Αφιερώσεις-Requests
Πρόσφατες αφιερώσεις:
listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Νίκος από Πάτρα ζήτησε Χαμογέλα στα παλιά.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Αϊσουν από ΝΑρτακη ζήτησε Οσα νιωθω αργυρος.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program ΔΕΣΠΟΙΝΑ από Καστοριά ζήτησε Η αγάπη μας.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Ελένη ζήτησε Kygo-Here for you.

listen to the song request in the relative section of the site or in our daily radio program Theodora από ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ζήτησε Νικόλας Λειβαδίτης - Μαρία Καλούδη - Για πόσο ακόμα;.

Διαβάστε κι ακούστε τις αφιερώσεις εδώ



  Survey
Ποιον αγαπάς πιο πολύ;

Τη Μαμά;
..ή τον Μπαμπά;



Αποτελέσματα
Αλλες Ψηφοφορίες

Αριθμός Ψήφων: 641059
Παρατηρήσεις 0


  Agenda


  Visit also



  OnLine Shop
HotStation - Hot Shop - Δώρα για τους άλλους ή για σας - Cool HotStation gifts for yourself or your friends


  Μηνύματα - Shouts

Υπηρεσία ΜΟΝΟ για μέλη Σύνδεση ή Εγγραφή.


HotStation.gr Greek Radio online: Forum - Συζητήσεις

- HotStation.gr
 ΒοήθειαΒοήθεια   ΑναζήτησηΑναζήτηση   Ομάδες ΧρηστώνΟμάδες Χρηστών   ΠροφίλΠροφίλ   ΣύνδεσηΣύνδεση   ChartTOP-20

Νέο πρόγραμμα - Ευκαιρία για ..αλλαγές!

 
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Νέες Υπηρεσίες - New Services


Προηγούμενο Θέμα :: Επόμενο Θέμα  
Συγγραφέας Μήνυμα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Δευτέρα 11 Ιουλ 2005, 02:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Νέο πρόγραμμα - Ευκαιρία για ..αλλαγές! Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ισως διαβάσατε για την ατυχία και αστοχία του provider μας Live365 σε υπηρεσίες streaming το προηγούμενο σαββατοκύριακο...

Ολη αυτή την εβδομάδα, το πρόγραμμα μας έβγαινε σε 24ωρη βάση ζωντανά από δύο δευτερεύοντες σέρβερς που στήσαμε στο άψε σβήσε για να αποκαταστήσουμε προσωρινά το πρόβλημα. Αυτό φυσικά δημιούργησε προβλήματα στην ακρόαση σας, αφού δεν έπαιξαν σχεδόν καθόλου οι αφιερώσεις σας και τα μηνύματα σας, ενώ υπήρχαν τεχνικοί περιορισμοί στον αριθμό των ακροατών αλλά και σε όσους κατάφερναν να συνδεθούν.

Τέλος καλό όμως όλα καλά λένε..

Φιλοδοξούμε μέσα στην εβδομάδα να ξαναστήσουμε από την αρχή το πρόγραμμα του αγαπημένου σας ραδιοφώνου, ώστε να εξαλιψουμε κι αυτούς τους τεχνικούς περιορισμούς που έχουμε..

Αυτό που θα θέλαμε από εσάς είναι η γνώμη σας και οι προτιμήσεις σας, όσο αφορά το πρόγραμμα! Αφού το στήνουμε από την αρχή, ας ταιριάζει ακόμα περισσότερο στις απαιτήσεις σας και τα γούστα σας..

Μέχρι τώρα είχαμε για παράδειγμα 1-2 φορές την ημέρα, σε διαφορετικές ώρες, μία δίωρη εκπομπή με τις δικές σας προτιμήσεις και μηνύματα.. Θέλετε να συνεχιστεί σε αυτόν το ρυθμό; Σε διαφορετικές ώρες;

Επίσης, είχαμε κάποια βράδια ζώνες με απαλή μουσική (μπαλάντες ελληνικές και ξένες)...

