Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641041
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Τίτλοι τραγουδιών που ψάχνετε
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Τίτλοι & Στίχοι Τραγουδιών


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 30 Μαι 2006, 11:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τάσο,

για το άγνωστο - 2 θα σου πω:

Spandau Ballet - To Cut a Long Story Short

Για τα υπόλοιπα, ας περιμένουμε κανέναν άλλο γνώστη της σκηνής (electra - staikos κλπ)..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 3 Ιουν 2006, 20:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλησπέρα. Ψάχνω ενα τραγούδι που είναι ιταλικό (δε μπορώ να πω με σιγουριά αν είναι italo ή pop) όπου στο refren λέει κάτι σαν: "stacera laluna" , το είχε βάλει κ ο Μηνάς σε μια πρόσφατη εκπομπή του στο free fm σαν εισαγωγή. Αν κάποιος γνωρίζει ποιο κομμάτι εννοώ, αν μπορεί, ας απαντήσει!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 4 Ιουν 2006, 16:12 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

jim829 έγραψε:
Καλησπέρα. Ψάχνω ενα τραγούδι που είναι ιταλικό (δε μπορώ να πω με σιγουριά αν είναι italo ή pop) όπου στο refren λέει κάτι σαν: "stacera laluna" , το είχε βάλει κ ο Μηνάς σε μια πρόσφατη εκπομπή του στο free fm σαν εισαγωγή. Αν κάποιος γνωρίζει ποιο κομμάτι εννοώ, αν μπορεί, ας απαντήσει!!!


Paps'n'Skar - Mirage (la luna)

tex δώσε κάτι παραπάνω
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 5 Ιουν 2006, 14:49 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

dmitspan έγραψε:
Quote:
Paps'n'Skar - Mirage (la luna)


Ευχαριστώ για την απάντηση, αν και το κομμάτι που είχα ακούσει πρέπει να ήταν mid-tempo, να είχε ενα πιο 80's / pop ρυθμό... Anyway, ευχαριστώ όπως και να έχει για την γρήγορη απάντηση. Τώρα που είπα γρήγορη απάντηση.. εσύ dmitspan δεν είσαι φαντάρος κανονικά?...!! Wink Smile Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 5 Ιουν 2006, 16:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

jim829 έγραψε:
dmitspan έγραψε:
Quote:
Paps'n'Skar - Mirage (la luna)


Ευχαριστώ για την απάντηση, αν και το κομμάτι που είχα ακούσει πρέπει να ήταν mid-tempo, να είχε ενα πιο 80's / pop ρυθμό... Anyway, ευχαριστώ όπως και να έχει για την γρήγορη απάντηση. Τώρα που είπα γρήγορη απάντηση.. εσύ dmitspan δεν είσαι φαντάρος κανονικά?...!! Wink Smile Smile


κι όμως, αυτό είναι που αρχίζει με stacera la luna. Αν είναι κάποιο remix αυτό, δε το γνωρίζω. Ναι, βρίσκομαι σε άδεια ορκομοσίας
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
radiodj105
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: May 01, 2004
Μηνύματα: 65
Πόλη/Χώρα: Μεγαλόπολη

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 8 Ιουν 2006, 14:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Re: 4 kommatakia psaxnw!! Απαντηση με παραβολή κειμένου

tassos έγραψε:
Καλησπερα...
4. http://www.zshare.net/audio/agnwsto1-wav.html

Ελπίζω όλα να ανέβηκαν σωστά....Τα λεμε!


Αυτό που γνωρίζω είναι το
4. http://www.zshare.net/audio/agnwsto1-wav.html
δηλαδή το αρχείο agnwsto1.wav
Το κομμάτι είναι από Roxy Music και λέγεται Same Old Scene.
Αν το θέλεις, το έχω για να στο στείλω.
Δώσε μου μόνο ένα μαιλ με μεγάλη χωρητικότητα!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
tassos
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Dec 03, 2005
Μηνύματα: 13

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 9 Ιουν 2006, 19:47 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Radiodj105 ευχαριστω πολυ!!
Το κομματι ηταν οντως αυτο,το κατεβασα ηδη!!
Με σχετικη βοηθεια βρηκα και τα αλλα δυο που ελειπαν κι ετσι τα 4 κομματακια δεν ειναι πλεον αγνωστα..
Ομως θα ηθελα να δωσω κι αλλο ενα sampler!!
To κομματι αυτο το ψαχνω απτον Οκτωβριο...
Ειναι κλασσικοτατο instrumental του free ,προσοχη μοιαζει με space hoppers και με visitors αλλα δεν ειναι...

