Γιορτάζει ο Μάρκος
  Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641172
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΕΙ!!!!
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 24 Αυγ 2004, 10:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Τουλάχιστον αποφάσισα πως δεν θέλω να φύγω από την επαρχία για να ζήσω στην Αθηνα... δεν θα έλεγα πως μου ταιριάζει ιδιαιτερα αν και στην αρχή με γοήτευσε...με ξελόγιασε μπορώ να πω!!!
Πολύ βαζουρα...πολύ τσιμέντο... για τα δικά μου πρότυπα και γούστα!!

Μια χαρούλα είμαι εδώ που είμαι.
Με τους φίλους και γνωστούς, την δουλίτσα μου, τις βολτίτσες μου και τις κοντινές εξορμήσεις στον Όλυμπο.

Δεν θέλω να χάσω την σχεση που έχω αλλά τελικά δεν θυσιάζω αυτό τον ήρεμο τρόπο ζωής με τίποτα. Να τρέχω όλη μέρα σαν τον βεγγο για μερικά ψωροευρώ που εκει δεν θα μου φτανουν κιολας ενώ εδω μου περισσεουν.

Οπότε όποιος θέλει με ακολουθει στο "χωριο", άλλωστε και ο φίλος μου είναι της αποκέντρωσης και του χαλαρου τρόπου ζωής.


-----------------------------------------------------------------------------------

Θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους απάντησαν στο θεμα αυτό!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
demis44
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Sep 01, 2004
Μηνύματα: 3

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 1 Σεπ 2004, 18:04 GMT    Τίτλος Μηνύματος: απαντηση....... Απαντηση με παραβολή κειμένου

ακου κοριτσι μου και τη γνωμη ενος ανθρωπου που εχει περασει πολλα.....
δεν ξερω λεπτομερειες απο τη ζωη σου....ομως η γνωμη μου ειναι οτι φαινεται μεχρι τωρα δεν αγαπησες πραγματικα,ισως και να μη υπηρξε ο καταλληλος 'πομπος'.....
παντως αυτο που απο πειρα ξερω ειναι πτι οταν αγαπαει κανεις δεν αλλαζει μονο σπιτι,πολη,χωρα,αλλα ειναι ικανοε να δωσει και τη ζωη του ακομα στον ανθρωπο που αγαπαει ανεξαρτητα τι θα παρει απο τον αλλον.
θα το νοιωσεις καποτε αυτο και θα με θυμηθεις,ολοι περναμε απο το λουκι αυτο,φθανει να παρεις ο,τι δοσεις γιατι οπωσδηποτε θα δοσεις
δημητρης
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Black_Elk
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Sep 01, 2004
Μηνύματα: 33

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 2 Σεπ 2004, 02:22 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αν και καινούριος εδώ. Θα μου επιτρέψεις Σστεφανία, να μιλήσω ως παθών. Εκπροσωποντας το ανδρικο φύλο Razz Καταρχήν θα συμφωνήσω απόλυτα με τον Δημήτρη. Δεύτερον θα σου δώσο ενα ελαφρυντίκο. Το νεαρό της ηλικίας Cool Από ότι καταλαβαίνω από το κειμενο σου δεν πρέπει να είσαι και πολύ μεγάλη. Όχι ότι εγώ είμαι πατέρας σου. Είπαμε κιόλας..... Ζήσε την ζωή σου με τις τρέλες της τώρα που μπορείς. Όταν έρθει η στιγμή για το μεγάλο βήμα, θα υο καταλάβεις. Δεν θα χρειαστείς να ρωτήσεις κανενα. Εκείνη την στιγμή θα είμαστε πάλι όλοι εδώ για να μας πεις τα καλά και απλά να σου πούμε τις καλύτερες ευχές μας SmileSmile
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 2 Σεπ 2004, 09:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χμ... με προβλημάτισες τώρα Black_Elk!!!

Φαινεται και μέσα απο τον γραπτό μου λόγο ότι χρειάζομαι μεταμόσχευση εγκεφάλου????
Γιατί το νεαρό της ηλικίας μου.... δεν είναι και τόσο νεαρό!!!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 2 Σεπ 2004, 12:45 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αμαν ρε συ πώς κάνεις έτσι, δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου
`Αντε ζήσε τη ζωή όπως είναι και έτσι είσαι καλώς ή κακώς μην προσπαθείς ν'αλλάξεις. Αυτό αρέσει σε μερικούς ανθρώπους..Σ'όσους δεν αρέσει γράψ'τους στο αιδοίο σου Shocked
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Black_Elk
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Sep 01, 2004
Μηνύματα: 33

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 2 Σεπ 2004, 13:11 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Αν ξέρεις που μπορώ να κάνω μεταμόσχευση μυαλού, πέστω σε παρακλώ. Δίοτι το αν θεωρείς εσύ ότι το χρειάζεσαι για μένα είναι αναγκαιο κακό Very Happy Very Happy
Η αλλιώς αυτά που είπα για σένα φωτογραφίζουν πρώτα εμένα...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 2 Σεπ 2004, 15:01 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Dmitspan με απογοητευεις και εισαι και η συμπάθειά μου.

Μα καλά πως νόμισες ότι:

- θέλω να αλλάξω χαρακτήρα
- ήρθε το τέλος του κόσμου
- δεν ζω τη ζωή μου

Μυαλό ειπα ότι θέλω... να μου εμφυτευτεί...

* Ζητουνται εθελοντές - δωρητές για μεταμόσχευση μυαλού.
Παρακαλώ ο δείκτης IQ να ξεπερνά το 180.
Ευχαριστώ Razz Razz

** Black_Elk δουλεύω και για σένα....
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Σχέσεις & Άνθρωποι All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2
Σελίδα 2 από 2

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©