Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641092
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

η κοινωνια, τα κυρηγματα και ο αγωνας τησ ψυχης μας

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
katerina1974
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jun 23, 2007
Μηνύματα: 3
Πόλη/Χώρα: ηρακλειο κρητης

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 23 Ιουν 2007, 03:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: η κοινωνια, τα κυρηγματα και ο αγωνας τησ ψυχης μας Απαντηση με παραβολή κειμένου

εγω με αυτον ημασταν cyber φιλοι. ξαφνικα μας γυρισε στο σεξουαλικο κυριως αν και εγω παρολο τον εκ φυσεως παρορμητισμο μου δεν ξεκιναω ποτε πρωτη να την πεσω στον αλλον εκτος αμα μου ανοιξει ενα παραθυρακι που λενε εστω και μια χαραμαδα να μου ανοιξουνε εγω το εκμεταλευομαι. λοιπον ο χαρης ητανε τιμιος μαζι μου απ την αρψη απο πριν μας γυρισει το ολο θεμα σε ερωτικο μουχε πει οτι τα εχει με μια αθηναια 23 χρονων ο ιδιος ειναι 29 οτι ταχουνε ενα χρονο αλαλ μουλεγε διαρκως οτι τσακωνονται σχεδον ολες τις μερες οτι αυτη τον εθελει στην αθηνα και οτι δε σεβεται ουτε την αθλια οικονομικη του κατασταση ουτε τα θελω του γενικα δε φαινεται να σεβεται και πολλα και οτι ο μεσα του εαυτος δε τη θελει ο εξω τη θελει αλλα περιμενε λεει απο μενα να παω σαλονικη να κανουμε τελοσπαντων οτι κανουμε(αλλο που δεν ηθελα κι εγω) αλαλ να μην τον πιεζω μεχρι να ξεκαθαρισει την κατασταση να οτυ αφησω χωρο και χρονο και να δει κι απο κοντα αν μπορει να δεσει μαζι μου για να ξεκινησουμε μαζι. εγω οχι μονο δε πηγα(τουχα πει οτι θα παω με τον αδερφο μου και αλλη παρεα γιατι στη σαλονικη δε ξερω κανεναν κι επειδη αυτος εκανε κατι σεμιναρια καυε μερα και γενικα δε θα μπορουσε νανα συνεχεια μαζι μου ετσι κι αλλιως κι εγω σε μια πολη που πρωτη φορα δε θα νιωθα ανετα να μενω σε ενα ξενοδοχειο μονη μου να τριγυρναω μονη μου και να τον βλεπω μονο που και που)ε του χα πει να περιμενει να το προγραματισω με τους αλλους ποτε θα ανεβω αλαλ στο μεταξυ δυστυχως ενω αυτη τη φορα ειχα ορκιστει στον εαυτο μου να ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ τα λθη που εκανα με τους αλλους 3 απ το καλοκαιρι μεχρι τωρα τελικα δε κρατηθηκα και παλι και καθε φορα που εκανε ναμ ου μιλησει κανα δυο μερες με επαινε πανικος και υστερια και ειπα 2 φορες οτι κοντεψα να πεθανω τη μια απο καρδια την αλλη απο αποπειρα αυτοκτονιας και φυσικα τρομαξε ο ανθρωπος ο αδερφος μου μου ειπε εκ των υστερων οταν του πα ολα απ την αρχη οτι κανονικα επρεπε να μη το κανω αλλα αφου το κανα να ζητησω συγνωμη και να εξηγηθω οτι επειδη τον ερωτευτηκα δνε ηκερα τι εκανα κλπκλο αλαλ εγω το συνεχισα κι αυτη τη φορα εδωσα ρεσιταλ παραλογισμου κατι που δεν ειχα κανει με τους προηγουμενους καν!!!! εκανα καμαια δεκαρια προφιλ στον msn ειχα και δυο κινητα τηλεφωνα και εφταξα μια ιστορια οτι ταχα φιλοξενουσα μια φιλη μου με ψυχολογικα προβληματα(δανειστηκα στοιχεια απο μια αληθινη πρωην φιλη που μου χε κανει μια ιστορια με ενα πα τπυς προιηγουμενους υποψηφιους γκομενους) και ειπα οτι ταχα αυτη τον ειχε ερωτευτει και οτι τις ωρες που ελειπα απ το σπιτι γιαδουλειες διαφορες