Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641095
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Οσα περισσότερα θυμάστε, τόσο το χειρότερο...
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ανέκδοτα - Funnies


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 26 Αυγ 2005, 11:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τα Lebel ήταν σοκολατάκια και τα Hambo fast food!

Λέγοντας για fast food όμως να μου επιτρέψετε να αποδώσω φόρο τιμής στα Hot που βρίσκονταν στην Φωκίωνος Νέγρη αρχές της δεκαετίας του 80 και προς τα μέσα της έγιναν ο σημερινός Σαράφης!

Παρεπιπτόντως, θυμάμαι την Φωκίωνος με αυτοκίνητα, πριν γίνει πεζόδρομος το 85...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 26 Αυγ 2005, 14:04 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

LavantiS έγραψε:
Τα Lebel ήταν σοκολατάκια και τα Hambo fast food!


τι εννοείς με το "σοκολατάκια" Μηνά; Εγώ μιλάω για την αλυσίδα fast food Lebel που δεν πήγε καλά κι έκλεισε στα μέσα των 90'ς

Θυμάμαι τα Wendy's στην Ομόνοια που πήγαινα πριν το φροντιστήριο κι έτρωγα ένα ωραίο bacon burger (δε θυμάμαι την ακριβής ονομασία του) κι έπινα όση pepsi ήθελα αφού ξαναγέμιζες το ποτήρι for free Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 26 Αυγ 2005, 14:31 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

LavantiS έγραψε:

Παρεπιπτόντως, θυμάμαι την Φωκίωνος με αυτοκίνητα, πριν γίνει πεζόδρομος το 85...


Shocked Καλα ρε Μηνά... πόσο χρονών είσαι; Laughing

(σσσσσσ)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 26 Αυγ 2005, 16:33 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Επειδή τα θέλει κι εσένα ο πωπός σου θα σου απαντήσω ως εξής:


Θυμάμαι επίσης, τον Νεοκλή, σε σχολική παράσταση (αρχές Λυκείου τότε για αυτόν) στο θέατρο Ριάλτο, στον ρόλο του ΓΑΤΟΥ! Smile (με αυτιά μουστάκια και ουρά)...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 26 Αυγ 2005, 19:58 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Laughing Laughing

Γ' Λυκείου και η Φωκ Νέγρη ήταν πεζόδρομος Exclamation
Και που να δεις την χορωδία και την χορευτκή ομάδα Exclamation

Να σαι καλα μου θύμησες ωραία χρόνια...

Ν
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 26 Αυγ 2005, 20:22 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Laughing Laughing

