Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641072
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Ονειρα...
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4  Επόμενο
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουλ 2005, 15:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ο Δημήτρης έχει αρκετή εμπειρία από forums και ο ρόλος του moderator που του δόθηκε καθώς και οι προθέσεις του είναι να βοηθήσει..

Κάποιες φορές ίσως φαίνεται υπερβολικός αλλά για καλό το κάνει..

Εδώ και λίγο καιρό κάτσαμε και γράψαμε κάποιες σύντομες οδηγίες για το πως θα μπορούμε να διατηρήσουμε μια σχετικά καλή χρήση και οργάνωση στο forum ώστε να είναι πιο εύχρηστο και ευκολοδιάβαστο..

Βρίσκονται στο http://www.hotstation.gr/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=26
καθώς επίσης, και στην πρώτη σελίδα του forum από σήμερα.. ( http://www.hotstation.gr/modules.php?name=Forums )

Αν κάποιος πιστεύει ότι μπορεί και θέλει να βοηθήσει (απο πλευράς χρόνου-διάθεσης-ιδεών-συγγραφής) σε κατηγορίες - θέματα των συζητήσεων και να αναλάβει το μερικό moderation από κάποια από αυτά, ας το δηλώσει (με ένα PM ή email).. Επίσης, αν νομίζετε ότι κάτι έχουμε παραλείψει από τις συστάσεις και χρειάζεται, το ίδιο..

Τώρα για το συγκεκριμένο θέμα, εεεε, έχει να κάνει και με όνειρα, οπότε ..δεν είναι εντελώς άσχετο! Smile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουλ 2005, 16:13 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Απλα Μηνα ξερεις τι πιθανον εχει συμβει με τον Δημητρη? Πολλοι κοιτανε καχυποπτα το moderating του παρ'ολο που δεν εχει δωσει λαβη για κατι τετοιο σαν moderator.

Ομως εχουμε ολοι δει παλαιοτερα να ζηταει να διαγραφουν posts, να κλειδωθουν topics μονο και μονο επειδη κατα την αποψη του δεν ταιριαζουν, η ξεφευγουν απο το θεμα η ακομα ακομα γιατι τα θεωρουσε ανουσια και χαζα.
Εγω ημουν απο αυτους που παντα αντιδρουσα οταν εβλεπα κατι τετοιο και ομολογω οτι φοβομουν οτι πλεον δεν θα ζηταει, αλλα θα το κανει απευθειας, αλλα προς χαρα μου διαψευθηκα.

Οπως εχω δει ομως, σαν moderator μεχρι στιγμης δεν εχει κανει καποια υπερβολικη κινηση και ειναι θεμα χρονου να κερδισει την εμπιστοσυνη ολων. Εξαλλου η εμπιστοσυνη κερδιζεται, δεν χαριζεται. Ειναι πολυ καιρο γνωστης της συγκεκριμενης κοινοτητας και φυσικα μπορει να βοηθησει.

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουλ 2005, 16:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

για να επανέλθουμε στο θέμα ( Very Happy ) ένα όνειρο όχι τόσο δικό μου αλλά περισσότερο φαντάζομαι του Μηνά, είναι ένα καλοσυντηρημένο και εύχρηστο forum. `Οπως θα ξέρετε και οι πιο παλιοί, ανά διαστήματα δεχόμαστε νέους χρήστες, γιατί να μη τους δείξουμε την πιο όμορφη πλευρά της κοινότητάς μας Very Happy `Εχω κάθε πρόθεση να βοηθήσω σε αυτό το έργο τον Μηνά, και όπως είπε και ο ίδιος, κάθε πρόταση είναι ευπρόσδεκτη!
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουλ 2005, 17:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Wink πολύ ωραία!
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Greco
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jan 28, 2005
Μηνύματα: 244

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 18 Ιουλ 2005, 15:20 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Θα καταθέσω και εγώ την άποψη μου.

Έχω κάνει head moderator σε forum που την συγκεκριμένη στιγμή είχε 7,000 χρήστες από τους οποίους 500 με 600 ήταν ενεργότατοι. Μιλάμε για 1,000 post την ημέρα και βάλε. Είχα υπό την επίβλεψη μου άλλους 15 moderator. Κάθε υποφόρα δηλαδή είχε και moderator. Eπίσης οι ηληκίες ήταν από 14 έως 50 κάτι... οι οπαδικές προτημήσεις διάφορες, ο τόπος καταγωγής διάφορος κτλπ...