Γενικά, θα θέλαμε να μας προτείνετε εκπομπές ή ζώνες, που θέλετε να υπάρχουν στο νέο πρόγραμμα, είδη μουσικής, αν τα προτιμάτε ανακατεμένα (πχ ποπ και ροκ μαζί) ή οργανωμένα διαφορετικά, τις ίδιες μέρες και ώρες ή διαφορετικές για να μην βαριέστε (πχ να ακούτε τις ίδιες αφιερώσεις κάθε μέρα στις 12) , κλπ...

Θέλετε μήπως να μπουν νέα είδη ή αφιερώματα; (πχ ένα 2ωρο με 80ς ελληνική μουσική, 1 -2 φορές την εβδομάδα)...

Κάποια νέα ένθετα θα υπάρξουν στο νέο πρόγραμμα, όπως οι προτάσεις για κινηματογράφο και DVD που ετοιμάζει ο Νάσος, ή το τραγούδι της εβδομάδας από τον Διαμαντή (Hellas-audio).. Φυσικά και το τοπ-10 θα μεταδίδεται (είχε απουσιάσει τον περασμένο μήνα)..

Αν έχετε ιδέες για ένθετα τα οποία μπορείτε να ετοιμάζετε και να παρουσιάζετε στο πρόγραμμα μας, θα χαρούμε να τα συζητήσουμε ( info@hotstation.gr )..

Περιμένουμε!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
hellasaudio-com
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jun 22, 2005
Μηνύματα: 11

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 12 Ιουλ 2005, 09:27 GMT    Τίτλος Μηνύματος: heh Απαντηση με παραβολή κειμένου

kanonika o live365 ws apozimiwsi eprepe na sou dwsei free account.. den 8a exases kai ligo yliko esy.. aporw pos enas toso megalos radioparoxeas ta paizei etsi... den antekse isos tous pollous sta8mous pou pareixe ypiresies (arketes xiliades)..
Mina, an exeis kali grammoula, otan paizeis live mporeis na "vgazeis grammes ston aera", mesw fwntitikis sinomilias sto msn, sto paltalk ktl :ppp
try it

Diamantis
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τρίτη 12 Ιουλ 2005, 11:00 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Σε ευχαριστώ Διαμαντή για το feedback..

Για τον live365 δυστυχώς δεν έχει γίνει καμία κουβέντα για αποζημίωση (έμμεση ή άμεση) .. Τα τελευταία νέα που είχα ήταν ότι βρήκαν κάτι παλιότερα backup του Μαρτίου και του Απριλίου κι ότι θα μπορούσαν να τα κάνουν restore, αλλά πλέον είναι αργά, αφού έχουμε αρχίσει την διαδικασία του στησίματος από την αρχή..

Για τις ..ζωντανές συνδέσεις με ακροατές, μπορούμε να το δοκιμάσουμε σε κάποια επόμενη ζωντανή εκπομπή (αν και δεν είμαι σίγουρος για την γραμμή).. Πάντως τα προβλήματα θα είναι πολλά, αφού το streaming έχει κάποια καθυστέρηση (φτάνει πολλές φορές και το 1-2 λεπτά) άρα ο ακροατής δεν θα έχει την αίσθηση ότι είναι στον αέρα, αφού θα ακούει αυτά που είπε μετά από αρκετή ώρα.. Σύγχυση προβλέπω..

Πάντως, αυτό που ισχύει, αλλά δεν το έχουν εκμεταλλευτεί και πολύ οι ακροατές μας είναι να ηχογραφούν μόνοι τους τις αφιερώσεις τους και να μας τις στέλνουν με email στο requests@hotstation.gr να τις μιξάρουμε εμείς στο studio και να παίζουν με τα τραγούδια που ζητάνε (όπως ακριβώς κι οι αφιερώσεις που έρχονται γραπτώς)..

