LavantiS Αντμίν και βάλε!
![Αντμίν και βάλε! Αντμίν και βάλε!](modules/Forums/images/ranks/notes/rangad.gif)
![](modules/Forums/images/avatars/4289302304740c2ace90bc.gif)
Mέλος από: Oct 10, 2003 Μηνύματα: 1679 Πόλη/Χώρα: Athens - Greece
|
Στάλθηκε: Πέμπτη 3 Ιουν 2004, 12:23 GMT Τίτλος Μηνύματος: Η Επιστροφή του Καζούλη |
|
|
Μετά από τρία χρόνια απουσίας, ο Βασίλης Καζούλης επανέρχεται ανανεωμένος στη δισκογραφία.
Αυτή την εποχή είναι στο στούντιο και ολοκληρώνει τα καινούρια του τραγούδια που θα κυκλοφορήσουν σε λίγες μέρες. Ο δίσκος με τίτλο «Μόνο να μου γελάς» θα περιέχει 11 νέα τραγούδια σε στίχους και μουσική του Βασίλη. Με ιδιαίτερο χρώμα στον ήχο γιατί αυτή τη φορά ο Βασίλης Καζούλλης συνεργάζεται με τον Μανώλη Φάμελλο, που υπογράφει την ενορχήστρωση και την επιμέλεια παραγωγής.
Στο δίσκο συμμετέχει σ’ ένα τραγούδι έκπληξη ο Γιώργος Νταλάρας, σ’ ένα δεύτερο η Καίτη Κουλλιά ενώ ο Μανώλης Φάμελλος ερμηνεύει ένα ντουέτο μαζί με τον Βασίλη. Στην ενορχήστρωση βοήθησε και ο Στάθης Δρογώσης. |
|