- Θυμάμαι τη σχολικη εορτή που είχα ντυθεί παπαρούνα, έλεγα ποίημα και με έπιασε σπαστικό γέλιο και δεν μπορούσα να σταματήσω με τίποτα και γελούσαν όλοι απο κάτω.
- Θυμάμαι το πάρκο στην παλιά μου γειτονιά που έπαιζα αμπάριζα τα απογεύματα. Τώρα στη θέση του υπάρχει parking.
- Θυμάμαι εμένα με την αδερφη μου να κάνουμε διαγωνισμό χωρού στο μεγάαααλο σαλόνι που είχαμε στο παλιό μας σπίτι με δίσκους του μπαμπα.
Απο Rafaela Cara και Grease μέχρι Pink floyd και Bob Dylan.
- Θυμάμαι τις πλαστικές καραμέλες coca cola που έτρωγα.
- θυμάμαι το ηλεκτρονικό bubble bubble που έπαιζα με τις ώρες στο γυμνάσιο και το τερμάτιζα.
- Θυμάμαι το Σείριος, την πρώτη καφετερια που πήγα με την κολλητή μου. Καθόμασταν πάνω στο πατάρι αρχικά, όπου ήταν μόνο ζευγαράκια που βγαζαν τα μάτια τους και μετά καταλάβαμε ότι έπρεπε να πάμε κάτω.
- Θυμάμαι την ζαλάδα που ένιωσα με το πρώτο μου camel, κλειδωμένη στην τουαλέτα του Frog.
- Θυμάμαι όλα τα τραγούδια που λέγαμε με την χορωδία. Το γελαστό παιδί, ένα το χελιδώνι κ.α.
- Θυμάμαι την ραδιοφωνική εκπομπή "μουσικές διαδρομές" και τα ξενύχτια που έριχνα με τα walkman κουκουλωμένη κάτω απο το πάπλωμα.
- Θυμάμαι όταν πήγα πρώτη φορά σε συναυλία του Παπάζογλου όπου έσπασα το πόδι μου, καθώς πήδηξα κάτι κάγκελα για να μπω. Πήγα στο νοσοκομείο μετά το τέλος της συναυλίας με το πόδι τούμπανο και η μάνα μου με έβριζε.
- Θυμάμαι τα μεγάλα τσιμπούσια που κάναμε κάθε Πάσχα στο χωριό.
- Θυμάμαι τα πικ νικ στο χωριό, που κάναμε με τη Σόνια πάνω στο βουνό.
- Θυμάμαι τα wendy's όπου τρώγαμε μετά την παρέλαση. Τωρα είναι πολυκατάστημα.
- Θυμάμαι εμένα και την αδερφή μου με ίδιο κούρεμα και ίδια ρούχα και ότι ντρεπόμουνα πολύ... μας κούρευε η γιαγια. Mad
- Θυμάμαι την γιαγιά μου να πλέκει και να μας λέει για 200 φορά για τότε που έφυγε απο την Κων/πολη.
- Θυμάμαι όταν ο μπαμπάς μου με έπαιρνε στο ΤΕΛ που δούλευε και εγώ ζωγράφιζα στον πίνακα της τάξης.
- Θυμάμαι όλες τις Καθαρές Δευτέρες και τις Πρωτομαγιές, τους χορούς και τα μπουγελώματα στην υπαιθρο.
- Θυμάμαι όταν πήγαινα γαλλικά, ότι δεν μιλούσα σε κανέναν και ότι όλα τα μαλακισμένα εκεί με κορόιδευαν γιατί ήμουν η πιο μικρή.
- Θυμάμαι τα καλοκαίρια στον Πλαταμώνα και τις ρόκες που ψήναμε.
- Θυμάμαι όταν πήραμε βιντεο και κουβαλούσαμε ο καθενας απο 3 ταινιες χωρις να προλαβαινουμε να τις δουμε.
- Θυμάμαι την πρώτη μου κοπάνα στο δημοτικο. Πηγαμε σε ενα λουνα παρκ και καναμε αυτες τις κουνιες που τις τραβας με το σκοινι, σαν βαρκούλες!
- Θυμάμαι όταν είμασταν με το σχολείο στο τσιρκο και έπεσαν όλα τα φωτα πάνω μου. Με σηκωσε ο Κλόουν να τον βοηθήσω σε ένα σκετς. Έκανα την Ιουλιετα και θυμάμαι δεν ντρεπόμουνα καθόλου....
- Θυμάμαι το μαλλί της γριάς κάθε Σεπτέμβρη στο παζάρι.
- Θυμάμαι το πρώτο μου πάρτυ! Μεγάλη επιτυχία Very Happy
- Θυμάμαι τον κινηματογράφο Γαλαξία (όπου τώρα έκλεισε) και δίναμε ραντεβού για να παμε ένα τσούρμο 20 άτομα.
- Θυμάμαι τα στιχάκια που έγραφα στο θρανίο μου.
- Θυμάμαι τον καθηγητή των αρχαίων που με φώναζε "Μις Τουρισμό"
- Θυμάμαι την πρώτη μου ζωγραφιά στο νηπιαγωγειο. Ηταν ενα πολυχρωμο αυτοκίνητο, σε ενα πολυχρωμο δρόμο, με πολύχρωμα παιδακια.
Η δασκαλα την κρέμασε σε περίοπη θέση στην τάξη και ειπε στη μαμά μου ότι το κορίτσι εχει ταλέντο και πρέπει να το εκμεταλλευτεί!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 26 Αυγ 2005, 22:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

A! Και να μην ξεχνιώμαστε...