Καμιά ιδέα για το πρόγραμμα; Εκπομπές, ώρες, είδη μουσικής, ένθετα;
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 13 Ιουλ 2005, 14:23 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Από χθες βράδυ, και λόγω προβλημάτων με το δίκτυο του Live365 για να περιορίσουμε προβλήματα που είχατε στην ακρόαση (γιατί δεν είπατε τίποτα καλοί μου ακροατές, ότι σας πετάει έξω;) γυρίσαμε στο playlist mode του provider μας..

Αυτό σημαίνει:
-Τελος τα "η ώρα στον ΗotStation.gr και την Ελλάδα είναι ΧΧ
-Τέλος η προγραμματισμένη μετάδοση των Τοπ 10, Κινηματογραφικές προτάσεις, Τραγούδι της εβδομάδας από Νάσο, Διαμαντή, κλπ.. Πλέον, παίζουν randomly και είστε τυχεροί αν τα ακούσετε (να παίξετε και τζόκερ)..
-Τέλος στους περιορισμούς, ο σταθμός είναι φουλ από ακροατήριο, δοκιμάστε αργότερα ή γίνετε VIP ακροατές
-Τέλος στο Λουκιανός overdose
-Τέλος στο στερητικό σύνδρομο για τις αφιερώσεις σας και τα μηνύματα σας..

Επίσης, σημαίνει, ότι το πρόγραμμα ακόμα δεν είναι πλήρες, και θα εμπλουτιστεί (μουσικά τουλάχιστον) κι άλλο.. Και περιμένουμε ακόμα προτάσεις για αυτό.. Επίσης, για την ώρα η Ελληνική με την ξένη μουσική (classic rock - 80s - 90s) είναι σε αναλογίες 70-30.. (αρκετό ξένο ρεπερτόριο, πχ τώρα ακούω Paranoid Android - RadioHead)..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 13 Ιουλ 2005, 18:47 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

LavantiS έγραψε:
Επίσης, σημαίνει, ότι το πρόγραμμα ακόμα δεν είναι πλήρες, και θα εμπλουτιστεί (μουσικά τουλάχιστον) κι άλλο.. Και περιμένουμε ακόμα προτάσεις για αυτό.. Επίσης, για την ώρα η Ελληνική με την ξένη μουσική (classic rock - 80s - 90s) είναι σε αναλογίες 70-30.. (αρκετό ξένο ρεπερτόριο, πχ τώρα ακούω Paranoid Android - RadioHead)..


Μηνα!!

Από τη θέση του ακροατή (με αρκετά ευρύ φάσμα μουσικών προτιμήσεων), θα πώ τι πιστεύω θα ήταν ωραία να ακούμε!! Πάρακάτω, βλέπεις και κρίνεις!!

- Εκπομπή με ελληνικά και ξένα ποιοτικά έντεχνα και ροκ τραγούδια.
- Εκπομπή με μουσικά ταξίδια σε άλλους κόσμους, με λατινικές, και άλλες ξένες και ελληνικες γνωστές μουσικές (για τους φίλους μας του εξωτερικού)
- Εκπομπή όπως του φίλου μας του Deep_Oblivion-Χρήστου Σταυρόπουλου, με electro, trance, techno και ίσως ακόμα κομμάτια Lounge και Chill-Out.
- Φυσικά τα 80's-90's, ακόμα και 60's-70's (εμένα μου αρέσουν πολύ)
- Dance ελληνικα/ξενα (απο RnB, hip hop, rap, club, pop trance, etc)
- Pop ελληνικά/ξένα
- Λαικά/ελαφρολαικά/ποπ ελληνικά/τσιφτετελιές/νησιώτικα
- Αφιερώματα σε bands και μουσικούς/τραγουδιστές απο το χτες στο σημερα
- Πιο hard rock από ελληνική και ξένη μουσική σκηνή
- Αφιερώματα σε νέους μουσικούς και πειραματικές μουσικές από ελλάδα που ακόμα να γίνουν γνωστοί (promotional)
- jazz/blues


(ικανοποίησα όλα τα γούστα?? Rolling Eyes Laughing Very Happy Wink )

Υ.Γ. για μένα θα έβαζα και λίγη κλασσική, με άριες κτλ... Shocked Cool
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Stefania
Ελιωσα στα posts
Ελιωσα στα posts


