Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641067
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Eurovision: My Secret Combination - Καλομοίρα, video clip

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ελληνική Μουσική (Greek Music)


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 15 Μαρ 2008, 15:02 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Eurovision: My Secret Combination - Καλομοίρα, video clip Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ετοιμο είναι το video clip για την Ελληνική συμμετοχή στην Eurovision 2008 τον Μάιο με την Καλομοίρα και το Secret Combination..


My Secret Combination - Καλομοίρα - το video clip από την ΕΡΤ

Εγώ είμαι υπέρ της Καλομοίρας για την συμμετοχή (αν και πιστεύω ότι ίσως Μαρτάκης θα απευθυνόταν καλύτερα στις γυναίκες, που υποψιάζομαι πώς είναι η πλειοψηφία των ψηφοφόρων στον διαγωνισμό)..

Και το τραγούδι μου αρέσει.. Μου θυμίζει κάτι από early 90s, Miami disco και free style πράγματα..

Εσείς;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 15 Μαρ 2008, 19:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

μου ειναι αδιαφορο τι θεση θα παρει η Καλομοιρα σ' αυτον τον "διαγωνισμο".
δεν ειμαι απ' αυτους που χαρακτηριζουν τη Eurovision "πανηγυρι" γιατι και τα πανηγυρια προσφερουν καλυτερο θεαμα και τζαμπα φαγητο!
(αρνι ή γουρουνοπουλο...τουλαχιστον στα μερη μας)

οσο για την Καλομοιρα...με κουραζει το υπερβολικο ναζι που εχει.
το τραγουδι της δεν μου λεει κατι...
τον Μαρτακη επισης, δεν τον παω.

η Σοφια Βοσσου μου αρεσε με το "Ανοιξη" και το "μαθηματα σολφεζ".
και το Ελενακι (Παπαριζου) πιο προσφατα, δεν θυμαμαι πιο τραγουδι ειπε, αλλα ηταν αψογη πανω στη σκηνη.

ενδιαφερον για μενα θα ειχε, αν στελναμε κανα τραγουδι απο αυτα που ακουσα στο Ιnsomnia Wired 8. Very Happy

το φανταζεστε? να βγαινε ο Τus στη σκηνη, ή το συγκροτημα Ανωριμοι με το "sos απο wc"? Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 15 Μαρ 2008, 19:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εμένα μου φαίνετε σαν τα πρώτα hit-άκια της Britney Spears.. Δηλαδή οτι πρέπει για το συγκεκριμένο διαγωνισμό και για τη συγκεκριμένη τραγουδίστρια, ένα απλό, χορευτικό, εμπορικό τραγούδι..!
Επίσης έχω βγάλει κ Ελληνικούς στίχους για το refren του τραγουδιού, αλλά δεν τους γράφω.. είναι σόκιν!!! Razz Very Happy Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
leonas
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Feb 24, 2008
Μηνύματα: 19
Πόλη/Χώρα: ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 15 Μαρ 2008, 19:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Και εγώ είμαι υπέρ της Καλομοίρας γιατί όχι εδώ έχουμε στείλει και χειρότερα.Τι δεν έχει η Καλομοίρα που χρειάζεται σε αυτόν το διαγωνισμό.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 15 Μαρ 2008, 19:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

δε λέω είναι ωραία, γλυκιά, ναζιάρα, αλλά είναι κοριτσάκι ακόμα και δε μ'αρέσει που προσπαθούν να την κάνουν σαν γυναίκα. Επίσης δεν έχει φωνή αλλά νιαούρισμα. Θα προτιμούσα τη Χρύσπα, αν και ο Μαρτάκης δε θα πήγαινε άσχημα.

Μιας και μιλάμε για Eurovision, ένα φαβορί είναι αυτό
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ελληνική Μουσική (Greek Music) All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©