εξω αυτη χρησιμοποιυσε το pc μου για να του την πεφτει οτι ταχα αυτη ειχε φτιαξει ολα αυτα τα προφιλ οτι αυτη μιλαγε για αυτυοκτονια κλπκλπ τελικα τη δευτερα του πασχα που ημουνα εκτος πολεως κι ειχα παρει και τα 2 κινητα μαζι μου εκεινος επαιρνε με αποκρυψη ολη μερα κιαι στα 2 για να βγαλει ακρη. τελικα οταν γυροσα σπιτι τον πηρα εγω και του πα οτι ειμαι ταχα στην αθηνα(ειμαι ηρακλειο κρητης) και εκεινος ειπε οτι αμα δε βγαλει ακρη δε γινεται τιποτα τελικα ομως τις επομενες μερες(ενω τουχα πει οτι ταχα εγω δεν τον ειχα ερωτευτει ποτε κι οτι το φεβρουαριο που μιλαγαμε στο τηλ και καναμε και ψυλογκυκες το κανα επειδη ητανε πολυ γλυκος και δεν θηγελα να του χαλασω τη φαση) και τελικα τον γεμισα sms και mails ερωτικα καθε μερα του γραφα και φυσικα ειχα δεν ειχα του το βαλα με το κουταλακι στο στομα οτι ημουνα εγω πισω απ ολα γιατι πανικοβληθηκα και τελικα ετσι οπως ηρθε το πραμα αναγκαστηκα και ομολογησα και ξεκοψε τελειως μουπε να τον αφησω ησυχο και οτι δεν ιεμαι ουτε φιλη του ουτε τιποτα και οτι και να οτν βρω λεει τι θα τον κανω? ακου ερωτηση! εβαλα και ενα φιλο μου και τον συναντησε εκει στην καλαμαρια κια μιλησανε αλαλ ο χαρης απτοητος του ειπε οτι τον κουρασε ολη αυτη η ιστορια ο φιλος μου μαλιστα μου ειπε οτι ο χαρης ειχε κι ενα υφος εντελως σνομπ καιτου ηρθε λεει βλεποντας τον μ αυτο το υφος να του σπασει τα μουτρα και οτι καταλαβε επισης(δε του τοπε λεει ομως) οτι δε θελει επαφες μαζι μου .... τωρα αυτος ο φιλος μου με βοηθαει να βρουμνε που μενει ο χαρης και οτι σε λιγες μερες θα τα ξερουμε ολα και δθευθυνση και τηλ (μη με ρωτησεις πως)και οτι καποια στιγμη πρεπει να παω να τον βρω να κανουμε κατι να μεινουμε μονοι μας (δε ξερω πως ακριβς αλλα θα βοηθησει κι ο φιλος μου) μπας και του αλαλξω γνωμη του χαρη ενταξει τωρα πια το καταλαβαινω κι εγω η ιδια πως αυτα που εκανα ειναι πραγματα που δε τα ανεχεται κανεις ακομα και αγιος ναναι αλαλ μετανιωσα αληθινα και του εγραψα χιλιαδες συγνωμες απολογιες και ερωτικα μυνηματα και περιεργως τιςμ ερες που εγραφα τα περισσοτερα ειχψα ανωνυμες κλησεις στο κινητο μου ο χαρης βεβαια δεν παραδεχτηκε ποτε οτι με επαιρνε ποτε αυτος με αποκρυψη ουτε καν εκεινη τη δευτερα του πασχα που περιεγραψα παραπανω. τελοσπαντων. τον χαρη τον θελω σα τη ζωη μου και μισω τον εαυτομου που οταν ολα πανε κατ ευχην δινω μια και τα διλαυω ολα απ τη ριζα τους... ουτε με τον πρωην μιυ δεν ειχα νιωσει οτι ειν η αδελφη ψυχη μιυ και συζουσαμε κιολας φαντασου! τον χαρη οσο αστειο κι αν ακουγεται νιωθω οτι τον εψαχνα σ ολη μου τη ζωη και σε προηγουμενες ζωες και δε θα συγχωρεσω ποτε τον εαυτομου που το κανε αυτο... τωρα θελω να κανω ΤΟ Π Α Ν για να τον ξανακεδρισω απ την αρχη αχ θεε μου και δε ξερω απο δς και περα ουτε τι να πω ουτε τι να κανω... πρωτη φορα φοβαμαι τον εαυτο μου και τα παντα...
_________________
kt
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 23 Ιουν 2007, 11:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλώς ήρθες Κατερίνα Smile

θα σου μιλήσω ανοιχτά:

τον άλλον τον κερδίζεις με τον εαυτό σου και όχι με χαζομάρες και παραλογίες. Η αγάπη δεν έρχεται με το να πιέζεις τον άλλον ψυχολογικά.