Είναι δύσκολη η ζωή του moderator, και θέλει άντερα. Ποτέ δεν μπορείς να είσαι καλός με όλους. Οι άνθρωποι είναι τόσο διαφορετικοί. Σε ορισμένα υποφόρα δε, είχα μηχανικούς κανόνες. Δηλαδή τον παραβίαζε κάποιος και άσχετο από το πόσο καλός χρήστης ήταν τιμωρούνταν. Είχα ρήξει και στον admin επίπληξη. Μάλιστα επειδή δεν είχα καν τα δικαιώματα το "έκανε" από μόνος του.

Πολλές φορές πρέπει να εξηγείς τα ευκόλως εννοούμενα σαν moderator. Άλλες απλά να πράττεις. Άλλες να προσπαθείς να κατευνάζεις τα πνεύματα και να βρήσκεις την λύση. Όπως και να έχει βρίσκεσαι μονίμως κατηγορούμενος. Από εκεί και πέρα είναι θέμα το πως χειρίζεσαι τον κόσμο για να κερδήσεις τον σεβασμό του. Πράγμα δύσκολο.

Οι ποιο πολλοί δεν έχουν κάνει moderating, και πιστεύουν ότι είναι αχρίαστο. Δυστυχώς όμως, ο γραπτός λόγος είναι κάτι που μένει, παραιξηγείτε εύκολα και διαβάζεται από πολλούς. Είναι αρκετοί που αγνοούν ότι ένα φόρουμ έχει και θαμώνες που δεν γράφουν αλλά το διαβάζουν τακτικά.

Πιστεύω ότι το παρών φόρουμ, έχει αρκετά καλό επίπεδο. Η σύνθεση κόσμου είναι πολύ καλή και κάποιος το αναγνώζει ευχάριστα. Από εκεί και πέρα όμως είναι μια κλειστή "παρέα" και αυτό θα πρέπει να προβληματήζει αρκετούς από εσάς.

dimitspan συνέχησε ακάθεκτος.

Και για να μην ξεχνιόμαστε. Τα τελευταία 4 post είναι off-topic και χαλάνε ένα πολύ ωραίο thread. Split και delete προτείνω Laughing
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 18 Ιουλ 2005, 16:02 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αρκετά με το offtopic λοιπόν

Σας έχει τύχει ποτέ να δείτε κάποιο όνειρο, όνειρο τρελό, που φοβάστε όμως να το μοιραστείτε ακόμα και με τον εαυτό σας, ούτε στον καλύτερο φίλο.. όνειρο παράνοιας.. χωρίς φυσικά αυτό να δηλώνει ότι είμαστε τρελοί..
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 18 Ιουλ 2005, 16:13 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εμένα πάρα πολλές φορές... απόψε θα σας εξιστορήσω το ψεσινό μου εφιάλτη...
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 19 Ιουλ 2005, 00:33 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

...

Τροποποιήθηκε από τον cy_melissa την Παρασκευή 23 Ιουν 2006, 03:59 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
DJ_835
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: May 03, 2004
Μηνύματα: 138

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 19 Ιουλ 2005, 09:39 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Reply Απαντηση με παραβολή κειμένου

Προσωπικά δεν θυμάμαι ποτέ τα όνειρά μου. Βέβαια εφιάλτες βλέπω και εγώ όπως όλος ο κόσμος, αλλά μόνο όταν έχω περάσει μια πολύ κουραστική ημέρα. Μαζεύονται στο κεφάλι όλα, κατά την διάρκεια του ύπνου.
Τώρα το παραπάνω της cy_melissa ήταν απίστευτο κυριολεκτικά.
Melissa έχεις σκεφτεί να γράψεις ποτέ κανένα βιβλίο; Και ταινία μπορούσε να γυριστεί. Ψυχολογικό θρίλερ...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 19 Ιουλ 2005, 22:31 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Όντως dj835 με τα πολλά και παράξενα όνειρα που βλέπω θα μπορούσε και βιβλίο να γραφτεί και ταινία να γυριστεί. Το έχω σκεφτεί. Μια μέρα ίσως... Wink

dmitspan έγραψε:
Σας έχει τύχει ποτέ να δείτε κάποιο όνειρο, όνειρο τρελό, που φοβάστε όμως να το μοιραστείτε ακόμα και με τον εαυτό σας, ούτε στον καλύτερο φίλο.. όνειρο παράνοιας.. χωρίς φυσικά αυτό να δηλώνει ότι είμαστε τρελοί..