Mέλος από: Feb 19, 2004
Μηνύματα: 630

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 13 Ιουλ 2005, 20:41 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Δεν άφησες και τίποτα απο μουσικά ακουσματα Μελίσα!!! Very Happy Very Happy
Όλα τα είπες!!! Razz

Η γνώμη μου όμως, είναι, ότι αυτό είναι αχταρμάς, και ότι ένα ραδιόφωνο πρέπει να κρατάει μια γραμμή, να έχει μια ταυτότητα που να το ξεχωρίζει απο τα υπόλοιπα.

Θα μου πείτε και τώρα, είναι μπερδεμένα τα πράγματα... γιατί εκεί που ακούς ροκ ας πουμε, καπάκι θα ακολουθήσει και το ελαφρολαϊκο.
Δεν το κατακρίνω, γιατί ξέρω πως είναι αναπόφευκτο, αν θέλεις να σε ακούει ευρύ φάσμα ακροατών.
Όπως και να το κάνουμε κάποια τραγούδια γι΄αυτό λέγονται εμπορικά, γιατί πουλάνε!

Εμένα δεν με βρίσκει και πολύ σύμφωνη αυτή η φιλοσοφία αλλά δεν έχει καμία σημασία, γι΄αυτό πάμε παρακάτω.

Οι δικές μου μουσικές προτιμήσεις - γκούχου γκούχου Rolling Eyes (μη με κράξετε) - έχουν ως εξής:

- Σύγχονο Ροκ (Pj Harvey, Placebo, Strokes, James κλπ) αλλά και παλιό, όμως πάντα κλασικό (Led Zeppelin, Hendrix, Fleetwood Mac, Pink Floyd, Rollig Stones κλπ)
- Ελληνικό ροκ, electro, hip hop, στυλ Χατζηγιάννη, στυλ Θανάση Παπακωσταντίνου, (τα πάντα σχεδόν ανεξαιρέτου είδους).
- Ρεμπέτικα αλλά και λαϊκά παλιά (Διονυσίου, Λίτσα Διαμάντη, Σακελλαρίου κλπ), για να μερακλώνουμε.
- 80s γιατι με ανεβάζουν και με κάνουν να θέλω να χορέψω...
- Reggae, reggae, reggae, reggae, reggae, reggae..... Cool
- Chill out τραγούδια όπως το Southern Sun - Paul Oakenfold (αγαπημένο!) και άλλα στυλ Del mar, Blue Cafe.

Να σημειώσω ότι κάθε φορά που ακούω το σταθμό και παίζει ελληνικά σαχλοποπ το κλείνω και βαζω δική μου playlist στο winamp.
Κάτι Πέγκυ Ζίνα, Αποστολία Ζωή (που έχει και σουξέ εδώ ε?? Very Happy ), και άλλους του είδους είναι καλά να τους ακούς στα μπουζούκια, όπου είναι και η θέση τους, να γουστάρεις με ουίσκυ και γαρύφαλλα!
Όχι στο σπίτι, όχι στο αυτοκίνητό...

Προσωπική άποψη πάντα!

Θα επανέλθω στο θέμα, και με κάποιες προτάσεις, γιατί τώρα βιάζομαι!


Τροποποιήθηκε από τον Stefania την Τετάρτη 13 Ιουλ 2005, 20:51 GMT. Συνολικά τροποποιήθηκε 1 φορά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 13 Ιουλ 2005, 20:50 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Θα συμφωνήσω με την παραπάνω δημοσίευση Very Happy

melissa ξέχασες τη gothic! Shocked (όχι δεν ακούω)

Stefania την σκότωσες! Ζήνα λέγεται! Very Happy Cool
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 13 Ιουλ 2005, 21:00 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Εγω παντως και την Φεγγει Ζηνα, και την Απασχολεια Ζωη, και την Αγγελικη Ηλιαση, και την Δωροθεα Μεδουλι, και Γελενα Παπαριζου, και την Μαρω Φυτρα, και την Ανδριαντα Πιεριδη θα καθομουν να τις ακουσω σπιτι μου ανετα, αρκει να ηταν εκει LIVE και να μην ειχαν σκοπο να φυγουν μετα!