Τον άνθρωπο αυτόν δύσκολα θα τον κερδίσεις ξανά, εώς ακατόρθωτα. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να μάθεις απ'τα λάθη σου να μη τα επαναλάβεις και να προχωρήσεις παρακάτω, με τα παραμύθια δεν έρχεται ο έρωτας, και μεταξύ μας, το παράκανες.

Μπορείς να πεις ότι είμαι σκληρός μαζί σου, αυτά όμως που του κανες του Χάρη ήταν απάνθρωπο...
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 24 Ιουν 2007, 03:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γεια σου Κατερίνα και καλώς ήρθες στον Hot..

Να ρωτήσω κάτι που δεν κατάλαβα; Τελικά πήγες Θεσσαλονίκη και το κάνατε; Η δεν έχετε βρεθεί ποτέ;

Και ένα άλλο θεματάκι.. Μήπως αυτός ο φίλος σου που πήγε και τον βρήκε και γενικά κάνει τόσα πολλά για σένα, μήπως λέω... σε γουστάρει τρελά;

Αλλιώς γιατί ήθελε να του σπάσει τα μούτρα; Μήπως κατα βάθος θα ήθελε να ήταν στη θέση του Χάρη; Για δες κι αυτήν την εκδοχή..; Μήπως τελικά ο ιδανικός άνθρωπος βρίσκεται δίπλα σου και εσύ ψάχνεις αλλού;

Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
oblitron
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Apr 26, 2004
Μηνύματα: 282

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 24 Ιουν 2007, 07:38 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Λοιπόν, οι 2 προηγούμενοι στα είπαν με το γάντι, όπως και άλλοι σε άλλα forum, όπως και ο αδερφός, αλλά επειδή απ' ό,τι φαίνεται εσύ επιμένεις κάνεις το δικό σου και μετά κλαίγεσαι, να στα πω κάπως πιο ευθέως μήπως και πιάσει.

Πρώτον, το να λες ψέματα σε κάποιον ότι έκανες απόπειρα αυτοκτονίας επειδή για 2 μέρες δε σου έστειλε μήνυμα, είναι απαράδεκτο. Το να κάνεις κάποιον να ανησυχεί επειδή εσύ έχεις ανάγκη να σου δίνει περισσότερη σημασία, και μάλιστα όταν ήδη έχει σχέση, δεν είναι αγάπη, είναι σκέτος εγωισμός. Το γεγονός δε ότι δεν έχετε καν συναντηθεί με αυτόν τον άνθρωπο, νομίζω κάνει τη συμπεριφορά σου να φαίνεται και λίγο αρρωστημένη.

Δεύτερον, όταν ένας άνθρωπος, με τον οποίο δεν έχετε καν βρεθεί και ο οποίος (το ξαναλέω) έχει σχέση, σου λέει σαφέστατα ότι δεν είστε πλέον ούτε φίλοι και σου ζητάει να τον αφήσεις ήσυχο, εσύ στέλνεις τους φίλους σου να τον βρουν, να τον κατασκοπεύουν και να ανακαλύψουν τη διεύθυνση και το τηλέφωνό του; Το μόνο που θα καταφέρεις είναι να σε αντιπαθήσει ακόμη περισσότερο.

Προφανώς έχεις πείσει τον εαυτό σου ότι αυτός είναι ο ιδανικός άνδρας για σένα, αυτός που πάντα έψαχνες και μια σχέση μαζί του θα σου έλυνε όλα τα προβλήματα. Μήπως όμως τα έχει πλάσει όλα αυτά στη φαντασία σου, επειδή είχες ανάγκη να πιστέψεις ότι βρήκες κάποιον τόσο τρομερό. Μήπως η πραγματικότητα δεν είναι και τόσο συναρπαστική; Άσε τον άνθρωπο στην ησυχία του. Αν του λείψεις, ξέρει πού να σε βρει. Και αν δεν του λείψεις, με το ζόρι έτσι κι αλλιώς δε γίνεται. Σταμάτα λοιπόν να ασχολείσαι και αργά ή γρήγορα θα τον ξεχάσεις.

