Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641076
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Ναι! Εδώ σε κράζω!!!
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 12:44 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ποιος γκρινιαζειιιιι δεν ξερωωωωωω κυριεεε Grecooooo μου!!! εμεις παντως οχιιιιι...χιχιχιιχιχιχιχ!!!!!

Καλα εγω δεν φημιζομαι για την αυτοπεποιθηση μου , οποτε ας το αφησουμε ασχολιαστο αυτο,λοοοοοοολ!!!!

Greco να ξερεις οτι γυναικες που κραζουν μπροστα σου , πισω απο την πλατη σου λενε τα καλυτερα λογια ( αλλα δεν τα χεις μαθει καλα μαλλοοονν!!!)!!!
Τα κοπλιμενταααα να φοβασαι οχι το "κραξιμο"¨..χεχεε!!!!

και μη λες μονο για μας..γιατι μεχρι και ο κολλητος σου σε "κραξε" , αλλα αυτα δεν τα βλεπουμεεεεε,εεεεεε????ιχιχιχιχιχ!!!!

Ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια παντως...(ακου ομορφες και γλυκιες...πρεπει μαλλον να επισκεφθεις και τον οφθαμιατροοοο συντομαααααα, Razz Razz Razz Razz Razz )!!!!

Αντε παιδακια καλη μας μερα...και καλο μας κραξιμο!!!!!

(πλακα εχετε βρεεεεε)!!!!

Φιλουρες!!!!
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 13:00 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Greco έγραψε:
Υ.Γ. Stefania όλα καλα; Laughing


Όλα ανθηρά! Very Happy
Πως να μην καλά άλλωστε!! Ευτυχώς που υπάρχουν τύποι σαν και σένα, να γελάμε μαζί τους... Παντού και Πάντα υπάρχει ένας τέτοιος χαζός... εχμμ... ένας χιουμορίστας ήθελα να πώ!!!
thumright
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 13:19 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Vammpy εγώ ποτέ δεν έκραξα τον ίδιο τον Greco, δεν ξερώ καν πως είναι άλλωστε... Τη φωτογραφία του κράζω Shocked και για αυτό το πράμα δεν υπάρχει περίπτωση να πω καλά λόγια μπροστά του ή πίσω του!

Greco δεν στα μάθανε καλά στη σχολή σου...

Quote:
Άντρες:

[Η_πρόταση_σου_έγινε_δεκτή/]



δεν τελειώνει εκεί αυτό...έχει και συνέχεια.. Αν θυμάμαι καλά πάει κάπως έτσι:

[Η_πρότασή_σου_έγινε_δεκτή]

Hangs itself Hangs itself Hangs itself Hangs itself

[Αποδέχομαι_τις_επιπτώσεις/]

εκεί τελειώνει
Very Happy Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 13:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Μηπως να τα γραφατε σε Basic να τα καταλαβαινουμε και εμεις οι "μεγαλης αυτοπεποιθησης"?

Και δεν ακουγα μικρος οταν μου ελεγαν να γινω "κομπιουτερας", ηχοληπτης ηθελα λεει! Παντως τωρα δεν εχω την ταση να λεω οτι ειμαι... πιανιστας!!!

(ετσι Greco?)

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 14:16 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καταρχήν κυρία Denia θα έπρεπε να ξέρεται ότι όταν ανοίγουμε ένα tag [...] το κλείνουμε κιόλλας [/...]. Όταν ένα tag γράφεται σε αυτή την μορφή [.../] σημαίνει ότι άνοιξε είναι ισότιμο με [...]....[/....].

Για να μην σας κουράζω το: [Αποδέχομαι_τις_επιπτώσεις/] είναι ένα ΚΕΝΟ tag. Mεταφέροντας το από φυσικό σε λογικό επίπεδο οι επιπτώσεις ΕΙΝΑΙ ΜΗΔΕΝΙΚΕΣ. Οπότε Μηνά το Video 3 χρόνια Greco το έχεις δει. Απλά διαλέγεις και εγώ εκτελώ... Cool

Από εκεί και πέρα σας έχω κάνει όλες ξυραφάκια Gillete με τα κοπλιμέντα μου που κατά την διαφήμιση είναι "ότι καλύτερο για τον άνδρα..." και για ευχαριστώ ακούω υπεκφυγές και μισόλογα... Laughing

Άντε για να επιστρέψουμε στις ρίζες του thread (και ως αντιπροσφορά) σε χαρήζω μια βόλτα στο Supermarket. Θα έρθω να σας παραλάβω με ένα πολυτελές τεραστίων διαστάσεων Jeep για να χωρέσουν τα ψώνια σας.

Υ.Γ. Χαίρομαι που έστω λόγω γελειότητας ή έστω λόγω "χαζομάρας" προσφέρω γέλιο σε ορισμένες κυρίες του εν λόγω πολύβατου διότι σε όλες τις φωτογραφίες διακρίνω μια μελαγχολία (κανονικά θα έγραφα μιζέρια Razz) . Οπότε τουλάχιστον νοίωθω και πάλυ εντάξει με την συνείδηση μου Cool Laughing

Υ.Γ. Εάν εγώ είμαι πιανίστας, αυτός ο admin είναι "μαέστρος" άλλων εποχών... με hardcore editors (βρες έναν με autocomplete...) Deep
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 14:38 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ρε παιδια...εγω αυτα τα κομπουτεριστικα δεν τα καταλαβαινω...κινεζικα μου φαινονται ....(μιλαμε για μεγαλη ασχετοσυνη...)!!!

