Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641075
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Διακοπές τέλος!Καλό χειμώνα....

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
db-23
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Aug 26, 2005
Μηνύματα: 41
Πόλη/Χώρα: Ελλάδα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 5 Σεπ 2005, 23:52 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Διακοπές τέλος!Καλό χειμώνα.... Απαντηση με παραβολή κειμένου

Καλό χειμώνα, συντρόφια!!!! Διακοπές τέλος... και κάθε κατεργάρης στον πάγκο του πλέον!!!!!! Ξανά στον αγώνα για το φθινόπωρο και το χειμώνα που έρχονται!!!!
Θάλασσα, ήλιος...Οι καυτές αναμνήσεις του καλοκαιριού θα ειναι εκεί για ζεσταίνουν τώρα πια τον κρύο χειμώνα που ακολουθεί!!! Οι πόλεις γεμίζουν ξανά κα πρόσωπα μελαγχολημένα απο το καλοκαιράκι που αφήνουν πίσω τους επιστρεφουν στις βάσεις τους... Όμως κάθε εποχή έχει και τα δικά της καλά...(!!!)don't worry!!! ΄Καλό χειμώνα και πάλι!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
High_Voltage
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Feb 18, 2005
Μηνύματα: 70
Πόλη/Χώρα: Freefm

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 6 Σεπ 2005, 08:30 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Φιλη μου,το φθινοπωρο ειναι μια υπεροχη εποχη,με τις δικες της γλυκες αποχρωσεις!!!!!!!
Ναι,μπορει να γυρισαμε στην δουλεια,να κραταμε τις ομορφες ζεστες στιγμες του καλοκαιριου μαζι μας,αλλα οχι δεν πτοουμαστε!!!!!!!!
Καθε εποχη εχει την δικη της χαρη&οι μερες που ακολουθουν ειναι ιδανικες για κοντινες μικρες αποδρασεις,εστω σαν&αυτες του Σαββατοκυριακου!!!!!Ας μην ξεχναμε αλλωστε πως με καλη παρεα,οτι&να κανεις ειναι ξεχωριστο!!!!!!
Να περναμε καλα λοιπον,οτι&αν κανουμε οπου&αν ειμαστε!!!!!!!
Ας ευχηθουμε ενα καλο φθινοπωρο σε ολους μας,και ας αφησουμε τον χειμωνα για αργοτερα.... Cool
_________________
Xristina Syriopoulou...
Live @ Freefm
every Tuesday&Thursday 19:00-21:00...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 6 Σεπ 2005, 13:07 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

High_Voltage έγραψε:
Ας ευχηθουμε ενα καλο φθινοπωρο σε ολους μας,και ας αφησουμε τον χειμωνα για αργοτερα.... Cool


`Ετσι μπράβο, τώρα μίλησες σωστά Very Happy
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
db-23
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Aug 26, 2005
Μηνύματα: 41
Πόλη/Χώρα: Ελλάδα

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 6 Σεπ 2005, 14:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Σωστά High_Voltage!! Δεν ξέρω εσάς, εμένα πάντως το φθινόπωρο με φέρνει πιο κοντά στα άτομα που αγαπώ... Δεν ξέρω, ισως να φταίνε οι καιρικές συνθήκες(που προσφέρονται για ζεστές αγκαλίτσες), ίσως αυτή η αίσθηση του οτι κάτι τελείωσε και αρχίζει κάτι άλλο... Ετσι θέλω να έχω αυτούς που αγαπώ δίπλα μου...
Αυτή η εποχή με ανανεώνει..Δίκαια ονομάζεται η εποχη της ανανέωσης, του καινούριου... Ξεκινάω τη χρονιά μου έχοντας θέσει στόχους και με διακατέχει μια απίστευτη διάθεση..Μια διάθεση να γνωρίσω καινούριους ανθρώπους, να εξερευνήσω τον κόσμο..
Αυτή η διάθεση,παρά τις δυσκολίες, με σπρώχνει να ξεπεράσω τα όριά μου και μου δίνει την αίσθηση οτι μπορώ να κάνω τα αδύνατα, δυνατά!
Όπως και να το κάνουμε κάθε εποχή έχει τις δικές του χάρες και τα δικά της γλυκά χρώματα!!! Ας φροντίσουμε λοιπόν να φορέσουμε όσο πιο πολλά μπορούμε απο αυτά!!! see you!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 6 Σεπ 2005, 16:22 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εμενα μου αρεσουν ολες οι εποχες. Σε καθε μια βρισκω την δικη της ομορφια και φροντιζω να επικεντρωνομαι εκει. Εξαλλου με τους ρυθμους και τον τροπο ζωης μου κανουμε, το τελευταιο πραγμα που θα ηθελα να κανω στον εαυτο μου ειναι να τον φορτωσω το αγχος οτι για "6 μηνες θα μιζεριαζει"!

Ενταξει, καλο το καλοκαιρι, τα "πρεπει" τα καναμε (οπως το να παμε διακοπες, λες και αυτο ειναι καλοκαιρινο προνομιο), τωρα ας ξαπλωσουμε πισω να ξεκουραστουμε γιατι μην μου πει κανεις οτι ξεκουραστηκε στις διακοπες του...

Μερικα πραγματα ειναι κλισε. Διακοπες το καλοκαιρι, ξεφαντωμα στις διακοπες, λιωσιμο στον ηλιο για να εχουμε το καλυτερο μαυρισμα της παρεας, λιγες στιγμες ησυχιας, πολυ φαι και πολυ ποτο! Και φυσικα καθε χρονο με την επανοδο ακους τα ιδια πραγματα...

-Να πω καλο χειμωνα?
-Πες, παει και αυτο το καλοκαιρι

-Πως περασες?
-Απιστευτα, να ηταν και αλλα

-Ξεκουραστηκες φανταζομαι...
-Ξεκουραστηκα, ηρεμησα και ανανεωθηκα για το χειμωνα (ψευτη...)!!

Εγω ευχομαι στον καθενα που γυρναει απο διακοπες να συνεχισει να περναει ομορφα τον καιρο του και εδω και εκει, και παντου!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©