Και φρόντισε να ηρεμήσεις και να βρεις τι είναι αυτό στην ψυχολογία σου που σε κάνει κάθε φορά να φέρεσαι τόσο πιεστικά, ποιο είναι αυτό το κενό που θες τόσο απεγνωσμένα να γεμίσεις, και κάνε κάτι γι'αυτό. Ώστε τουλάχιστον όταν έρθει η ώρα του επόμενου τυχερού, να μη γίνουν (και πάλι και ξανά και πάλι) τα ίδια. Καλή δύναμη.


---
Προς Lavantis: Νομίζω πως είμαι έτοιμος να γίνω ο επόμενος Κώστας Μυλωνάς. Είσαι να κάνουμε μια νυχτερινή εκπομπούλα; To 9011 είναι έτοιμο, ο Τζερόνιμος μας άφησε και όπως βλέπει υπάρχει μεγάλη ζήτηση για Μυλωνάδες στην αγορά... Άσε που εμείς θα έχουμε και ψυχολόγο εντός του στουντίου!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 24 Ιουν 2007, 13:27 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αυτη τη θέση την προκατέχω εγώ Cool
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 12:29 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ολοι οι προλαλησαντες εδω εχουν δικιο στα 99,9% των θεσεων τους. Εγω απλα θα πω μερικα πραγματα πιο ωμα.

Για μενα εισαι ζωον.
Συγνωμη που σου το λεω ετσι, αλλα ειναι απλα η αληθεια. Δεν ξερεις τι θελεις, θα κανεις καθε μ@λ@κι@ που περναει απο το απηχτο μυαλο σου μονο και μονο γιατι εχεις μαθει να τα εχεις ολα στα χερια σου απο τον μπαμπακα σου και δεν μπορεις να παραδεχτεις την αληθεια ΟΥΤΕ στον εαυτο σου.

Ξερεις κατι? Αστο... ο ανθρωπος εχει μια νορμαλ ζωη με τα μικρα της παραστρατηματακια οπως ολοι μας. Μην τον ταλαιπωρεις. Κλεισε το pcακι σου, πηγαινε καμια βολτα, ξεκολα απο την οθονη σου και ξεκινα να ζεις πραγματικες εμπειριες ΜΗΠΩΣ και καποια στιγμη μαθεις οτι οι ανθρωποι δεν ειναι bits και bytes.

Οταν μαθεις να ζεις, τοτε ασχολησου ξανα με αλλον ανθρωπο, μεχρι τοτε μην γ@μ@ς την ζωη του καθενος που βρισκεται στο δρομο σου.



Deep Oblivion


Υ.Γ.: Στο μονο που λες αληθεια ειναι στο οτι εχεις μια φιλη με ψυχολογικα προβληματα. Καλο ειναι να το κοιταξεις
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 13:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Deep_Oblivion έγραψε:
Ολοι οι προλαλησαντες εδω εχουν δικιο στα 99,9% των θεσεων τους. Εγω απλα θα πω μερικα πραγματα πιο ωμα.

...



Shocked Shocked το πες και το κανες Laughing
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 14:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Δεν παίζει να είναι αληθινό. Bot είναι...
_________________
ΖΑΣ Σούπερσταρς
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 17:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Shocked
Και bot να είναι, τη χρειάζεται την ψυχοθεραπεία του.

Χμμμ... ψυχοθεραπεία σε bots!!!!! Καλά, αυτό και αν είναι μεταμοντέρνα ψυχολογία !!!!! Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 25 Ιουν 2007, 21:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

δεν είναι μποτ βρε παιδιά ηρεμήστε Smile
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
katerina1974
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jun 23, 2007
Μηνύματα: 3
Πόλη/Χώρα: ηρακλειο κρητης

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 29 Ιουν 2007, 18:27 GMT    Τίτλος Μηνύματος: λυπαμαι πολυ ....... Απαντηση με παραβολή κειμένου