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Deep_Oblivion
Radio producer
Radio producer


Mέλος από: Jun 17, 2004
Μηνύματα: 671
Πόλη/Χώρα: Εδω γυρω...

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Τετάρτη 13 Ιουλ 2005, 21:14 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Για να μην ξεφευγω πολυ απο το θεμα παντως εχω να προτεινω το εξης. Να ακουγονται ολοκληρα live Ελληνων και ξενων καλλιτεχνων σε συγκεκριμενες ωρες και μερες. Παραδειγμα καθε Τεταρτη 11 το βραδυ να παιζει ενα μονοωρο η δυωρο live σερι.
Αφου παιζονται σιγουρα ζωντανες εκτελεσεις τραγουδιων, γιατι να μην παιζει ολοκληρο το ζωντανο μια συγκεκριμενη στιγμη?
Να ανακοινωνεται αρκετα νωρις για τον κοσμο και να παιζει ενα σποτακι στο μισαωρο που θα λεει "Ακουτε αδελφους Κατσιμιχα σε ζωντανη ηχογραφηση απο το Λυκαβητο" π.χ.

Deep_Oblivion
_________________
http://xphctoc.blogspot.com

ΖΑΣ Superstars

Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 14 Ιουλ 2005, 00:42 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Δε θα συμφωνήσω μαζί σου Χρήστο.

Αυτό θα απομόνωνε πολλούς ακροατές που δεν αρέσκονται στον εκάστοτε καλλιτέχνη. `Αλλωστε είναι κουραστικό για μερικούς ν'ακούς συνέχεια τον ίδιο καλλιτέχνη, αν θέλει κάποιος να το κάνει ας πάρει το cd να τ'ακούει over and over again.

Θα μπορούσε να επιτευχθεί η ιδέα σου με μία τροποποίηση. Να παίζονται live πολλών και διάφορων καλλιτεχνών για να υπάρχει ποικιλία Very Happy

Ακούω απόψεις/αντικρούσεις Cool
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
LavantiS
Αντμίν και βάλε!
Αντμίν και βάλε!


Mέλος από: Oct 10, 2003
Μηνύματα: 1679
Πόλη/Χώρα: Athens - Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 14 Ιουλ 2005, 01:37 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Χαίρομαι που αρχίζουν να πέφτουν ιδέες στο ..τραπέζι!

Τα πρώτα σχόλια μου:

Για τέτοιο μουσικό πλουραλισμό, δεν ξέρω αν είναι εφικτό, και ακόμα περισσότερο .. αποδοτικό! Τα ραδιόφωνα που παίζουν τα πάντα και για όλους (και όλα τα γούστα) συνήθως καταλήγουν να ..παίζουν μόνα τους!

Ισως θα μπορούσε τελικά να γίνει μια μικρή επιλογή από κάποια είδη που αρέσουν σε αρκετούς, και ταιριάζουν στο ...ύφος του σταθμού, και να μπουν σε αυστηρές ζώνες.. Ωστε όσοι αρέσκονται να τα ακούν, ξέροντας το πότε ακριβώς (και οι υπόλοιποι να τα αποφεύγουν αντίστοιχα)..

Μου άρεσε η ιδέα της cy_melissa για μουσικά παγκόσμια ταξίδια.. Σαν μεμονομένη εκπομπή ίσως.. με αρκετή έρευνα πρώτα και ανάλυση κατά την διάρκεια.. Υπάρχει κανείς να την κάνει;;; (περιμένω εθελοντές!).. Πχ, μια εκπομπή την εβδομάδα, με ένα συγκεκριμένο ταξίδι σε χώρα - ήπειρο, που θα παίζει ας πούμε 2-3 φορές την εβδομάδα από μια ώρα..;

Για τα ποπάκια και τα ζηνάκια... Χρειάζονται κι αυτά τα κακόμοιρα! ανεβάζουν λίμπτιντο, διάθεση, και ... στο κάτω - κάτω, εμπορικότητα.. Εδώ τα παίζει ο Δίεση (πρώην Σταθμός) εμείς θα κολώσουμε τώρα;

Ακυκλοφόρητη μουσική παίζουμε αρκετά συχνά, αφού τα γκρούπς μας αγαπάνε και εμείς το ίδιο.. Και οι καλοί παντού χωράνε!