Ούτε ουρά είχα ούτε αυτιά ούτε αηδίες. Τα μουστάκια τα είχα ζωγραφίσει και μάλιστα με μεγάλη επιτυχία!!
(ακους εκεί)

Και πρόσεχε Mr Lavantis...

Πολυβραβευμένες παραστάσεις και οι δύο έτσι;; Αυτά ξέχασες να τα πεις! Very Happy (ανέβασέ με παιδί μου δεν με ανεβάζεις!!!!!) Wink

P.S. Photos upon request!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
mrLoverman
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Dec 07, 2004
Μηνύματα: 94

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 27 Αυγ 2005, 17:02 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

1.Τα τρύπια νομίσματα με τις μιχίνες περασμένες (τώρα δεν υπάρχουν αρκετά τέτοια μηχανήματα, αλλά και όσα υπάρχουν έχουν ασφάλεια που δεν ανοίγει από κάτω)
2.Το hotstation.gr με λιγότερα από 10 μέλη (αυτό δεν το θυμάμαι, απλώς το αναφέρω στην υπερβολικά γρήγορα αύξηση μελών, όχι πως είναι τόσο παλιό)
3.Τα ανέκδοτα "Γιατί οι Πόντιοι;"
4.Τον Μίνωα
5.Τον Αδάμ (παραξενεύτηκες Εύα που κοιτάς;)
6.Τον Θεοχάρη στη Λάμψη (δλδ δεν θυμάμαι, ή Θεοχάρη τον έλεγαν και δεν ήταν ο Βασιλείου, ή ήταν ο Βασιλείου με άλλο όνομα)
_________________
Όποιος δεν κατάλαβε τι έγραψα μάλλον ξέρει καλά ελληνικά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Eftichia
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Nov 01, 2006
Μηνύματα: 9
Πόλη/Χώρα: Βιέννη/Αυστρία

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 3 Νοε 2006, 15:01 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Laughing Smile
Μετά το ρεσιτάλ του ονειροπόλου, δεν ξέρω τι μπορώ να προσθέσω εκτός από προσωπικές αναμνήσεις...

- τη Μουσική Βιντεοθήκη στην ΕΡΤ3
- τους Αρχαιοκάπηλους και τους Ιερόσυλους
- τον Θάνο Λιβαδίτη σταρ των αστυνομικών
- τα Jump Street, Miami Vice, Woody Τρυποκάρυδο, Ροζ Πάνθηρα, ΜΑΤΛΟΚ (μετά το μάθημα αγγλικών τροχάδην!), Γυμνάσιο Ντεγκράσι,
- την πρώτη συναυλία των Iron Maiden στην Αθήνα
- τα Φρουιτ Παντς χωρίς αλκοόλ και τα Β52 με αλκοόλ
- τον 267 Χάλι το χαλί Μιχάλη
- τις ατάκες της δεκαετίας: "Με θυμάσαι ρε πούστη;", "Κούλα, πολύ κωλόπαιδο ο Κυριάκος..", "Συγνώμη, ρε φίλε, με το συμπάθιο δηλαδή, με συγχωρείς, αλλά μας τά 'πρηξες!" (Ντούζος, Θηλυκό θηριοτροφείο)