εγω ξερω τι θελω και δε το μετανιωνω και οσο για το ζωον εσυ που το λες για μενα φνε εισαι ζωον >? τι εισαι ο θεος ο σουπερ τελειος που κρινεςις τους εκ του ασφαλους? συγνωμη αλλα για μενα εισαι πιο ζωον. οσο για τους υπολοιπους το ξερω οτι οι ανθρωποι δεν ειναι μηχανηματα ειναι ομως κατι χειροτερο ψαρακια στις γυαλες τους. δηλ ολοι κρξν ετε τους παντες απ τις γυαλες σας και δινετε συμβουλες τυποποιημενες οπως οι τυποποιμενοι χυμοι ολοι ιδια γευση.... τσ τσ και νομιζετε τωρα οτι ειστε γαματα οντα υπερτελεια και οτι κανετε θεικα πραγματα? καλα καμια σχεση ψαρια ειστε αυτο και τιποτα αλλο . χωρις αισθηματα χωρις καρδια χωρις ψυχη χωρις καν ανθρωπινο εγκεφαλο μονο ραμ. αυτο εχετε μονο γι αυτο καταντησε η κοινωνια αποπατος γιατι οοοι ειστε μοριακια της μαζας. Ε ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΔΕ ΘΑ ΖΗΣΩ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕ ΣΤΗ ΜΑΖΑ ΣΑΣ ΚΙ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΓΩ ΔΕ ΕΙΜΑ;Ι ΟΥΤΕ ΨΑΡΙ ΟΥΤΕ ΜΟΡΙΟ συνεχιστε να ζειτε ετσι και να πιστευετε οτι ειστε ανθρωποι αλλα ανθρωποι δε γινεστε ουτε στα ονειρα σας τα πιο τρελα. λυπαμαι που ζω σε κοινωνια ζωυφιων μακαρι ναμ ην ειχα γεννηθει ποτε σ αυτο αξιολυπητο κι αξιομισητο πραγμα.
_________________
kt
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 29 Ιουν 2007, 18:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Βρε Κατερίνα...

Για ένα τέτοιο ζωύφιο δεν ξεκατινιάζεσαι και εσύ...? Και το "παίζεις" τρελή, με μηνύματα, μπράβους με ρόπαλα που θα τον δείρουν για να σου κάτσει κλπ;

Γιατί δεν βρίσκεις κανέναν εκτός γυάλας, να ταιριάξετε και να συμπεθεριάσετε;

Γιατι κυνηγάς ένα ψαράκι, που είναι σε μια σχέση που δεν την πολυθέλει (ξέρεις με εκείνη την ξενέρωτη την ψηλή την ξανθιά την δίμετρη με τις σιλικόνες, την Αθηναία, ντε;;Wink και αρκείται στο να γνωρίζει και να φλερτάρει με άσχετους και ψυχοπαθείς από το internet?

Υπάρχει καλύτερος ορισμός του εκτός πραγματικότητας και μη ανθρώπινου από το να ερωτεύεσαι από chat, να επικοινωνείς με SMS και "αναπάντητες" και να βάζεις άσχετους να ξεκαθαρίζουν τα προσωπικά σου προβλήματα;
(ααα, και να μην μπορείς να επικοινωνήσεις: να σου λένε τράβα κοίτα τη δουλειά σου και παράτα με, και να μην λες να το καταλάβεις)

Και για να χαλάσω λίγο και το χαβαλέ του post σου (γιατί για χαβαλέ νομίζω ότι τα γράφεις) και να ξενερώσω όσους σκέφτηκαν ότι μπορούν να σου απαντήσουν σοβαρά... και στον HotStation και αλλού:

http://www.comfusio.gr/php/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=848

http://www.sfinaki.gr/forum/index.php?topic=2716


(...και όπου αλλού στέλνεις το ίδιο κατεβατό με copy paste)


Πώς γίνεται να σε πάρουμε σοβαρά όταν δηλώνεις από Ηράκλειο και να είσαι στην Αθήνα ; Μας καταστρέφεις το όραμα...!


Πάντως σε ευχαριστούμε πολύ!