Greco κατι ξερω εγω που δεν βαζω photos, διοτι 8α γελαει οοοοοοοολος ο κοσμος μαζι μου ...οχι τιποτ'αλλο θα σου παρω και τα πρωτεια... Razz Razz Razz καμια αντπροταση εχεις? γιατι εμενα δεν μου αρεσουν τα ψωνια...και ειδικα τα σουπερ μαρκετ...τα βαριεμαι οσοοοοο δεν παειιιιι!!!!!

Μπορω να κραξωωωωωω το αφεντικο μου??? μπορω ε? ευχαριστωωωω.... μου χει σπασειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι τα νευραααααααααααα λεμεεεεεεεεεεεεε!!!![/img]
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 14:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τώρα ξεκαρδίστηκα όμως!!! Laughing

Κάποιος έχει τρομερή διαίσθησή... δεν φανταζομουνα ποτέ οτι ειναι τόσο σοβαρή η μελαγχολία μου... ακομα και ο χαζός μπόρεσε να την διακρίνει!!!

Denia πότε μπορώ να κλείσω ραντεβού για μια ψυχανάλυση? Ειμαι στα πρόθυρα και δεν την παλεύω άλλο... Very Happy Razz
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 14:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Kοίτα Vampy... Δεν πάνε να κουρευτούνε όλοι όσοι γελάνε μαζί μας ή κλαίνε ή ζηλεύουν κτλ... κτλ... Σημασία έχουν τα συναισθήματα αυτών που σε ενδιαφέρουν Wink Οπότε μια χαρά είσαι... Αλλά και πάλυ σου λέω σε έχω ολόκληρο album... Cool


Είδες Stefo που τα φαινόμενα μπορεί να απατούν... Laughing

Τρελογιατρός είναι η Denia?
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 14:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Στεφανία μου δεν θα έπαιρνα ποτέ το περιστατικό ενός συναδέλφου... Άλλωστε ο Dr Greco φαίνεται να κάνει τόσο καλή δουλειά στην αντιμετώπιση της όποιας μελαγχολίας σου. Wink

Εγώ από την άλλη με τα κομπιουτερίστικα μάλλον θέλω δουλειά ακόμα... Αλλα πιστεύω οτι το μήνυμά μου πέρασε παρόλα τα λάθη στις εντολές... nope
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
VaMMpiTreLLa
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Apr 26, 2006
Μηνύματα: 345

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 15:00 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Greco έγραψε:
Kοίτα Vampy... Δεν πάνε να κουρευτούνε όλοι όσοι γελάνε μαζί μας ή κλαίνε ή ζηλεύουν κτλ... κτλ... Σημασία έχουν τα συναισθήματα αυτών που σε ενδιαφέρουν Οπότε μια χαρά είσαι... Wink


Αυτος εισαιιιι Γιωργο μου!!! εδω με βρισκεις απολυτα συμφωνη!!!
Και για να το λες εσυ οτι ειμαι μια χαρα , κατιιιιι παραπανωωωω θα ξερεις... Wink



Greco έγραψε:
Αλλά και πάλυ σου λέω σε έχω ολόκληρο album... Cool


Και αναρωτιεμαι...που το βρηκες??? που το βρηκες???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ελπιζω να μην με κανεις πολυ βουκινο μονοοοο...χιχιχιχιχι!!!!


Στεφανια αμα χρειαζεσαι γιατρο , εδω μαστε μεις..Ειδικοτητα μας το καραγιοζιλικι , Very Happy Very Happy Very Happy !!!
_________________
No rain can wash away my tears
No wind can soothe my pain
You made me doubt, you made me fear
But now I'm not the same
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 16:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Όπως διέγνωσε ο doctor απο το βλέμμα, το ύφος μου ή οτι άλλο δεν ξέρω... (μαζί φαντάροι κάναμε) πάσχω απο μιζέρια!!
Vampi μου ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου αλλά εχω βρει τον ΜΕΓΑ καραγκιόζη!
Χμ,... και επειδη δοκιμασα τα πάντα, λέω να ομοιοθεραπευτώ!! Very Happy
Ε ναι λοιπόν!! Cool Θα κανω κολλητό τον χαζό!!
Ίσως οι χαζοί που ασχολούνται με μελαγχολικές να είναι πιο μίζεροι...


Αλήθεια πως πήγε το πάρτυ σας χθες??? Μα και εσεις Τεταρτιάτικα? Αν παίξει κανένα άλλο μεσα σε σ/κ θα ερθω σ ι γο υ ρα!!
Λίγος χορός κ καλή μουσικη θα κάνει καλό και στην περίπτωσή μου !! ε? ε? ε? Razz Very Happy
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 17:04 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Rock ya
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 17:16 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Rolling Eyes -> Rock ya -> Toilet monster -> Partyman
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 17:21 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

smurfin smurf brilsmurf -> santa -> Partyman
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 17:33 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

(Δίλλημα) rendeer ή μήπως dwarf

μα βέβαια... madking ...ο βασιλιάς των χαζωωωών!!!

