρακαλώ να κάνετε ένα post εδώ.. (πχ τελευταία έχω ακούσει, και έχω διαπιστώσει κι ο ίδιος) ότι τα αναλυτικά άρθρα δεν εμφανίζονται με κλικ από την κεντρική σελίδα, η οθόνη ασπρίζει και μένη κενή.. Το έχει εντοπίσει κανένας ακόμα αυτό;

Ευχαριστούμε πολύ!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 22 Ιαν 2006, 14:32 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μεγειές Μηνά, μια χαρά όμορφη είναι, εξίσου όμορφη ήταν και πριν, είχε κανείς πρόβλημα με τα χρώματα? Rolling Eyes

Μόλις πρωτομπήκα λέω τι έγινε λάθος url πληκτρολόγησα ο γκαβός? (μόλις ξύπνησα κιόλας) αλλά μετά είδα τα γνωστά σημεία Very Happy

Για το πρόβλημα που λες, δεν έχω παρατηρήσει κάτι. Αν όμως μου συμβεί θα ειδοποιήσω Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 22 Ιαν 2006, 14:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Προς το παρον ουτε και εμενα μου παρουσιασε το γνωστο προβλημα με την λευκη σελιδα, ουτε απο τη δουλεια, ουτε απο το σπιτι.

Βεβαια, να πω κατι για το νεο look, το λευκο χρωμα πισω με ψιλοκουραζει στα ματια μετα απο λιγη ωρα (δεν εχουμε ολοι φιλτρο οθονης!!) και να με κανει να αισθανομαι οτι το site ειναι κοινο οπως ολα τα αλλα. Το χρωμα πισω του εδινε ταυτοτητα!!!

Καθαρα η δικη μου αποψη αυτη!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
artemios
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Nov 10, 2003
Μηνύματα: 56
Πόλη/Χώρα: PATRA

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 22 Ιαν 2006, 15:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Συμφωνώ με τον dmitspan οτι και πρώτα ήταν εξίσου όμορφη. Όμως κάθε αλλαγή πιστεύω φέρνει έναν αέρα "φρεσκάδας" αν και αυτή άσπρη καταιγίδα δεν είναι και τόσο του γούστου μου. Αλλά πάντως το πρόβλημα με τα άρθρα ,που αναφέρεις Μηνά, το έχω και γω τις τελευταίες 6-7 μέρες περίπου.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 22 Ιαν 2006, 15:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Σας ευχαριστώ για την άμεση απόκριση...

Κύριος σκοπός ήταν η ανανέωση... Smile για να ξεβαρεθούμε λίγο..!

H αλλαγή του γαλάζιου σε άσπρο έγινε γιατί όλες (ή έστω οι περισσότερες) ενότητες εκτός της πρώτης σελίδας (όπου τα άρθρα είχαν άσπρο background) χάνονταν με τα μαύρα γράμματα στο μπλε υπόβαθρο..

Οντως το λευκό του Ariel ίσως είναι τελικά λίγο κουραστικό / έντονο για τα μάτια.. Θα δούμε πως μπορούμε να το ..σπάσουμε λίγο..

Αρτέμη, χρόνια και ζαμάνια!!! Χαίρομαι που σε βλέπω πάλι εδώ!
Αυτό με τα άρθρα είναι το πλέον σπαστικό που έχω ακούσει τελευταία, γιατί δεν μπορώ με τίποτα να το αναπαράγω στο pc που δουλεύουμε με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να κάνουμε δοκιμές για να φτιαχτεί..
Αλλά κάτι θα γίνει και με αυτό.. Κρίμα είναι.. Τόση συγγραφική δουλειά να πάει χαμένη...

Επίσης, να σας ενημερώσω, ότι η "Επιλογή θέματος" για τα μέλη (για αλλαγές στα χρώματα και το look του site) έχει απενεργοποιηθεί.. Razz Οπότε, βάλτε Cool μαύρα γιαλάκια μέχρι να το ...σκοτεινιάσουμε λίγο..

Αλλο ένα "προβληματάκι" που παρατήρησα είναι ότι στο forum η καινούργια μπάρα με την ημερομηνία και το search δεν στοιχίζεται σωστά και σπάει σε δύο γραμμές.. (και τα @@ του developer!)

Τέλος, διορθώθηκε (ελπίζω) το πρόβλημα στοίχησης στις αφιερώσεις (αν το είχατε προσέξει, βεβαίως βεβαίως)...