(και τον Oblitron για το hint του copy paste)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 29 Ιουν 2007, 18:47 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μπορεί να θέλει να πει το πόνο της η φίλη μας, να ακουστεί παντού. `Οσο για το τι δηλώνει, κι εγώ είμαι από Καλάβρυτα (καταγωγή) και δηλώνω Αθήνα αφού εδώ γεννήθηκα/μεγάλωσα/ζω Wink

Κατερίνα μου, κατά τ'άλλα ο Μηνάς έχει δίκιο, απ'το ιντερνετ σπάνια βρίσκεις κάτι καλό, αλλά ο παθών μαθών που λένε.
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
katerina1974
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jun 23, 2007
Μηνύματα: 3
Πόλη/Χώρα: ηρακλειο κρητης

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 30 Ιουν 2007, 01:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ouf pia me tosu koloelklhnes kai tis koloidees tous! Απαντηση με παραβολή κειμένου

prwta apo ola psyxopathis eisai kai fainesai kai deyteron den iemai athina hrakleio krthhs eimai edw gwenithika edw megalwsa kai edw azw ahtina ezhsa 6 xronai kia de tha ksanazousaq me tipota h allh einai ahtinaia oxi egw kai lave ypopsh sou oti eimeis oi krhtikes iemaste poly kalyteres ap tis athinaies (asxeto) kai kati akoma. to oti =enas anthrwpos kserei ti thelei kai olos o planhths diafwnei mazi otu sdeshmainei oti aytos o anthrwpos ienai psyxopathis,. psyxaopatheis eiste oloi eseis alal de to xete katalavei giati kaneis de sas edwse na to katalavete alal gia olaq yparxei mia arxh. oso gia mena nai agapaw to xarh kai oxi de drepomai de metaniwnw kai oxi de kanw pisw ayton thelw ki gi ayton tyha agwnistw ki osoi gi sas synexiste na zeite sta oriakia sas kai ta kelia sas egw oxi lypamai egw eimai ektos mazaas ki ektos kosmou kai eimai perhfanh gi ayto. kai kati teleytaio de evala kanenan na ton deirei oute kan to skefthka den iemai trelh ERWTYEMENH EIMAI ILITHIE!!! gi ayto papse kai koita esy th zwyla sou giati gia zwOYLA prokeitai kai mh krineis ina mh kritheis. telos. yg}H ALITHINH AGAPH DNE EXEI SYNORA OUTE NOMOUS OUTE PREPEI KAI DEN PREPEI KAI DNE YPOTASETAI SE KANENNA KAI SE TIPOTA. egw symparastash zhthsa oxi kritikh tou kolou kai mikroastikes ideoules ayta gia sas oxi gia mena .

διόρθωσε το κείμενο σου με ελληνικούς χαρακτήρες σε παρακαλώ [mod]
_________________
kt
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 30 Ιουν 2007, 12:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Κατερίνα,
πρώτα απ'όλα θα σε παρακαλέσω να μην γράφεις greeklish καθώς αυτό έρχεται σε αντίθεση με τους κανόνες του φόρουμ

`Οσον αφορά το θέμα σου, δεν είσαι ψυχοπαθής, απλώς διάλεξες έναν λάθος τρόπο να δείξεις στον άλλον το πάθος σου για σένα. Ο άντρας, όπως και η γυναίκα, γιατί και οι δύο άνθρωποι είναι, θέλει να νιώσει ασφάλεια σε μια σχέση κι όχι να ξυπνήσει μια μέρα με χίλια δυο προβλήματα απ'το πουθενά.

Αυτό λοιπόν που πρέπει να κάνεις είναι να μην αφήνεις να σε τρελαίνει και να σε τυφλώνει ο έρωτας για να μη κάνεις πράγματα τέτοια τρελά. Είναι περιττό να σου πω πως ο κύριος αυτός είναι πολύ δύσκολο να σε ξαναδεί σοβαρά ξανά.

Δεν γινόμαστε ηττοπαθείς όταν παραδεχόμαστε ένα λάθος που κάναμε, αντίθετα αποκτάμε καλύτερη γνώση του εαυτού μας και πώς μπορούμε να αποφύγουμε τέτοια λάθη στο μέλλον.

Θα σου πρότεινα να μην ασχοληθείς μαζί του ξανά και να προχωρήσεις τη ζωούλα σου απλώς έχοντας στο νου αυτά τα 2 πράγματα που σου είπα. Εμένα δε με νοιάζει τι θα κάνεις, ούτε καν σε ξέρω, αλλά είναι και για το καλό σου, να ξαναβρείς την ηρεμία σου.

Και τελειώνοντας, θα παρακαλούσα τους κύριους συνομιλητές να είναι πιο ήρεμοι στη συζήτηση, δε χρειάζεται να βγάζουμε τα απωθημένα μας στην κοπέλα. `Οταν κάποιος έχει πρόβλημα τον βοηθάμε Wink
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©