Εσύ dmitspan; Έχεις δεί ποτέ τέτοιο όνειρο;
Κανείς άλλος;; Smile
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 20 Ιουλ 2005, 00:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

φυσικά κι έχω δει, δε νομίζω όμως τόσο παρανοϊκά όσο το δικό σου.
Δυστυχώς δε τα θυμάμαι όλα τα όνειρα απ'έξω, εκτός από κάποια που τα κρατάω μόνο για μένα..
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 20 Ιουλ 2005, 00:16 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

... φυσικά... υπάρχουν και αυτά που κρατάμε για τον εαυτό μας...
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 23 Ιουλ 2005, 02:30 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

...

Τροποποιήθηκε από τον cy_melissa την Παρασκευή 23 Ιουν 2006, 03:57 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 27 Ιουλ 2005, 02:21 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αρχισε να πεφτει η βραδιά και έγυρε επάνω μου γλυκά
κι είν τα μάτια της κλειστα
ονειρο θα βλέπει και γελά

Μη σας λέω,
μη μιλάτε,
το κορίτσι μου κοιμαται
μέσα στη δική μου αγκαλιά
να μουν λεει
ταξιδιώτης
στο γαλάζιο τ'ονειρό της
να ξερά τι βλέπει και γελά

Μοιαζει η νύχτα θάλασσα πλατιά
και εχω την πανσέληνο αγκαλιά
και είναι όλα αληθινά
και τ'αστέρια κι η ακρογυαλιά

Μη σας λέω,
μη μιλάτε,
το κορίτσι μου κοιμαται
μέσα στη δική μου αγκαλιά
να μουν λεει
ταξιδιώτης
στο γαλάζιο τ'ονειρό της
να ξερά τι βλέπει και γελά

... το άκουγα στον ονειρό μου...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 1 Αυγ 2005, 01:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

...

Τροποποιήθηκε από τον cy_melissa την Παρασκευή 23 Ιουν 2006, 03:56 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 1 Αυγ 2005, 01:45 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Κράνος φόραγες Question

Razz
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 1 Αυγ 2005, 01:48 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

ομολογώ πως όχι... Embarassed Rolling Eyes Shocked Very Happy
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 1 Αυγ 2005, 10:32 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

τσκ τσκ τσκ
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
mrLoverman
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Dec 07, 2004
Μηνύματα: 94

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 1 Αυγ 2005, 18:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγώ βλέπω όνειρα ανάλογα με το πως ξαπλώνω για να κοιμηθώ. Μια φορά είχα το κεφάλι μου πεσμένο προς τα πίσω έξω από το κρεβάτι και είδα πως ήμουν κρεμασμένος ανάποδα. Άλλη μία φορά είχε μαζευτεί όλο το πάπλωμα στα πόδια μου (χειμώνας ήταν) και δεν μπορούσα να τα κουνήσω εύκολα, είχε μπλέξει και κάπου το πάπλωμα και ήταν σκέτο βάσανο. Και κρύωνα του κερατά και είδα ότι με είχαν σε μία παγοκυψέλη σαν αυτές στο demolition man με τον Σταλόνε και τον Σναίπς (Blade, αλλά εκεί είχε άσπρα μαλλιά), αλλά τους άκουγα απέξω να συζητάνε ότι ίσως δεν είχα χάσει τις αισθήσεις μου εντελώς, και ύστερα άρχισα να γερνάω και τα κόκκαλα μου μίκραιναν μέχρι που έκανα μια έκρηξη έσκασα μαζί με την παγοκυψέλη, αλλά μπορούσα να βλέπω και μόλις έφερα τα μάτια μου απέναντι το ένα από το άλλο ζαλίστηκα και μετά έφτιαξα ένα τεχνητό σώμα χρησιμοποιώντας μόνο τα οπτικά μου νεύρα για να τραβάω μοχλούς σε μηχανήματα. Μετά δε θυμάμαι τί έγινε, αλλά μέχρι εκεί λίγο χόλυγουντ μου φάνηκε
_________________
Όποιος δεν κατάλαβε τι έγραψα μάλλον ξέρει καλά ελληνικά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 1 Αυγ 2005, 18:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

εχεις κι εσύ πολλή φαντασία βλέπω... Very Happy αψογη φάση!
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Γενική συζήτηση All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3, 4  Επόμενο
Σελίδα 3 από 4

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©