Super εισαι ο αρχηγός μας!! Μεγάλη βεντέτα λέμεεεεεεεεεεεεε!!

cool_goatee Gives thy a finger
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 17:46 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

batman
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 18:18 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

επιτέλους, νιώθω ότι έγινε απόσβεση στα νέα emot-icons που μπήκαν στο forum (για να αποπροσανατολίσω την κουβέντα σε περίπτωση που έχει βαρύνει και επέρχονται παρεξηγήσεις)...

afro
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 18:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Σιγα μην παρεξηγηθουμε κιολας!!

Εχουμε καλύτερα πράγματα να κάνουμε:
- να βαψω τα μαλλια της Τονιας (ηδη άργησα)
- να παρω το αμαξι απο το φανοποιείο (το στουκαρα...ναι, πάλι και θέλει βαψιμο...και αυτό!)
- να επιβεβαιωσω τα δωματια στην Ξανθη (Χριστούγεννα στην παλιά πόλη... και ανυπομονώ!)

Μηνα θα ανεβασω φωτο απο Ξανθη φυσικά, στο καινoυριο μου album! Wink

Γκρεκο σου δίνω τροφή με νέο υλικό για νέο κράξιμο, μην επαναλαμβανεσαι κιόλας ... δεν λέει.. εδώ εγώ και σκυλοβαρεθηκα!! Cool
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Denia
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Feb 03, 2004
Μηνύματα: 118
Πόλη/Χώρα: Αθήνα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 21 Δεκ 2006, 22:51 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Λίγες ωρίτσες έλειψα για να εργαστώ κι εγώ σαν άνθρωπος και μου κάνατε το θέμα νια-νια! dunce

Εδώ δεν είναι η ΣΤΡΟΥΜΦΟΠΑΡΕΑ κυριες και κύριοι!!! Εδώ κάνουμε σοβαρή δουλειά! Δεν παίζουμε! grayball-intent

Λοιπόν, για να σας επαναφέρω στην τάξη....

(και για να σταματήσουμε να κράζουμε τον Greco, είναι και ευαισθητούλης.... Yar good )

...θα κράξω όλους τους κολλημένους ασχετίλες βλαμμένους προ-περσικο-πολεμικούς καθηγητές στείρους και αραχνιασμένους που τολμάνε να απλώνουν χέρι σε μαθητή!!!

Άσχετο αλλά είδα ένα εφηβάκι σήμερα που μου περιέγραφε πως την έσπρωξε και την χαστούκισε η καθηγήτριά της !!!!! Και μετά λέω οτι είμαι κατά του τιμωρητικού συστήματος... Σούμπιτη για την πυρρά είναι αυτή!!! the_judge (off with her head!!!!!)
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 22 Δεκ 2006, 00:40 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Και επειδή βαρέθηκα να τα χώνω στους ίδιους και τους ίδιους... αλλάζω ρότα και θελω να κράξω όλους αυτούς τους "πονόψυχους" που θυμούνται να κάνουν τις φιλανθρωπίες τους κάτι μέρες σαν και αυτές...
Υποκρισία το λιγότερο!!
Τοτε θυμούνται τους φτωχούς και τους ανήμπορους... τότε οι τσέπες τρυπανε για να βοηθήσουν χρηματικά αυτούς που έχουν ανάγκη...
Και σαν εξιλέωση... έχουν κάνει το καθήκον τους και αυτές τις γιορτές και κοιμούνται ήσυχοι από τις τύψεις...
Το χειρότερο ειναι ότι ξεχνάν να ξυπνήσουν... κοιμούνται όλες τις υπόλοιπες μέρες του χρόνου... κλέινοντας τα μάτια στη μαυρίλα και στη μιζέρια γύρω τους...
Τα Χριστούγεννα λειτουργούν όπως το αλκοόλ!
Ο χαρούμενος γίνεται πιο χαρούμενος, ο δυστυχής γίνεται πιο δυστυχής... Γενικώς βγαινει ένα διογκωμενο συναισθημα που εκφράζεται με καλές πράξεις!!


Κάτι μέρες σαν και αυτές σε βλέπω να κοιτάς,
Παιδιά που ξεψυχούν στους δρόμους μ’αμέσως προσπερνάς,
Χαλάει η ατμόσφαιρα, γεμίζεις ενοχές,
Μα τις εξαγοράζεις με είκοσι δραχμές.


Denia όντως απαραδεχτο αυτό που λές... και ο πατέρας μου καθηγητής ειναι και το κατακρίνει το να σηκωνεις χερι σε μαθητή... βεβαια εγω σαν κόρη - και όχι σαν μαθητρια - εχω φαει ξεγυρισμένες σφαλιάρες... πολύ ατίθαση και ζωηρή έφηβη βλέπεις, που να με κάνει καλά ο μπαμπάκας!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
Σελίδα 5 από 6

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©