Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641102
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Ιδέες για καλοκαιρινά Σαββατοκύριακα
Σελίδα 1, 2  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
ariadnou
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 20, 2004
Μηνύματα: 74

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Μαι 2004, 10:03 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Ιδέες για καλοκαιρινά Σαββατοκύριακα Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τι ωραία..... καλοκαιριάζει.
Όταν όμως οι προοπτικές για διακοπές είναι λίγο χλωμές τι κάνεις για να την βγάλεις καθαρή; (και για όποιον δεν κατάλαβε.....τον πόνο μου σας λέω).

Ρίχτε καμία ιδέα για Σαββατοκύριακα...... (άντε και Παρασκευή μέσα)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Μαι 2004, 13:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

me kali parea pantou mporeis na pas, yparxoun polles lyseis, mia bolta stin eksoxi, se kana kontino nisaki, p.x. Aigina klp. Idees briskontai arketes, arkei na yparxei oreksi. Auto metraei
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ariadnou
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 20, 2004
Μηνύματα: 74

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Μαι 2004, 13:38 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χμ.... Αίγινα καλή ιδέα. Έχω πάει όμως αρκετές φορές.

Από Αγκίστρι ξέρει κανείς τίποτα;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Μαι 2004, 13:59 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αγκίστρι?! με ιστιοφόρο πιάνεται σαν εμπειρία;

Πριν 10+ χρόνια με την σχολή.. Αλλά θες 4-6 ώρες να πας κι άλλες τόσες να γυρίσεις, ανάλογα και με τον αέρα και καιρό... Smile

Αλλα σε τέτοια περίπτωση, βασικά το ταξίδι λεει και ουχί ο προορισμός!

Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
DJ_835
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: May 03, 2004
Μηνύματα: 138

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Μαι 2004, 14:05 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Π-Σ-Κ διακοπές... Απαντηση με παραβολή κειμένου

Lagonisi Resort στο Λαγωνήσι και θα με θυμηθείς...πίστεψε με!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ariadnou
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 20, 2004
Μηνύματα: 74

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Μαι 2004, 14:15 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μηνά ποιά σχολή; Π.Ο.Ι.Α.Θ. μήπως;

Τζιμ τώρα τι να σου πω, τριαντάρισα κιόλας και το κορμί μου δεν πιάνει την ίδια τιμή με παλιά. Very Happy

Από Αγκίστρι εννοώ αν ξέρει κανείς παραλίες, καταλύματα, κλπ
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Μαι 2004, 15:01 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Λοιπόν Ariadnou θα σου πω τι έχω κανονίσει εγώ για αυτό το ΣΚ...
Παρασκευή σήμερα το βράδυ cinema Van Helsing...Αύριο,Σαββατο βράδυ θα φροντίσω ένα τρελλ΄ξενύχτι...Κυριακή που θα ξυπνήσω κατά τις 12 θα αράξω να δω ταινιούλα και απο μεσημέρι και μετά θα ξεκινήσουν καφεδάκια δίπλα στην ακρογιαλιά...φιλικά σπίτια και να δω όσο τον δυνατόν περισσότερα άτομα....
Και μη το ξεχάσω Σάββατο πρωί θα ακούσω τον Δημήτρη live!
όταν δεν "κάθεται" να φύγουμε για τριήμερο δεν σημαίνει πως εμάς εδώ πρέπει να μας πιάσει κατάθλιψη...
Αν κάνει καλό καιρό προτείνω...καφεδάκια...τρελλά ξενύχτια και γενικώς καλοκαιρινές τρέλλες...

ΜΑΙΡΗ
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Μαι 2004, 15:02 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Το πήρα το ρημάδι το χαρτί από την φοβερή και τρομερή σχολή του Ολυμπιονίκη Τάκη Κουλιγκά (πήρε μετάλλιο μαζί με τον -τεως- βασιλέα)...
Στο καλαμάκι..


Μάλιστα μου έστειλαν και πρόσκληση για reunion party αποφοίτων ιστιοπλόων, αλλά δυστυχώς, λόγω αλλαγής διεύθυνσης την πήρα αργά...

Grand Resort - Λαγονήσι; Αυτούς που έκραζε ο Μάκης ότι έφτιαξαν πισίνα μέσα στην θάλασσα και πάνε για μπουλντόζα;;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
ariadnou
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 20, 2004
Μηνύματα: 74

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 28 Μαι 2004, 21:02 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αχ Μαίρη μου λέω για κείνες τις μέρες που όλοι την έχουν κοπανήσει και σε ζορίζει η αίσθηση ότι είσαι ο λαμάκας της υπόθεσης. Όλοι να λιάζονται στις παραλίες - να σε παίρνουν τηλέφωνο και να ακους στο βάθος το πλάτσα πλούτσα... κι εσύ...... Evil or Very Mad
Για να πω την αλήθεια δεν μου έχει ξανατύχει να μην κάνω διακοπές Sad .