Keep the bug reporting - comments flowing in!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 22 Ιαν 2006, 18:51 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Ξανά αλλαγές Απαντηση με παραβολή κειμένου

Το γαλάζιο ξαναγύρισε παρέα με ήλιους στο background, μπήκες λίγο χρώμα στις πλαϊνές στήλες - blocks .. Ελπίζω να προλάβαμε πριν στραβωθείτε εντελώς!

Ακούω σχόλια, ειδικά από αυτούς που είχαν αντιδράσει στο πρώτο version...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
djvolis
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Mar 04, 2005
Μηνύματα: 116
Πόλη/Χώρα: Athens-

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 22 Ιαν 2006, 20:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

apla ..polu kalutero apo to palio..keep up the good work minas!!
_________________
myspace.com/djvolis
destination-sunshine.com
http://www.facebook.com/panagiotis.volis
http://twitter.com/#!/djvolis
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 22 Ιαν 2006, 20:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μηνά, μπράβο! Πολύ πολύ βελτιωμένο. Ανήκω στην ομάδα η οποία απεγνωσμένα αναζητούσε μια, τουλάχιστον χρωματική, βελτίωση στην εμφάνιση της ιστοσελίδας.

Το κυανό φόντο με τους μικρούς ήλιους το βρίσκω πού φρέσκο και παιχνιδιάρικο, το πορτοκαλί δε στους τίτλους, δίνει την ενέργεια και ζωντάνια που του έλειπε. Φυσικά είναι και τα χρώματα-ταυτότητα του site. Προσωπικά και το ολόασπρο μου άρεσε, αποδίδει μια καθαρότητα και λιτότητα, καθώς και μοντερνισμό. Αλλά βλέπω πως ακόμα το άσπρο κυριαρχεί, αφήνοντας τα παράθυρα να αναπνεύσουν.

Mια σημαντική παρατήρηση, μιλώντας σαν γραφίστας, βρίσκω την σκιά πίσω από το λογότυπο πολύ σκληρή και έντονη και αφαιρεί σημαντικά από το λογότυπο. Το σκοτώνει κυριολεκτικά. Θα ήταν καλά να γίνει πιο ελαφριά.

Αν μπορείς να κάνεις αλλαγή και στους τίτλους, σχεδιαστικά, και χρειάζεσαι βοήθεια, εδώ είμαι!

Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
artemios
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Nov 10, 2003
Μηνύματα: 56
Πόλη/Χώρα: PATRA

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 22 Ιαν 2006, 22:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Σαφώς πολύ καλύτερο ειδικά το μπλε φόντο με τον ήλιο(σήμα κατατεθέν του σταθμού). Και άκου και την cy φαντάζομαι θα έχει και πλήθος άλλων καλών ιδεών.(Είναι καλός εργοδότης ο Lavantis θα σου δώσει πρίμ παραγωγικότητας φανταζομαι Very Happy )
Επίσης να σημειώσω πως το spot λέει "μάθετε πότε είναι το επόμενο ζωντανό πρόγραμμα" ισχύει ακόμα αυτό;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 23 Ιαν 2006, 00:20 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Κ εγώ λέω πως το νέο look είμαι καλύτερο , με μια μικρή εξαίρεση το άσπρο φόντο που "χτυπάει" λίγο. Όσον αφορά το πρόβλημα που είπες με τις ενότητες το αντιμετωπίζω κ εγώ κ απτο pc μου κ από αλλού.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 23 Ιαν 2006, 00:43 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Και εμενα μου αρεσε το γαλαζιο με το λογοτυπο του σταθμου οπως μπηκε, επισης το πορτοκαλι και το γρκι που προσετεθησαν το εκαναν πιο χαρουμενο και μου αρεσει πολυ.

Τα γραφικουλια που μπηκαν στην προσωπικη μας σελιδα για τα μηνυματα, το album μας κλπ βοηθησαν πολυ και σαν χρωματισμος και σαν σχεδια! Οντως λοιπον εχουμε κατι ανανεωμενο να κοιταμε!

Αν παρατηρησω κατι Μηνα θα το αναφερω εδω οπως κανουν ολα τα παιδια!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 23 Ιαν 2006, 11:25 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Για άλλη μια φορά, ευχαριστώ...

Ελλιάγνη, θα κάνω τις απαραίτητες αλλαγές στο logo για την σκιά..

Μια και το ανέφερες, εμένα με προβληματίζει λίγο η κορυφή (του logo και της διαφήμισης), λόγω του άσπρου πλαισίου μέσα στο τόσο γαλάζιο, που δείχνει αταίριαστη πλέον ..