- τις συγκεντρώσεις του ΠΑΣΟΚ όπου με έσερνε η μάνα μου με σημαίες
- τον Αντρέα να περνάει από μπροστά μου
- τα λαθραία πορνό κόμικ ΛΑΡΑ στο δημοτικό και το σοκ από την επαφή της Λάρας με άλογο... Confused
- Τις ντίσκο της Αίγινας με διαγωνισμούς χορού, μπρέικ ντανς, μπρα ντε φερ κλπ.
- την παρέα μου με τους πανκομεταλλάδες που καθόμασταν στα σκαλιά του πρώτου μπαροκλαμπ της Αίγινας και δεν μπαίναμε ποτέ μέσα..
- τα μωβ μου all star, το μωβ μου κολλητό τζην, τις στρατιωτικές μου αρβίλες. Τα παραπάνω φοριόντουσαν και με τρύπες και παραμάνες ως απαράιτητο αξεσουαρ...
- τα πάρτυ του δημοτικού, γυμνασίου και λυκείου με αμέτρητα άτομα Very Happy
- τα αρωματικά χαρτάκια με τους φακέλους που τα κοριτσάκια συλλέγαμε Embarassed
- τα άλμπουμ με τα στρουμφάκια
- τις κράμπες στο στομάχι όποτε έπαιζε βίντεο κλιπ με Modern Talking το Μουσικόραμα. Ο αγιάτρεφτος έρωτας μου για τον Thomas Anders (που συνεπάγεται αλληλογραφία, ντύσιμο τις απόκριες ως Thomas, ταπετσαρία δωματίου από πόστερ τους, αποστήθιση ΟΛΩΝ των στίχων των αλμπουμ κλπ...)

συγκινήθηκα τωρα... έπεται συνέχεια ίσως.... Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 12 Μαρ 2008, 18:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

αναμνησεις...


"σερενατα και πασης Ελλαδος"

το κουρεμα καπελακι (μανιταρι) και καρφακια

τις βατες, μαλλι χαιτη, το εντονο και με μεγαλες αντιθεσεις βαψιμο...
στο τελειωμα τους

τη μοδα της γουνας...
ο Χουνταλας ηταν αρχοντας τοτε.

τα καταστηματα γενικοτερα να κανουν χρυσες δουλειες.
ο κοσμος ψωνιζε αβερτα.

τα θερινα σινεμα & τη γρανιτα φραουλα

τις ατελειωτες ωρες που επαιζα μπασκετ καθημερινα

τα Νικε Αιρ Τζορνταν & τα Pony

τον Μπομπαν Γιανκοβιτς να χτυαει το κεφαλι του στη βαση της μπασκετας
και να μενει αναπηρος. Crying or Very sad (Πανιωνιος - Παναθηναικος)

την αμφισβητουμενη ταπα του Στογιαν Βρανκοβιτς στο Παλε ντε Μπερσι το '96

τον Αντονι Πελ της ΑΕΚ... αστοχουσε ακομη και στο καρφωμα!

τον Εντι Τζονσον του Ολυμπακου -φοβερος σουτερ 3ποντων

τον Ντινο Ρατζα στον Παναθηναικο

τη στεναχωρια μου οταν εχανε αγωνα η ΑΕΚ...
δεν ηθελα να μου μιλησει κανεις, μου κοβοταν η ορεξη...πλεον το χω ξεπερασει!

τη διαφημηση της Pepsi. "the choice of the new generation"

τον Mc Hammer, τους 2 unlimited, take that

το σουξε "μπες μες στο καμπριολε, παμε για κανα καφε"

τον Μιχαηλ Γκορμπατσοφ σε διαφημηση της Pizza Hut

το καταπληκτικο βιντεοκλιπ των KLF με σιδηροδρομο, τρενακι μινιατουρα...
που επαιζε στο Μτν

τη Δημητρα Λιανη να ταιζει στο στομα (τουρτα) τον Α. Παπανδρεου

τον Αντωνη Σαμαρα να φευγει απ' τη Ν.Δ και να δημιουργει την Πολιτικη Ανοιξη

το "σκανδαλο" του χρηματιστηριου...
ακομη και αγροτες πουλησαν κτηματα & ζωα για να παιξουν...και εχασαν

το χαμογελο του υπουργου οικονομικων Γιαννου Παπαντωνιου

τον Νικο Χατζηνικολαου με χωριστρα και μεγαλα γυαλια, να λεει τις ειδησεις στο Mega channel

τη "μανα Raver"

την Ελενη Μενεγακη με μικροτερο στηθος, συμπαρουσιαστρια του Γιωργου Πολυχρονιου.