Γι' αυτό Βοήθεια!!!! Shocked

Γειά σου ρε Μηνά ιστοπλόε!!!!! Είχα δυό κολλητούς που πήραν δίπλωμα από τον Π.Ο.Ι.Α.Θ. στον Πειραιά. Πήγαινα συχνά μαζί τους - αυτοί μάθημα κι εγώ ούζα περιμένοντας τους -και όταν τέλειωσαν τα μαθήματα έκανε η σχολή εκδρομή στην Αίγινα και με πήραν μαζί τους. Αφασία!!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 17 Ιουν 2004, 20:45 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χμμ... περυσι που οι δικες μου προοπτικες για διακοπες ηταν απο ελαχιστες εως ανυπαρκτες, εκανα μπανακια Σαββατοκυριακα στο Τολο (λιγο εξω απο το Ναυπλιο. Γνωριζω ενα καταπληκτικο ξενοδοχειο εκει που ειναι σε λογικοτατες τιμες. Ομως το καλυτερο ειναι οτι τοιχο-τοιχο με τον hotelι εχει ενα πολυ καλο camping (για τους φυσιοδιφιδες και τους ζορισμενους οικονομικα). Ομως επειδη δεν εβρισκα παρεα παντα, την εκανα και μονος μου! Ετσι για χαλαρωμα και καφε πανω στην αμμο! Καλη καρδια και κεφι να εχεις και παρεα βρισκεις και εκει. Ειναι απιστευτο ποσοι ξεφευγουν μονοι τους... α ρε μοναξια που εχει πεσει στις μερες μας, ολα παρεξηγημενα και ολα πιεσμενα χρονικα, λες και αν δεν πανε στο Destijl το Σαββατο θα βυθιστει η μιση Αθηνα!!!

Oblivion
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
spycon69
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Nov 17, 2003
Μηνύματα: 34
Πόλη/Χώρα: Saronida Attikis

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 18 Ιουν 2004, 11:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Τήνος... Απαντηση με παραβολή κειμένου

και όχι δε με έχουν ταμένο...η τήνος, εαν εξαιρέσει κανείς την κάκιστη πρώτη εντύπωση του Λιμανιού & της χώρας είναι πανέμορφο νησί με πολλές & καλές παραλίες, καλό φαγητό & λογικές τιμές...μόνο 1 1/2 ώρα απο Ραφήνα...αρκεί να το ψάξει λίγο κανείς για να καταλάβει τι εννοώ...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
ariadnou
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 20, 2004
Μηνύματα: 74

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 18 Ιουν 2004, 23:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Έχω δύο ερωτήσεις για τους παραπάνω κυρίους.

Πάντα είχα την εντύπωση ότι στο Τολό γίνεται της τρελλής από κόσμο. Είναι έτσι; Χώρο να αράξεις την κορμάρα σου στην παραλία βρίσκεις;

Όσο για την Τήνο... Φυσσάει όπως στην Άνδρο; Γιατί εκεί φυσσάει πολύ... πάντα..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 19 Ιουν 2004, 02:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ειχα παει στο Τολο αρχες Σεπτεμβριου και παρατηρησα το εξης. Δεν ειχε κοσμο σε φαση να μην μπορεις να καθησεις στην παραλια. Ουτε Λουτσα ηταν ουτε Super paradise της Μυκονου. Ομως οτι ειχε κοσμο ειχε, φαντασου ομως οτι ολοι οσοι πανε Τολο μενουν Ναυπλιο, οποτε την αλλη μερα θα πανε σε αλλη παραλια της περιοχης.
Γενικα παντως πιστευω πως υπαρχουν τοσα ωραια μερη να πας και να περασεις καλα που ειναι αδυνατον να ΘΕΛΕΙΣ και να μην βρισκεις τοποθεσια (για ολα τα βαλαντια). Η καλη διαθεση και η παρορμηση χρειαζεται.

