Γιορτάζει ο Μάρκος
  Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641109
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Ποιος είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος???

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 7 Ιουν 2004, 10:15 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Ποιος είναι ο μεγαλύτερος σας φόβος??? Απαντηση με παραβολή κειμένου

Γράψτε για όλους τους φόβους που έχετε και θέλετε να "ξορκίσετε"... άσχημες σκέψεις, καταστάσεις ή εικόνες που για κάποιο λόγο έχουν φωλιάσει μέσα μας και μας τρομάζουν...
Πως τους αντιμετωπίζετε?
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ariadnou
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 20, 2004
Μηνύματα: 74

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 7 Ιουν 2004, 12:38 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Φόβοι... Χμ! πολλοί. Μικροί καθημερινοί.

Κι άλλοι μεγάλοι -συστατικό των "γιατί" που αδυνατώ να φωτίσω.

Άλλοι που με το χρόνο παλεύτηκαν ή στριμώχτηκαν στη γωνία (ποιός αλήθεια μπορεί να μου το πει με σιγουριά) κι άλλοι που είναι ολοζώντανοι άλλοτε για να με παγώνουν κι άλλοτε για να με τσαντίζουν.

Αυτό όμως που τούτο τον καιρό αλήθεια με φοβίζει είναι "οι μικρές χαμένες μέρες" που λέει και το τραγούδι.
Μέρες που κυλάν και φεύγουν και εγώ ουσιαστικά δεν είμαι εκεί, δεν τις ζω.
Μέρες - που όλο και γίνονται περισσότερες - ΞΕΧΝΩ το πρωί να γυρίσω το κεφάλι μου προς τον ήλιο και να τον καλημερίσω, να κάνω πλάκα σε ένα φίλο, να παίξω με τις γάτες μου, κλπ. κλπ. και να νιώσω έτσι την ψυχή μου λιγάκι να γεμίζει.

Πώς το αντιμετωπίζω; Δύσκολο. Πρόκειται για "εχθρό" ύπουλο γι' αυτό με τρομάζει κιόλας.
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
ariadnou
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 20, 2004
Μηνύματα: 74

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 7 Ιουν 2004, 12:45 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Α!!! επίσης φοβάμαι και τια κατσαρίδες Confused .

Πώς τις αντιμετωπίζω;;;; Χα! με ιπτάμενη παντόφλα Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 7 Ιουν 2004, 19:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Θα συμφωνήσω με την Ariadnou ότι ο μεγαλύτερος φόβος μου είναι το πέρασμα του χρόνου...
Με τη καθημερινή δουλειά και τις σκοτούρες νιώθεις να κύλα τόσο γρήγορα ο χρόνος και αυτό σε φοβίζει γιάτι νιώθεις το κενό να πλημμυρίζει τη ζωή σου...Όπως σωστά λέει η Ariadnou είναι ο πιο ύπουλος εχθρός και δυστυχώς τρέχει τόσο γρήγορα που δεν καταφέρνουμε να τον "΄πιάσουμε"...
Τώρα όμως πλέον μετά από αγώνα νιώθω ευτυχισμένη που βρίσκω τρόπους να γεμίζω τη ζωή μου και κοινώς να περνάω καλά...Δεν θέλω σε καμοιά περίπτωση η δουλειά να γίνει όλη μου η ζωή και να μην έχω χρόνο για την προσωπική μου ευχαρίστηση...πέρασα αυτό το στάδιο και μετά από διαρθρωτικές αλλαγές έφερα τα πάντα στη ζωή μου "πάνω κάτω" και ζω μόνο για μένα...Για τη Μαίρη και μόνο...

ΜΑΙΡΗ
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©