τη Μαρια Αλιφερη να παρουσιαζει τηλεπαιχνιδι, στο τελος να λεει "καληνυχτα...και μη ξεχνατε...σας αγαπω πολυ"

τις ταινιες με νιντζα...

τα ηλεκτρονικα... 50δρχ/παιχνιδι

τα παιχνιδια Double Dragon, North & South

τα κινουμενα σχεδια: Θαντερκατς, τζι αι τζο, χι μαν,

φυσικα εβλεπα κι εγω τον Ιπποτη της ασφαλτου, Ομαδα δρασης 21
οι σκληροι του Μιαμι, Airwoolf, Δυναστεια...

τα παιχνιδια: κρυφτο, κυνηγητο, μηλα, "αγαλματακι ακουνητο μερα ή νυχτα?"

το σκοινακι...(αυτο ηταν κοριτσιστικο)

τον καραγκιοζη στην Ετ1. (εγω παντως δεν γελαγα)

το πρωτο πακετο τσιγαρα. Cortina

το bmx ποδηλατο μου.

τη γιαγια μου, να μου φτιαχνει φρυγανια με βουτυρο και απο πανω ζαχαρη..
(απορω τωρα, πως ετρωγα αυτη την αηδια)

την (ιδια παντα) κασετα που εβαζε ο πατερας μου στο αμαξι...
"πετραδακι πετραδακι" "ενα ομορφο αμαξι με δυο αλογα"
"ασπρα καραβια τα ονειρα μας" "θαλασσα θαλασσα τι μου χεις κανει" κ.α

την αισθησιακη φωνη μιας ακροατριας που επαιρνε συχνα τηλεφωνο σε βραδυνη εκπομπη του Τζερονιμο γκρουβι.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 12 Μαρ 2008, 22:13 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
τη "μανα Raver"


Χμ..... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Razz Very Happy Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Echo
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 24, 2007
Μηνύματα: 382

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 13 Μαρ 2008, 17:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

δεν ξερω Τζιμ829 τι καταλαβες! αν και καπου παει το μυαλο μου... Wink
απλως θυμαμαι τη φαση με τα rave party κλπ κλπ...

πριν μερικους μηνες μαλλιστα, βρηκα στο youtube βιντεακι με τον
Deep oblivion να απαντα σε ερωτησεις σχετικα με τη rave μουσικη, σε ρεπορτερ του Αντ1... Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 13 Μαρ 2008, 21:57 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:

πριν μερικους μηνες μαλλιστα, βρηκα στο youtube βιντεακι με τον
Deep oblivion να απαντα σε ερωτησεις σχετικα με τη rave μουσικη, σε ρεπορτερ του Αντ1... Smile


Πρωην Ρεπόρτερ... Νυν Βουλευτής... Και τι βουλευτής... Rolling Eyes

Πάντως ο Deep ίδιος από τότε!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 13 Μαρ 2008, 23:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

και μένα μου έκανε εντύπωση η εγκυρότητα ποθ απέπνεε και η ευστοχία των ερωτήσεων, του πρώην δήμαρχου Βρηλισσίων κ. Αργύρη Ντινόπουλου (και υποψήφιου υπο-δια-κατά-ανά-νομάρχη)..