Oblivion
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 19 Ιουν 2004, 12:27 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Θυμάμαι που είχα πάει στο Τολό παλιάααααα...εποχή δλδ που πήγαινα διακοπές με τους γονείς, ήμουνα σκατό, αλλά θυμάμαι μια περιοχή εκεί κοντά, το Δρέπανο, με ωραία παραλία και προσπαθούσα να 'ψήσω' μια Ολλανδέζα απ'το διπλανό camping Embarassed Very Happy Εντάξει τότε ήμουν άπειρος και δεν είχα τις επιτυχίες που έχω τώρα (Μήτσο κατέβα απ'το καλάμι! Shocked )
Πάντως αν βρω την ευκαιρία γουστάρω να ξαναπάω Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 20 Ιουν 2004, 12:26 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Παντου ωραία είναι...αρκει καλή παρέα να έχεις...

Για μένα αγαπημένο νησί είναι η Πάρος όπου εκεί ήταν και οι πρώτες διακοπές μακρυά από τους γονείς...Άνδρος είναι το άλλο αγαπημένο μου νησί....

Γενικώ θέλω εναλλαγές. Ένα νησί να συνδιάζει την ηρεμία,την ομορφιά,τον κόσμο αλλά και την ξέφρενη νυχτερινή ζωή...Πάρο τα είχα βρεί όλα γι'αυτό εκτώς απο το 1999 που πήγα με φίλες από το σχολείο...πήγα τελικά ξανά το 2002 με φίλες από την σχολή μου...

Αχχχ ωραίο το καλοκαιράκι...ότι και να κάνεις είναι όμορφο γιατί έχει το άρωμα της καλοκαιρινής αύρας...

ΜΑΙΡΗ

ΥΓ:ωραίο topic Ariadnou....ταξιδιάρικο ...ααχχχ καλοκαιράκι!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 21 Ιουν 2004, 18:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μμμμ! Παρος! 3 χρονια συνεχως πηγαινα εκει και εμενα στο Κουλα camping στην Παροικια. Μια χρονια δε δοκιμασα και δωματιο αλλα δεν με συναρπαζε τοσο γιατι ειχα συνηθησει αλλιως! Βεβαια τοτε ημουν πιτσιρικας!!!
Ειχα περασει αξεχαστα και το μονο που μετανιωσα ειναι οτι δεν εζησα και την Ναουσσα οπως την Παροικια.
Ποτε δεν ειναι αργα...

Deep_Oblivion
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 21 Ιουν 2004, 19:35 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Και κει είχα πάει πριν χρόνια, πάλι σκατό ήμουνα, στο Δρυό μέναμε και πηγαινοερχόμουν στην Παροικιά σαν βλάκας με το ΚΤΕΛ, ενώ η αδερφή μου με το αγόρι της είχαν το παπί Wink
Είναι πολλά μέρη που έχω πάει με τους γονείς, αλλά θα ήθελα να τα επισκεφτώ και μόνος με το εκάστοτε μωρό μου. Είναι διαφορετικά..
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
spycon69
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Nov 17, 2003
Μηνύματα: 34
Πόλη/Χώρα: Saronida Attikis

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 22 Ιουν 2004, 08:55 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ariadnou έγραψε:
Έχω δύο ερωτήσεις για τους παραπάνω κυρίους.

Πάντα είχα την εντύπωση ότι στο Τολό γίνεται της τρελλής από κόσμο. Είναι έτσι; Χώρο να αράξεις την κορμάρα σου στην παραλία βρίσκεις;

Όσο για την Τήνο... Φυσσάει όπως στην Άνδρο; Γιατί εκεί φυσσάει πολύ... πάντα..


Είναι αλήθεια οτι στην Τήνο φυσάει πολύ...μα πάρα πολύ...περισσότερο και απο Άνδρο ωστόσο αν σε κατατοπίσει κάποιος ντόπιος θα μπορέσεις να βρείς παραλίες απίθανες... Wink

Βέβαια αν σου συμβεί να βρεθείς σε περίοδο νηνεμίας...αλήθεια δε θυμάμαι πότε ακριβώς μπορείς να πετύχεις κάτι τέτοιο στην Τήνο...θα παρακαλάς να φυσήξει λίγο για να δροσίσει μιας και το νησί είναι εντελώς ξερό...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 22 Ιουν 2004, 12:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Συνήθως τον Αύγουστο πιάνει νοτιάδες και σαρώνουν όλο το Αιγαίο
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
oblitron
Συνεργάτης
Συνεργάτης


Mέλος από: Apr 26, 2004
Μηνύματα: 282

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Κυριακή 27 Ιουν 2004, 14:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Aντίπαρος Απαντηση με παραβολή κειμένου

Για δείτε κι αυτό:

http://www.rockfm.gr/detail.asp?article_id=1808&cat_id=3

E Αriadnou?; Τι λες;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1, 2  Επόμενο
Σελίδα 1 από 2

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©