Θα συνεχίσω τα σχόλια ...αργότερα! Πάντως χαίρομαι που πήραμε μπροστά..! Εχετε στο νου σας για τις προτάσεις σας, ότι το συνολικό tracklist του σταθμού δεν είναι άπειρο, καθώς επίσης, και η δυνατότητα ανανέωσης του είναι αρκετά χρονοβόρα και απαιτητική!

Μια ακόμα ιδέα - ερώτηση: Είστε υπέρ κάποιου συγκεκριμένου προγράμματος; πχ εκπομπές μηνυμάτων Δευτέρα - Παρασκευή 12:00-14:00, Electro - Chill Out 02:00 - 04:00 κλπ...; Η προτιμάτε το τουρλού για να μην βαριόμαστε..; Γιατί αν κάποιος ακούει πχ στην δουλειά του 9-5 τον σταθμό μόνο, θα ακούει μόνο συγκεκριμένες εκπομπές και είδη.. Μέχρι τώρα υπήρχε ενα κυλιόμενο πρόγραμμα.. δηλαδή αφιερώσεις δευτερα 8-10, τρίτη 12-14, τεταρτη 17-19 κλπ.. κοκ..
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
neokles
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: Jun 16, 2004
Μηνύματα: 373
Πόλη/Χώρα: Athens/Greece

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 14 Ιουλ 2005, 11:51 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Νομίζω ότι αυτό το τουρλού που λες Μηνά είναι τελικά το καλλίτερο για τους λόγους που περιέγραψες. Και εμένα μου αρέσουν τα ρεμπέτικα αλλά αν μπει εκπομπη μάλλον θα την ακούω μοναχός μου (και φαντάσου εκείνη την ώρα να μην μπορώ ούτε εγώ Cool )

Οπότε ψηφίζω "τουρλού". Smile Αν και καλή παρέα να υπάρχει... Laughing

Πάντως δεν έχεις παράπονο... η ανταπόκριση πήρε μπροστά
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Πέμπτη 14 Ιουλ 2005, 21:35 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Κατά την ταπεινή μου άποψη θα μου άρεσε πάρα πολύ μια εκπομπή με Rock Classic πχ.
Guns & Roses, Nirvana, Metallica, Led Zeppelin, Alice Cooper, Bad Company, Bon Jovi, U2, Scorpions, Deep Purple, Rainbow, REM, Eric Clapton, Foreigner, Europe, Pink Floyd και πολλά πολλά άλλα...

Rock ακούσματα από το παρελθόν, με μικρές μελαγχολικές νότες... τραγούδια που μας κάνανε να ερωτευτούμε, να χορέψουμε μπλούζ στα parties, που μας κάνανε να ονειρευτούμε και να ταξιδέψουμε...

Ακούσματα τα οποία θεωρώ ότι μπορούν να καθηλώσουν ακροατές, μέσα από τις δικές τους μουσικές επιλογές καθώς και αφιερώσεις...

Άλλες εποχές και άλλο χρώμα...
_________________
Live Every Thursday at www.radioranbow.gr
by Mary_J at 22:00 till late... join In!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
NASOS170
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 28, 2005
Μηνύματα: 95
Πόλη/Χώρα: a8ina

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουλ 2005, 15:21 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Ωραίες οι προτάσεις που έπεσαν στον "τραπέζι" αλλά η καλύτερη κατά την γνώμη μου είναι αυτή της Mairh…
Πολύ καλή ιδέα να παίζει μια εκπομπή με Classic Rock πολύ σταθμοι στα FM, το έκαναν αυτό στην ζώνη 10-12 και απέδιδε!
_________________
| www.freefm.gr |
με την καλη εννοια παντα...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουλ 2005, 16:04 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

NASOS170 έγραψε:
Ωραίες οι προτάσεις που έπεσαν στον "τραπέζι" αλλά η καλύτερη κατά την γνώμη μου είναι αυτή της Mairh…
Πολύ καλή ιδέα να παίζει μια εκπομπή με Classic Rock πολύ σταθμοι στα FM, το έκαναν αυτό στην ζώνη 10-12 και απέδιδε!