Για όσους θέλουν να δουν το βίντεο με τον Χρηστάρα μας..

http://www.youtube.com/watch?v=LMIIb8B8-1k

Οντως, ίδιος (ίσως κάποια κιλά --- που λένε οι κακές γλώσσες) με ίσως λίγοτερο μπάσα φωνή! (ή τα μικρόφωνα του ΑΝΤ1 δεν πιάνουν τις χαμηλές συχνότητες που πιάνει ο HotStation!)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 14 Μαρ 2008, 00:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
Οντως, ίδιος (ίσως κάποια κιλά --- που λένε οι κακές γλώσσες) με ίσως λίγοτερο μπάσα φωνή! (ή τα μικρόφωνα του ΑΝΤ1 δεν πιάνουν τις χαμηλές συχνότητες που πιάνει ο HotStation!)


Μπα, μάλλον τα μικρόφωνα.. Razz Αν κ στη φωνή ίδιος μου φαίνετε, ίσως την έκανε εξεπήτηδες έτσι γιατί εκείνη την περίοδο ήταν ακόμα face δεν είχε γίνει heel...!! Razz
Πέρα απτα κιλά, λίγο η κόμη.. ήταν πιο πλούσια (τρόπος του λέγιν Razz ), αλλά αν κάποιος τον έβλεπε απο τότε ξαφνικά τώρα δεν νομίζω θα είχε ιδιαίτερο πρόβλημα να τον αναγνωρίσει!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 14 Μαρ 2008, 15:59 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Με εχουν βγαλει Αφισσα/Καρτα/Κορνιζα!

Χεχε... "Χρηστος - DJ/Διοργανωτης Rave Party"

AYTOΣ ΕΙΝΑΙ!!! ΚΡΕΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΡΕΕΕΕΕ!!!!



Deep Oblivion

P.S.: Παντως μου ειχε υποσχεθει οτι δεν θα κανει μονταζ σε αυτα που θα ελεγα και οντως δεν εκανε. Αλλο τι δειχνει η εικονα βεβαια την ωρα που μιλαω!
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 14 Μαρ 2008, 17:54 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Πάντως εμένα μου άρεσαν τα βινύλια στο background!

Λιγα μου φάνηκαν όμως...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 14 Μαρ 2008, 18:34 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ΕΓΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΕΓΩ....γιατι κανω παρεα μαζι σας ρε γεροξεκουτηδες?????

οταν ο χρηστος εδινε συντευξεις εγω πηγαινα ακομα γυμνασιο...για να μην σασ πω και δημοτικο....χαχαχαχχαχα!!!

μπα παναια μου.....!!!!

παω να παρω καμια μασελα να σας κανω δωρο..τωρα που πλησιαζει και το Πασχα...γιατι με τα ουλα δεν μασιεται το αρνι!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 14 Μαρ 2008, 19:21 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

LavantiS έγραψε:
Πάντως εμένα μου άρεσαν τα βινύλια στο background!

Λιγα μου φάνηκαν όμως...


Τα πολλα ειναι στις μαυρες ντουλαπες με το graffiti που βλεπεις πισω!!!

Deep Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 14 Μαρ 2008, 19:54 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep_Oblivion έγραψε:
Με εχουν βγαλει Αφισσα/Καρτα/Κορνιζα!

Χεχε... "Χρηστος - DJ/Διοργανωτης Rave Party"

AYTOΣ ΕΙΝΑΙ!!! ΚΡΕΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΡΕΕΕΕΕ!!!!



Deep Oblivion

P.S.: Παντως μου ειχε υποσχεθει οτι δεν θα κανει μονταζ σε αυτα που θα ελεγα και οντως δεν εκανε. Αλλο τι δειχνει η εικονα βεβαια την ωρα που μιλαω!


φαντάσου να λεγε και το επώνυμό σου Laughing

αλλά αυτό το Διοργανωτής rave party πολύ σημάδεμα θα σε κυνηγούσε η μισή γερουσία Rolling Eyes

'Ασχετο με το προηγούμενο, τα Dagwood τα θυμάται κανείς?
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Ανέκδοτα - Funnies All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©