Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641102
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 6 Απρ 2004, 10:46 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!! Απαντηση με παραβολή κειμένου

Φεεεεεεεεεεεεεεεεεεύγω....... και αφήνω πίσω μου pc, δουλειά, άγχος, ξενέρωτους και μίζερους.
Επιτέλους θα ρίξω μαύρη πέτρα πίσω μου για μερικές μερούλες και θα ξεκουραστώ!
Την κάνω σήμερα το απόγευμα και επιστρέφω Τρίτη του Πάσχα!
Δεν την περίμενα αυτήν την άδεια τόσες μέρες ...ήταν πολύ ξαφνικό και πολύ καλό επίσης.
Θα βρώ κανένα βουνό να αράξω, να ηρεμήσω, γιατί δεν μπορώ άλλο κόσμο. (πελάτες, εκθέτες, διαφημιστές κλπ.)
Είδα τόσους πολλούς αυτόν τον μήνα που φτάνει για όλο τον χρόνο.

Εύχομαι σε όλους τους ακροατές, τους συντελεστές, τα μέλη και τους επισκέπτες του Hot Station

Χρόνια Πολλά και καλά!!!!
Καλή Ανάσταση σε όλους !!!!!!


και χαλαρά με το αρνάκι και τα κοκορέτσια ε??
Όχι με τα μούτρα και πλακωθούμε στις σόδες μετά.
Παν μέτρον άχρηστον... αλλά στην προκειμένη το μέτρο χρειάζεται.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 6 Απρ 2004, 20:25 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλη ανάσταση και σε σένα Στεφανία και σε όσους φύγουν ή μείνουν στα σπίτια τους!

Κι εγώ την κάνω αύριο για 5 μερούλες στην Κρήτη (Χανιά) το μόνο μέρος της Κρήτης που δεν επισκεύτηκα στην 7μηνη παραμονή μου κατά την ένδοξη θητεία μου στην Πολεμική Αεροπορία στο νησί...

Από την μία σκέφτομαι την ψευδαισθηση ότι όλες οι χαζουποχρεώσεις και οι δουλειές που αφήνουμε πίσω παύουν να υπάρχουν (και ελπίζω να την έχω την ριμάδα όταν μπω στο καράβι μέχρι να επιστρέψω) από την άλλη το τι με περιμένει στην επιστροφή και το στένεμα των περιθωρίων του χρόνου που θα απομένουν... (πάντα μίζερος)...

Οπως και να έχει εύχομαι όλοι μας να περάσουμε καλά, με ωραία παρέα, και όσο το δυνατόν πιο ξένοιαστα και ξεκούραστα!

Καλές γιορτές λοιπόν, Καλή Ανασταση σε όλους και όλους, ολούθε!

Φιλιά Πολλά!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 6 Απρ 2004, 21:28 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

να σαι καλά Στεφανία μου και καλές γιορτές και σε σένα. Φυσικά και δε θα φάω αρνιά κ κοκορέτσια, τσάμπα φτιάχνω τους κοιλιακούς μου τόσο καιρό; Very Happy

καλές γιορτές σε όλους σας και να τις περάσετε με τον καλύτερο τρόπο!
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
optimus_prime
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 07, 2004
Μηνύματα: 43

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 8 Απρ 2004, 14:20 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

καλή λαμπρή σε όλους και να πηγαίνετε στην εκκλησία.
μην πάτε μόνο την ανάσταση!
και πάρτε κι ένα ξύλινο αυγό.
το είχα πάρει από ένα βιβλίο που κέρδισα πριν 3 χρόνια με τίτλο
"το κόκκινο αυγό που τα σπάζει όλα"
έβαψε, κιόλας, κανείς σας αυγά χήνας, πάπιας, στρουθοκαμήλου κτλ σήμερα; εγώ της χήνας μου, της Πίπις
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 21 Απρ 2006, 14:56 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τι λέει το πρόγραμμα πασχαλινών διακοπών φέτος? Very Happy

Να έχετε όλοι και όλες καλό Πάσχα και καλή Ανάσταση και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες της Κυριακής

και φυσικά να προσέχετε γιατί οι δρόμοι έχουν γεμίσει τρελλούς Evil or Very Mad Wink
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 21 Απρ 2006, 18:34 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Που το ξέθαψες 2 χρόνων topic? Smile

Εγώ θα μείνω Αθήνα, και θα περάσουμε οικογενειακά αυτές τις μέρες..

Κυριακή μεσημεράκι, θα πέσουν γυροβολιές (στην σούβλα)!

Χρονια Πολλά!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
akpe
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Oct 10, 2004
Μηνύματα: 6

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 22 Απρ 2006, 20:00 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση και απο εμένα παίδες Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©