και γω μέσα είμαι Very Happy
πώς το βλέπεις Μηνά;
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
NASOS170
Καραβάνα
Καραβάνα


Mέλος από: Apr 28, 2005
Μηνύματα: 95
Πόλη/Χώρα: a8ina

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Παρασκευή 15 Ιουλ 2005, 18:53 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Είμαστε 2 είμαστε 3 είμαστε 1013……Cool
(έτσι Μηνά?)
_________________
| www.freefm.gr |
με την καλη εννοια παντα...
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Mairh
Πάλιουρας
Πάλιουρας


Mέλος από: May 09, 2004
Μηνύματα: 201
Πόλη/Χώρα: Planet Earth/Solar System

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 16 Ιουλ 2005, 01:56 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Smile
_________________
Live Every Thursday at www.radioranbow.gr
by Mary_J at 22:00 till late... join In!
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή e-mail Δείτε το site του αποστολέα MSN Messenger
cy_melissa
Στα μπετά
Στα μπετά


Mέλος από: Apr 21, 2005
Μηνύματα: 45
Πόλη/Χώρα: Κύπρος

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 16 Ιουλ 2005, 02:10 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Απαντηση με παραβολή κειμένου

Κι εμενα μου αρέσει πολύ αυτή η ιδέα με το κλασσικό ροκ...

Προχτές είχα πεθυμήσει πολύ να ακούσω Guns N Roses, Metallica, Pink Floyd... παντοτινά αγαπημένοι μου...
_________________
Χαμογέλα! Wink
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
hellasaudio-com
Νεούδι
Νεούδι


Mέλος από: Jun 22, 2005
Μηνύματα: 11

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 16 Ιουλ 2005, 10:44 GMT    Τίτλος Μηνύματος: classic rock Απαντηση με παραβολή κειμένου

etsi nomize kai o mastorakis kai epiase apato me ton radio gold :p
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος Δείτε το site του αποστολέα
Dimitris_P
Συντονιστής
Συντονιστής


Mέλος από: Nov 22, 2003
Μηνύματα: 1446
Πόλη/Χώρα: Αθήνα/Νότια Προάστια

ΜήνυμαΣτάλθηκε: Σάββατο 16 Ιουλ 2005, 13:13 GMT    Τίτλος Μηνύματος: Re: classic rock Απαντηση με παραβολή κειμένου

hellasaudio-com έγραψε:
etsi nomize kai o mastorakis kai epiase apato me ton radio gold :p


Ο Νίκος έπαιζε ΣΥΝΕΧΕΙΑ τέτοια μουσική, γι'αυτό έπεσε έξω. Ο κόσμος θέλει ποικιλία..
_________________
τέως dmitspan
- διαβάζουμε τους κανόνες για την καλύτερη χρήση των forums
Επιστροφή
Προφίλ του χρήστη Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Εμφάνιση των μηνυμάτων για διάστημα:   
Έναρξη Νέου Θέματος   Απάντηση σε Μήνυμα    Forums -> Νέες Υπηρεσίες - New Services All times are GMT + 3 Hours
Σελίδα 1 από 1

 
Πλοήγηση σε:  
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ξεκινήσετε ένα νέο θέμα σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να απαντήσετε σε μηνύματα αυτού του forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να αλλάξετε τα μηνύματα σας σε αυτό το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να διαγράψετε τα μηνύματα σας από το forum
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ να ψηφίσετε σε δημοψηφίσματα σε αυτό το forum
Forums ©