Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641097
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

You say you love so why don't you care!

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Τίτλοι & Στίχοι Τραγουδιών


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Mpalonopsaro
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 22, 2008
Μηνύματα: 21

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 15 Ιαν 2009, 13:06 GMT    Τίτλος Μηνύματος: You say you love so why don't you care! Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλημέρα!! Εδώ και βδομάδες ψάχνω να βρω ένα τραγουδάκι που έχω ακούσει στον Red και στον Rock fm αλλα δεν έχουν πει ποιο είναι και ενώ το έχω ψάξει με όλους τους δυνατούς τρόπους που ξέρω δεν το έχω βρει!

Οι στίχοι που έχω ακούσει είναι (μάλλον δηλαδή) "You say you love me so why doing't you care" και σε κάποια φάση πρέπει να λέει και ένα "Leave me alone"! Έχει αντρικά φωνητικά και στο refrain ακούγεται και κάποια γυναικεία φωνή!!

Αν το έχει ακούσει και κάποιος άλλος και ξέρει και ποιος το λέει αν μπορεί ας μου πει!!

Ευχαριστώ πολύ!

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mpalonopsaro
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 22, 2008
Μηνύματα: 21

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 15 Ιαν 2009, 16:00 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Λοιπόν βρέθηκε το τραγούδι από την πολύ καλή μου φίλη Ειρήνη!!! Ευχαριστώ όποιον έψαξε μήπως το βρει Very Happy Θα το κάνω post για να το ακούσετε και εσείς Very Happy !!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
emmeleiac
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Apr 21, 2009
Μηνύματα: 1
Πόλη/Χώρα: greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 21 Απρ 2009, 17:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

xilia euxaristw!epsaxna k egw auto t tragudi k malicta t eixa akusei stn red k stn rock fm...aman k autos o red vazei kati komatares k dn leei meta poies eine k prepei emeis ta kahmena na psaxnume m osa logia exume piasei ap'ts stixus.parakalw tn agapimeeeno mu red 96,3 na kanei kt g auto...plzz.euxaristw pl
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Τίτλοι & Στίχοι Τραγουδιών All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©