Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641067
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Η μπλε θεά μας
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3
 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Αθλητικά


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 3 Ιουλ 2004, 18:09 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Φίλε Deep Oblivion νομίζω όλοι αυτό σκέφτηκαμε...'Η τώρα 'η ποτέ...

Πραγματικά απο τον πρώτο αγώνα με την Πορτογαλλία είχα κολλήσει και κατάφερε η Εθνική μας να μας καθηλώσει από τον πρώτο κιόλας αγώνα!Ήταν ένα ταξίδι που μας συνεπήρε όλόκληρη Ελλάδα και μας έκανε να κλάψουμε από αληθινή χαρά και ικανοποίηση!
Δεν ξέρω άτομο που να μη παρακολούθησε αγώνα την εθνικής μας από την αρχή σε αυτή την διοργάνωση!
Ακόμα και γυναίκες νοικοκυρές που θεωρητικά ΜΙΣΟΥΝ το ποδόσφαιρο...ακόμα και αυτές κάθησαν να δούν!
Είναι φοβερό...εγώ δεν είχα ποτέ μανία με το ποδόσφαιρο,παρα μόνο κάποια ντέρμπι της ομάδας μου παρακολουθούσα.Με την εθνική όχι μόνο απέκτησα μανία...αλλά με καθήλωσε και με έκανε να νιώσω έντονα συναισθήματα!
Σαν να ήθελα να σηκωθώ να παλέψω και εγώ μαζί τους....

Ότι και να γίνει τη κυριακή...ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΙΚΗΤΕΣ και η εθνική μας είναι ΗΡΩΕΣ μέσα στις καρδιές μας...παλικάρια!

ΜΑΙΡΗ
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
DJ_835
Παλιά καραβάνα
Παλιά καραβάνα


Mέλος από: May 03, 2004
Μηνύματα: 138

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 5 Ιουλ 2004, 11:04 GMT    Τίτλος Μηνύματος: ΣΕ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΦΕΡΤΕ ΜΑΣ ΤΗΝ ΒΡΑΖΙΛΙΑ Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ!!!
Τα καταφέραμε!!! Σηκώσαμε την ΚΟΥΠΑ !!! Είναι η μεγαλύτερη συγκίνηση και ΕΘΝΙΚΗ υπερηφάνια που έχουμε ζήσει τα τελευταία 30 χρόνια!!!
Η μεγαλύτερη αθλητική επιτυχία στους αιώνες !!! Μεγαλύτερη και από το 1987 γιατί το ποδόσφαιρο κοινώς ΜΠΑΛΑ είναι κοινωνικό φαινόμενο, το "όπιο" του λαού. Μας φτιάχνει και μας χαλάει συνέχεια. Αλλά εχθές μας έφτιαξε τόσο πολύ που θα κάνουμε να αποτοξινοθούμε μήνες ολόκληρους...
Τα παλικάρια μας και οι 23 παίκτες , ο Όττο Ρεχακλής, και όλο το προπονητικό team ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΑΝ!!! Σήμερα το απόγευμα φέρνουν την κούπα στην ΕΛΛΑΔΑΡΑΑΑ ΜΑΣ!!!
Ήδη μερικοί που δεν το έχουν χωνέψει ότι η Ελλάδα είναι πρωταθλήτρια Ευρώπης μας κατηγορούν για Εθνικιστές μετά την χθεσινή λαοθάλασσα σε όλη την Ελλάδα. 5 εκκατομύρια Έλληνες είμασταν στους δρόμους! Αλλά έτσι είμαστε και γουστάρουμε όταν εμείς φτιάχναμε την Ακρόπολη, όλοι οι άλλοι ζούσαν ακόμα στις σπηλιές!!!
Οι χθεσινοί πελάτες μας πήραν για δεύτερη φορά το μαθηματάκι τους και ησύχασαν για τα καλά. ΕΡΙΞΕΣ ΤΟΝ ΦΙΓΚΟ ΣΤΟ ΧΑΝΤΑΚΙ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ!!!! ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΡΙΑ Η ΠΟΥ... ΤΟΥ ΤΣΟΛΙΑ!!!!
Να ευχαριστήσω εκ βάθους καρδιάς όλους αυτούς που με έκαναν να νιώσω την μεγαλύτερη χαρά της ζωής μου μέχρι τώρα τουλάχιστον!!!
Ο πόλεμος κερδίθηκε γκρεμίστε τα τείχη να μπουν οι ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ !!!

Αν αισθανθήκατε τα ίδια είστε πολύ τυχεροί και ανήκετε στους ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ !!! Όσοι το περνούν στο ντούκου και δεν τους πολυ καίει απλά δεν έχουν ΕΘΝΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ και δεν αξίζουν να έχουν την Ελληνική υπηκοότητα, καλύτερα να πάνε κάπου αλλού να ζήσουν την μίζερη ζωή τους !!! Γιατί είμαι ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ !!!

Να είστε όλοι καλά !!!
Δημήτρης 835
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 5 Ιουλ 2004, 12:03 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Mairh έγραψε:
Ήταν ένα ταξίδι που μας συνεπήρε όλόκληρη Ελλάδα και μας έκανε να κλάψουμε από αληθινή χαρά και ικανοποίηση!


Αυτά τα λόγια είναι σοφά... τι όμορφο που ήταν αυτό το ταξίδι... ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 5 Ιουλ 2004, 16:33 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Το ταξιδι τελειωσε? Οχι, το ταξιδι μολις αρχισε και δεν θα τελειωσει αν δεν το αφησουμε εμεις, αν δεν το ξεχασουμε και αν δεν περασει στην ληθη.

Το Ευρωπαικο κυπελλο ειναι πλεον δικο μας, και η Ελλαδα εχει περασει στο πανθεον των Ευρωπαικων ομαδων. Ισως ακομα δεν εχουμε συνηδητοποιησει τι εχει πετυχει η Εθνικη μας, αλλα θα το καταλαβουμε σιγα σιγα οσο θα περνανε οι μηνες και τα χρονια.

Χτες ημουν στην Ομονοια αγγαλια με 2 Παναθηναικους, 3 ΑΕΚτζηδες, 1 ΠΑΟΚτζη και 1 Πανιωνιο... εγω ειμαι Ολυμπιακος... Τελικα δεν εχει καμια σημασια...

και ενα συνθηματακι...

"Δεν βαλατε μυαλο, δεν βαλατε μυαλο, π...α στην πρεμιερα π...α και στον τελικο!"

Deep_Oblivion
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 5 Ιουλ 2004, 17:30 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

dmitspan έγραψε:
Να ακούτε τον παλιό ρε, αφού το σήκωσε ο Παναθηναϊκός, μπορεί και η Εθνικάρα μας!


Πριν μια βδομάδα το 'χα πει, κάτι ξέρει κι ο παλιός Very Happy Cool
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Αθλητικά All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα Προηγούμενο  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©