http://www.zshare.net/audio/instrumental-wav.html


To κομματι αυτο το ψαχνει καιρο και ο ernest,ενας φιλος ακροατης στο site του free..
Αντε καλο τριημερο να χουμε(οι περισσοτεροι)και τα λεμε boom boom..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 10 Ιουλ 2006, 16:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλησπέρα παιδιά. Είναι 2 τραγούδια που ψάχνω.
1ον Ενα ροκ τραγούδι που λέει κάτι σαν :"...blow up the city..." και παίζει κ στα διαφημιστικά του μαστοράκη στον alpha και στον radio gold.
2ον Είναι ενα κομμάτι προς λατιν ποπ που στο ρεφρεν λέει κάτι σαν.... :"...ganito,ganito, uno la malaka ganito..." !!!
Αν κάποιος γνωρίζει καλλιτέχνη ή τίτλο τραγουδιού ασ στείλει ενα reply .
Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
agapn
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Apr 25, 2006
Μηνύματα: 7

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 10 Ιουλ 2006, 22:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

για το 2ο που ψαχνης μου θυμιζει MANU CHAO "Bonito"..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GOLLUM
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Mar 06, 2006
Μηνύματα: 20
Πόλη/Χώρα: Νεο Φαληρο/Πειραιας

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 19 Ιουλ 2006, 20:16 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γεια χαρα σε ολους ελπιζω να μπαινω σφηνα σε κατι που συζητατε!!
Ρε παιδια υπαρχει ενα μελωδιακο κομματι που παιζει εντονα στην σειρα Κλεισε τα ματια και δε μπορω να το βρω..παιζουν πολυ 4 κομματια τα 3 τα εχω και ειναι τα παρακατω:

Zbigniew Preisner-Damage Fatale
Clint Mansell-Summer Overture
Ryuichi Sakamoto-The shetlering-Sky theme

Αυτα ειναι τα 3 εκ των 4ρων που παιζουν εντονα..το αλλο δεν εχω και στο χτεσινο επεισοδιο επαιζε το συγκεκριμενο πολυ!!Αν καποιος γνωριζει κατι plz ασ βοηθησει!!! Laughing Laughing Laughing
_________________
Μουσικο ταξιδι στο χρονο με τον Net Radio.
Δευτερα 22.00-00.00 και Τριτη-Παρασκευη 21.00-23.00 "Παμε σαν αλλοτε"
http://radio.arbula.gr:8000/pamesanalote.ogg
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
thimios
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 6

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 21 Ιουλ 2006, 20:46 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ...και 2 ελληνικά Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλησπέρα...

ψάχνω 2 τραγουδάκια...

το ένα είναι ελληνικό ψιλο-ροκ
κάπου λέει "ισχύς εν τη ενώση" και κάπου αλλού "κι έλα μαζί μου στον πάτο". το άκουσα στην ΕΡΑ ΣΠΟΡ.

το άλλο είναι το τραγούδι της TIM.
φαντάζομαι είναι κάποιο remix του "Θέλω τις τρέλες μου, θέλω τα όπα μου"

καμία βοήθεια;

Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 22 Ιουλ 2006, 01:36 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Re: ...και 2 ελληνικά Απαντηση με παραβολή κειμένου

thimios έγραψε:
Καλησπέρα...

το ένα είναι ελληνικό ψιλο-ροκ
κάπου λέει "ισχύς εν τη ενώση" και κάπου αλλού "κι έλα μαζί μου στον πάτο". το άκουσα στην ΕΡΑ ΣΠΟΡ.

Smile


Για το ένα από τα δύο που ψάχνεις η απάντηση είναι:

Ζακ Στεφάνου - Φτάσε στον Πάτο
από το "Ενας όμορφος κόσμος" του 2005 (track #2)..

Όταν αγγίξεις την κορυφή και τσιρίξεις
και έχεις την τύχη με το μέρος σου
κρατάς την πορεία και φτάνεις στα όρια

Μα όταν γλιτώσεις από το βάρος μιας πτώσης
και δεν μπορείς να σηκωθείς
τότε δεν βλέπω να έχεις πολλά περιθώρια

Φτάσε στον πάτο
εκεί που δεν υπάρχει πιο κάτω
και βρες την ευτυχία κρυμμένη
κομμένη και ραμμένη για σένα
που κλαις σε κάθε πτώση
ισχύς εν τη ενώσει ψυχή μου
και έλα μαζί μου στον πάτο

Όταν παλέψεις και όλη τη γνώση μαζέψεις
και ετοιμαστείς να απογειωθείς
καιρός να μάθεις τι κάνουν τα ώριμα φρούτα

Φόρα το κράνος πάρε ανάσα και θάρρος
και αντί να προς τα πάνω να κοιτάς
κλείσε τη μύτη σου φτάσε στην άκρη και βούτα

Φτάσε στον πάτο
εκεί που δεν υπάρχει πιο κάτω
και βρες την ευτυχία κρυμμένη
κομμένη και ραμμένη για σένα
που κλαις σε κάθε πτώση
ισχύς εν τη ενώσει ψυχή μου
και έλα μαζί μου στον πάτο

