Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641079
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

MAD TV εκπομπή για τα μπάζα με τίτλο "WWW"

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Λοιπά τηλεοπτικά


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
radiodj105
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: May 01, 2004
Μηνύματα: 65
Πόλη/Χώρα: Μεγαλόπολη

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 20 Φεβ 2006, 00:35 GMT    Τίτλος Μηνύματος: MAD TV εκπομπή για τα μπάζα με τίτλο "WWW" Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γειά σας
‘Eχω μείνει άναυδος με την εκπομπή “www” που παρουσιάζει ο Guy Krief κάθε μεσημέρι 16:00-16:30. Βέβαια χάρη σε αυτόν τον παρουσιαστή… το MAD TV κατάφερε για πρώτη φορά κάτι μοναδικό. Να ασχοληθεί μαζί τους ο Θέμος Αναστασιάδης από τον Alpha στο ‘ΟΛΑ Χ.
Φυσικά είναι προτιμότερο να ασχοληθούν 10 Θέμοι, παρά το ΕΣΡ για υποβαθμισμένη τηλεοπτική εκπομπή (ή κάπως έτσι).
Πραγματικά εκεί στο MAD TV, πριν προσλάβουν κάποιον για παρουσιαστή, δεν κάνουν έναν έλεγχο να δουν αν πράγματι τους κάνει; Δεν λέω… ο συγκεκριμένος παρουσιαστής έχει κάτι το μοναδικό στον τρόπο που κάνει την εκπομπή του. Τόσο κακά μοναδικό που πραγματικά το λιγότερο που κάνω όταν ξεκινάει την εκπομπή του, είναι να αλλάξω κανάλι.
Δεν είμαι συντηρητικός. Είμαι 35 χρονών, δεν ακούω τσιφτετέλια, ακόμα και τώρα στα 35 μου, βγαίνω συνέχεια «έξω» και δεν είμαι οπαδός του Νίκου Χατζηνικολάου. Πραγματικά όμως, το συγκεκριμένο παλικάρι που έχει προσλάβει το MAD, νομίζω ότι κάνει κακό στην καλή ;;; φήμη του καναλιού.
Επιπλέον πρέπει να σας ενημερώσω ότι ουδέποτε γνώριζα προσωπικά τον Guy Krief (και φυσικά ούτε και θέλω να γνωρίσω κάποιον που σακατεύει την ελληνική γλώσσα). Αναρωτιέμαι τελικά… τον προσέλαβαν ως τί; Για να γίνει ίνδαλμα της ελληνικής νεολαίας (όπου εκεί κυρίως απευθύνεται το κανάλι;) ή για να γεμίσει ένα μισάωρο (4 με 4μιση κάθε μέρα) πολύ οικονομικά; Λυπάμαι… αλλά δεν θα ήθελα τα ελληνόπουλα να μιλούν ελληνικά όπως ο εν λόγω παρουσιαστής…
Δεν είμαι κακός… όμως τελικά εύχομαι να αφουγκραστούν κάποιους τηλεθεατές που πιθανόν να κάνουν παράπονα στο MAD… παρά να ασχοληθεί το ΕΣΡ μαζί τους (για πρώτη φορά νομίζω σε τέτοιο θέμα).
Παρακαλώ το αγαπητό φόρουμ, να παρακολουθήσει την εκπομπή και να μου πει τη γνώμη του.
Κάντε κλικ στο παρακάτω λινκ και δείτε για τί πράγμα μιλάω
http://www.mad.tv/mad4mad/?go=prod&prodid=82
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
NASOS170
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 28, 2005
Μηνύματα: 95
Πόλη/Χώρα: a8ina

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 20 Φεβ 2006, 02:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ετυχε να ακουσω Guy πρωτη φορα στο viilage fm ενα Σαββατο πρωι. Μου εκανε εντυπωση ο τροπος που μιλαγε (περα απο την προφορα του) αρκετα περιεργα ασυντακτα και "ανορθογραφα". Αργοτερα τον ειδα στην τηλεοραση του MAD. Δεν ξερω αν πρεπει να παρεμβει ΕΡΣ, αλλωστε δεν παρεμβαινει για εκπομπες Μικρουτσικου-Πανιας(Αννιτας). Εδω γιατι να το κανει?
Το MAD "ψαχνει" (?) παρουσιαστες, αυτο τον καιρο. Νεοι-ες κανουν ουρες εξω απο τα studio των δοκιμαστικων με τα βιογραφικα στα χερια!
Αραγε τι ειναι αυτο που μετραει για να παρει καποιος τηλεοπτικο χρονο, να γινει παρουσιαστης...?!?
Καποιο απο αυτα τα εκατονταδες παιδια (στην ηλικια μου τα περισσοτερα) με ονειρα και ορεξη εχουν πιθανοτητες?
Τι ρωταω...! Rolling Eyes
_________________
| www.freefm.gr |
με την καλη εννοια παντα...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Λοιπά τηλεοπτικά All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©