Οπως επίσης, όπως είπε κι ο jim το άσπρο (ειδικά στο κάτω μέρος) αν και βελιτώθηκε αρκετά με το background με το logo..

Επίσης, το γκρίζο στα άρθρα και γενικότερα στην μεσαία ενότητα, φαίνεται πλέον λίγο "άσχετο" - αταίριαστο με τα υπόλοιπα χρώματα με τόσο πορτοκαλί στο site...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 23 Ιαν 2006, 17:08 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γιατι δεν δοκιμαζεις Μηνα να βαλεις αντι για το γκρι που δεν σου κολλαει το ομορφο απαλο πορτοκαλι που εχουν τα menu σε καποια λιγο διαφορετικη αποχρωση?

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 23 Ιαν 2006, 19:18 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep_Oblivion έγραψε:
Γιατι δεν δοκιμαζεις Μηνα να βαλεις αντι για το γκρι που δεν σου κολλαει το ομορφο απαλο πορτοκαλι που εχουν τα menu σε καποια λιγο διαφορετικη αποχρωση?

Deep_Oblivion


Λοιπόν, το δοκίμασα στο photoshop Χρήστο το πορτοκαλί, στη θέση του γκρι. Είναι καλή ιδέα, αλλά μετά γίνονται όλα μονότονα και κάπως έντονα. Δοκίμασα από περιέργεια και το γαλάζιο σε πιο ανοικτό τόνο και του ταιριάζει γάντι! Είναι και πιο ήρεμο στο μάτι και δένει τέλεια με το όλο ύφος.

Μηνά θα διαφωνήσω και πάλι με το outline που έβαλες γύρω από το λογότυπο. Ένα λογότυπο πρέπει να είναι καθαρό.

Θα σου στείλω 2 δείγματα σαν εισήγηση.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 23 Ιαν 2006, 20:22 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ωραία... Τα χαρακτηριστικά του Logo τα έχεις (από την προηγούμενη φορά με τα custom μπλουζάκια και τα λοιπά designs - www.HotStation.gr/shop )

Δώσε μου και τις προτάσεις σου σε #ΧΧχχΧΧ για επικεφαλίδες και background για το μεσαίο τμήμα να το δοκιμάσω.. Περιμένω το email σου!

Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 23 Ιαν 2006, 21:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Πάρα πολύ καλή η αλλαγή... ότι έπρεπε για να αναεωθούμε!! Smile
Και το πορτοκαλί μια χαρά επιλογή!!

Τα άρθρα στην αρχική σελίδα δεν μου ανοίγουν εδώ και αρκετό καιρό...
Έκανα υπομονή περιμένοντας να διορθωθεί το πρόβλημα και τα άνοιγα απο το google...
Ακόμα δεν μου ανοίγουν πάντως... η κενή λευκη σελίδα που έλεγες...

Θα συμφωνήσω απόλυτα με την Μελίσα για το περίγραμμα (γενικότερα δεν το προτιμω σε λογότυπα) και την πολύ σκληρη σκιά (αυτο που βλέπω αυτη τη στιγμη στο Logo μονο αλαφροΐσκιωτο δεν είναι...) Razz

Δεν έχω ψάξει πολύ το site... επιφανειακά το κοίταξα... σε γενικές γραμμές μπράβο... αν εντοπίσω κάτι τα ξαναλέμε!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 23 Ιαν 2006, 22:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Επανήλθα!

Το σιέλ πάει όντως πολύ, αλλά εμένα μου άρεσε και ένα πολύ πολύ ανοιχτο λαχανί...
Ακούγεται αταίραστο αλλά ταιριάζει με το πορτοκαλι και δενει όμορφα με τα υπολοιπα χρώματα!
Μηνα σου το στελνω να το δεις!

* Μιλάω για εναλλακτικο χρωμα στο πλαισιο των άρθρων αντι του γκρι!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Nibelungen
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Oct 11, 2005
Μηνύματα: 29
Πόλη/Χώρα: Τρίτος Πλανήτης

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 24 Ιαν 2006, 13:33 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

A!Πολύ καλές οι αλλαγές, ''εκσυγχρόνισαν'' και ξεκούρασαν πολύ το image της κυβερν... Shocked του site ήθελα να πω! Rolling Eyes

Ακούτε την Ελιάγνη τι λεει, στη δουλειά της είναι top-top. Wink Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Προβλήματα - Report Problems All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©