Φτάσε στον πάτο
εκεί που δεν υπάρχει πιο κάτω
και βρες την ευτυχία κρυμμένη
κομμένη και ραμμένη για σένα
που κλαις σε κάθε πτώση
ισχύς εν τη ενώσει ψυχή μου
και έλα μαζί μου
στον πάτο
εκεί που δεν υπάρχει πιο κάτω
και βρες την ευτυχία κρυμμένη
κομμένη και ραμμένη για σένα
και έλα μαζί μου
στον πάτο
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
thimios
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 6

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 25 Ιουλ 2006, 12:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Re: ...και 2 ελληνικά Απαντηση με παραβολή κειμένου

LavantiS έγραψε:


Για το ένα από τα δύο που ψάχνεις η απάντηση είναι:

Ζακ Στεφάνου - Φτάσε στον Πάτο
από το "Ενας όμορφος κόσμος" του 2005 (track #2)..



merci mr admin! Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Petros80s
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Aug 02, 2006
Μηνύματα: 1

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 2 Αυγ 2006, 20:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Italo mix Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλησπερα και απο μενα και καλως σας βρηκα!!
Ψαχνω απεγνωσμενα 2-3 μιξ με ιταλο κομματια που επαιξαν λιγο καιρο πριν στον Free,
Παρασκευη 14 Ιουλιου και ωρα μεταξυ 9.30 και 10.30 το βραδυ...
Ακουσα μαζεμενα κομματια σε αυτα που τα ψαχνω μηνες..
Πιο πολλα στοιχεια δεν εχω.Μπορω να θυμhθω μερικα κομματια που ακουστηκαν μεσα στα μιξ,αλλα δεν νομιζω οτι θα βοηθουσε!
Καπου σε αλλα ποστ ειδα οτι υπαρχει τροπος να βρεθουν κομματια που επαιξαν προηγουμενες ημερες..Αν τυχον μπορουσε να γινει κατι,θα ηταν super!
Oπως και να χει παντως,καλη συνεχεια και ευχαριστω πολυ!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 9 Αυγ 2006, 15:17 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλώς ήρθες Πέτρο!
Δε μπορώ να σε βοηθήσω καθώς είμαι εκτός Αθηνών, όμως πιστεύω ότι ο Μηνάς και οι λοιποί μπορούν να σε βοηθήσουν αν τους δώσεις κάποια παραπάνω πληροφορία για τα κομμάτια, εκτός αν θυμούνται την playlist, αν και πάει σχεδόν 1 μήνας πριν
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 9 Αυγ 2006, 15:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

dmitspan έγραψε:

Δε μπορώ να σε βοηθήσω καθώς είμαι εκτός Αθηνών, όμως πιστεύω ότι ο Μηνάς και οι λοιποί μπορούν να σε βοηθήσουν αν τους δώσεις κάποια παραπάνω πληροφορία για τα κομμάτια, εκτός αν θυμούνται την playlist, αν και πάει σχεδόν 1 μήνας πριν


Είμαι εκτός προγράμματος του Free μέχρι τέλος του Αυγούστου οπότε δεν θα μπορέσω να βοηθήσω, δυστυχώς...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Gabriel7
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Dec 30, 2005
Μηνύματα: 20
Πόλη/Χώρα: Nίκαια/Eλλάδα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 23 Αυγ 2006, 00:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλησπέρα,
Είναι πάλι κάπως κουφό αυτό που αναζητώ,αλλά είναι και πάλι από άθλια ελληνική βιντεοταινία.
Είναι αυτό εδώ,δε ξέρω αν είναι ελληνικό κομμάτι ή υπάρχει με ξένο τίτλό,αλλά έπαιζε και στην Αθλητική Κυριακή τη δεκαετία του 80...
http://rapidshare.de/files/30392436/Untitled3.mp3.html
Thanx...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 13 Σεπ 2006, 15:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλησπέρα παιδιά.. Θέλω να ρωτήσω εάν γνωρίζετε ένα τραγούδι dance, που ακούστηκε πολύ το καλοκαίρι και στο refren έλεγε κάτι σαν:"love me, like there's no tommorow, love me, call me.....", εάν γνωρίζει κάποιος, ασ στείλει ενα reply..
Ευχαρίστώ.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
jim829
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: Nov 19, 2005
Μηνύματα: 191

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 18 Σεπ 2006, 21:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Quote:
Λοιπόν αν δεν κάνω λάθος φίλε Jim το τραγούδι που ζητάς είναι το

Morandi - Love me


Ναι, αυτό είναι. ΝΑσαι καλά φίλε, thanks!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
melomakarono
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Sep 06, 2006
Μηνύματα: 5
Πόλη/Χώρα: ΑΘΗΝΑ

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 24 Σεπ 2006, 17:49 GMT    Τίτλος Μηνύματος: hi Απαντηση με παραβολή κειμένου

thelw to kommati pou paizei kata tin diarkeia tis seiras 10h entoli ston aplha. oxi stous titlous alla kata tin diarkeia! sas euxaristw polu k elpizw na me boithisete!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Τίτλοι & Στίχοι Τραγουδιών All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 17, 18, 19  Επόμενο
Σελίδα 9 από 19

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©